Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Hoy, manana y siempre
con el Barça en el corazon

Jose Mourinho
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: kuryl
2009-03-20, 09:03
[dwumecz] Olympique Lyon - FC Barcelona 1:1(W) 5:2(D)
Autor Wiadomość
Lemes 

Piwa: 290/108
Wysłany: 2009-03-12, 16:47  

w sensie, że takie słabe? bo tylko z tym mi się słowo ekstraklasa kojarzy :)

Iniesta gra tak jak przed kontuzją, czyli fantastycznie, wie kiedy zaatakować, a kiedy podać do najbliższego partnera, strat notuje bardzo mało. Xavi fakt wraca do swojej najlepszej dyspozycji i jeżeli ta dwójka będzie grała tak jak podczas pierwszej połowy to w środku nie istnieje żaden zespół.

Dla mnie wygranie przez naszego grajka klasyfikacji strzelców nie jest zbyt ważne, najważniejsze żebyśmy wygrali LM. Jeżeli Eto'o widzi, że może skończyć akcję to niech ją skończy nie podając do nikogo, ale niech piłka wpadnie w siatkę, a nie zostanie frajersko oddana przeciwnikowi.
Postaw piwo autorowi tego posta

roncero 

Piwa: 3/5
Wysłany: 2009-03-12, 17:15  

kwestia priorytetow jest jasna, ale zawsze milo jak nasz gracz moze siegnac po zlota pilke, czy zdobyc tytul krola strzelcow. ale jezeli chodzi o eto'o to jego egoizm ostatnimi czasy byl irytujacy i az sie prosilo zeby wczoraj zagral do messiego, czy w meczu z baskami kilka razy do titiego.

srodek z jaja, iniesta i xavim - nie do ocenienia. tutaj chyba wszyscy sa jednomyslni:)

eddie 
eddie - poza kadrą

Piwa: 24/21
Wysłany: 2009-03-12, 17:32  

wilson cyferki jak zwie cię pewien cule z BO :P Witamy:)

Cytat:
jak nasz gracz moze siegnac po zlota pilke, czy zdobyc tytul krola strzelcow

Miło, ale dla mnie to w ogóle nie ważne, dla mnie liczy się tylko klub i jego zwycięstwa. Zwycięstwo + dobry występ i tyle mi wystarczy. Eto' o grał ostatnio słabiej, ale ja wolę oceniać gracza po sezonie, a nie chwilowym (miejmy nadzieję) spadku formy/skuteczności. Tak jak zespół nie wytrzyma mocnego tempa przez cały sezon, tak i zawodnik tez ma wahania. Nie uważam głaskanie gwiazdora po główce jeśli gra źle, ale czasem warto dać mu pewien margines pobłażliwości. A co do egoizmu o którym piszesz, to napastnicy się tym charakteryzują. Mnie czasem bardziej irytuje, jak napastnik zamiast strzelać co rusz szuka nowych rozwiązań, podań.

roncero 

Piwa: 3/5
Wysłany: 2009-03-12, 17:50  

tyle ze eto'o gra dobrze, wychodzi na pozycje (zreszta messi moglby uczyc sie od niego gry bez pilki), szuka gry, podoba mi sie jego styl, ale naprawde czasem moglby podac do lepiej ustawionych partnerow. juz mniejsza o to. z niecierpliwoscia czekam na kolejne spotkania i modle sie o zdrowie naszych zawodnikow.

a zlota pilka dla leo to dla wielu byc moze dodatek, ale dla mnie to bardzo wazna sprawa :P

Pred 
VAMOS PREDRO

Piwa: 451/92
Wysłany: 2009-03-12, 17:52  

Messi ostatnio dosc czesto wymienia sie pozycjami z Eto`o, efekty tej wymiany nie sa jakies rewelacyjne moim zdaniem, a przy okazji mniej wykorzystywany w ataku jest Dani Alves.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi