Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
El futbol es un juego
que se juega con el cerebro

Johan Cruyff
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Precz z piłką reprezentacyjną

Zlikwidować
tak
23%
 23%  [ 14 ]
nie
13%
 13%  [ 8 ]
nie wiem
0%
 0%  [ 0 ]
naszym klubem RTS
28%
 28%  [ 17 ]
Zlatan :lalala:
33%
 33%  [ 20 ]
Głosowań: 59
Wszystkich Głosów: 59

Autor Wiadomość
gregori 

Piwa: 361/73
Wysłany: 2009-09-07, 19:14  

Zadnych zmian na pewno nie bedzie bo na to musi sie zgodzic FIFA i UEFA. Jakos przez kilkadziesiat lat reprezentacje nikomu nie przeszkadzaly. Zaczelo sie pare lat temu razem z pomyslami ligi europejskiej tylko dla mocnych itp.

Problem w tym ze mocne ligi sa tylko w paru krajach, Hiszpania, Anglia, Wlochy, Niemcy. Cala reszta traci swoich pilkarzy na rzecz lig zagranicznych. Ciekawe tez ze zaden pilkarz nie narzeka na gre w reprezentacji. Jak sie jakiemus nie podoba to moze w niej nie grac, sa takie przypadki ze pilkarz pokloci sie z trenerem i kilka lat nie gra w reprezentacji, wlos mu z glowy za to nie spada.

Problemem nie sa pilkarze ale wladze klubu. Mnie tez denerwuja eliminacje do MS i ME, ale wiem ze nie ma innego wyjscia. Same finaly ME i MS bardzo mnie interesuja i zawsze ogladam wszystkie mecze. Z ligowych ogladam tylko lige hiszpanska, inne niezbyt mnie interesuja.
Postaw piwo autorowi tego posta

Pred 
VAMOS PREDRO

Piwa: 451/92
Wysłany: 2009-10-06, 10:17  

I znowu dwa tygodnie przerwy na jakies pseudo gierki.

Mentor 

Piwa: 706/1502
Wysłany: 2009-10-06, 10:26  

Argentyna walczy o życie a więc Messi wróci ledwo żywy a w sobotę znowu gramy :/ Lpeszy byłby w tej kolejce system niedziela-środa, ale cóż poradzić...

gregori 

Piwa: 361/73
Wysłany: 2009-10-06, 15:22  

Jakie tam pseudo gierki ? Dla wielu zespolow to walka o zycie, np dla Szwecji, Portugalii czy Argentyny. Ale nie wiem czemu Messi ma sie bardziej zmeczyc takimi meczami niz kazdym innym.

Mentor 

Piwa: 706/1502
Wysłany: 2009-10-06, 17:37  

Pewnie zmęczy się bardziej niż taki Xavi, którzy może trochę poklepać i do domu. Leo zagra 2x 90 minut i to będą zapewne ciężkie mecze. Zwłaszcza ten ostatni z Urugwajem gdzie bankowo zostanie mocno pokopany.

Pred 
VAMOS PREDRO

Wysłany: 2009-10-16, 05:29  

No i Henry wraca z urazem przez ktory bedzie pauzowal 10 dni co w praktyce oznacza ze nie zobaczymy go w meczach z Valencia, Rubinem i Saragossa. Bo musial zagrac w meczu ktory nie mial wiekszego znaczenia. :ok: :ok: :ok:

Pred 
VAMOS PREDRO

Wysłany: 2009-11-17, 11:20  

No i tym razem padlo na Abidala, podobno 3 tygodnie kontuzji i wystep w GD mocno zagrozony. Jednoczesnie ciekawe czy jego miejsce zajmie Maxwell czy tez zaczna sie jakies kombinacje.

Pixik 
God Is A Dj

Piwa: 72/66
Wysłany: 2009-11-17, 11:32  

Rozumiem, że reprezentacja Katalonii nigdzie narazie na poważnie nie pogra i na to się nie zanosi. Wiadomo , że czasem jakiś kretyn wystawi niezaleczonego do kończ zawodnika(np. Ronaldo), albo ktoś złapie jakiś uraz na reprezentacji. Mnie niesamowicie bawi wasz tok rozumowania. Mam nadzieję, że jak są mś czy me to nie oglądacie ich na znak protestu! :lol:

Pred 
VAMOS PREDRO

Wysłany: 2009-11-17, 11:37  

A czy gdzies tu padlo w ogole haslo Katalonia?

imerr 
Jopie

Piwa: 609/441
Wysłany: 2009-11-17, 12:08  

Pixik napisał/a:
Mam nadzieję, że jak są mś czy me to nie oglądacie ich na znak protestu! :lol:

I meczów Realu też mamy nie oglądać, skoro nasz stosunek do tego klubu jest oględnie mówiąc niechętny?

Styl w jakim wygraliśmy jest nasz na zawsze. Dedykuję zwycięstwo Cruyffowi i Rexachowi, którzy wprowadzili go jako pierwsi. Josep Guardiola
Kiedy Cruyff przyszedł w 88 otworzył bardzo długi rozdział, który wciąż nie ma końca. Wielkie postaci w historii Barçy nie rywalizują ze sobą tylko tworzą wspólnie. Nie ma lepszych ani gorszych. To jest suma. Na porażkach, które zdarzają się po drodze, również się uczymy. Andoni Zubizarreta

Pixik 
God Is A Dj

Piwa: 72/66
Wysłany: 2009-11-17, 12:58  

Pred napisał/a:
A czy gdzies tu padlo w ogole haslo Katalonia?

To był żart. ha ha ha
Imerr- Czy chciałbyś aby Real został zaorany?

Pred 
VAMOS PREDRO

Wysłany: 2009-11-17, 13:53  

Gdybym był Imciem to skasowałbym Ci konto aby nie tracic czasu na gowniane gadki, a tak niestety opcja ignore musi wystarczyc.

waldos 

Piwa: 74/142
Wysłany: 2009-11-17, 14:04  

nie gadaj z nim to nie będziesz tracił czasu :P

piłkę reprezentacyjną generalnie oglądam z obowiązku,także mundiale i euro,gdzie meczów na poziomie można w całym turnieju policzyć na palcach jednej ręki.
już znacznie bardziej wolę oglądać właśnie real,a jego też oglądam jakby z obowiązku by zobaczyć jak grają.
choć jest to przyznam cholernie irytujące,np. mecz z villareal oglądałem cały choć nawet napisałem komuś esemesa po golu ronaldo że arbiter może odgwizdać koniec spotkania.męczyłem się strasznie.w derbach madrytu już cierpieć nie mogłem i po golu marcelo wyłączyłem przekonany że jest po meczu.

reasumując to póki co w klubowej europie też nie ma jakichś wielkich meczów,żadna z drużyn nie wydaje się być mocniejsza od innych.
choć taki mecz sevilla-villareal czy lyon-marsylia w ostatniej kolejce oglądało się naprawdę przyjemnie,hit premiership chelsea-MU dostarczył mi mniej emocji i wrażeń estetycznych niż ruch-jagiellonia.

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
zyly
zyly 

Piwa: 233/216
Wysłany: 2009-11-17, 14:29  

Wystawiam piwko waldosowi za ostatnie zdanie. Na pierwszy rzut oka śmieszne, ale to szczera prawda ;)

Ja zazwyczaj Real oglądam do pierwszego gola. Raz pada szybciej, innym razem jest troszkę więcej 'emocji' ;]

imerr 
Jopie

Piwa: 609/441
Wysłany: 2009-11-17, 14:43  

Pixik skierował dyskusję na odpowiadający mu poziom, więc podobnie jak Pred nie zamierzam się w to bawić.
A panom wyżej przypominam jaki jest temat tego wątku :P

Styl w jakim wygraliśmy jest nasz na zawsze. Dedykuję zwycięstwo Cruyffowi i Rexachowi, którzy wprowadzili go jako pierwsi. Josep Guardiola
Kiedy Cruyff przyszedł w 88 otworzył bardzo długi rozdział, który wciąż nie ma końca. Wielkie postaci w historii Barçy nie rywalizują ze sobą tylko tworzą wspólnie. Nie ma lepszych ani gorszych. To jest suma. Na porażkach, które zdarzają się po drodze, również się uczymy. Andoni Zubizarreta

Odpowiedz do tematu