Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
No hay mejor campo para
sentirse culé que el Bernabéu

Luis Enrique
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Kącik Retro
Autor Wiadomość
mikaelus 

Piwa: 730/976
Wysłany: 2009-08-20, 22:19  Kącik Retro

Pomyślałem, że przyda się taki temat na forum, bo naprawdę można wygrzebać stąd i nie tylko stąd, ale także z BO (forum i niusów), naprawdę poważne teksty i komentarze mniej lub bardziej znanych użytkowników, które dziś wzbudzają salwy śmiechu :D

Natchnieniem dla mnie był nius napisany przez Carlo w 2005, dot. Maxi Lopeza:

Carlo napisał/a:

Czwartek 03 Lutego 2005 18:37 autor: Carlo
Dzisiejszy dzień pokazał, że najlepszy piłkarz Afryki Samuel Eto`o będzie miał godnego konkurenta do miejsca w wyjściowym składzie w osobie młodego Maxiego.

Można śmiało powiedzieć, że rozpoczęta została bitwa, w której liczyć się będą jedynie strzelone gole, zaś zwycięzca będzie tylko jeden – klub, mający w swych szeregach obu zawodników.

Żeby nie było, że rzucam kamieniami w innych to wkleję też coś od siebie sprzed roku :D

Miki Bóg Techniki napisał/a:

Sprawa skończy się dość szybko. Ten projekt sportowy już na papierze jest gorszy od czegokolwiek co mieliśmy w ostatnich kilku latach. Do tego dorzućmy trenera z zerowym doświadczeniem i mamy wybory nawet nie za rok, a już zimą. Zdaje mi się, że tak się właśnie stanie, bo zarząd w końcu nie wytrzyma presji i jeśli sam Laporta nie odejdzie to zostanie wysunięty kolejny wniosek o wotum.

:D :lol2: :lol2:

EDIT: Kopię na forum i wklejam dalej :D

imerr o Guardioli napisał/a:
Osobiście jestem przeciw tej kandydaturze. Kolejny trener-kumpel, rok młodszy od Thurama, zero doświadczenia. Rok w 4 lidze - może awansuje z dzieciakami, a może nie (decydują baraże z kilkoma przeciwnikami). Wśród jego plusów wymieniany jest ofensywny styl gry jaki preferuje, a Barca B wcale nie strzela masy bramek, choć na pewno jest to "futbol na tak". Reasumując - za wcześnie, dużo za wcześnie. Jakie jest jego doświadczenie trenerskie przy takim Laudrupie?

Glowacz1975 napisał/a:

Wszystkie plany pieknie wygladaja na papierze ale skad wiemy ze to plany Pep'a?. Moze jakis umyslny podsunal mu pewne rozwiazania.

O Pepie to w ogóle można by osobny temat tu zrobić :D

EDIT2:

Mentor w 2007 napisał/a:
Wrota do Camp Nou zostały dla Henry'ego zamknięte. Jak będzie trzeba to sam będę pilnował bramy :P

Dodo, wrzesień 2008 napisał/a:
Juz tak na spokojnie po kolejnym meczu Franucza: Za niezrozumienie z partnerami, przewidywalnosc, slamazarnosc, beznadziejne decyzje na boisku, asekuracyjna gre i niekonczacego sie pecha w sytuacjach podbramkowych - wypad!

waldos napisał/a:
a byłem przeciwny transferowi henrego,był to transfer chybiony z samej filozofii jakiej chyba sam johan przyklasnie (a to argument na samodzielność Laporty i fakt że boski jest tylko felietonistą )
nie kupuje się do Barcelony megagwiazdy,piłkarza spełnionego conajmniej w połowie (brak LM przy mistrzostwie świata i europy nie jest tak dotkliwy moim zdaniem)i do tego kontuzjowanego zwłaszcza gdy ma się wybitnego środkowego napastnika to nie kupuje się mu drugiego takiego bo pdoważasz jego pozycję

kuryl o Alvesie w 2007 napisał/a:

na pewno nie przyjdzie do nas. ma alma blanca i koniec. w madrycie zamelduje sie kolejny obrońca za 30 baniek.

:D

"Hoy, ma?ana y siempre con el Barça en el corazon" - José Mário dos Santos Félix Mourinho
Postaw piwo autorowi tego posta

Więcej szczegółów
Wystawiono 5 piw(a):
Mentor, Pietro, Boraś, grintx, Siner
Steve 

Piwa: 119/386
Wysłany: 2009-08-21, 01:40  

Szkoda, że archiwum na BO nie działa jak należy i wszystkie komcie ze starego BO ['] bo tam były najlepsze teksty, kiedy byliśmy jeszcze młodymi junakami :(

Partyzant 
bad motherfucker

Piwa: 468/479
Wysłany: 2009-08-21, 03:00  

Tekstami z BO to by można połowę Polski C wytapetować

andrew 
fix

Piwa: 109/227
Wysłany: 2009-08-21, 08:27  

Partyzant napisał/a:
Tekstami z BO to by można połowę Polski C wytapetować

no, i starczylo by do "Z"

imerr 
Jopie

Piwa: 609/441
Wysłany: 2009-08-21, 10:02  

Egzekucja na komciach ze starego BO to zbrodnia przeciwko ludzkości.

Styl w jakim wygraliśmy jest nasz na zawsze. Dedykuję zwycięstwo Cruyffowi i Rexachowi, którzy wprowadzili go jako pierwsi. Josep Guardiola
Kiedy Cruyff przyszedł w 88 otworzył bardzo długi rozdział, który wciąż nie ma końca. Wielkie postaci w historii Barçy nie rywalizują ze sobą tylko tworzą wspólnie. Nie ma lepszych ani gorszych. To jest suma. Na porażkach, które zdarzają się po drodze, również się uczymy. Andoni Zubizarreta

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
wakabayashi
Pred 
VAMOS PREDRO

Piwa: 451/92
Wysłany: 2009-08-21, 10:21  

Co nie co mozna wygrzebac na archive.org Dla niektorych to nawet lepiej ze te komcie przepadly :)

imerr 
Jopie

Piwa: 609/441
Wysłany: 2009-09-22, 10:55  

Po odejściu Deco:
Fydlej napisał/a:
Wielka szkoda, że akurat on też odchodzi, bo zdrowy mógł rozegrać u nas jeszcze ze dwa sezony na wysokim poziomie. A z Xavim, jako trzonem pomocy, bardzo realny staje się Puchar UEFA.

Styl w jakim wygraliśmy jest nasz na zawsze. Dedykuję zwycięstwo Cruyffowi i Rexachowi, którzy wprowadzili go jako pierwsi. Josep Guardiola
Kiedy Cruyff przyszedł w 88 otworzył bardzo długi rozdział, który wciąż nie ma końca. Wielkie postaci w historii Barçy nie rywalizują ze sobą tylko tworzą wspólnie. Nie ma lepszych ani gorszych. To jest suma. Na porażkach, które zdarzają się po drodze, również się uczymy. Andoni Zubizarreta

jordan20 

Piwa: 85/156
Wysłany: 2009-09-22, 11:32  

to o czym napisal pred

http://web.archive.org/web/*/http://BLAUGRANA.PL

ps-skopiowac caly adres, bo klikajac na sam link trzeb bedzie recznie dopisac blaugrana.pl

formel 

Piwa: 249/223
Wysłany: 2012-03-02, 19:17  

Cytat:
bobinho [Host: bobinho.piła.blaugrana.pl]
Dnia: 2006-12-09 14:42:08

chyba ze robimy z tego super mocna metafore, ktorej dzieci z
rm.pl nie beda potrafily zrozumiec przez lata :)

btw byłem w ostatnim meczu ligowym na ich forum i podgrzewałem
atmosfere... ale sie usmialem:) jedno odpowiednio skontruowane
zdanie (nie musialem sie zbytnio wysilac nawet, cos w stylu:
"wstanmy wszyscy od komputerow, i z całych sił krzyczmy hala
madrid !! ") i doslownie po kilkinastu sekundach dzieci
powtarzały po mnie wszystko co napisalem :D manipulowanie nimi
jest tak proste jak wciskanie przycisku w windzie.

:brawo: :lol2:

Więcej szczegółów
Wystawiono 2 piw(a):
Schumack, memphis
Mroczny Rycerz 
Superbohater

Piwa: 459/358
Wysłany: 2012-03-02, 20:22  

true story :D do dziś pamiętam tą akcję, była jednorazowa, ale epicka :P Pioteer chyba też w niej uczestniczył, na swoim kompie rzecz jasna, podgrzewaliśmy atmosfere :P

skąd to wytrzasnąłeś formel? :P

to nie było forum z komciami stricte tylko jakiś tam ich czat oczywiście - nie wiem czemu o tym tam nie wspomniałem.

konta jako takiego na forum ani stronce rm.pl nigdy nie miałem i mieć nie zamierzam :P

formel 

Piwa: 249/223
Wysłany: 2012-03-03, 16:43  

fioletowe forum, stary temat BARCOdobrych cytatów ;-)

Odpowiedz do tematu