Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
No hay mejor campo para
sentirse culé que el Bernabéu

Luis Enrique
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: kuryl
2009-04-05, 16:38
UD Almeria - FC Barcelona 0-2
Autor Wiadomość
oweno 

Piwa: 295/680
Wysłany: 2009-03-15, 09:51  

najwazniejsze zeby byly 3pkt :) nie mozna tracic przewagi nad Realem, tym bardziej ze im zostala tylko liga, a my dalej walczymy w LM..

potok10 

Piwa: 3/12
Wysłany: 2009-03-15, 14:32  

No to real pozamiatał w Bilbao choć wynik wypatrzony (Bilbao w 10tkę) mam nadzieję że wyjściowa jedenastka Pepa będzie najmocniejszą jedenastką bo na odpoczynek przyjdzie czas ,choć z drugiej strony kartkami są zagrożeni YaYa,Xavi,Eto'o i właśnie dziś Pep może uznać że warto było by zastosować rotację bo na mecz z Malagą będzie ich potrzebował ja natomiast myślę odwrotnie Almeria to trudny przeciwnik (dom) i tutaj wystawił bym nasze wszystkie armaty,ale treneiro wie najlepiej VeB!!!

Steve 

Piwa: 119/386
Wysłany: 2009-03-15, 17:06  

Ja wypatrzam dzis dobrego wyniku. :ok:

kieła 
Buki to zło

Piwa: 589/556
Wysłany: 2009-03-15, 23:20  

Mecz na pelnym lajcie, w 100% kontrolowany. Almeria z jedna sytuacja moze sie zesrac ( :P ). Troche nie rozumiem ich taktyki, caly mecz praktycznie sobie przetruchtali, nie podejmujac w ogole ryzyka. I tylko bramkarzowi moga zawdzeiczac, ze bylo 0-2, bo juz w 1 polowie powinno byc ze 3. Bardzo dobry mecz Iniesty i Pique. Chyba nikt nie zagral slabo, tak zeby odstawal.
Postaw piwo autorowi tego posta

Marzec 

Piwa: 159/163
Wysłany: 2009-03-15, 23:21  

hmmm lepiej późno niż wcale... bojan ma już 2 bramki w lidze ;]

Mentor 

Piwa: 706/1503
Wysłany: 2009-03-15, 23:37  

Mecz bez historii w sumie. Szczerze mówiąc to więcej spodziewałem się po Almerii. Zagrali bardzo słaby mecz. Praktycznie zero w ofensywie i słabo w tyłach gdzie zostawiali nam sporo miejsca. Wygraliśmy na stojąco i nie ma co narzekać. Cieszą bramki Bojana, ale o tym wspomniałem w innym temacie. Poza tym aktywny Alves (akcja Alves->Messi->Iniesta->Alves->Bojan przy drugim golu - 10/10) chociaż czasem wolałbym, aby próbował zagrać jakąś kombinację z Messim niż uskuteczniać wrzutki z których ciężko będzie strzelić gola bo nie ma kto tego zrobić.

Sylvinho jak dla mnie słabo w ofensywie. Spodziewam się po nim nieco więcej kiedy już decyduje się wziąć aktywny udział w akcji.

Ładnie Iniesta, ale to norma. Dobrze też obrona a Pique to jakoś w ogóle mi imponuje swoją pewną grą :P Inna sprawa, że rywale nie byli dzisiaj dla naszych defensorów specjalnym zagrożeniem.

Apel Planetarian - ĆWICZMY STRZAŁY Z RZUTÓW WOLNYCH BO MNIE KREW ZALEWA

Marzec 

Piwa: 159/163
Wysłany: 2009-03-15, 23:54  

wolnego od czasu do czasu powinni dać titiemu, strzelał przecie kiedyś pełno goli ze stałych, poddaje pod wątpliwośc to że marquez xavi czy alves robią to lepiej niż on. tak naprawde jakiegoś wielkiego specjalisty od wolnych na tą chwile nie mamy. ja bym dał czasem henryemu spróbować szczególnie z takiej pozycji jak miał dziś rafa.

Partyzant 
bad motherfucker

Piwa: 468/479
Wysłany: 2009-03-15, 23:55  

Jakiś nudny i bez historii ten mecz. Wyjść, wygrać, zapomnieć. Zadanie wykonane bez większych błędów. Czasem trochę drętwo to wyglądało ale drużyna grała może na 60 % możliwości, co wynikało też ze składu.
Fajnie że zero z tyłu, pochwała dla Pike który ma naprawdę dobry sezon i będzie z niego kupa pociechy. Bojana pochwalić warto za bramki (pierwsze w tym sezonie dopiero), Yaya z Iniestą też źle nie zagrali. Ogólnie zawodnicy się nie przemęczali, ale planowo wygrali więc trudno się tutaj rozpisywać.

Marzec napisał/a:
a bym dał czasem henryemu spróbować szczególnie z takiej pozycji jak miał dziś rafa.

Zgadzam się co do wolnych - czas coś z tym zrobić. Pisałem już o Henrym już kilka razy - z krótkiego rozbiegu i bliskich odlegości w Arsenalu czasem strzelał takie gole że głowa bolała. Już wolałbym jego niż balony Xaviego (mówię ciągle o tych bliższych, bo z daleka musi strzelać ktoś inny niż Heniek).

gregori 

Piwa: 360/72
Wysłany: 2009-03-16, 00:34  

Dzis Henry mialby ciezko trafic z wolnego bo z lawki troche daleko :)

Mecz mogl sie wydawac nudny, bo Barcelona wreszcie zagrala porzadnie z tylu. Wszystkie akcje Almerii konczyly sie w okolicach srodkowej linii i odebralo im to chec do gry. Toure i Keita zagrali dzis jak Gaga i Lassana Diarra jakis czas temu. Jak w drugiej linii jest taka zapora to rywalom odechciewa sie grac.

Mam nadzieje ze to juz trwala zmiana na lepsze. W ataku przeciez caly czas bylo niezle, nawet w tych 3 meczach gdzie stracili punkty strzelali sporo goli, tyle ze obrona byla tragiczna.

jordan20 

Piwa: 85/156
Wysłany: 2009-03-16, 00:35  

naliczylem 34 podania ( bramka sciagnieta z innego serwisu-pelna wresja) przed druga bramka - to chyba jakis rekord ( w pamietnym meczu z liverpoolem przed bramka bylo chyba 18 podan)

fanxtar 
The Legend

Piwa: 259/159
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2009-03-16, 00:48  

jordan20 napisał/a:
w pamietnym meczu z liverpoolem przed bramka bylo chyba 18 podan

Poważnie? ;)

Jeśli tak mają wyglądać nasze mecze wyjazdowe to jestem za :D Zero stresu, nuda, 2-0, 3 pkt i wracamy.

jordan20 

Piwa: 85/156
Wysłany: 2009-03-16, 00:53  

fakt przesadzilem-ale mowilem z pamieci

32 podania do momentu autu i 26 kolejnych po wrzucie-czyli 58 razem

(liczylem niechlujnie wiec moze sie myle)

ale 34 z wczorajszego meczu rządza

Carles 

Piwa: 537/92
Wysłany: 2009-03-16, 15:12  

W ostatnim sezonie rządów Rijkaarda to Barca pewnie co mecz miała 32 podania w akcji ofensywnej ale jeszcze się nie udawało wejść z piłką do bramki :P

Warto dodać, że:

fcbarca.com napisał/a:
Przez pierwszy kwadrans meczu, Barça miała 84-procentowe posiadanie piłki. W dodatku w 70 procentach z tych 84, przebywała na połowie przeciwnika.

CnK 

Piwa: 57/87
Wysłany: 2009-03-16, 15:51  

Wolałbym żeby po pierwszym kwadransie posiadanie piłki wyglądało tak: 50-50, za to stosunek bramkowy 0-2 ;)
No ale nie można wybrzydzać %)

baixinho 

Piwa: 399/122
Wysłany: 2009-03-16, 17:11  

zagralismy swoja pilke i bardzo cierpliwie wiec wczesniej czy pozniej musialy pasc bramki. nie ma co sie szarpac na strzelanie w pierwszym kwadransie. bardzo podobala mi sie nasza gra jesli chodzi o bezduszne stłamszenie przeciwnika, ale musze przyznac ze przez niezliczone ilosci podan przy mojej sennosci bylem calkiem blisko zasniecia :P na szczescie efektowne akcje bramkowe obudzily :)

forma jest i jezeli nic strasznego sie nie stanie powinnismy taka gra spokojnie gromadzic punkty w lidze. zobaczymy czy wystarczy to na LM

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi