Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Yo me voy, felicidades
Van Gaal do dziennikarzy
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: kuryl
2009-05-07, 15:04
[dwumecz] FC Barcelona - Bayern Monachium 4:0, 1:1
Autor Wiadomość
Partyzant 
bad motherfucker

Piwa: 468/479
Wysłany: 2009-04-15, 02:28  

fanxtar napisał/a:
Tyle tylko, że założenie 'trener/sztab zna się na piłce lepiej od nas' praktycznie wyklucza możliwość jakiejkolwiek krytyki bo przecież oni wiedzą lepiej więc podjęli dobre decyzje etc.

Ryj też się (chyba) zna/znał lepiej od nas na piłce a odnosiłem wrażenie (i nie tylko ja)że nie zawsze wiedział co się dzieje w drużynie i jak należy reagować.
Kontuzje mięśniowe były na porządku dziennym (w zeszłym sezonie mieliśmy ich 20-30 !! ). teraz jakoś wydaje się że dba się nie tylko o formę fizyczna jak należy (Messi bez kontuzji jak na razie) ale i o takie rzeczy jak wykartkowanie Marqueza czy stałe fragmenty gry (z których juz trochę w tym sezonie strzeliliśmy)

fanxtar 
The Legend

Piwa: 259/159
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2009-04-15, 02:36  

Mentorze drogi, dlatego właśnie piszę, pół żartem pół serio, bo sam tego nie rozumiem. Nie mam pojęcia jak wygląda zawodowy futbol, nie mam pojęcia jak wygląda tydzień treningowy w takim klubie jak Barcelona i na jakie elementy kładzie się nacisk, jak rozpracowywuje się takiego rywala jak Chelsea czy Real Madryt. Nie przeczę że Pep nie posiada typowo kibicowskiego spojrzenia z zewnątrz na sprawy klubowe ale nie przeczę też, że jest niezwykle inteligentny i na pewno miał jakiś cel we wczorajszym działaniu. Niektóre sprawy nam wydają się oczywiste ale dla człowieka, który Messiego widzi codziennie na treningu, wie co jada, jaki model korków najbardziej mu pasuje, dlaczego przekłada Call of Juarez nad Call of Duty grając w PS3 - te sprawy przyjmują zupełnie inny wymiar. Może to Bojan ma zagrać z Getafe bo jest wg trenera w o wiele lepszej formie niż Leo, dlatego Argentyńczyk zagrał w sobotę i wczoraj? A może wczorajsze 90 minut to element cyklu, który ma wykluczyć Lionela z meczu z Getafe, by był w 100% sprawny na spotkanie z Sevillą? Tak jak pisałem - nie mam pojęcia i jedyne co mogę zrobić to zaufać trenerowi i tymczasowo - cieszyć się z awansu do półfinału Champions League :)

Pred 
VAMOS PREDRO

Piwa: 451/92
Wysłany: 2009-04-15, 06:01  

Mnie sie rowniez nie podobalo :) Myslalem ze w takim skladzie szarpniemy 2-3 razy, strzelimy gola i do konca bedziemy sobie pykac. A tak gralismy pierwszym skladem na cwierc gwizdka, serce mi zamarlo gdy upadl Yaya. Do momentu strzelenia bramki przez Keite, mysle sobie - jakby Gudi tak zagral to by go pol forum zjadlo, a tu ladny gol z dystansu. No ale do tego momentu, przez to ze sie miotal Iniesta musial sie cofac i rozgrywac atak byl oslabiony. Eto`o tez sie niemilosiernie miotal w ataku :D Slabo tez Abidal, ale fajnie ze wrocil.

Polfinal zapowiada sie niesamowicie.

andrew 
fix

Piwa: 109/227
Wysłany: 2009-04-15, 11:02  

Nie wiem dlaczego ale dla mnie ten mecz nie wygladal na pol gwizdka. bayern przycisnal, Puyol bardzo nie pewny, spoznial sie z wyjsciem, a my gralismy sennie. fakt ze VV przeciagal wybicie, zawodnicy upadali, nie lubie tego, ale tak sie dzisiaj gra. Symulka Toure przestraszyla mnie bardzo. Wydaje mi sie ze sklad byl taki, bo Pep nie chcial go frajersko przegrac, a ze nie strzelilismy szybko gola lub 2, nie mogl sobie pozwolic na zmiany, bo Niemcy swoje okazje mieli.
Postaw piwo autorowi tego posta

Roodeck 
Black Adder

Piwa: 65/107
Wysłany: 2009-04-15, 11:09  

Do gola Ribery'ego graliśmy dość dziwnie. Było zbyt dużo wykopów Valdesa przez co często traciliśmy piłkę, ogólnie gra była dość nerwowa. Potem dopiero zaczęła się normalna gra - zaczynanie akcji od obrony, wiele podań i w końcu zakończyło się to golem.

andrew 
fix

Piwa: 109/227
Wysłany: 2009-04-15, 12:35  

Sam nie lubie textow co by bylo gdyby, ale Toni przestrzelil tak tragicznie z glowki na poczatku, ze zal nie wspomniec. Jednakowoz drugi sklad moglby polec. Ribery wczoraj kosmos. Wydaje sie ze w lidze najwazniejszym meczem sezonu bedzie mecz z mierda, jesli go wygramy, mozemy nawet 3 przegrac.

Pred 
VAMOS PREDRO

Piwa: 451/92
Wysłany: 2009-04-15, 17:55  

No moze faktycznie nie bylo to pol gwizdka, ale bardzo sennie i monotonnie. Zwlaszcza w ataku.

Nalezy jeszcze dodac, ze mielismy slaba grupe, Lyon byl slaby i Bayern, a teraz odpadniemy.

p.s. ogladalem mecz wykupiony przez onet, komentowali kalinowski z chalaskiewiczem i chyba czytaja rmpl bo ciagle pieprzyli jak to Barcelonie sedziowie pomagaja

sol11 
DumnyLewJudy

Otrzymał 95 piw(a)
Wysłany: 2009-04-16, 00:11  

ja tylko nierozumiem czemu zmian nie bylo

Kendzior 
!

Piwa: 752/1370
Wysłany: 2009-04-16, 07:29  

wchodzimy w makrocykle
"Fani Realu niech spojrzą prawdzie w twarz - obecni piłkarze tego klubu nadają się do pucowania barcelońskiej La Rambla. To też robi się na kolanach, czyli w ich ulubionej pozycji"" - Wojciech Kowalczyk, 30.11.2010 w komentarzu do !V!

waldos 

Piwa: 74/142
Wysłany: 2009-04-16, 07:39  

co by było gdyby?
polecam zwrócenie uwagi na to co się stało po golu riberyego,Barca zdominowała ich,strzeliła gola i zgasiła nawet to małe światełko na końcu tunelu które przez kilka minut widzieli i tak tylko niepoprawni fanatycy.
takie mecze trzeba też zagrać,dograć i wracać do domu,stąd nie było to porywające widowisko,bo takie być nie musiało,już za chwilę getafe,a tam nigdy nam się łatwo nie grało.

Lemes 

Piwa: 290/108
Wysłany: 2009-04-16, 09:51  

Fakt zmiany powinny być, ale jeżeli mielibyśmy za każdym razem jak mamy pewny awans wystawiać rezerwowy skład to pół sezonu byśmy tak grali ;] a tu nie o to chodzi, pierwszy skład musi być w gazie. Po rezerwowym w Niemczech znów moglibyśmy się martwić jak nasi zagrają w Getafe, a tak potruchtali sobie, odpoczęli w czasie meczu na boisku i na pewno nie są zmęczeni :)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi