Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
En el mundo de los ciegos,
un bizco es el rey, pero sigue siendo bizco

Johan Cruyff
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: kuryl
2009-05-19, 09:09
[dwumecz] FC Barcelona - Chelsea Londyn 0-0(D) 1-1(W)
Autor Wiadomość
imerr 
Jopie

Piwa: 609/442
Wysłany: 2009-05-07, 22:32  

Nie czytam SOSów w całości, bo pomimo sporej wartości merytorycznej, ciężko przebić się przez grafomaństwo autora, ale czy określenie ultras nie odnosi się do gwizdania rąk?
Bo na pewno brigadier pisał, że ma w tej sprawie pogląd dość skrajny, czyli gwizdanie ich naprawdę rzadko.

Styl w jakim wygraliśmy jest nasz na zawsze. Dedykuję zwycięstwo Cruyffowi i Rexachowi, którzy wprowadzili go jako pierwsi. Josep Guardiola
Kiedy Cruyff przyszedł w 88 otworzył bardzo długi rozdział, który wciąż nie ma końca. Wielkie postaci w historii Barçy nie rywalizują ze sobą tylko tworzą wspólnie. Nie ma lepszych ani gorszych. To jest suma. Na porażkach, które zdarzają się po drodze, również się uczymy. Andoni Zubizarreta
Postaw piwo autorowi tego posta

Partyzant 
bad motherfucker

Piwa: 468/479
Wysłany: 2009-05-07, 22:43  

Ten SOS (tak, przeczytałem) jest słaby jak dla mnie. Ocena ręki Pike to naprawde porażka.
Poza tym - nie lubie stylu Steca a ten mi troszkę takim podlatuje. Ogólnie ciężko się to czyta. Mniej grafomanii i lania wody jak pisał Imerr a więcej konkretów.

Ogólnie to nie jest zdanie polskiego Barcelonismo jak widzimy i niech tak to będzie zapamiętane.
Ostatnio zmieniony przez Partyzant 2009-05-07, 23:09, w całości zmieniany 1 raz  

imerr 
Jopie

Piwa: 609/442
Wysłany: 2009-05-07, 22:46  

Partyzant napisał/a:
Poza tym - nie lubie stylu Steca a ten mi troszkę takim podlatuje.

Stec czasem mnie drażni, ale u brigadiera, którego opinie szanuję i cenię, omijam cały wstęp, a potem też wybieram kluczowe fragmenty.

Styl w jakim wygraliśmy jest nasz na zawsze. Dedykuję zwycięstwo Cruyffowi i Rexachowi, którzy wprowadzili go jako pierwsi. Josep Guardiola
Kiedy Cruyff przyszedł w 88 otworzył bardzo długi rozdział, który wciąż nie ma końca. Wielkie postaci w historii Barçy nie rywalizują ze sobą tylko tworzą wspólnie. Nie ma lepszych ani gorszych. To jest suma. Na porażkach, które zdarzają się po drodze, również się uczymy. Andoni Zubizarreta

Revan001 

Otrzymał 1 piw(a)
Wysłany: 2009-05-07, 22:48  

W sumie to już jest po meczu i nie należy rozwodzić się nad szczegółami, nikt i tak nic nie zmieni bo Barcelona jest w finale bez względu na to kto ile powinien mieć karnych, fauli i kartek. Zdanie jakie powinno się liczyć to nasze zdanie a nie kogoś innego, wiadomo że każdy chce dowieść swoich racji ale i tak wszystko dojdzie do punktu wyjścia czyli FINAŁU. To tyle z mojej strony

Pred 
VAMOS PREDRO

Piwa: 451/92
Wysłany: 2009-05-07, 22:52  

A dla mnie ten SOS jest swietny, wiecej luzu chlopaki :D Zreszta wszystkie SOSY czytam od poczatku do konca i jestem ich wielkim fanem. Nie ukonczylem kursu sedziowskiego a dzieki tekstom brigadiera dowiedzialem sie o wielu rzeczach o ktorych nie mialem pojecia.

Revan001 

Otrzymał 1 piw(a)
Wysłany: 2009-05-07, 23:02  

Nie ma się co denerwować :D to słuszne słowa :D ja nadal jeszcze czuję stan lewitacji po meczu. Nie wiem co ze sobą zrobić normalnie :D nerwy nie wchodzą w rachubę, jak już to oczekiwanie zmieszane z radością, artykuł jest ważniejszy od rzeczywistości, awansu?? NIE

Roodeck 
Black Adder

Piwa: 65/107
Wysłany: 2009-05-07, 23:04  

SOSy są bardzo dobre. Pomimo że autor jest fanem Barcy potrafi obiektywnie ocenić sędziego i stwierdzić że popełnił błąd na korzyść Barcy lub nie popełnił na niekorzyść Barcy. Tak i było w tym SOSie, uznał kartkę Abidala za słuszną z czym wielu z nas zapewne się nie zgadza. Choć czasami rzeczywiście tak jak Stec próbuje iść pod prąd i naginać fakty do swych teorii (tak było właśnie w przypadku tego meczu, wbrew wszystkim ocenił pracę sędziego bardzo wysoko).

Raijn 

Piwa: 531/850
Wysłany: 2009-05-07, 23:09  

Partyzant 
bad motherfucker

Wysłany: 2009-05-07, 23:10  

Konkurs na podpis pod zdjęciem ? :P

Raijn 

Piwa: 531/850
Wysłany: 2009-05-07, 23:13  

Moze byc :)

waldos 

Piwa: 74/142
Wysłany: 2009-05-07, 23:21  

a ja rzadko zaglądam na BO.mój ulubieniec pisze tak rzadko a jego dokonania zwykle mają miejsce w dziedzinie moderacji :D
tym niemniej SOS jest niezły,choć przyznam że te wstępy i bajania często omijam skupiając się na wartości merytorycznej i bardzo często czytam to z zainteresowaniem.uważam że to bardzo silny punkt tego serwisu i spora ciekawostka,a przy tym autor bardzo często klarownie i przy okazji ciekawie akcentuje swój punkt widzenia.

Kendzior 
!

Piwa: 752/1370
Wysłany: 2009-05-08, 07:27  

"Fani Realu niech spojrzą prawdzie w twarz - obecni piłkarze tego klubu nadają się do pucowania barcelońskiej La Rambla. To też robi się na kolanach, czyli w ich ulubionej pozycji"" - Wojciech Kowalczyk, 30.11.2010 w komentarzu do !V!

gregori 

Piwa: 360/72

Wysłany: 2009-05-08, 09:22  

Sciagnalem wczoraj komentarz z RAC1 z tym " Gol de lo puto crack, Kaiserslautern" w mp3 i mam to teraz jako dzwonek w komorce, fajnie brzmi :) Az dluzej nie odbieram zeby posluchac troche.

http://www.megaupload.com/?d=NLWUADN1

albo

http://rapidshare.com/fil..._Puto_Crack.mp3 by gregori
lub dłuższa wersja
http://rapidshare.com/fil..._puto_crack.mp3 by Boraś

a tu cala radosc po bramce

http://www.megaupload.com/?d=QNK3WLVQ

Partyzant 
bad motherfucker

Wysłany: 2009-05-08, 14:42  

UEFA ma się w poniedziałek zająć sprawą Fletchera (czerwona kartka w 1/2). Jednocześnie podała do wiadomości że Barca nie złożyła apelacji w sprawie Abidala i Alvesa.
O ile w sprawie Abidala nie ma nawet co gdybać (przyznał się do faulu), o tyle w sprawie Daniego to już bym się zastanowił.

mistyk 

Piwa: 18/33
Wysłany: 2009-05-08, 16:41  

Wedlug mnie nie ma sensu odwolywac sie od kartki Daniego. Juz szybciej bym to zrobil w przypadku Abidala, ale skoro podobno sie przyznal to tez nie ma sensu.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi