Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Ciutadans de Catalunya, ja la tenim aquí!
Josep Guardiola
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Barcelona
Autor Wiadomość
imerr 
Jopie

Piwa: 609/441
Wysłany: 2014-02-27, 18:00  

O jakiej linii mowa? Dlaczego rezerwowałeś u pośrednika, a nie na oficjalnej stronie? Rzadko bywa taniej, choć może tak się zdarzyć, na przykład LOT na tripsta.pl.

edit: Myślałem, że piszesz o Wizz, bo oni latają z Warszawy, ale patrząc na daty to musi być FR. Ale oni latają z Modlina :)
Odpowiadając na Twoje pytanie, być może miałeś na początku jakąś cenę pośrednika a potem przeszedłeś na stronę przewoźnika. Ale teraz ten lot dla jednej osoby kosztuje 290 zł.
BTW, w kwestii cen lotów polecam http://samolotemtaniej.pl/

Styl w jakim wygraliśmy jest nasz na zawsze. Dedykuję zwycięstwo Cruyffowi i Rexachowi, którzy wprowadzili go jako pierwsi. Josep Guardiola
Kiedy Cruyff przyszedł w 88 otworzył bardzo długi rozdział, który wciąż nie ma końca. Wielkie postaci w historii Barçy nie rywalizują ze sobą tylko tworzą wspólnie. Nie ma lepszych ani gorszych. To jest suma. Na porażkach, które zdarzają się po drodze, również się uczymy. Andoni Zubizarreta
Postaw piwo autorowi tego posta

danji 

Piwa: 244/80
Wysłany: 2014-02-27, 20:59  

no właśnie sprawdzałem na stronie przewoźnika i nie było taniej :) przez dwa dni sprawdzałem kilkukrotnie wszystkie opcje, nawet z różnych miejsc i kompów ;)

imerr 
Jopie

Wysłany: 2014-02-27, 21:20  

W przypadku Wizza i Ryana oficjalne strony to zawsze najtańszy kanał. Różne kody czy zniżki mogą wchodzić w grę u tzw. tradycyjnych przewoźników.
Ogólnie cena w Ryanairze może zmieniać się często, ale jeśli chodzi o taką zmianę, jak opisujesz, to jest to mało prawdopodobne. No i nie jest możliwe, że akceptowałeś przy płaceniu określoną kwotę, a potem z karty zdjęto zdecydowanie mniej. Może czegoś nie doczytałeś.

Styl w jakim wygraliśmy jest nasz na zawsze. Dedykuję zwycięstwo Cruyffowi i Rexachowi, którzy wprowadzili go jako pierwsi. Josep Guardiola
Kiedy Cruyff przyszedł w 88 otworzył bardzo długi rozdział, który wciąż nie ma końca. Wielkie postaci w historii Barçy nie rywalizują ze sobą tylko tworzą wspólnie. Nie ma lepszych ani gorszych. To jest suma. Na porażkach, które zdarzają się po drodze, również się uczymy. Andoni Zubizarreta

1Patryk1 
FCB

Wysłany: 2014-02-28, 00:57  Barcelona- Manchester City

Witam, apropo tych przelotów to posiadam 2 bilety na mecz z City, ale niestety chyba nie dam rady polecieć. Bilety na boku boiska nie za bramkami, wiec super widocznosc :)
Może ktoś zainteresowany?

riken 

Piwa: 3/14
Wysłany: 2014-04-12, 14:38  

Witam

Odsprzedam wycieczkę dla dwóch osób do BCN w terminie 5.05.14 - 10.05.14. Szczegóły TUTAJ. Więcej info na priv.

Nederlander 
Manu Chao

Piwa: 361/371
Wysłany: 2014-04-17, 22:48  

BYE BYE BARCELONA

Zatłoczone i hałaśliwe ulice, wszechobecny kicz, pijaństwo na ogromną skalę - czy tak wyobrażasz sobie Barcelonę? Niestety taka powoli się staje, mimo całego piękna, które wciąż tu na Was czeka.

Zapraszam do lektury artykułu na moim blogu i obejrzenia dokumentu Eduardo Chibasa o turystyce masowej w Barcelonie, która powoli przekracza już możliwości miasta:

http://aventurafora.blogs...-turystyce.html

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
jordan20
green 

Piwa: 307/76
Wysłany: 2014-04-18, 11:23  

To samo mogą powiedzieć mieszkańcy innych turystycznych miast. daleko nie patrząc - mieszkańcy Zakopanego też nie są szczęśliwy za wszechobecne korki, to samo mieszkańcy kaszubskich miasteczek, itp, itd. Nie mają jednak innej alternatywy - to typowo turystyczne miasta czy miasteczka i z tego żyją. Ten, który zarabia na turystyce w tych miejscach, sam przeważnie mieszka "troszkę obok"
Turysta nie patrzy (bo nie musi) na bolączki mieszkańców.
W BCN wprowadzili np opłaty za wejście do Parku Guell, to dobre wyjście - za te pieniądze można poprawić infrastrukturę. Od turystów nie uciekną. Jedyni, którzy dbają o ograniczenie liczby turystów to zarząd Barcy - przy takiej grze liczba przyjeżdżających kibiców spadnie. :)
P.S. Ned uciekaj z miasta :)

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Nederlander
barcalover 

Piwa: 706/260
Wysłany: 2014-05-16, 20:30  

Mam sprawę :)

Planuję się wybrać w lecie do Barcelony z narzeczoną i chciałem zapytać czy ktoś z Was zna jakiś sprawdzony hotel/hotelik, w którym można by za rozsądną cenę i w fajnych warunkach mieszkać przez tydzień. Będę bardzo wdzięczny za odzew, bo w innym wypadku zmuszony będę do szukania przez internet, co nie zawsze jest najlepszym wyjściem.

Jerry P 
Guti maricon!

Piwa: 272/698
Wysłany: 2014-05-16, 21:22  

lover odezwij sie do Piotera on pisal kiedys ze ma jakis hotelik do polecenia

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
barcalover
Cartmann 

Piwa: 455/268
Wysłany: 2014-05-16, 22:44  

Osobiscie polecam ten hostel
http://www.hostalcentralbarcelona.com/

po wiecej info pisz PW ;)

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
barcalover
jasiu 

Piwa: 573/489
Wysłany: 2014-05-17, 21:52  

Hotel czy hostel? Dla ilu osób i jaka lokalizacja? Centrum, plaża, Gracia?

Nigdy nie mów "nigdy", synku, rzeczywistość nie uznaje pojęć takich jak "nigdy", "na zawsze" i "niemożliwe".
Waldemar Łysiak, Statek

xenir 
xenir

Wysłany: 2015-02-14, 11:28  

Nederlander napisał/a:
BYE BYE BARCELONA

Zatłoczone i hałaśliwe ulice, wszechobecny kicz, pijaństwo na ogromną skalę - czy tak wyobrażasz sobie Barcelonę? Niestety taka powoli się staje, mimo całego piękna, które wciąż tu na Was czeka.

Każde duże miasto to zatłoczone i hałaśliwe ulice. A jeśli do tego jest to miasto bardzo atrakcyjne turystycznie, a takim właśnie jest Barcelona, to już w ogóle nie ma o czym gadać. Podczas mojego pobytu w tym mieście byłem nim zachwycony, ale właśnie zastanawiałem się jakbym to miasto odbierał przebywając tam na stałe po kilku miesiącach, latach. Czy przyzwyczaiłbym się, czy raczej marzył o ucieczce w Bieszczady :)

soppa 
Nie wacha gowna

Piwa: 326/235
Wysłany: 2015-07-23, 18:40  

jest tu ktos i ma ochote na mala trzode w ten weekend?

Carles 

Piwa: 541/93
Wysłany: 2015-08-09, 17:03  

Mam dwa pytania do osób bardziej rozeznanych w podróżowaniu (i płatnościach za "zagraniczne usługi" w których wymagana jest najczęściej karta kredytowa).

W linku formularz rejestracyjny do maratonu w BCN: http://www.zurichmaratoba...ipciones_i.html

Trzecia linijka: NIF / NIE / Passport. Mam rozumieć, że wybiera się tutaj po prostu dokument poświadczający, że ja to ja, cos takiego jak dowód osobisty, no i w moim przypadku może to byc tylko paszport, bo NIF/NIE posiadają tylko Hiszpanie?

Druga sprawa to płatność (na samym dole): Credit Card (TPV), czyli muszę mieć kartę kredytową? Czy debetowa Visa Electron

będzie działać? To chyba taki sam problem jak był kiedyś z płatnościami za loty, ale teraz już dodali tam opcje z kartami debetowymi.

imerr 
Jopie

Wysłany: 2015-08-09, 17:12  

Jeśli bierzesz paszport, wpisz numer paszportu. Jeśli tylko dowód, to numer dowodu (jako paszportu). Ja zawsze w takiej sytuacji wpisuję PESEL i też jest OK.
Zasadniczo karta debetowa powinna być OK, ale to dość proste pytanie, możesz do nich napisać. A czy Twoją kartą można płacić przez internet (a teraz prawie wszystkimi można), to musisz sam sprawdzić.

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Carles
Odpowiedz do tematu