Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
No fotem, senyora!
Narcis de Carreras do Marii Bernabeu
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: kuryl
2009-02-23, 08:36
FC Barcelona - Real Sporting de Gijon [3:1]
Autor Wiadomość
CnK 

Piwa: 57/87
Wysłany: 2009-02-08, 21:53  

Po reakcji Daniego widać, że potrzebował tej bramki mimo, że wszyscy dookoła doceniają jego ogromny wkład, też chciał tryumfować, słyszeć z trybun swoje nazwisko ;)
Messi trochę przedreptał ten mecz, ale swoje zrobił :)

gregori 

Piwa: 360/72
Wysłany: 2009-02-08, 21:57  

Mecz wygrany latwo i przyjemnie. A Sporting to nie jakies leszcze, tydzien temu wygrali z Sevilla mimo ze 2/3 meczu grali w 10. Etoo 2 gole i juz 21 w sumie. Valdes 1 w tyl ale Palop wczoraj dostal az 2 wiec przewaga w trofeo Zamora sie powieksza.
Za tydzien do Gijon jedzie Real, pewnie wygraja 1-0.
Postaw piwo autorowi tego posta

Dodo 

Piwa: 613/153

Wysłany: 2009-02-08, 22:00  

Rozje.balo mnie w pierwszej polowie, jak gosc drugi raz dostal lokciem w twarz od messiego, a sedzia drugi raz gwizdnal wolnego dla barcy :D

Messi przecietnie, Eto'o slabo, ale skutecznie, Henry zdecydowanie najlepiej z ataku. Ciekawe jest, to ze wiekszosc druzyny zagrala ponizej mozliwosci (Busquets, Xavi, atak), a wygralismy kolejne spokojnie kolejne spotkanie. Na pochwale na pewno zasluguje obrona, w/w Henry i Iniesta.

fanxtar 
The Legend

Piwa: 259/159
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2009-02-08, 22:07  

visca napisał/a:
fanxtar napisał/a:
Alves to absolutny megacrack, fenomenalna bramka była jedynie zwieńczeniem jego świetnej gry

Dani idze już na emeryturę?

Ja ni ponimaju :( Przecież wiadome, że chodziło mi o dzisiejszy mecz.

Aha, zapomniałem. Potrzebujemy 36 punktów do potwierdzenia mistrzostwa. Nieźle jak na początek lutego :snieg:

kuryl 

Piwa: 459/690
Wysłany: 2009-02-08, 22:14  

36 przy założeniu, że nie przegramy z realem 3 bramkami ;]
Przypomina mi się to, co kiedyś o Guardioli mówił Marek Koźmiński. „Koza” grał z nim w Brescii. I w czasie meczu ruszał skrzydłem, krzyczał „tu jestem, podaj, zagraj, dawaj”. Raz, drugi, trzeci. W końcu Guardiola do niego podbiegł i mówi: - Ty, nie krzycz tyle, bo ja przecież wszystko widzę. - Wojciech Kowalczyk

fanxtar 
The Legend

Piwa: 259/159
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2009-02-08, 22:15  

Ja tego nie zakładałem, ja tego jestem pewien :]

Jynx 
sześciu

Piwa: 110/118

Wysłany: 2009-02-08, 22:21  

Kot napisał/a:

Czy nie macie wrazenia ze Eto'o, oprocz strzelenia dwoch bramek, nie zrobil dzisiaj na boisku nic pozytywnego ??

Nie ogladalem meczu, ale odkad pamietam zawsze marzylem zebysmy mogli narzekac na takie wystepy naszych napastnikow.

Naprawde, czasem wydaje mi sie, ze nasi zawodnicy nas troche za bardzo ropzieszczaja skoro napastnik po strzeleniu 2 bramek jest krytykowany. To jest mozliwe tylko w Barcelonie i o to chodzi!

Pred 
VAMOS PREDRO

Piwa: 451/92
Wysłany: 2009-02-08, 22:24  

Cala druzyna zagrala na pol gwizdka, a Xavi z Eto`o zagrali piach. Tego drugiego bronia bramki, a tego pierwszego nic, najslabszy na placu gry. Nie wiem czemu w piknikowych meczach Pep tak dlugo zwleka ze zmianami - gdy wynik jest pewny rezerwowi chcieliby pokazac sie z jak najlepszej strony, a Ci ktorzy graja od poczatku klepia na utrzymanie wyniku :)

Ach, Messi tez przygasl, sprzedac poki jest jeszcze cos wart :D

ladyoviedo 
Soleil...

Piwa: 70/58
Wysłany: 2009-02-08, 22:30  

przyjemnie się oglądało, mecz otwarty, na szczęście nie brutalny
podobała mi się gra Andresa, Puyol też zaliczył kilka dobrych wejść, Abidal szczególnie w pierwszej polowie, no i 100 bramka dla Eto'o, dodajmy po bardzo urodziwej akcji :)
:alves: co ten człow... przepraszam - Dani robi na skrzydle to jest niepojęte
ogolnie kolejne zwycięstwo na luzie (które to już?) teraz modlić się o brak kontuzji na meczach reprezentacji

Kuba 

Piwa: 129/243
Wysłany: 2009-02-08, 23:10  

mecz dobry, pizza lepsza :)

PS. Wygrałem schudnij z cules.pl? :)

baixinho 

Piwa: 399/122
Wysłany: 2009-02-09, 00:28  

Dodo'o napisał/a:
Ciekawe jest, to ze wiekszosc druzyny zagrala ponizej mozliwosci (Busquets,

que? busquets zagral taki sam kosmos jak alves czy iniesta i niech 2 straty pod koniec meczu nie wplywaja na jego ocene. angielski komentator ktorego sluchalem tez sie rozplywal nad jego gra. to jest niebywale ze mamy cala pomoc zlozona z wychowankow i to jakich!

ja popre Kota - iniesta na skrzydle daje bardzo duzo opcji. wszystko w sumie zalezy od przeciwnika, mam nadzieje ze obejrzymy jeszcze ustawienie z keita w srodku i andresem na lewej, gdzie moze schodzic do srodka i podcinac fajne pilki do wchodzacych pomocnikow

szacun gigant dla puyola za poswiecenie :zolwik2:

Partyzant 
bad motherfucker

Piwa: 468/479
Wysłany: 2009-02-09, 01:30  

baixinho napisał/a:
to jest niebywale ze mamy cala pomoc zlozona z wychowankow i to jakich!

Ciekawe gdzie tutaj chciałby grac Cesc (a mówi juz o tym głośno). Nie zapominajmy że jest jeszcze Yaya, Keita, Gudi itp.

Marzec 

Piwa: 159/163
Wysłany: 2009-02-09, 09:10  

2 połowa była najbardziej przestaną połową w tym sezonie.
Im sie po prostu nie chciało grać jak sie zrobiło 3-0, chcieli gwizdka i do szatni. Teraz wreszcie jakiś odpoczynek przez 14 dni jeden mecz a potem zaczynamy clutch time.

Dodo 

Piwa: 613/153

Wysłany: 2009-02-09, 09:30  

Cytat:
Dodo'o napisał/a:
Ciekawe jest, to ze wiekszosc druzyny zagrala ponizej mozliwosci (Busquets,

que? busquets zagral taki sam kosmos jak alves czy iniesta i niech 2 straty pod koniec meczu nie wplywaja na jego ocene. angielski komentator ktorego sluchalem tez sie rozplywal nad jego gra. to jest niebywale ze mamy cala pomoc zlozona z wychowankow i to jakich!

nie mowie, ze zagral slabo, ale na pewno gorzej, niz w ostatnich meczach, kiedy prezentowal sie fantastycznie. znakomite zagrania, jak chocby wyluskanie pilki, kiedy messi wyszedl prawie sam na sam, przeplatal nieudanymi. wyjatkowo nie wychodzily mu te dryblingi na granicy ryzyka, zwlaszcza w pierwszej polowie, za ktoryms tam razem musial sie nawet ratowac faulem. duzo jak na niego bylo tez niedokladnosci przy dlugich pilkach

Lemes 

Piwa: 290/108
Wysłany: 2009-02-09, 09:49  

Baix ma rację Busi zagrał kosmos i czepianie się jednej czy dwóch straconych piłek przez cały mecz mija się z celem. Sergio zawsze gra na granicy ryzyka, ale wiem, ze może sobie na to pozwolić, bo strasznie rzadko traci piłkę. Wczoraj jeżeli stracił to był faulowany, więc nie ma w tym żadnej jego winy. Miał mnóstwo odbiorów i to w bardzo ważnych akcjach. Co do długich piłek to na pewno zdaje sobie sprawę, że to nie jego mocna strona i rzadko je stosuje, ale ciężko jest przez cały mecz grac po ziemi.

Andreas na skrzydle radzi sobie świetnie, ale w tej chwili gra tam tez dobrze Henry i to pozwala trenerowi na mnóstwo rotacji w składzie co wychodzi na plus.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi