Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Urruti t´estimo!
Joaquin Maria Puyal
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
WOŚP
Autor Wiadomość
dziki 
Krakus!

Piwa: 399/172
Wysłany: 2009-01-16, 12:01  

Lemes to tylko pokazuje, że żyjemy obecnie w świecie bez wartości; świecie głupoty. Albo inaczej, bo nie chcę wychodzić na jakiegoś antyglobalistę i konserwę społeczną - coraz częściej zaobserwować można postępującą imbecylizację ludzi w Polsce. Już abstrahuję od tego, że każdy może żyć jak mu się podoba i coraz częstsze zjawiska typu hikikomori (http://pl.wikipedia.org/wiki/Hikikomori) występujące nie tylko w Japonii ale coraz częściej i w krajach cywilizacji zachodniej, a i nierzadko u nas (spójrzcie na tabuny dzieciaków pozamykanych w swoich pokojach z takich czy innych powodów - może i troszkę inne podłoże "wycofania się" ale efekt ten sam - aspołeczność i przypadki tego, co wczoraj wklejaliście w dżołkach) będą zapewne stawać się normą - po prostu społeczeństwa krajów rozwiniętych dotarły do momentu, w którym mogą sobie pozwolić na to, by po prostu głupieć. I później takie gówniarzowate nic, bo wybaczcie ale dla mnie nikim jest ktoś, kto kradnie - i to w tak bezczelny i chamski sposób, zalewa ulice.

Wychowanie, chol.ra. Ja nie wiem czy moi rodzice byli jakimiś odmieńcami, że jestem w miarę normalny?

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
kuryl
Lemes 

Piwa: 290/108
Wysłany: 2009-01-16, 12:09  

Odpowiadam: jesteś dziki, a nie normalny :P

W zupełności się z Tobą zgadzam. Aż strach pomyśleć co to będzie, jak Ci bohaterowie z mojego linka, który wkleiłem, zaczną zakładać własne rodziny. Czego oni dzieci będą uczyć? Zdanie: "Jak tu zarobić, ale się nie narobić" zbiera ostatnio coraz więcej fanatyków i liczba ich będzie rosła.

<--- Pep pozdrawia takich ludzi :lol:
Postaw piwo autorowi tego posta

Boraś 
Disco Commando

Piwa: 2582/1200
Wysłany: 2009-03-25, 08:48  

Wiadomo o nim tylko tyle, że ma na imię Grzegorz, kiedyś był mechanikiem okrętowym, ma około 50 lat i dwie pasje - okręty podwodne i... Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Reszta ma pozostać milczeniem, bo jego gest nie wynikał z "parcia na szkło", a wyłącznie z chęci pomocy chorym na nowotwory dzieciom.

Podczas aukcji internetowej, organizowanej w styczniu w ramach XVII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, za kwotę 20 tys. 510 zł pan Grzegorz wylicytował jednodniowy rejs okrętem podwodnym Marynarki Wojennej. Wczoraj rano w Porcie Wojennym w Gdyni czekał na niego ORP "Sęp", Jurek Owsiak i tłum fotoreporterów. Pan Grzegorz unikał jednak kamer jak ognia.

- To nie jest taka sobie zwykła przejażdżka okrętem - zapewniał kmdr Bartosz Zajda, rzecznik dowódcy MW. - Pan Grzegorz będzie traktowany jak każdy inny członek załogi okrętu podwodnego, a tego dnia jest zaplanowane między innymi szkolenie w prowadzeniu ataków torpedowych czy monitoringu ruchu jednostek nawodnych. Płynie z nim też Jurek Owsiak. Obaj przejdą chrzest na podwodniaka, czyli wypiją wodę morską pobraną z głębokości, na której będą się znajdować.

Na pomysł wystawienia na aukcję rejsu wpadł kmdr Andrzej Ogrodnik, dowódca Dywizjonu Okrętów Podwodnych.

Rejs był jedną z najwyżej zlicytowanych aukcji XVII Finału WOŚP. Swoje oferty złożyło łącznie 32 internautów, a aukcja trwała dwa tygodnie.

Dziennik Bałtycki
2014: Sopot, Gdynia, Sopot, Warszawa x2, Gdynia, Olsztyn, Gdańsk
2015: Gdynia, Łódź, Sopot, Gdynia, Łódź, Olsztyn, Gdynia, Sopot
2016: Gdańsk, Wrocław, Gdynia, Olsztyn, Gdynia
2017: Gdańsk, Sopot, Gdańsk, Łeba, Warszawa, Sopot, Gdynia
2018: Gdańsk, Sopot, Gdańsk
2019: Gdańsk, Gdańsk ..........
Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu