Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
¡Tu siempre negatifo, nunca positifo!
Louis Van Gaal
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: kuryl
2009-05-07, 15:03
FC Barcelona - Sevilla Futbol Club S.A.D 4:0
Autor Wiadomość
Bask 
You want this?

Piwa: 161/189
Wysłany: 2009-04-22, 19:31  

Mam podobnie jak Roodeck, ale bez jaj przy takich wykluczeniach nie mogą wszystkiego wygrać. Grając taki futbol jaki gramy i przegrać mistrza na rzecz tak grającego Realu to :tokoniec: I podobnie jak Roodeck dużo bardziej obawiam sie meczu z Valencią niż dzisiejszego.

jordan20 

Piwa: 85/156
Wysłany: 2009-04-22, 21:26  

stalo sie to czego nie chcialem - iniesta na prawym ataku-chcialbym sie mylic ale wg mnie zagra tam slabiutko...

zamiast rafy odpoczywa puyol i wskoczyl eric
Postaw piwo autorowi tego posta

gregori 

Piwa: 360/72
Wysłany: 2009-04-22, 23:58  

No coz, ciezko sie bardziej pomylic :hahaha: Iniesta zagral dzis tak ze chyba nikt nie zauwazyl ze zwykle grywa tam niejaki Messi.

Swoja droga Penya moglaby czesciej na mecze jezdzic bo zawsze trafia im sie manita.

Co do Puyola to z niezastapionego kapitana zmienil sie w zmiennika Abidala. Marquez gra od niego duzo lepiej a o Pique nie ma co nawet gadac, jesli nie bedzie kontuzji to nikt go nie wyrzuci z pierwszego skladu przez sporo sezonow.
Ostatnio zmieniony przez gregori 2009-04-23, 00:03, w całości zmieniany 1 raz  

warszkowianin 

Piwa: 28/7
Wysłany: 2009-04-23, 00:02  

Swietny mecz. Zero obawy o wynik, calkowita dominacja i kontrola przez 90 minut.To co dzisaj zagral Iniesta to jest przegiecie lekkie ;) Samuel w ostatniej akcji przesadzil ale jemu to wszystko mozna wybaczyc. Cieszy kolejne 0 z tylu. Na Valencie Puyol na prawa, nie mozna pozwolic sobie na ryzyko 10 karteczki dla Alvesa.

Oby tak bylo do samiutkiego konca

Marzec 

Piwa: 159/163
Wysłany: 2009-04-23, 00:07  

no jordan w troszke złym momencie to napisał ;]

iniesta zagrał najlepszy mecz w kairerze bez 2 zdan, myśle nawet że to najlepszy wystep pilkarza barcy w tym sezonie. jakby nie zmiana pewnie by jeszcze coś zrobił. skarb nie do zastąpienia.

wogu 

Piwa: 23/16
Wysłany: 2009-04-23, 00:14  

Hehe jordan20, fajnie się czyta teraz ten post Twój ;)

Andres O Wielki Ty Mistrzu :student:

Super zagraliśmy, nie pozwoliliśmy naprawdę na nic czołowej drużynie ligi.
Pierwsze 20 minut były jeszcze nierówne, mieliśmy jeszcze małe kłopoty, gdyż Sevilla nie odpuszczała. Po zdobyciu drugiej bramki, zdominowaliśmy całkowicie ten mecz. Bo do tego momentu jeszcze dużo wiatru robił Capel, a także mieli jedną bardzo groźną okazję po zgubieniu krycia przez Daniego Alvesa, którą mógł wykorzystać Navas ale zdecydował się na słaby strzał, podczas gdy mógł podawać niekrytemu Luisowi Fabiano. Fajnie się ogląda, taką dominację. W dodatku nie ma kontuzji, kartek, szybko można robić zmiany, nie trzeba biegać za piłką, ani narzucać jakiegoś szaleńczego tempa. Bajka poprostu :)

Pewnie dostanie się Eto'o za niewykorzystane setki. Szkoda że nie strzelił tej ostatniej sytuacji, bo poprawił by wrażenie a i zakończyć z 2 golami, zawsze lepiej niż z jednym. Mimo to jeśli chodzi o odgrywanie, pokazywanie się i szukanie okazji - rewelacja. Nie obchodzi mnie to czy strzeli w wygranym meczu 4:0 czy 5:0 jedną czy dwa gole. Dla mnie najważniejsze będzie to jak zaprezentuję się w dwumeczu z Chelsea oraz na Santiago Bernabeu (mam nadzieje że nie da się wykartkowac). A i jeszcze osobne pochwały, za zapierdalanie przez pełne 90 minut od jednego obrońcy do drugiego. Naprawdę nie wiem czy istnieje jakiś napastnik ,który robi dla obrony swojego zespołu tyle co Sami. Znacie kogoś podobnie grającego aż do tego stopnia w obronie ? Uwielbiam jego pressing i mam nadzieje że tak samo naciskał będzie stoperów Chelsea i Realu.

Kapitalna gra w środku, od tego wszystko się zaczyna. Zdominowaliśmy grę tam, gdzie mogła Sevilla szukać jakiegokolwiek zaczepienia. Bramka Iniesty palce lizać, poza tym 2 asysty i lekkość w grze jaką ma niewielu piłkarzy na świecie. Dla mnie piłkarz meczu, ale jego forma w ostatnim czasie zachwyca mnie niesamowicie :) Zresztą jest moim ulubionym graczem więc nie zawsze potrafię obiektywnie patrzeć ;) Bardzo solidna praca w obronie Keity i Yaya T. , duża ilość odbiorów. Także bardzo dobry Pique, którego chwale po raz n-ty. Ale ten chłopak zaskakuje mnie z meczu na mecz coraz bardziej.

Victor pobił rekord Zubiego, o czym mówił Orłowski. Ile brakuje mu do tego rekordu Reiny ? I ile wynosi rekord ligi hiszpańskiej ? Oczywiście biorąc pod uwagę naszych następnych rywali, myśle że jakąś bramkę stracimy. Choć z drugiej strony w grudniu mówiłem dokładnie to samo, a straciliśmy dopiero w styczniu z Mariolką ;)

Pierwszy element najważniejszej układki maratonu w sezonie rozpoczęty. Sam jestem ciekaw co zrobi z Valencią Pep, czy da komuś odpocząć. Jeśli tak to komu ? Dziś nikt nie zarobił kartki, więc podwójna ostrożność na Mestalla. Przez kilka dni człowiek może znów być spokojny i spokojnie patrzeć w przyszłość, obserwując styl w jakim tegoroczna ekipa miażdzy rywali. 92 gole :) Musi to robić wrażenie, nie można pozostać romantykami z prawie setką goli i bez tytułu. Visca el Barça ! :)

ostry 

Piwa: 21/18
Wysłany: 2009-04-23, 00:15  

przy takiej grze możemy być naprawdę spokojni o mistrza. sądzę, że w madrycie też są tego świadomi. real co prawda trzyma dystans, ale jeśli w weekend straci punkty będzie już po sprawie

dzisiejszy mecz to miazga. pełna kontrola nad wynikiem od początku do końca. iniesta poezja, świetnie też henry

z taką grą naprawdę rywale mogą naskoczyć ;) guus już pewnie myśli tylko jak zaparkować 2 autobusy na Camp Nou :)

jordan20 

Piwa: 85/156
Wysłany: 2009-04-23, 00:15  

ogromnie sie ciesze,ze wyszedl mu Taki mecz na prawej stronie - widac caly czas poprawia swoja gre na tej stronie

caly czas mam w pamieci zeszloroczne gd u siebie (0-1) gdzie kompletnie sobie nie poradzil z heinze (na koncu wyszla mu pamietna do dzis ruleta) i kilka innych spotkan gdzie motal sie na prawym ataku

ale jesli od meczu z sevilla ma nastapic przelom to niech tam czesciej gra

moje marzenie - niech hleb od nastepnego sezonu gra tylko w srodku pola bo klej w nodze ma niczym iniesta czy xavi

nie umie Tylko strzelac bramek wiec na atak sie nie nadaje

Mroczny Rycerz 
Superbohater

Piwa: 459/358
Wysłany: 2009-04-23, 00:19  

iniesta 11/10.

reszta druzyny 8/10

hleb 5/10.

nie zebym sie pastwil nad bialorusinem. lubie chlopa i niejednokrotnie go bronilem. dzisiaj jednak był słabiutki.

wiecej nie bede pisal, bo czas mnie goni, a gdybym zaczal sie rozwodzic nad meczem, to pewnie by 50-linijkowy poscik wyszedl.

mowiac w skrocie. mecz kosmiczny, iniesta genialny. jego trzeba wyroznic.

aa i zeby nie bylo niedomowien - Bojanek bez oceny :) troszke za krotko grał. malo tez pilek dostał. tak czy siak, nieco na sile - gdybym juz mial oceniac, dalbym mu wyzsza note niz hlebowi, ale nizsza niz reszcie graczy.

Roodeck 
Black Adder

Piwa: 65/107
Wysłany: 2009-04-23, 00:28  

Przecież Iniesta nie grał na prawej stronie, był ustawiony raczej w środku. Tak czy inaczej zagrał kosmos. Ogólnie to wszyscy grali niesamowicie, bawili sie z Sevillą jak z trampkarzami. Jeśli Real opuści szczęści na ten jeden jedyny mecz to będzie manita na SB.
A i jeszcze Hleb. Gość jest sympatyczny, fajnie prowadzi piłkę, ale straszliwie spowalnia akcje i totalnie nie umie strzelać.

Partyzant 
bad motherfucker

Piwa: 468/479
Wysłany: 2009-04-23, 01:22  

Oglądac taką Barcę to sama przyjemność. Zagraliśmyt tak że Sevilla prawie nic nie mogła zrobić: to wyglądało na różnice co najmniej jednej klasy. Fantastyczny pressing - skad oni mają na to siłe w tej części sezonu ? Taka gra w środku sprawia że Valdes może sobie pobijac rekordy i zdobywać Zamorę - czy na to zasługuje czy nie.

Iniesta jest naszym najlepszym piłkarzem od jakiegoś czasu i gdyby nie absencja w tylu meczach tego sezonu to on byłby uważany za MVP pewnie.
Pike rozwija sie kapitalnie \o/. Więcej chwalił nie będę ale ze spokojem spoglądam na nadchodzący maraton ligowy. LM trochę bardziej mnie martwi.

E2 mnie naprawdę czasem wkurza - jego partactwo zaczyna już być przysłowiowe. Wg mnie nie rozwija się od jakiegoś czasu a wręcz cofa.
W 1/2 LM będziemy każdej bramki potrzebowali jak ryba wody a jak pomyśle że E2 mogłby nie strzelać takich patelni... :/

Jynx 
sześciu

Piwa: 110/118
Wysłany: 2009-04-23, 08:12  

wogu napisał/a:
Bramka Iniesty palce lizać, poza tym 2 asysty i lekkość w grze jaką ma niewielu piłkarzy na świecie.

Gdyby sie uprzec to mozna mu zaliczyc 3 asysty i bramke.

Iniesta jest przekozak :)

Janio 
Lo Puto Crack

Piwa: 93/186
Wysłany: 2009-04-23, 08:34  

3. Sevilla 32 57 44 - 34
4. Valencia 32 55 60 - 45

Po meczu zawodnicy wymienili się koszulkami i umówili, że teraz Barça ogrywa Valencię, Sevilla mierdę i wszyscy (oprócz Valencii i mierdy :P ) są zadowoleni :D

waldos 

Piwa: 74/142
Wysłany: 2009-04-23, 09:08  

INIESTA

gramy niewiarygodnie,nie boję się już żadnego meczu w lidze,nie bałem się i wczorajszego,ale to pytanie: czy nadal potrafimy tak zagrać mnie nurtowało,może za mało ceniłem poprzednich rywali i weszło mi do głowy to co powtarzają ze strachu i dodając sobie otuchy kibice innych klubów-z takim słabym bayernem ... etc.

skuteczność i sposób zachowania się eto'o przy kolejnych setkach jest bardzo wkurzający,ale to jest też tak czasami że nie można się wystrzelać w jednym meczu by strzelać w następnych :P ufam że eto'o bardzo pomoże tak w zwycięstwach na mestalla jak i na bernabeu,o których jestem wprost przekonany ! no i oczywiście w awansie do finału LM

oby racje miał baix,że piłka aż tak nie jest niesprawiedliwa.choć jedyną rzeczą jaka mnie przeraża to te słowa Pepa-jak nic nie wygramy to będziemy tylko niespełnionymi romantykami futbolu.
ale chyba jednak tak się nie stanie,to jest wielka drużyna,drużyna kompletna i wspaniała,grająca wymarzony wręcz futbol i posiadająca nie tylko nieprawdopodobną fantazję ale też siłę i spokój wypływający z pewności do własnych umiejętności.
liczę na 3 puchary i na to czego ostatecznie nie udało się Rijkaardowi,czyli na epokę Barçy w dziejach futbolu.amen.

Janio 
Lo Puto Crack

Piwa: 93/186
Wysłany: 2009-04-23, 09:18  

A, byłbym zapomniał - :* dla Titiego za wślizg-asystę przy golu Iniesty. Obrona zaczyna się już od napastników, a przechwyt w takim miejscu boiska często jest zgubny dla rywala, który zaczynał przechodzić do ataku, a tu nagle dostaje błyskawiczną rekontrę :lol:

BTW

Valdes lepszy od Zubiego

Victor pobił ligowy rekord Zubizarrety, zachowując czyste konto przez 632 minuty. Do wyniku Miguela Reiny (z sezonu 1972/73) brakuje mu niespełna 200 minut.

Eto'o pobił swój rekord

Strzelając swoją 27 bramkę w tym sezonie w La Liga, Samuel Eto'o sprawił, że sezon 2008/09 jest dla niego najbardziej owocny pod względem liczby zdobytych goli.

(za fcbarca.com)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi