Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Ese chaval nos retirará a nosotros dos
Guardiola do Xaviego
o Iniescie
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Typer drużynowy - zgłoszenia drużyn
Autor Wiadomość
memphis 

Piwa: 237/304
Wysłany: 2009-08-18, 22:04  

Siner napisał/a:
Crow napisał, że marnie u niego z czasem, ale można ew. spróbować. Kibol gdzieś chyba nieźle zapił, bo nic nie odpisuje :/

Crow już w zeszłym sezonie był gościem. Nie pamiętam, żeby choć raz typował - przynajmniej za mojej kadencji. Kibol to inna bajka, bo był regularny.
Nitro został bez klubu, więc ewentualnie możecie tworzyć jeden team. Oczywiście decyzja należy do Ciebie.

duszel, pilus, kto będzie trzeci?

pilus, więcej regularności :D

Mroczny Rycerz 
Superbohater

Piwa: 459/358
Wysłany: 2009-08-19, 17:20  

memphis - a co w przypadku, gdy np jeszcze we wrzesniu ktos pojedize sobie na jakies urlopik czy inny wyjazd, i nie bedzie mogl personalnie przekazac typow tak jak zarzadziles?

wtedy bedzie trzeba typowac X kolejek na zaś (wolalbym tego uniknac, bo forma zespolow w konkretnych kolejkach udokumentowana wynikami tez jest dosyc znaczaca), czy bedzie jednak mozliwosc w takim wyjatkowym wypadku przeslac typy przez kolege z druzyny?

a moze smsik do Ciebie? :lol:
Postaw piwo autorowi tego posta

mroo 

Piwa: 745/722
Wysłany: 2009-08-19, 17:40  

znowu chcesz oszukiwac !! ;)

Mroczny Rycerz 
Superbohater

Wysłany: 2009-08-19, 17:51  

tjaa, bo ja tylko to robie :)

memphis 

Wysłany: 2009-08-19, 19:22  

To jest trochę skomplikowana sytuacja. Uczestnik może zawsze wcześniej uprzedzić, że go nie będzie i poprosić kolegę, żeby typował za niego, bo po prostu mu się nie chce typować. Typowanie smsem również nie rozwiązuje problemu, bo nie znam Waszych numerów.

Chciałem uniknąć sytuacji typowania za kogoś, bo niby dlaczego uczestnik ma otrzymywać punkty skoro sam nie typował, tylko robił to za niego kolega z drużyny?

Szczerze powiedziawszy nie wiem co zrobić. Z jednej strony rozumiem Bobinho, że chce typować w oparciu o aktualną formę zespołów. Z drugiej strony ciężko mi sobie wyobrazić Bobinho na urlopie dzwoniącego do kolegi z drużyny, żeby podyktować mu swoje typy ;) Do Polski Ż Bobinho jedziesz, że nie będzie tam internetu?

Mroczny Rycerz 
Superbohater

Wysłany: 2009-08-19, 20:25  

ciezko mi jest teraz po prostu powiedziec, bo nie ma konkretnego planu na razie, bedzie troche spontanicznie ;)

ale mysle, ze uwzgledniajac, ze bylyby to absolutnie wyjatkowe sytuacje (czytaj: takie, ktore maja prawo sie zdarzyc 3-4 razy w przeciagu calego sezonu maksymalnie), to mozna cos takiego uwzglednic :)

czytaj: wyjatkowe podanie typu za kolege Z TEJ SAMEJ DRUZYNY. co tez jest wazne - bo wiadomo, ze dana osoba bedzie dzialac w interesie calej druzyny i nie bedzie przekretow.

mozna tez ostatecznie zastosowac wersje z sms-em do Ciebie. w wyslanych typach podaje swoj nick i raczej nie powinno byc problemow. przeciez nikt nie bedzie oszukiwal i krecil, cala sprawa jest zabawa tak naprawde :)

oczywiscie, jesli takie typy zostana Ci przez kogos wyslane (z podpisem od kogo sa), to wiadomo ze potem nie mozna ich juz zmienic, czyli gdyby przykladowo ten sam uczestnik jednak pozniej wszedl na forum i chcial zmieniac, to dupa blada. nie mowiac o przypadku, w ktorym by wszedl na forum i stwierdzil ze to nie on wyslal smsa. biorac pod uwage, ze to zabawa, nie wierze, ze ktos moglby robic taike przekrety :]

memphis 

Wysłany: 2009-08-19, 21:41  

Mi głównie zależy na tym, żeby nie było sytuacji, że ktoś po prostu zapomniał typować, a kolega z drużyny dla wyrównania szans wkleja jakieś typy podpisując, że iksiński przesłał mi swoje typy.
Możemy ewentualnie zrobić tak, że gracz, który wcześniej wie, że go nie będzie, informuje mnie odpowiednio wcześniej o tym fakcie. Wówczas możliwe będzie wklejenie typów przez kolegę z drużyny. Mnie pozostanie tylko wierzyć, że gracz faktycznie nie ma dostępu do internetu i wysłał swoje typy koledze sms-em. Przynajmniej będę wiedział, że zawodnik pamiętał o typowaniach. Chociaż oczywiście wolałbym, żeby przed wyjazdem typy przesyłać do mnie.

Lemes 

Piwa: 290/108
Wysłany: 2009-08-19, 22:03  

Cytat:
Chociaż oczywiście wolałbym, żeby przed wyjazdem typy przesyłać do mnie.

równie dobrze można je wtedy wkleić na forum ;]

memphis 

Wysłany: 2009-08-19, 23:24  

np. typy z dwóch kolejek na przód, żeby straciły się w tłumie?

Mroczny Rycerz 
Superbohater

Wysłany: 2009-08-20, 12:05  

memphis napisał/a:
Mi głównie zależy na tym, żeby nie było sytuacji, że ktoś po prostu zapomniał typować, a kolega z drużyny dla wyrównania szans wkleja jakieś typy podpisując, że iksiński przesłał mi swoje typy.
Możemy ewentualnie zrobić tak, że gracz, który wcześniej wie, że go nie będzie, informuje mnie odpowiednio wcześniej o tym fakcie. Wówczas możliwe będzie wklejenie typów przez kolegę z drużyny. Mnie pozostanie tylko wierzyć, że gracz faktycznie nie ma dostępu do internetu i wysłał swoje typy koledze sms-em. Przynajmniej będę wiedział, że zawodnik pamiętał o typowaniach. Chociaż oczywiście wolałbym, żeby przed wyjazdem typy przesyłać do mnie.

:ok: :ok: :ok:

Nitro 

Piwa: 9/17
Wysłany: 2009-08-20, 19:48  

OK, mercato się niedługo kończy, a ja nadal bez klubu.
Jestem do dyspozycji w dalszym ciągu.

duszek 

Piwa: 92/61
Wysłany: 2009-08-20, 20:21  

duszek+pilus+Nitro ? :>

Siner 

Piwa: 80/126
Wysłany: 2009-08-20, 20:44  

Kibol się nadal nie odzywa, Crow może grać, więc jeszcze jednego nam trzeba ;) Można zamieszczać swoje CV i listy motywacyjne.

Nitro 

Piwa: 9/17
Wysłany: 2009-08-20, 22:53  

duszek napisał/a:

Jestem oczywiście ZA :)

EDIT:

I jak decyzja w sprawie mojego transferu?

memphis 

Wysłany: 2009-08-23, 19:15  

Nitro napisał/a:
duszek napisał/a:

Jestem oczywiście ZA :)

Trójkącik w komplecie?

Siner, co z N/Z

Dzisiaj kończą się zapisy. Mogę dodać N/Z do listy pod warunkiem, że skompletujesz kadrę ;)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi