Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Blancos llorones saludad a los campeones!
Luis Figo
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Opener
Autor Wiadomość
kuty 

Piwa: 41/196
Wysłany: 2010-07-04, 12:56  

Ladia.........foce ?
Postaw piwo autorowi tego posta

Kibol 

Piwa: 70/71
Wysłany: 2010-07-04, 15:12  

Wczoraj niesamowitą imprezę zrobili Gorillaz Sound System w namiocie. Mistrzowski mix kawałków Gorillaz i nie tylko. Szkoda jedynie, że tak krótko to trwało.

Ladia 

Piwa: 266/466
Wysłany: 2010-07-05, 12:13  

Tak więc, trzeci dzień festivalu uważam za przemega zaebisty. Nie mam żadnych zażaleń do Alter Artu w tym roku.. może poza obrzydliwymi opaskami, ale to szczegół.

Skunk Anansie było genialne, mnóstwo energii, to samo Matisyahu. Kasabian może być, tak samo Hot Chip, pomiając ich wokal -_-. Regina świetna, na Gorillaz niestety nie doszłam, ale wierzę, że było zaebiście.

resztę zdjęć macie na fb ;) album udostępniłam dla wszystkich znajomych moich znajomych, więc możecie się pozachwycać :P :P

http://www.facebook.com/a...9&id=1559712570

Kibol 

Piwa: 70/71
Wysłany: 2010-07-05, 14:08  

Na ostatni dzień nastawiałem się bardzo mocno i zdecydowanie zawiedziony nie jestem. Najpierw NAS z Marleyem dali radę a na koniec Fatboy Slim dokonał dzieła zniszczenia :D
Do zo za rok :]

gregori 

Piwa: 361/73
Wysłany: 2010-07-05, 14:50  

W sobote mnie nie bylo, a w niedziele nie widzialem ani Nasa ani Fatboy Slima. Ale tegoroczny opener byl bardzo dobry bo udalo mi sie zobaczyc 4 swietne koncerty. Ben Harper, Pearl Jam, Pavement i Dead Weather. Bardzo fajnie zagrali tez The Hives, prawdziwa petarda choc po 45 minutach poszedlem na Pink Freud, dla takiej muzyki tyle czasu starczy, ciezko sluchac przez 90 minut 2 minutowych piosenek.
Massive Attack ogladalem przez godzine, zagrali ok tyle ze sa strasznie napuszeni, a ten kurdupel ktory byl mistrzem ceremonii byl totalnie wkurzajacy, do tego jakis dziadek starszy od Strejlaua, o glosie kastrata, to ostatnie bylo nawet zabawne. Z tego co zrozumialem spiewajaca pania byla Martina Topley Bird. Stala jak lalka, jesli to faktycznie ona to byl to spory kontrast z koncertem z 2008, tak dobrym ze olalem wtedy Massive Attack. Po czyms takim koncert Empire of The Sun byl mila odmiana, totalna chala muzyczna ale zabawne show.

To byl juz moj siodmy opener i pierwszy raz zamiast spedzac tam pol dnia wybralem konkretne koncerty. Pavement gral dopiero o 1 i w efekcie drugiego dnia bylem ledwo przytomny. Polozylem sie po 4 a juz po 8 obudzily mnie moje kochane dzieci :)

Jeszcze jedno, Wyborcza zauwazyla ze festiwal byl akurat dla mnie, czyli dla 30-40 latkow. Najwieksze gwiazdy zaczynaly kiedy bylem w liceum.

Pietro 

Piwa: 6/351
Wysłany: 2010-07-05, 16:13  

właśnie wróciłem, Opener świetny, dzięki wszystkim za spotkanie. :)

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Boraś
Boraś 
Disco Commando

Piwa: 2577/1201
Wysłany: 2010-08-04, 19:01  

Na stronie Opener.pl od środy 4 sierpnia od godziny 12.00 do wtorku 10 sierpnia do godziny 12.00 będzie można obejrzeć koncert Kasabian.
2014: Sopot, Gdynia, Sopot, Warszawa x2, Gdynia, Olsztyn, Gdańsk
2015: Gdynia, Łódź, Sopot, Gdynia, Łódź, Olsztyn, Gdynia, Sopot
2016: Gdańsk, Wrocław, Gdynia, Olsztyn, Gdynia
2017: Gdańsk, Sopot, Gdańsk, Łeba, Warszawa, Sopot, Gdynia
2018: Gdańsk, Sopot, ...........

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
jasiu
Odpowiedz do tematu