Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
En el mundo de los ciegos,
un bizco es el rey, pero sigue siendo bizco

Johan Cruyff
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: kuryl
2009-05-07, 15:04
FC Barcelona - Recreativo Huelva 2:0
Autor Wiadomość
Fydlej 
'Mareczek'

Piwa: 13/22
Wysłany: 2009-04-11, 22:00  

Chyba tylko Iniesta zagrał z pełnym zaangażowaniem. Genialny był i wiadomo, że nie chodzi tu o bramkę i asystę. Straszna dziś padaka całej obroby, poza Alvesem.

Siner 

Piwa: 80/126
Wysłany: 2009-04-11, 22:01  

Karnego to chyba nawet ja bym lepiej wykonał :D

Ale nie ma się czym przejmować ;) Takie mecze trzeba wygrywać jak najmniejszym nakładem sił, oszczędzając niektórych graczy. Dzisiaj Messi zagrał całe spotkanie, więc pewnie w Monachium nawet nie powącha murawy, Eto'o z kolei odwrotnie ;)

Dobrze, że sędzia postawił tak jak ja na Barcelonę z handim, bo by mi 130 pln nie wpadło :)
Postaw piwo autorowi tego posta

Fydlej 
'Mareczek'

Wysłany: 2009-04-11, 22:08  

Totalne dno Gudjohnsena jeszcze należy wyróżnić, a propos tego sennego meczu.

kuryl 

Piwa: 459/690
Wysłany: 2009-04-11, 22:13  

daj spokój, przecież cała reszta też nic nie zagrała :lol:

tak btw, dobrze jest znów Cię tu widziec\czytac :zolwik2:
Przypomina mi się to, co kiedyś o Guardioli mówił Marek Koźmiński. „Koza” grał z nim w Brescii. I w czasie meczu ruszał skrzydłem, krzyczał „tu jestem, podaj, zagraj, dawaj”. Raz, drugi, trzeci. W końcu Guardiola do niego podbiegł i mówi: - Ty, nie krzycz tyle, bo ja przecież wszystko widzę. - Wojciech Kowalczyk

Fydlej 
'Mareczek'

Wysłany: 2009-04-11, 22:29  

Chyba jeszcze nigdy w tym sezonie nasza pomoc tak nie kulała, jak przez te pierwsze 60 minut tego meczu. :]

visca 
Wea!!!

Piwa: 30/1
Wysłany: 2009-04-11, 22:52  

ale drugie 60 było już lepsze :]

Messi to mógłby czasem huknąć z jedenastki a nie za każdym razem turlać ją do bramki

Marzec 

Piwa: 159/163
Wysłany: 2009-04-11, 23:15  

jak by to była normalna drużyna to byśmy powiedzieli że zagrali dobry, bardzo dobry a może i nawet super mecz. No ale to normalna drużyna nie jest, jesteśmy przyzwyczajeni do zupełnie innego tępa spotkania, więc takie dobre czy bardzo dobre mecze nie robią na nas większego wrażenia ;] naprawde nie było tak źle było po prostu wolniej i bez niszczącego presingu, było bez większego zaangażowania. cieszy kolejne zero z tyłu.

8 meczy do końca 5 trzeba wygrać ( nie ma opcji by real nie stracił w tych 8 meczach 3 punktów) i wciągamy pod sufit baner numer 19 ;]

Pred 
VAMOS PREDRO

Piwa: 451/92
Wysłany: 2009-04-11, 23:28  

Partyzant napisał/a:

Na minus Hleb (pomyłka transferowa), Gudi (nic nie pokazał), Marquez niepewnie i wolny jak zwykle. Valdes w sumie na plus poza ta sytuacja kiedy idiotycznie faulował poza polem karnym.

U mnie na prowadzenie wyszedl Sergio B. ktory zagral slabiutko i to na tle slabego rywala. Nie wiem co sie z nim stalo, jesienia byl objawieniem i gral super, a teraz popelnia proste i glupie bledy i slabo czysci. Po tym co gral w ostatnich meczach niech bog ma Yaye w opiece w zblizajacym sie maratonie.

W takich meczach wolalbym aby druga bramka wpadala troche wczesniej dla swietego spokoju. Gosciom dwa razy nalezal sie karny bardziej niz nam, znowu nam sedziowie pomagaja to wygrywamy :)

Partyzant 
bad motherfucker

Piwa: 468/479
Wysłany: 2009-04-12, 00:11  

To fakt że Buske obniżył loty i to poważnie. Zalicza coraz więcej strat i często podejmuje złe decyzje.
Zapomniałem o nim napisać a też zagrał słabo.

Siner 

Piwa: 80/126
Wysłany: 2009-04-12, 11:31  

Spokojnie, to dopiero jego pierwszy poważny sezon. Może po prostu już jest lekko zmęczony psychicznie i fizycznie. Zresztą taki piłkarz potrzebuje sporo minut, a ostatnio Yaya gra zdecydowanie częściej aniżeli na początku sezonu. Busi się jeszcze bankowo przyda podczas maratonu. Już nawet nie mówię jak będzie potrzebny w przyszłym sezonie podczas "najlepiej umiejscowionego w kalendarzu turnieju świata" :)

CnK 

Piwa: 57/87
Wysłany: 2009-04-12, 11:44  

Spoko Siner nikt nei sprzedaje Busiego :P ale jego słabsza gra jest mocno zauważalna i należy o tym wspomnieć...

imerr 
Jopie

Piwa: 609/442
Wysłany: 2009-04-12, 12:05  

Fydlej napisał/a:
Totalne dno Gudjohnsena jeszcze należy wyróżnić, a propos tego sennego meczu.

To jest temat tabu.

Styl w jakim wygraliśmy jest nasz na zawsze. Dedykuję zwycięstwo Cruyffowi i Rexachowi, którzy wprowadzili go jako pierwsi. Josep Guardiola
Kiedy Cruyff przyszedł w 88 otworzył bardzo długi rozdział, który wciąż nie ma końca. Wielkie postaci w historii Barçy nie rywalizują ze sobą tylko tworzą wspólnie. Nie ma lepszych ani gorszych. To jest suma. Na porażkach, które zdarzają się po drodze, również się uczymy. Andoni Zubizarreta

Pred 
VAMOS PREDRO

Piwa: 451/92
Wysłany: 2009-04-12, 21:54  

Jak ja uwielbiam te jazdy po Gudim po meczu w ktorym wiekszosc zawodnikow zagrala slabo. To przez niego zagralismy tak slabo. Wszyscy wymiatali, a on psuł każdą piłę.

Kendzior 
!

Piwa: 752/1370
Wysłany: 2009-04-12, 21:58  

KR Reykjavík czeka...

Grunt ze 3 pkty, a niech mi ktoś jeszcze napisze, że Messi ZAWSZE strzela w przeciwny róg to zerwe boki :P
"Fani Realu niech spojrzą prawdzie w twarz - obecni piłkarze tego klubu nadają się do pucowania barcelońskiej La Rambla. To też robi się na kolanach, czyli w ich ulubionej pozycji"" - Wojciech Kowalczyk, 30.11.2010 w komentarzu do !V!

waldos 

Piwa: 74/142
Wysłany: 2009-04-13, 08:32  

to ciekawe co powiecie o valdesie gdy w niegroźnej sytuacji w 54 minucie zrobił karnego niepotrzebnie wychodząc do piłki.szczęśliwie sędzia nie zauważył tego czyli valdesowi się upiekło niczym ikerowi wczoraj gdy odbił w 1 połowię piłkę przed siebie a rywal skompromitował się i nie trafił do bramki z 2 metrów.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi