Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Ese chaval nos retirará a nosotros dos
Guardiola do Xaviego
o Iniescie
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
A6W
Autor Wiadomość
sol11 
DumnyLewJudy

Otrzymał 95 piw(a)
Wysłany: 2009-08-18, 20:36  A6W

pewnie wiekszosc z was slyszala o tym treningu, coz jest monotonny dosc dlugi i potrzeba regularnosci ale efekty sa oszalamiajace. Nie przechodzac na jaks surowa diete (jem kolacje i obiady) samym treningiem zrzucilem 12kg wg mnie bardzo duzo. teraz zaczalem 6teczke drugi raz jezeli ktos chce walczyc z brzucholem polecam w 200%

Steve 

Piwa: 119/386
Wysłany: 2009-08-18, 20:47  

Fajna sprawa, niezły kat, jak ktoś ma brzuch, to tez się go pozbędzie (ja na szczęście takowego posiadaczem jeszcze nie zostałem :P ). Przede wszystkim fajna opcja, bo nie jest do tego potrzebny żaden sprzęt i zawsze można sobie odćwiczyć swoje. Ja dotarłem do 16 max, ale zacząłem od początku i jestem na 11 dniu :P

sol11 
DumnyLewJudy

Otrzymał 95 piw(a)
Wysłany: 2009-08-18, 20:50  

a i zapomnialem dodac ze rzezbi miesnie nieziemsko zwlaszcza gorna partie brzucha. najwazniejsze to nie robic sobie przerw tylko jechac systematycznie (tak max 1 dzien przerwy na tydzien jak ktos nie wyrabia)

suntos 

Piwa: 204/49
Wysłany: 2009-08-18, 20:55  

12 kg samym Weiderem ?

Cóż trening monotonny i gratuluje ukończenia - ja sam wytrzymałem 11 dni i miałem dosyć tego nudnego zginania. Choc aby wyrzeźbić brzuch trzeba się poświęcić i wykonywać powtarzające się, nużące ćwiczenia. W planach mam zrobienia brzucha, ale to raczej jesień i z pewnością nie będzie to A6W bo jestem przekonany, że nie wytrzymam.

Jeśli jednak już się chwalimy to ja też zrzuciłem zbędną masę - 15kg od stycznia. Poprawiona kondycja zdecydowanie. Na dziś wciąż ograniczone spożycie słodyczy i piwa ( jednak czasami spożyję, nad czym ubolewam ). Z treningów rower ( ok. 35-50km dziennie na wysokiej intensywności ) i bieg jednostajnym tempem ok. 35min. - ok. 4 razy w tygodniu. W momencie pogorszenia pogody planuję powrót na siłownię, dodatkowo wróci mi trening kung fu od września.

Trochę żałuję, że trening Hiitowy, który robilismy z Mikim miał krótką historię, ale nie chce mi się znowu za to zabierać :P

Poza tym fajnie jakby właśnie Miki się wypowiedział, bo on trochę czyta o tych programach itp i ma wiedzę :)
Postaw piwo autorowi tego posta

sol11 
DumnyLewJudy

Otrzymał 95 piw(a)
Wysłany: 2009-08-18, 20:59  

tak samym weiderem ale ja bylem zapuszczony strasznie z 98 na 86kg ;)

Kuba 

Piwa: 126/243
Wysłany: 2009-08-18, 21:06  

Młody też się w to bawi? :lol2:
Btw, jak tam Wasz zakład i kiedy wracacie do Krakowa? ;]

mikaelus 

Piwa: 730/976
Wysłany: 2009-08-18, 21:07  

Hmm... ale sam Weider to za mało, musiało się jeszcze coś zmienić, bo 12 kg to naprawdę dużo. Poza tym nie istnieje coś takiego jak rzeźbienie konkretnego mięśnia - nie można sobie spalić tłuszczu w jednej części ciała, a w innej nie :) Ja sam, gdy pierwszy raz ćwiczyłem straciłem 5cm w pasie i rozmiar w spodniach, więc efekty można osiągać - choć wspomagałem się nieco zmienioną dietą.

Niemniej jednak - gratulacje! A6W to dobre ćwiczenie, aczkolwiek jeśli naprawdę chce się schudnąć to najlepsze będą normalne aeroby 4-5 razy w tygodniu - najlepiej więcej niż godzinę i o zmiennym tempie (trochę biegania, grania w kosza, w nogę etc.).

"Hoy, ma?ana y siempre con el Barça en el corazon" - José Mário dos Santos Félix Mourinho

Pred 
VAMOS PREDRO

Piwa: 451/92
Wysłany: 2009-08-18, 21:19  

Przydalo by mi sie, moze kiedys sprobuje. Jezdze troche na rowerze, ale wpierdalam rozne gowna np pizza o polnocy do piwa :lol2: no i Anna swietnie gotuje, tak zdecydowanie musze wyprobowac tego sposobu :P

Mroczny Rycerz 
Superbohater

Piwa: 459/358
Wysłany: 2009-08-18, 23:37  

Sol - po pierwsze gratulacje :) sam ukonczylem szostke weidera i wiem jaka to katorga, ale nie propaguj prosze nieprawdziwych informacji (zapewne nieswiadomie).

o co mi chodzi? - o spalona tkanke tluszczowa. to co spaliles, na pewno nie jest efektem tego treningu, jesli nie wierzysz, poczytaj troche o treningu silowym (a to jest typowa siłówka), a takze o samej szostce weidera konkretnie (polecam tylko wiarygodne zrodla, choc nigdzie nie wiedzialem, aby w tym temacie pisano cos nieprawdziwego).

trening silowy nie daje wlasciwie zadnego efektu odchudzajacego. w pierwszym lepszym portalu traktujacym o fitnessie powienienes znalezc potwierdzenie moich slow.

do czego zmierzam? - do tego, ze efeket zgubionej masy, to w jakichs 95% skutek innych Twoich zabiegów :) swiadomych badz nie. jakich - nie wiem :) moge wrozyc z fusow, ale nie bede tego robil.

w kazdym razie pisze tego posta w jednym celu - zeby inni drodzy cules przypadkiem nie pomysleli, ze to dobre jest na spalenie brzuszka :)

absolutnie, to nie jest droga. na spalenie tkanki tluszczowej najlepsze sa wysilki dlugotrwale, o umiarkowanej intensywnosci :) jesli ktos bedzie mial wiecej pytan, to prosze pisac :)

jednoczesnie dodam, ze wszystko o czym pisze, jest oparte na ksiazkach z zakresu medycyny sportu, fizjologii itp dziedzinom.

jeszcze raz gratuluje ukonczenia szostki - ja ostatnio tez sie troche zapuscilem, niedawno kupilem solidny rowerek do cwiczen, od jutra zaczynam intensywny program nastawiony na spalanie tluszczyku :)

a szostke sobie pewnie powtorze, byc moze jeszcze w tym roku.

Pred napisał/a:
Przydalo by mi sie, moze kiedys sprobuje. Jezdze troche na rowerze, ale ******* rozne gowna np pizza o polnocy do piwa :lol2: no i Anna swietnie gotuje, tak zdecydowanie musze wyprobowac tego sposobu :P

miedzy innymi o tym pisze wlasnie.

Pred, przy zalozeniu, ze bedziesz jadl tyle samo duzo, o podobnych porach, i w podobnych odstepach czasu, stracisz od tego konkretnego treningu bardzo malo, bo to trening silowy.

moj przyklad jest najlepszym potwierdzeniem zreszta - pomimo, ze caly cykl ukonczylem, to w jego trakcie odzywialem sie tak samo (dodajmy tutaj - tak samo źle jak zazwyczaj) i spalilem raptem pare kilo, ponizej 5 na pewno.

natomiast sila miesni brzucha poprawila sie i to znacznie :) ten trening szczegolnie silnie oddzialuje na miesien prosty brzucha (czyli popularny szesciopak), skosny brzucha zewnetrzny i wewnetrzny. ale efekt jest niemal tylko w przyplywie sily, co u mnie sie zreszta tez potwierdzilo.

chcesz spalic przede wszystkim kalorie - rozpocznij inny trening :]

sol11 napisał/a:
a i zapomnialem dodac ze rzezbi miesnie nieziemsko zwlaszcza gorna partie brzucha. najwazniejsze to nie robic sobie przerw tylko jechac systematycznie (tak max 1 dzien przerwy na tydzien jak ktos nie wyrabia)

jeszcze jedno. o tym tez mozecie poczytac na odpowiednich stronach. nie przerywajcie, zacisnijcie zeby i walczcie, chyba ze juz macie naprawde powazny problem, wtedy odpusccie ten 1 dzien :]

przerywanie cyklu, chocby na 1 dzien, nie daje juz takich efektow.

Więcej szczegółów
Wystawiono 2 piw(a):
Partyzant, Mentor
sol11 
DumnyLewJudy

Otrzymał 95 piw(a)
Wysłany: 2009-08-19, 00:30  

no to ja nie wiem co innego pomoglo mi zrzucic te kilogramy. Chyba walenie wodki codziennie w wakacje bo oprocz szostki i 0,7 innych cwiczen nie robilem

Mroczny Rycerz 
Superbohater

Wysłany: 2009-08-19, 00:48  

moze jakies niezauwazone zmiany w diecie, nie wiem szczerze mowiac, co to moglo byc, musialbym Cie dokladnie o wszystko wypytac, a to nie o to przeciez teraz chodzi :)

fajnie ze o tych cwiczeniach wspomniales tak na marginesie, bo na pewno predzej pomoga (nawet na ta nieszczesna tkanke tluszczowa, choc tutaj jak raz zadzialaja duzo slabiej, niz wielu by sie spodziewalo), niz zaszkodza.

ale to na pewno nie to dalo taki swietny efekt w zakresie zgubionej tkanki tluszczowej. nie to bylo glowna przyczyna :)

co do samego alkoholu jeszcze - kolejna informacja dla kolegow - przemiana alkoholu w ustroju jest procesem dajacym organizmowi bardzo duzo zbednych kalorii. pamietajcie o tym, szczegolnie gdy siegacie po kolejne piwo, ktore nalezy do najbardziej kalorycznych napojów ever ;)

sol11 
DumnyLewJudy

Otrzymał 95 piw(a)
Wysłany: 2009-08-19, 01:02  

eee koka kola chyba jest gorsza od piwka :D a co do diety przestalem podjadac, jesc pizze i caly tym podobny syf, byc moze to pomoglo w efektach

Mroczny Rycerz 
Superbohater

Wysłany: 2009-08-19, 01:13  

z tego pamietam z mojej 'tabelki kalorycznej', to nie :) piwko wymiotlo nawet przecukrzoną coca cole i tym podobne napoje.

co do tego co napisales - to juz mi mowi duzo :) i wszystko sie zgadza :) jesli naprawde ladnie sie w tych zamierzeniach trzymales, to zdecydowanie to, a nie szosteczka weidera, jest przyczyna Twojego schudniecia :)

niemniej jednak, gratulacje, zarowno z powodu skonczenia cyklu, jak i polepszenia diety. ja cwiczyc lubie, ale zmieniac nawykow zywieniowych nienawidze :]

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Steve
Steve 

Piwa: 119/386
Wysłany: 2009-08-19, 01:17  

Cytat:
ja cwiczyc lubie, ale zmieniac nawykow zywieniowych nienawidze :]
:zolwik: :zolwik2:

edit: racja

Mroczny Rycerz 
Superbohater

Wysłany: 2009-08-19, 01:38  

postawilbys lepiej browarka a nie jakies zolwiki.... w koncu stare nawyki zywieniowe trzeba utrwalac :P

;) ;) ;)

Odpowiedz do tematu