Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Ciutadans de Catalunya, ja la tenim aquí!
Josep Guardiola
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Liga Mistrzów 09/10

Czy Wisła Kraków zakwalifikuje się do 3 rundy eliminacji ?
Tak
14%
 14%  [ 2 ]
Nie
28%
 28%  [ 4 ]
Naszym klubem RTS !
57%
 57%  [ 8 ]
Głosowań: 14
Wszystkich Głosów: 14

Autor Wiadomość
Mroczny Rycerz 
Superbohater

Piwa: 459/358
Wysłany: 2010-03-19, 23:06  

dobrze, że my chociaz katalońsko-hiszpańscy jestesmy :lol:
Postaw piwo autorowi tego posta

Bruce 
kitsch

Piwa: 567/647
Wysłany: 2010-04-07, 23:22  

nie ma chuya, bronimy tytuł :konik:

Marzec 

Piwa: 159/165
Wysłany: 2010-04-08, 00:09  

ładnie sobie bayern zagrał 2 drugie połówki z MU, juz nawet nie chodzi o tą kartke bo do kartki przez te pare minut nie schodzili przecież z połowy united, ale o samą gre jakby wyszli z szatni inni ludzie. suszarka van gaala daje rade.
tym bayern naprawde zaimponował w tym dwumeczu, kapitalna zmiana nastawienia, kapitalna gra i taktyczna i fizyczna po przerwie, tak zagrać i wygrać przede wszystkim tą fizyczną walke z angolami to za to dla nich wielkie propsy.
szkoda że mają taką beznadziejną obrone, tylu niepwenych ludzi, bo by byli znacznie pewniejsi w kwestii awansu i ogólnie zupełnie inaczej traktowani.
i cieszy że są tak wysoko, im wyżej tym mniejsze szanse na transfer riberyego. w wakacje wzmocnią obrone troche środek pomocy i mają kompletny pewny skład.

Campion 
Przewielki Arjen

Piwa: 39/56
Wysłany: 2010-04-08, 00:26  

Marzec napisał/a:
(...) i mają kompletny pewny skład.

to prawie jak arsenal :lalala:

buli#1 
WueFista

Piwa: 430/214
Wysłany: 2010-04-08, 02:11  

mnie cieszy to, że pierwszy raz od ładnych paru lat w 1/2 LM nie ma ani jednej drużyny angielskiej.

Ten mecz oraz poprzedni w lidze pokazał ile wart dla ManU jest Rooney.

baixinho 

Piwa: 399/122
Wysłany: 2010-04-08, 07:45  

nie wiem czy sie zgodzicie ale mam wrazenie ze mecz przegral (choc wygral) ferguson
1. wystawienie runiego od poczatku ok, sparalizowalo bayern, ale szczerze to chlopak nic nie pogral. asyste przy pierwszej bramce bylby w stanie zagrac tez berbatow. runi bylby idealny na wpuszczenie w niekorzystnej sytuacji, a tak ferguson stracil ten atut.
2. zmiana po czerwonej kartce. to dzieki takiej a nie innej zmianie ferguson wpuscil bayern na 30 metr. nawet po czerwonej kartce nie mozna zdejmowac jedynego napastnika, szczegolnie jak jest nim rooney w dobrej formie
3. rafael musial grac przez jakies kartki czy cos? mimo ze ma fajny ciag na bramke, to dla mnie ten koles jest tykajaca bomba i wystawianie go w takim meczu, co wiecej trzymanie mimo zoltej kartki na riberyego jest totalnym nieporozumieniem

dla nas lepiej. bayern z tak grajaca obrona jest przyjemniejszym przeciwnikiem niz MU. a moze lyon mysli tak samo i poradzi sobie z niemcami?

lipek 

Piwa: 2/1
Wysłany: 2010-04-08, 07:48  

Wszystko fajnie, ale w finale wolałbym jednak OL. Onia przez te kilka sezonów zasłużyli na solidną lekcję od Barcelony. Finał będzie najlepszym miejscem na taką właśnie lekcję.

A gejzery niech się trzymają angoli jak długo mogą. Widać już pierwsze owoce tej pracy :)

@edit

Też odniosłem wrażenie, że Runi na drugą połówkę byłby lepszy rozwiązaniem. On nawet nie musiał nic robić, doping jaki wiązał się z każdym jego zagraniem, pętał nogi bawarczykom. Ale to już brocha Fergusona.

Lemes 

Piwa: 290/108
Wysłany: 2010-04-08, 08:00  

zapewne teraz cały Madryt pluje sobie w brodę, bo łatwiejszej drogi do finału mieć by nie mogli :)

Co do Rafaela to mam podobne skojarzenia co baix, irytuje mnie ten zawodnik na boisku, fajny ciąg na bramkę ma, ale w obronie, przy dobrym napastniku, jest nikim, a jeżeli ktoś nie potrafi sobie z nim poradzić to łatwo go złapać na kartki. Gdyby od początku zagrał Berbatov MU byłoby w półfinale, a tak przez kilkanaście minut w pierwszej połowie musieli grać z człapającym Runim. Oby dla Fergusona ten mecz nie miał poważniejszych skutków.

memphis 

Piwa: 237/304
Wysłany: 2010-04-08, 08:18  

Czy to była ta sławna obrona Ferdinand - Vidic, która była nie do przejścia. Bayern był na łopatkach, Manchester mógł grać to co lubi. Zabrakło im może takiego pracusia jak Rooney, czy chociażby Park. Trzy nieudane mecze Manu i mogą skończyć sezon z niczym.

Spodziewał się ktoś, że w półfinale oprócz nas, zagra Inter, Lyon i Bayern :>

Finał Lyon - Barca na Bernabeu to byłoby coś :D

kuryl 

Piwa: 459/689
Wysłany: 2010-04-08, 08:21  

brak angielskiej drużyny w 1/2 to jednak sensacja. po dominacji przyszedł czas na słabszy okres, choć odpadali z wielkimi drużynami - inter, bayern, barca. mnie ta 'wielobarwność' tej edycji cieszy, zwłaszcza, że teraz jesteśmy faworytem do końcowego sukcesu. niemcy, włochy, hiszpania i francja mają swojego przedstawiciela w 1/2 i jest ciekawie, o to chodzi. bardzo ciekawie zapowiadają się półfinały :)

pozostaje pokonać inter i znów wielki finał z dużą szansą na sukces. to byłoby niesamowite.
Przypomina mi się to, co kiedyś o Guardioli mówił Marek Koźmiński. ?Koza? grał z nim w Brescii. I w czasie meczu ruszał skrzydłem, krzyczał ?tu jestem, podaj, zagraj, dawaj?. Raz, drugi, trzeci. W końcu Guardiola do niego podbiegł i mówi: - Ty, nie krzycz tyle, bo ja przecież wszystko widzę. - Wojciech Kowalczyk

Kendzior 
!

Piwa: 755/1371
Wysłany: 2010-04-08, 09:05  

Na papierze jestesmy najsilniejsi, ale polfinal z interem moze byc ciezki. Jednak jestem megaoptymistą, i wydaje mi się że da rade zdobyc drugą LM z rzędu :flaga2:

Bardzo ciekawa jest ta edycja, teoretycznie mocniejsze zespoly odpadają bo dobrych widowiskach, co jest solą futbolu i calym jego pięknem.

Mozna by rzec ze Bayern wzial wczoraj odwet za bramki sheringhama i solskjaera :) Dobrze sie stało, chociaz i tak profesorowie futbolu piać będą, że Premier League jest przewielka. Manchester zagral znowu to samo - mocne przycisniecie od poczatku i totalny relax w dalszej fazie meczu, jak mlokosy. Zreszta sklad byl calkiem swiezy, nieopierzony co jak widac jest istotne.

Co chcial osiagnac Mallenco przez niepokazywanie czerwo Cissokho ? Ewidentnie chamskie zachowanie, chyba nawet wit żelazko by sie nie zawahał...Szkoda bo kibicowałem Bordo, ale tak jak ktos napisal już powyżej:

:zolwik2: PRZEWIELKI FINAŁ NA BERNABEU :zolwik2:
:zolwik2: PRZEWIELKA FC BARCELONA vs. PRZEWIELKI OLYMPIQUE LYON :zolwik2:
"Fani Realu niech spojrzą prawdzie w twarz - obecni piłkarze tego klubu nadają się do pucowania barcelońskiej La Rambla. To też robi się na kolanach, czyli w ich ulubionej pozycji"" - Wojciech Kowalczyk, 30.11.2010 w komentarzu do !V!

Mentor 

Piwa: 706/1502
Wysłany: 2010-04-08, 12:05  

Co ciekawe ten cały Rafael grał wczoraj dobrze tylko w głupi sposób złapał kartki i wyleciał. To czyni go głównym winowajcą, ale to chyba kwestia młodości. Gorąca głowa i brak doświadczenia.

Błędy Fergusona oczywiste.

Nie znam dokładnie przepisów, ale Ci co znają (a przynajmniej tak twierdzą) mówią, że za niesportowe zachowanie (to o Cissokho) należy się żółta kartka. Ja tam nie wiem :P

lipek 

Piwa: 2/1
Wysłany: 2010-04-08, 12:16  

Jeżeli chodzi o niesportowe zachowanie to:
Żółta za wykopanie piłki, strzał po gwizdku etc. , ale już uderzenie czy kopnięcie to w zależności od interpretacji. Nie widziałem zajścia...

A Rafael to już teraz materiał na drugiego Krystynkę, oczywiście pod względem zachowania.
Chłopak za wszelką cenę chce błyszczeć i to widać. W tej jednej akcji już od początku wiedział, że będzie strzelał i choćby tam 5 runich stało pustych to by nie podał.

baixinho 

Piwa: 399/122
Wysłany: 2010-04-08, 12:34  

zupelnie sie nie zgodze :) wlasnie w tej akcji dal ciala bo nie podniosl glowy, nie zobaczyl jak ustawial sie stoper, ktory w ciemno czekal na podanie w srodek i przez to nie wbiegl sobie swobodnie w srodek gdzie moglby oddac latwiejszy strzal.

Kendzior 
!

Piwa: 755/1371
Wysłany: 2010-04-08, 13:12  

to ja też się nie zgodzę, ale nie już tak zupełnie - merdał głową nerwowo, ale mu sie krzywo kopnęło i zawinął się na prostej jak szóstoligowiec
"Fani Realu niech spojrzą prawdzie w twarz - obecni piłkarze tego klubu nadają się do pucowania barcelońskiej La Rambla. To też robi się na kolanach, czyli w ich ulubionej pozycji"" - Wojciech Kowalczyk, 30.11.2010 w komentarzu do !V!

Odpowiedz do tematu