Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Ciutadans de Catalunya, ja la tenim aquí!
Josep Guardiola
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
O kobietach
Autor Wiadomość
Bruce 
kitsch

Piwa: 567/647
Wysłany: 2009-01-08, 17:26  O kobietach

Wyciąg z shouta
Cytat:

[Wczoraj 20:49] Partyzant: manita - http://nasza-klasa.pl/profile/18855618/gallery/33

[Dzisiaj 8:38] waldos: Partyzant ta Twoja manita jest z ... Tarnobrzega !! !! cholera nie znam jej,a teraz mieszka w new york :/ szkoda,ale jak to możliwe że jej nigdy nie poznałem,albo inaczej,jak to się stało że nie zapragnęła mnie poznać ??

[Dzisiaj 8:41] Kendzior: ma 19 lat..., jakis czas temu pewnie wyjechala...w tarnobrzegu by sie tak nie opalila :lol2:

[Dzisiaj 8:51] Bruce: kogo kręcą takie manity ten z madrytu

[Dzisiaj 10:03] waldos: e tam Bruce fajna manita :D znaczy nacieszyłby się nią przez jakiś czas :) nie wszyscy traktują kobiety śmiertelnie poważnie i myślą ze zostaną z nimi na zawsze :)

[Dzisiaj 10:45] Bruce: ja nie traktuje kobiet smiertelnie powaznie, a mimo to bym jej podziekowal :) co bym zrobil jakbym nie byl trzezwy, to musialbym sie zastanowic podczas nayebki
[Dzisiaj 10:46] Bruce: co innego jakby tak wygladala + miala cos pod kopula. ale widac po tym co tam prezentuje, ze to pusty lachon

[Dzisiaj 10:52] jasiu: zgadzam się z przedmówcą, zwykły pustak jakich setki, szanujmy się trochę :)

[Dzisiaj 10:53] Bruce: waldos, szanuj sie :P

[Dzisiaj 11:28] waldos: :lol2: szanuje się,oddzielam sex od miłości,to że laska ma fajne ciało jest wystarczającym podowem by pójść z nią do łóżka,przynajmniej dla mnie
[Dzisiaj 11:30] waldos: mądrych (nie wykształconych !! ) kobiet to przez życie się za wielu nie spotyka,albo inaczej,akceptuję fakt że jestem inny niż kobiety,nie daje też sobą manipulować i nie udaję misia co otwiera drzwi,zaprasza do kina i przynosi kwiaty ;P to one są dla nie,albo i nie ;P a nie ja dla nich !

[Dzisiaj 11:35] jasiu: dla mnie panna jednak musi mieć coś pod sufitem oprócz ciała, nawet na one night stand. po prostu pustaki mnie nie pociągają, jakkolwiek ładne by były

[Dzisiaj 11:35] waldos: ale o kobietach to można by tydzień gadać,tak jak o piłce,książkach,filmach i tak dalej,trzeba tylko dobreog towarzystwa i dużo alkoholu :)
[Dzisiaj 11:37] waldos: każdy robi jak lubi jasiu.jeden woli piwo drugi żyto.jeden chciałby rozmawiać o sztuce impresjonistów z panienką a inny woli zdjąć spodnie i dać jej pole do popisu :) czasy mamy nieromantyczne,wiele kobiet samych się nie szanuje,ja je szanuje :)

[Dzisiaj 11:37] Kendzior: tydzien? k**** jak dasz rade przerobic temat w tydzien to dostaniesz nobla nobla :D

[Dzisiaj 11:38] jasiu: a otwieranie drzwi to przejaw tego, że jest się dżentelmenem, a nie misiowatości. kwiaty owszem, ale rzadko i raczej bez okazji - żeby był zachowany ich efekt, bo jak coś takiego jest za często to powszednieje. kino też owszem, ale to raczej już w poważniejszym stadium związku, bo na początek kino jako randka jest bez sensu, bo oczarować kobietę można gadką, a nie wspólnym gapieniem się w ekran w milczeniu :)

[Dzisiaj 11:38] Kendzior: a co do mądrych kobiet - ja wole inteligentne :)
[Dzisiaj 11:40] Kendzior: zresztą - ta manita i tak jest lekkawo spasła :D

[Dzisiaj 12:30] Nederlander: Jasiu eres demasiado romantico ;) Zgadzam sie z waldosem, ale tez nie do konca. W moim rozumieniu 'pustak' to dziewczyna nie tylko tepa i malo interesujaca jako osoba, ale i pozbawiona wdzieku i nawet jesli ladna to dosc sztuczna. Takie faktycznie niespecjalnie pociagaja, bo nawet flirtowanie z nimi moze znudzic i zniechecic do dalszego dzialania ;)

[Dzisiaj 12:38] kuryl: one nie sa od flirtowania, tylko od ciagania. w ich pojeciu romantyzm sprowadza sie do slynego 'na gorze roze, na dole fiołki, ssij pałe'

[Dzisiaj 12:43] Nederlander: jesli dziewczyna ma odrobine wdzieku i inteligencji to juz wystarczy ;)
[Dzisiaj 12:44] Nederlander: wiem kuryl, nawet bym tego nie probowal :P

[Dzisiaj 15:12] Raijn: maaanita sie znalazla! http://nasza-klasa.pl/profile/21915890/gallery/5

[Dzisiaj 15:25] jasiu: http://nasza-klasa.pl/profile/21915890/gallery/19 fajną ma łopatkę

[Dzisiaj 15:36] waldos: jasiu dresik też ma fajny i nie mów że nie dałbyś jej kilku godzin w łóżku nawet jakby była bezdennie głupia :)

[Dzisiaj 15:42] Bruce: ja bym nie dal. i nie mam problemow ze soba. jasiu idealnie to wytlumaczyl "po prostu pustaki mnie nie pociągają, jakkolwiek ładne by były". nie pociaga = nie mam ochoty sie z nia bzykac

[Dzisiaj 15:46] waldos: ok ok Bruce mnie ta alicja by pociągała :D a może nawet by ciągnęła :lol: amen

[Dzisiaj 16:01] jasiu: plusem tej Alicji jest to, że ma ciekawszy typ urody i jest nieco bardziej naturalna niż ta pierwsza. sztuczność to u mnie zdecydowanie dyskwalifikacja. a ta ma ładną buźkę i ciało, więc po kilku głębszych mógłbym się obyć bez flirtu na poziomie ;)

waldos powiedzial "ale o kobietach to można by tydzień gadać" - no to możemy zacząć :)

Tak jak napisałem wyżej - nie podobają mi się takie kobiety. Nie przeczę, że są ładne, lecz całkowicie nie są w moim guście i (o dziwo?) nie pociągają mnie. Nie sądzę, żeby przyczyną tego były ukryte kompleksy czy słabości. Powiem więcej - empirycznie sprawdziłem jak reaguje moje "ciało" na takie kobiety i porównałem z tym jak reagowało na naturalne dziewczyny. Reakcja na naturalne miała taką przewagę, jaką ma Barca nad mierdami. Wg mnie to co dzieje się w majtkach swój początek ma w głowie (a nie zauważyłem żebym miał problem ani z głową, ani z zawartościa majtek) :)

Moje wspomniane empiryczne doświadczenia, które mnie samemu udowodniły, że to co w myślach to i w czynach, były już po alkoholu, ale co by było po pijaku - nie wiem.

Podsumowując: dziwie się waldosowi :P Myślałem, że mam duże potrzeby, ale waldos ma chyba ogromne :D Seks z pustakiem? Nie, dziękuję. Bo po co? Dla zaspokojenia się? Ani to podniecające, ani ciekawe. Może nie mam dużego doświadczenia, ale wydaje mi się, że mam całkiem niezłe. Może jak dorosnę to zrozumiem niektórych ;) No bo co może wiedzieć facet, którego pociąga Dave Gahan :zakochany:

http://cules.pl/topics25/...5,225.htm#84420 tutaj kobietki, którym mówię stanowcze tak, zwłaszcza pierwszej czwórce

I dla rozluźnienia :D

Są rzeczy na tym świecie, które potrafią wyjaśnić tylko kobiety. Dla facetów, to absolutna czarna magia:

- Wyraz twarzy kota.

- Co tak ważnego jest w czekoladkach.

- Potrzebę posiadania jednakowych butów w różnych kolorach.

- Wyszczuplające ubrania.

- Wybieranie się na wycieczkę samochodową bez próby osiągania rekordu szybkości.

- Różnicę między ecru, beżowym i kremowo-białym.

- Podcinanie włosów żeby urosły.

- Podkręcanie rzęs.

- Niedokładność każdej wagi osobowej kiedykolwiek powstałej.

- Inną kobietę...

- Jak to możliwe, że moczenie skóry powoduje jej wysuszenie

- Potrzebę posiadania na koncie permanentnego debetu.

- Mówienie przez 3 godziny bez powiedzenia, o czym mówią.

- Potrafią wyjaśnić, „dlaczego nie jeść pomadki, choć jest o smaku owocowym".

- Potrafią wyjaśnić o co chodzi w „M jak Miłość ".

- Dlaczego na łazienkę trzeba wydać 10 tys. PLN jak wystarczy 3800zl (o kuchni nie wspominając).

- Dlaczego Twoje rachunki (chodzi o faceta) za telefon komórkowy wynoszą
aż 150 zł/miesiąc a moje (kobieta) tylko 300.

- Różnicę pomiędzy piekielnymi ustrojstwami - "wkładka higieniczna - podpaska ".

- Różnicę pomiędzy jej wypadem z koleżankami, a twoim z kolegami.

- Tylko kobieta zna różnicę między podkładem i fluidem i wie, po co pod to wszystko kłaść jeszcze bazę rozświetlającą...

- Wyjaśnią dlaczego naprawdę nie chcesz iść z kumplami na piwo.

- Tylko kobieta potrafi Ci wyjaśnić, że jedziesz za szybko nawet, jeśli nie odpaliłeś jeszcze auta.

- Dlaczego śmieci trzeba wyrzucać codziennie, a nie raz w tygodniu jak już się zapełni nimi wszystkie miejsca koło kosza...

- Dlaczego nakarmienie zwierzyńca i posprzątanie w domu jest ważniejsze od sprawdzenia maili jakie przyszły do nas w nocy.

- Dlaczego zmywa się zaraz po posiłku a nie tuż przed.

- Dlaczego deska sedesowa MUSI być opuszczona.

- Dlaczego "zaraz" jest pierwszym krokiem do awantury.

- Dlaczego sztućce muszą kolorystycznie pasować do zasłon?

- Dlaczego Karmi jest smaczne?

- Dlaczego do toalety w knajpie trzeba chodzić z koleżanką?

- Dlaczego masz nie pić tego trzeciego piwa?

- Czym różnią się dwie identyczne bluzki?
Postaw piwo autorowi tego posta

DeNiro 
Don Pedro

Piwa: 124/117
Wysłany: 2009-01-08, 18:44  

Zaproście erada on się najlepiej zna na sprawie :lol2:

Nederlander 
Manu Chao

Piwa: 361/371
Wysłany: 2009-01-08, 19:08  

Wyraz twarzy kota? Kurde, to moze ja jednak jestem kobieta :P

A Alicja zajebista, ja bym sie za nia bral bez zastanowienia :D Niektorzy chyba czekaja na ksiezniczke z bajki ;)

duszek 

Piwa: 92/61
Wysłany: 2009-01-08, 20:29  

[youtube]http://pl.youtube.com/watch?v=Jv7eJYWSAsg[/youtube]

Bruce 
kitsch

Wysłany: 2009-01-08, 20:46  

Nederlander napisał/a:
A Alicja zajebista, ja bym sie za nia bral bez zastanowienia :D Niektorzy chyba czekaja na ksiezniczke z bajki ;)

Zdefiniuj słowo "brał" Ned :)

melvin 
wymazany

Piwa: 329/272
Wysłany: 2009-01-08, 21:07  

Na spacer by ją wziął, albo do kina... :lol:

Boraś 
Disco Commando

Piwa: 2583/1200
Wysłany: 2009-01-08, 21:08  

...gwint zerwał ;)
2014: Sopot, Gdynia, Sopot, Warszawa x2, Gdynia, Olsztyn, Gdańsk
2015: Gdynia, Łódź, Sopot, Gdynia, Łódź, Olsztyn, Gdynia, Sopot
2016: Gdańsk, Wrocław, Gdynia, Olsztyn, Gdynia
2017: Gdańsk, Sopot, Gdańsk, Łeba, Warszawa, Sopot, Gdynia
2018: Gdańsk, Sopot, Gdańsk
2019: Gdańsk, Gdańsk, Gdynia ..........

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Kendzior
Bruce 
kitsch

Wysłany: 2009-01-08, 21:15  

Czyli Ned by z nią/ do niej chodził na ruchanie? :)

mikaelus 

Piwa: 730/976
Wysłany: 2009-01-08, 21:36  

a plastikowym podróbkom nasze stanowcze NIE!

Przyznaję, że Alicja urodziwa jest bardzo i nawet jest jakoś w moim typie, ale zgadzam się całkowicie z Brucem - pustaki pociągają mnie średnio. No ale co ja mogę mówić, jestem nieszczęśliwym hopeless romantic ze złamanym sercem.

Btw. czy ktoś jeszcze jest tu szaleńczym miłośnikiem krótkich włosów u pań? :D

waldos 

Piwa: 74/142
Wysłany: 2009-01-08, 21:40  

zdejmowałby simlocka :lol:

kocham kobiety,niekoniecznie i nie zawsze je rozumiem ale mam do nich wielki szacunek.uważam że potrafią być sprytniejsze i skuteczniejsze niż faceci.no może poza piłką ;)
generalnie żyjemy w świecie w którym kobiety są bardzo ważne,w naszym narodzie wychowywały pokolenia podczas gdy mężczyźni popełniali samobójstwa z powodów nieszczęśliwej miłości :lol: ,umierali podczas powstań lub byli zsyłani na sybir.to matkom i żonom wielu Polaków zawdzięczamy że naród przetrwał :)

nie mam żadnego ideału,choć wiele kobiet mi się podoba,zadziwiające że co wiosnę pojawiają się nowe :D

miałem kiedyś sporo koleżanek,ostatnio jakby mniej :lol:

waldos,27 lat , singiel :lol2:

waldos 

Wysłany: 2009-01-08, 21:42  

Audrey ze zdjęcia ma krótkie miki ?
jeśli tak to mi się podobają panie z krótkimi włosami :)

mikaelus 

Piwa: 730/976
Wysłany: 2009-01-08, 21:46  

Nie nie, wyjątkowo na tym zdjęciu nie ma krótkich.

Raczej o coś takiego mi chodzi:

waldos 

Wysłany: 2009-01-08, 21:51  

wchodzę miki ! :D

aaa Bruce jak pisałem że o kobietach można długo to napisałem że trza wódki,gdzie jest zatem wódka?

Partyzant 
bad motherfucker

Piwa: 468/479
Wysłany: 2009-01-08, 21:57  

Dla mnie ideał to...

Muszę nieskromnie przyznać że moja pierwsza miłość był troszkę do nie podobna (oczywiście w odpowiednich proporcjach).

A z Polek najbardziej urzeka mnie...

Bruce 
kitsch

Wysłany: 2009-01-08, 21:58  

waldos napisał/a:
aaa Bruce jak pisałem że o kobietach można długo to napisałem że trza wódki,gdzie jest zatem wódka?

w sklepie

pokażcie waldosowi fajną dupę z każdy rodzajem fryzury na głowie, to i tak przytaknie do każdej, że jest miłośnikiem :P

Odpowiedz do tematu