Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Salid y divertiros!
Johan Cruyff do zawodników przed finalem Pucharu Europy w 1992 roku
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: kuryl
2009-05-11, 11:38
Gran Derbi 2:6 !!!
Autor Wiadomość
Mefju 
#moneybeautyfame

Piwa: 495/89
Wysłany: 2009-05-03, 11:07  

Szkoda że w świat nie poszło 6-0 bo zero z tyłu lepiej wygląda :D Szkoda troche Czarnucha bo bardzo sie starał i chciał w GD strzelić bramkę ale chyba aż za bardzo. Bojan ładnie wszedł w mecz i narobił szumu w obronie Realu (chociaż to już nie była obrona bo Ramos pozamieniał obrońców na pomocników). To jest jeden z tych meczów które chcę mieć na dysku i cieszyć się nimi do końca życia :jupi:
Teraz szukam paczek ze wszystkimi możliwymi zdjęciami z wczorajszego meczu :lol:
nie wiem jak tu.
Postaw piwo autorowi tego posta

kieła 
Buki to zło

Piwa: 589/556
Wysłany: 2009-05-03, 11:10  

kiela napisał/a:

Ja czuje, ze albo Real sie zesra albo my sie zesramy i bedzie manita w ktoras strone.

0-4 i jazda.

Jak czulem, tak tez sie stalo.

Real musial zaatakowac i skonczylo, jak sie skonczylo. Dokladnie tak samo byloby w 1 meczu, gdyby sie odkryli.

:*

luuz 

Otrzymał 4 piw(a)
Wysłany: 2009-05-03, 11:31  

To co, lubicie nas bardziej od Cielsi? Pamiętajcie, że ten wynik był możliwy tylko dlatego, że pozwoliliśmy wam grać w piłkę, bez autobusu w bramce, murarki, fauli i tak dalej. W sumie to my oddajemy wam mistrza na własne życzenie, a nie wy go zdobywacie.

No, a poważnie, to gratulacje, Barca zagrała wczoraj kapitalnie i szybkimi odpowiedziami na bramki Realu zmusiła nas do odkrycia się i prób atakowania, nieudolnych zresztą. A przy tak grającej Barcy nie mogło się to skończyć inaczej.

Jak to wszystko szybko się zmienia. Rok temu 1:0 i 4:1 dla Realu, teraz 2:0 i 6:2 dla Barcy. Dwa świetne GD na Bernabeu z rzędu. Za rok odbijamy ;)

Janio 
Lo Puto Crack

Piwa: 93/186
Wysłany: 2009-05-03, 11:37  

Luuz na poważnie to nie mieliście wykonawców żeby zagrać murarkę jak Chelsea - skończyłoby się wtedy 2-0 a kibice gwizdaliby na waszych graczy do końca sezonu.

kieła 
Buki to zło

Piwa: 589/556
Wysłany: 2009-05-03, 12:42  

luuz napisał/a:
To co, lubicie nas bardziej od Cielsi? Pamiętajcie, że ten wynik był możliwy tylko dlatego, że pozwoliliśmy wam grać w piłkę, bez autobusu w bramce, murarki, fauli i tak dalej. W sumie to my oddajemy wam mistrza na własne życzenie, a nie wy go zdobywacie.

Nie wiem po co to pisales.

Mefju 
#moneybeautyfame

Piwa: 495/89
Wysłany: 2009-05-03, 12:49  

luuz, gra się tak jak przeciwnik na to pozwala. Real musiał zdobyć punkty toteż musiał zaatakować ot co. Pozwoliliście nam na dużo (w sumie nie wiem czy to bardziej wina taktyki Ramosa czy wykonania piłkarzy) ale zostaliście pogrążeni na własnym podwórku ;] dziękuje :D
nie wiem jak tu.

gregori 

Piwa: 360/72

Wysłany: 2009-05-03, 13:10  

Real nie mogl zagrac jak Chelsea na CN bo jakby skonczylo sie remisem albo nikla porazka po takim graniu to kibice i prasa by ich zniszczyli. Pomijajac juz to, ze trzeba miec lepsza obrone do takiej gry to SB nigdy takiego czegos nie zaakceptuje.

Jest oczywiscie w tym co napisal kolega cos z prawdy. Barcelona zagrala bosko ale starczylo ustawic obrone nizej i tak latwo by nie poszlo. Jedyna szansa na to, by tak zagrac w srode z Chelsea to strzelic im szybko 2 gole. Wtedy pojda na wariata do przodu, w innym przypadku bedzie meczarnia. Jak to Chelsea pierwsza strzeli gola to nawet olbrzymia meczarnia. szkoda ze nie gramy z Arsenalem, tam bylaby wymiana ciosow.

Oczywisci ze styl Realu jest o wiele fajniejszy niz styl Chelsea, z tego powodu GD nazywa sie GD Europy. Inne tego typu mecze np derby Mediolanu to z reguly nudy.

mroo 

Piwa: 737/716
Wysłany: 2009-05-03, 13:38  

co sie stao sie?

Boraś 
Disco Commando

Piwa: 2565/1201
Wysłany: 2009-05-03, 14:06  

2014: Sopot, Gdynia, Sopot, Warszawa x2, Gdynia, Olsztyn, Gdańsk
2015: Gdynia, Łódź, Sopot, Gdynia, Łódź, Olsztyn, Gdynia, Sopot
2016: Gdańsk, Wrocław, Gdynia, Olsztyn, Gdynia
2017: Gdańsk, Sopot, Gdańsk, Łeba, .....

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Szczur
gregori 

Piwa: 360/72

Wysłany: 2009-05-03, 14:28  

Niby Katalonczycy a marzy im sie wielka Hiszpania z wchlonieta Portugalia :)

Nederlander 
Manu Chao

Piwa: 361/371
Wysłany: 2009-05-03, 14:31  

Fantastyczny mecz i historyczne zwyciestwo. Jestem wciaz pijany ze szczescia, caly czas czytam tytuly prasowe w gazetach z roznych krajow i upajam sie tym zachwytem nad nasza gra :) Nawet w Anglii pisza, ze Barcelona wysyla Chelsea 6-bramkowe ostrzezenie :)

Najbardziej zachwycili mnie Xavi (4 asysty) i nasz heros srodka obrony Pique ktory poza jednym czy dwoma drobnymi bledami zagral po profesorsku a swoj doskonaly mecz ukoronowal sprytnie strzelona bramka. Coz za charakter, co za spokoj w grze obronnej.... Przy takim wzroscie jest tak szybki i zwrotny, to jest niesamowite. Xavi tez zagral na niezwyklym poziomie, zastanawiam sie ile mial procent dokladnych podan. Zdecydowanie jest to najlepszy rozgrywajacy na swiecie w tej chwili i jedynie Inieste mozna z nim porownac.

Messi zagral bardzo dobry mecz, takze Henry pokazal wielka klase. Ogolnie mowiac Barcelona pokazala, ze wszystkie teorie o pomocy sedziow mozna miedzy bajki wlozyc. Roznica klas miedzy Barcelona i Realem jest bardzo duza i byc moze teraz wiekszosc kibicow pilkarskich zdaje sobie z tego sprawe. To byl magiczny mecz, jeden z tych ktore na zawsze zapadna w pamieci cules :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo:

Teraz Pep musi popracowac nad skorygowaniem bledow takich jak krycie przy stalych fragmentach gry. Mam nadzieje ze przeciwko Chelsea lepiej zagra tez Abidal, ktory w pierwszej polowie gral bardzo slabo.

danji 

Piwa: 244/80
Wysłany: 2009-05-03, 14:41  

Mnie irytuje tylko jedna rzecz: na liście strzelców bramek powinno widnieć ANDRES INIESTA. Miał ku temu dwie setki, ale on wolał oddać jeszcze piłke do Messiego / wdać się w drybling z Lassem. Gdyby Andres miał lepsze wykończenie, częsciej zdobywał bramki to napewno wiele osób nie bałoby się mówić, że jest najlepszym piłkarzem świata.

visca 
Wea!!!

Piwa: 30/1
Wysłany: 2009-05-03, 16:44  

zdjęcie usmiechnietego Victora miażdzy

Kendzior 
!

Piwa: 752/1370
Wysłany: 2009-05-03, 17:42  

zdjecie victora nie dość, że miażdży to jeszcze wędruje na moją tapetkę :)

Do Guardioli: Doskonały mecz milordzie... !!

No kurwa. Co bym nie napisał to generalnie :konik: Mamy majstra i ogromne szanse na potrójna koronę !

Co do Andresa to gdyby te dwa strzaly wykonal i cos by weszło to byłby już totalnym przekozakiem. Kółeczka, balansik - miazga.

Maaaadriiiiiiiiiid! Cabrooooooon! Saluda al CAMPEOOOON!!!!! :flaga:
"Fani Realu niech spojrzą prawdzie w twarz - obecni piłkarze tego klubu nadają się do pucowania barcelońskiej La Rambla. To też robi się na kolanach, czyli w ich ulubionej pozycji"" - Wojciech Kowalczyk, 30.11.2010 w komentarzu do !V!

luuz 

Otrzymał 4 piw(a)
Wysłany: 2009-05-03, 20:19  

kieła napisał/a:
luuz napisał/a:

Nie wiem po co to pisales.

Choć przez chwilę chciałem się poczuć jak Laporta, zwłaszcza, jeśli chodzi o ostatnie zdanie.

Paradoksalnie, ten wynik mnie, na swój perfidny sposób, cieszy. Dokładnie rok temu, po meczu na SB, to Barca musiała wykonać ogromny jakościowy skok i kapitalnie się to udało. Teraz czas na nas i choć nie mamy takich fundamentów, jak Barca rok temu, to wierzę, że w przyszło sezonowych GD, będziemy bardziej równorzędnym partnerem do gry, niż teraz.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi