Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Para que voy a hablar del madrid si soy cule de pies a cabeza
Luis Enrique
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: kuryl
2009-06-17, 09:53
Deportivo La Coruńa - FC Barcelona 1-1
Autor Wiadomość
Kot 
Claudia Cardinale

Piwa: 9/8
Wysłany: 2009-05-31, 00:18  

Caceres slabiutko. Kompletnie nie podoba mi sie jego gra. Lubie obroncow swietnie wyszkolonych technicznie jak Pique, Rafa czy Dani. Jesli nie swietnie to chociaz przyzwoicie jak Milito, Sylvek, Puyol. Abidal jest na granicy :P To moze byc kwestia pewnosci siebie ale jak dla mnie klub moze sie pozbyc Caceresa i sprobowac kogos innego.
Postaw piwo autorowi tego posta

Bask 
You want this?

Piwa: 161/189
Wysłany: 2009-05-31, 00:23  

Dla niektórych graczy ten mecz miał małą rangę, dla niektórych był ważny, a dla Pinto bardzo ważny ;) Nasz rezerwowy bramkarz praktycznie całą karierę związany był z Celta czyli największym rywalem Deportivo. Przy każdym kontakcie z piłka słychać było nawet buczenie kibiców. Jose zagrał świetnie, śmiało może zostać i być zmiennikiem Victora(udowodnił to w tych kilku spotkaniach na koniec sezonu).

Gudi, jeśli sam chce odejść to na pewno nie będziemy go zatrzymywać na siłę :] Podobno Lyon się nim interesuje. Hleb pewnie pójdzie do Bundesligi(Bayern, Sttugart etc.), a najlepiej byłoby go wymienić za Francka z dopłatą z naszej strony. Caceresa pewnie wypożyczymy, bo głupie by było sprzedawanie zawodnika, w którego zainwestowało się tyle pieniędzy, poza tym Martin ma spory potencjał. Nie wiadomo co z Sylvinho, choć według mnie też się z nim pożegnamy.

Pred 
VAMOS PREDRO

Piwa: 451/92
Wysłany: 2009-05-31, 06:15  

Jak mozecie pisac, ze po Gudim nikt nie bedzie plakal :/

Więcej szczegółów
Wystawiono 4 piw(a):
DeNiro, Kendzior, mroo, grintx
Nederlander 
Manu Chao

Piwa: 361/371
Wysłany: 2009-05-31, 15:48  

Ciesze sie, ze Pinto zagral swietny mecz. Kibice Depor zobaczyli, ze Celta, choc w Segunda i moze nawet spasc, wciaz zyje :P Hala Celta! :) No i Sylvinho tez w podstawie, szkoda by bylo gdyby klub postanowil sie z nim rozstac. Zawsze bede bardzo dobrze wspominal tego pilkarza, to dla mnie przyklad profesjonalizmu.

Zgodze sie z Wami co do 3 pilkarzy: Gudiego, Hleba i Caceresa. Teraz wiemy juz dlaczego Pep postawil na Toure jako srodkowego obronce na 2 polfinal i final LM, kosztem Urugwajczyka. Niestety Martin musialby sie jeszcze bardzo wiele nauczyc gdyby mial kiedys stanowic o sile tej druzyny. Wyprowadzanie pilki z obrony u niego lezy, a, jak juz slusznie zauwazyliscie, to jest jedna z najwazniejszych umiejetnosci wymaganych od obroncow w Barcelonie. Z kolei nie jestem zwolennikiem jego sprzedazy o ile nie pojawi sie klub, ktory zaplaci za niego spora sume. Co zreszta jest prawie nie mozliwe. Gudi i Hleb na pewno odejda, bo niewiele wnosza do tej druzyny. Pep na przyszly sezon bedzie potrzebowal klasowych zmiennikow, ktorzy w razie potrzeby beda w stanie zastapic gwiazdy lub wchodzac z lawki wniesc jakas nowa jakosc do naszej gry.

Kolejna rzecz - cieszy mnie debiut 2 kolejnych wychowankow, Abrahama i Botii :)

andrew 
fix

Piwa: 109/227
Wysłany: 2009-06-01, 11:54  

Sylvinho powinien zostac. Grac czesto nie bedzie, ale jak wejdzie bede wiedzial ze zagra solidnie.

Dodo 

Piwa: 613/154
Wysłany: 2009-06-01, 12:42  

niech go do sztabu wezmą :)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi