Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Salid y divertiros!
Johan Cruyff do zawodników przed finalem Pucharu Europy w 1992 roku
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: kuryl
2009-03-12, 11:35
Club Atletico de Madrid - FC Barcelona 4-3
Autor Wiadomość
fanxtar 
The Legend

Piwa: 259/159
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2009-03-01, 23:48  

A propos Jose M. - defensywa Interu zagrała dzisiaj nie mniej żałośnie niż nasza. I Juve też zmniejsza przewagę do lidera :]

Partyzant 
bad motherfucker

Piwa: 468/479
Wysłany: 2009-03-01, 23:57  

Jak podobny dzisiejszy mecz był do tego zeszłorocznego. Też prowadziliśmy, tez wtopiliśmy. Była Rijkardiada, były emocje i frustracja, żenująca gra w obronie i ogólna niemoc.
Mniej więcej po tamtym meczu R10 zaczął coś kombinować i nagle "zaniemógł". Dziś symuluje kontuzję pięty w Milanie* :lol2:

Historia zatoczyła koło.

* - za włoską prasą, nie wymyśliłem tego.

ostry 

Piwa: 21/18
Wysłany: 2009-03-02, 00:15  

Pred napisał/a:
Odnosnie Gudiego, to taka pile jaka dostal w pierwszej polowie i pozniej przy bramce moglby dostawac czesciej, bo czesto w ten sposob wybiega do przodu, ale partnerzy tego nie widza wola podac do tylu albo w bok. Za dlugo chlopak gral w klubach w ktorych najprostsza droga do zdobycia bramki jest najlepsza, teraz musial sie uczyc, ze zeby dojsc do sytuacji trzeba 5 minut podawac w poprzek i do tylu, a potem jeszcze w polu karnym rywala.

dokladnie tak. w sytuacji, po ktorej ostatecznie zostal odgwizdany karny dla atletico wyszlismy z kontra. Messi byl przy pilce, a iceman wychodzil na czysta pozycje. jednak Argentynczyk zamiast mu ja podac wpieprzyl sie pomiedzy 3 rywali i oczywiscie ja stracil

generalnie Guddy dzis dobre zawody, na tle kolegow rzeklbym kapitalne (pomijajac spartolona '100' i glupia strate w drugiej polowie). chcialoby sie, zeby taki Xavi tez wzial na siebie ciezar gry i potrafil w waznym meczu zagrac taka pile, jaka poslal dzis Islandczyk do Eto'o
Postaw piwo autorowi tego posta

dani 
cule

Wysłany: 2009-03-02, 00:18  

Jak dla mnie najbardziej szkoda tych niewykorzystancyh sytuacji, one zupełnie odmieniły by całe spotkanie. Eto'o zagrał strasznie słabo, niestety to już zaczyna się u niego robic normalne, dobrze że chociaż przy pierwszej bramce przypadkiem udało mu się odegrac do Henry'ego.

andrew 
fix

Piwa: 109/227
Wysłany: 2009-03-02, 00:52  

smiesza mnie te komentarze. Brak wam pokory ludzie. Kibicujecie Barcelonie od 2006 roku i myslicie ze mozna wygrac wszystko. Ktory z was wybronilby strzal Forlana? Wiecie co to mikrocykle? Wiecie cokolwiek o tym jak trenuje Barca? Nie mozna byc caly rok na pelnym gazie, nie mozna zdobyc mistrzostwa i LM w jednym roku jak my w 2006 i ManU w 2008, kazdy kto gral w pilke wam to powie. Ale oczywiscie sezonowcy wiedza lepiej - seria 10 wygranych Realu i seria 4 niewygranych Barcy jest dla was powodem do snucia jakis bzdurnych teorii.

Zal mi was.

Zwroccie uwage, gdyby Victor obronil strzal Forlana, albo sie lepiej ustawil, bylby inny rezultat i nie byloby mowy o kryzysie. Ale wy widzicie kryzys wszedzie, zal mi was. Powinniscie zmienic dyscypline albo zespol. Jest dobrze. Jesli jest zle, zmiencie zespol.

Więcej szczegółów
Wystawiono 7 piw(a):
mroo, waldos, valdeq, Partyzant, twardy, Mentor, Pred
fanxtar 
The Legend

Piwa: 259/159
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2009-03-02, 00:55  

andrew a czy ktoś tutaj fueruje Pepa, Laportę czy Txiki'ego? Nie. Temat jest po to, by wylewać swoje żale i krytykę po przegranym meczu jak i po to, by po wygranym piać peany pochwalne. Jakbym Ci podesłał opisy na gg niektórych zagorzałych fanów Barcelony to byś nie uwierzył. Owszem, jest krytyka ale na poziomie.

Partyzant 
bad motherfucker

Wysłany: 2009-03-02, 01:05  

Fanxtar - błagam Cię :D

Chyba za długo siedziałeś dziś na forum :D

Mroczny Rycerz 
Superbohater

Piwa: 459/358
Wysłany: 2009-03-02, 01:07  

:P :P :P browar dla fanxtara :P

Kendzior 
!

Piwa: 752/1370
Wysłany: 2009-03-02, 07:10  

Etoo - ława, bez dwóch zdań. Kompletny brak czucia piłki i wolny jak pospieszny relacji Gdańsk - Kraków... Ja wiem, że to pewnie wynik cięższych treningów, ale jak zawodnik tej klasy cały mecz nic nie wskurał no to o czyms juz swiadczy.

Gudi - jeśli chodzi o gre w ataku to wczoraj obok Heńka najlepszy, i to mimo zjebanej w tej sposób setki (co świadczy o tym jak wczoraj byliśmy słabi). Jedyny zawodnik który wychodził do prostopadłych podań, chociaz po podaniu xaviego które wylądowało gdzies o 30-40m nie tam gdzie powinno, mogło Eidurowi się już nie chcieć. Ale były też i straty i niedokładne podania. Messi tez miał dobry okres gry ale czasem jednak trzeba podać, jak i trafic w bramkę (2 strzały POWINNY zmierzać ku bramce, a zostały najprościej w świecie zjebane w chuj :] )

Valdes - no wczoraj przegiął po raz kolejny, v for vendetta [']

Obrona ze szczególnym pozdrowienia dla Rafy - ['][']['] Co ja moge wiecej napisac? 'czekam na lepsza grę' ? Do roboty cioty! :]

I na razie tyle, zaraz lece na zajęcia, olaboga ale wstyd, bedom sie ze mię śmiali :placze:
"Fani Realu niech spojrzą prawdzie w twarz - obecni piłkarze tego klubu nadają się do pucowania barcelońskiej La Rambla. To też robi się na kolanach, czyli w ich ulubionej pozycji"" - Wojciech Kowalczyk, 30.11.2010 w komentarzu do !V!

Marzec 

Piwa: 159/163
Wysłany: 2009-03-02, 08:06  

tak przeleciałem posty szybko i nie widze jednej sprawy.

mianowicie messi cała 2 połowa na szpicy a etoo z boku, pytam po co?
etoo wogole nie potrafi grać z alvesem, toteż alves w 2 połowie zagrał jak dziad. messi na szpicy jest o wiele łatwiejszy do krycia, messi nie potrafi grać za dobrze tyłem do bramki, messi który nie ma jak nabrać rozbiegu to ograniczony messi. to tak jakby malarzowi pędzel zabrać. i to jest poważny błąd guardioli że nie zareagował na tą sprawe, albo inaczej że kazał im tak grać. po co oni to zmieniają? po co rozbija największą broń tej drużyny czyli genialnie współpracującą ze sobą prawą strone w postaci messi alves? dlaczego ci dwaj którzy stanowią największe zagrożenie gdy grają blisko siebie nagle grają od siebie 30 metrów?

Pred 
VAMOS PREDRO

Piwa: 451/92
Wysłany: 2009-03-02, 09:25  

Mial byc szpaler i 7 pucharow, a teraz sie okazuje ze o mistrzostwo moze byc ciezko. Jeszcze jedno mnie martwi, kompletny brak reakcji ze strony Pepa na to co sie dzieje. Eto`o gra piach - powinien byc zmieniony chociazby za Bojana, podobnie Xavi. A tu zero reakcji.

Wygrywalismy 2-0, potem 3-2 a i tak sfrajerzylismy. Mam nadzieje ze nie odpadniemy z Pucharu Krola :D

waldos 

Piwa: 74/142
Wysłany: 2009-03-02, 11:53  

w tym jest chyba problem,za szybko uwierzyliśmy że już wszystko wygrane.
o ile kibiców można zrozumieć o tyle taki brak pokory ze strony piłkarzy a przede wszystkim trenera jest bardzo groźny a może okazać się niewybaczalny.
myślę że już miesiąc temu Pep zastanawiał się naszym wzorem co lepsze czy szpaler czy przypieczętowanie mistrzostwa na bernabeu,teraz możemy włożyć to między bajki.
wczoraj zagraliśmy słabo,można mieć wiele pretensji do valdesa,do obrony,do pomocy czy napastników ale chyba najwięcej pretensji trzeba mieć do Pepa,to chyba nie jest przypadek że słabo gra cała drużyna,messi był wczoraj widoczny epizodycznie,eto'o niemal nie istniał,alves jakby zagubiony,marquez niepewny i można tak wyliczać bez końca,ale czy oni byli dobrze przygotowani do tego meczu?ja mam wrażenie że nie byli przygotowani wcale.
dajemy się wciągać w jakieś głupie wymiany ciosów,gramy niezwykle chaotycznie,marnujemy masę sytuacji w których normalnie do tej pory strzelaliśmy gole.
nie wygląda to za ciekawie i szczerze mówiąc odczuwam wielki niepokój.
już sam fakt że real już niemal nas doszedł jest małą kompromitacją.

co do trenerów to się nie dziwcie-najt i wielu innych jest wyznawcą zasady że brudy pierze się w gronie zamkniętym,to rzeczywiście eleganckie wyjście,ale tak naprawdę drużyny piłkarskie i trenerów ocenia się po wynikach a nie po manierach.stąd bardzo dobrze też rozumiem tych,którzy cenią że mourinho czy capello za bezkompromisowe traktowanie piłkarzy-oni też kierują się właściwą filozofią-dla nich najważniejsza jest drużyna.

wielkie drużyny i wielkich trenerów poznaje się po tym jak znoszą kryzysy,jak i ile punktów zdobywają w kryzysie,real trzecie miesiąc pokazuje że z tym sobie poradził,mam nadzieję że Pep też sobie poradzi,choć walka o mistrzostwo może okazać się bardzo ciężka.

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
DeNiro
Partyzant 
bad motherfucker

Wysłany: 2009-03-02, 14:00  

Też mam nadzieję że Pep okaże się prawdziwym trenerem a nie rozczaruje mnie jak Rijkaard, który był dobry do czasu jak miał samograja (i być może Ten Cate u boku).

Wielki trener ukręci z kupy drużynę a nie odwrotnie.

Mentor 

Piwa: 706/1503
Wysłany: 2009-03-02, 14:22  

Za tydzień z Bilbao proponowałbym między słupkami powiesić ręcznik. Nie powinniśmy stracić więcej bramek niż wczoraj. Do Valdesa straciłem resztki cierpliwości.

Eto'o ['] Video z jego występu można wysłać do Sevre. Będzie pasował pod 'Ż' jak żenada, 'K' jak kompromitacja, 'B' jak beznadzieja a w ostateczności nawet pod 'G' jak gówno. Ale się sfrustrowałem [']

Nie mniej jednak o naszej porażce IMO zdecydowała defensywa. Z taką obroną możemy pomarzyć o dobrych wynikach.

Nie jest dobrze Panowie. Zaufałem informacjom o powrocie formy w marcu i trzymam się tego, ale moje zasoby spokoju są już na wyczerpaniu. Szczerze mówiąc to nawet nie za bardzo chce mi się wierzyć w to, że piłkarze zaczną nagle grać dobrze jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, ale cóż innego mi pozostaje?

kieła 
Buki to zło

Piwa: 589/556
Wysłany: 2009-03-02, 14:27  

Jak nagle zaczeli grac jak patalachy, to rownie dobrze nagle moga wrocic do formy, do ktorej nas zdazyli przyzwyczaic ;]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi