Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Ciutadans de Catalunya, ja la tenim aquí!
Josep Guardiola
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Piłkarz milionlecia - Zinedine Yazid Zidane
Autor Wiadomość
mikaelus 

Piwa: 729/976
Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2009-01-08, 21:00  Piłkarz milionlecia - Zinedine Yazid Zidane

el Crack napisał/a:
... a raczej ładnie się ruszać, merdać nóżkami i fajnie wyglądać na YT, ale niekoniecznie z pożytkiem dla drużyny. ...

Rośnie nowy Zizu.

edited by imerr: Temat wydzielony z topicu o Quaresmie. Sprawa przewijala sie juz na forum wiele razy, zazwyczaj byla to ciekawa dyskusja, wiec zrobilem z tego nowy temat.
Ostatnio zmieniony przez imerr 2009-01-09, 09:16, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta

el Crack 
Equipazo

Piwa: 12/37
Wysłany: 2009-01-08, 21:32  

A co ma Zidane do tego? Kumana się naczytałeś czy co?

waldos 

Piwa: 74/142
Wysłany: 2009-01-08, 21:52  

i teraz się zacznie:zizu to był piłkarz jak berkamp ;P

mikaelus 

Piwa: 729/976
Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2009-01-08, 22:57  

el Crack napisał/a:
A co ma Zidane do tego? Kumana się naczytałeś czy co?

Nic, po prostu jak ktoś pisze o ładnie poruszającym się piłkarzu, który nic nie wnosi do drużyny to od razu przypomina mi się boski Algierczyk z Marsylii.

el Crack 
Equipazo

Piwa: 12/37
Wysłany: 2009-01-08, 22:59  

A Ligę Mistrzów to bocian przyniósł?

Pixik 
God Is A Dj

Piwa: 72/66
Wysłany: 2009-01-08, 23:00  

Bergkamp był geniuszem. Ale nie czaję porównań do Zizy bo to dwie różne pozycje. Co do Queresmy to myślałem , że jest młodszy :lol: . Raczej już wielkiej kariery nie zrobi

kveldulv 

Otrzymał 7 piw(a)
Wysłany: 2009-01-09, 08:49  

ciekawi mnie jaka w wielu byla pozycja yazida zidana a jaka nielatajacego holendra

ciekawi mnie tez jak kilka osob wytlumaczy w czym yazid pilkarsko byl lepszy od wspomnianego. pewnie nie wytlumaczy tylko zacznie ironizowac i powie ze w pilce licza sie wylacznie trofea

polecam porownanie ile lat na najwyzszym poziomie grali obaj, jakich mieli kolegow w druzynie, jakie mieli zadania na boisku, etc, etc. tylko rzetelnie. bez mitow typu - yazid najlepszych rozgrywajacym w historii pilki, obaj to inna pozycja

waldos 

Wysłany: 2009-01-09, 08:59  

a co tu porównywać ? zdobywcę goli w finale mundialu i LM do zwycięzcy nagród pocieszenia ? swego czasu najlepszego piłkarza świata do najlepszego piłkarza premiership ?
denis zresztą nie był spełnionym piłkarzem,jego kariera powinna rozwinąć się dużo lepiej i wtedy kto wie,a tak zidane jest nawet jeśli się tego nie chce jednym z głównych bohaterów swojej piłkarskiej epoki,a berkamp jest tam gdzieś z tyłu w tłumie klajfertów i innych davidsów,czyli graczy którzy owszem poruszali i wzbudzali podziw,ale bez przesady.
zidane wzbudza dużo większe emocje,twoja radosna twórczość na jego temat kuman jest tylko tego dowodem,zresztą podobno chciał go do Barcy sam Johan,czyżby szara eminencja Barcelony mogła się mylić? to jest możliwe ?

zidane jest symbolem zwycięskiej Francji 1998,2000 czy galaktycznego realu 2002.fakt że obok niego grali znakomici piłkarze niczego nie zmienia,bo czy z berkampem w 1998 roku w reprezentacji holandi grali gorsi piłkarze niż wtedy we francji? nie wydaje mi się.ale to francuzi pod wodzą zidana (2 gole) ograli brazylię która pokonała w półfinale holendrów.zresztą kadrowo zdecydowanie najmocniejsza wtedy była brazylia i co?zidane strzelił im 2 gole w finale,skończyło się 3-0 !!
ale tak i mnie piłka reprezentacyjna nie jest w stanie przekonać
ale to zidane zdobył puchar uefa,intertoto,2 mistrzostwa włoch,Ligę Mistrzów,mistrzostwo hiszpani,puchar interkontynentalny i tak dalej
co zdobył berkamp ze swoimi drużynami?

piłka to sport bardzo wymierny,liczą się gole i sukcesy no chyba że stosuje się wykładnię Laporty sprzed niespełna roku to wtedy rzeczywiście tytuły i puchary nie są do niczego potrzebne,wtedy najlepszym piłkarzem jakiego znam jest javier pedro saviola,bo tak,bo zidana nie lubię :lol2:
Ostatnio zmieniony przez waldos 2009-01-09, 09:23, w całości zmieniany 1 raz  

imerr 
Jopie

Piwa: 609/442
Wysłany: 2009-01-09, 09:19  

Mam nadzieję, że dowiem się w końcu z tego tematu ile asyst miał Zidane w Realu, a ile JRR w tym samym czasie.

Styl w jakim wygraliśmy jest nasz na zawsze. Dedykuję zwycięstwo Cruyffowi i Rexachowi, którzy wprowadzili go jako pierwsi. Josep Guardiola
Kiedy Cruyff przyszedł w 88 otworzył bardzo długi rozdział, który wciąż nie ma końca. Wielkie postaci w historii Barçy nie rywalizują ze sobą tylko tworzą wspólnie. Nie ma lepszych ani gorszych. To jest suma. Na porażkach, które zdarzają się po drodze, również się uczymy. Andoni Zubizarreta

waldos 

Wysłany: 2009-01-09, 09:28  

kuman zapewne je opublikuje,on ma nawet takie statystki według których kluivert był najlepszym napadziorem świata,lepszym napastnikiem niż sam cruyff czy van basten :lol:

Raijn 

Piwa: 531/851
Wysłany: 2009-01-09, 09:31  

Czas na fakty :P

Sklady:

1. mecz:
Janusz Jojko - Marek Świerczewski, Krzysztof Maciejewski, Kazimierz Węgrzyn, Mirosław Widuch (AFAIR to on pilnowal Zizu), Zdzisław Strojek, Adam Kucz, Grzegorz Borawski, Andrzej Sermak, Adam Ledwoń (Dariusz Wolny 46'), Krzysztof Walczak (Arkadiusz Szczygieł 84')

Gaëtan Huard - Yannick Fischer, Didier Sénac, Bixente Lizarazu, Daniel Dutuel, Zinédine Zidane, Jean-François Daniel, Laurent Fournier, Celso Moreira Valdeïr, Franck Histilloles, Christophe Dugarry (Youssouf Fofana 85')

2. mecz:
Gaëtan Huard - Yannick Fischer, Didier Sénac, Bixente Lizarazu, Daniel Dutuel, Zinédine Zidane, Geoffray Toyes (Youssouf Fofana 78'), Laurent Fournier, Celso Moreira Valdeïr, Franck Histilloles (Richard Witschge 59'), Christophe Dugarry.

Janusz Jojko - Marek Świerczewski, Krzysztof Maciejewski, Kazimierz Węgrzyn, Adam Ledwoń, Andrzej Nikodem, Zdzisław Strojek, Adam Kucz, Grzegorz Borawski (Marian Janoszka 67'), Andrzej Sermak (Krzysztof Walczak 46'), Dariusz Wolny.

Pred 
VAMOS PREDRO

Piwa: 451/92
Wysłany: 2009-01-09, 11:11  

waldos napisał/a:
kuman zapewne je opublikuje,on ma nawet takie statystki według których kluivert był najlepszym napadziorem świata,lepszym napastnikiem niż sam cruyff czy van basten :lol:

Ale to juz w temacie Kluivert vs Saviola :lol:

Zidane nigdy nie lubilem, ani w reprezie (w finale pilka dwa razy spadla mu na glowe :lol2: ani w Juventusie (czeste problemy ze soba i czerwone kartki), ani tymbardziej w Realu. Uwazam, ze Ronaldinho mial lepsze 5 sezonow w Barcelonie niz Zidane w Madrycie, nawet mimo tego ze ostatni byl klapa. Gdyby nie mial nic z glowa to on bylby pilkarzem milionlecia.

waldos 

Wysłany: 2009-01-09, 11:26  

i ja uważam że ronaldinho był lepszy niż zidane,miał większy wpływ na grę swoich drużyn,miał więcej goli i asyst,ale co to zmienia w ocenie zidane ?
był czołowym piłkarzem przełomu wieków i tyle,sam bardziej ceniłem kilku innych graczy,nawet w tamtym czasie,ale choć piłkarsko byli lepsi to nie osiągnęli tak wiele.sukcesy w piłce są wypadkową wielu czynników,a nie zależą tylko od tego jakie się ma umiejętności.

Pred 
VAMOS PREDRO

Piwa: 451/92
Wysłany: 2009-01-09, 11:52  

Sukcesy? Roberto Carlos wygral wiecej (nie licze trofeow indywidualnych, bo o te bardzo ciezko obroncy, aczkolwiek w 2002 wydaje mi sie ze bardziej zaslugiwal niz Ronaldo) niz Zidane. Liczba zdobytych bramek na sezon podobna :P

waldos 

Wysłany: 2009-01-09, 12:07  

i nie znam nikogo poważnego kto deprecjonuje osiągnięcia kalosza,to też był wielki piłkarz swoich czasów,acz obrońca dosyć niepewny :P

Odpowiedz do tematu