Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
El Barça es més que un club
Narcís de Carreras
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Seriale
Autor Wiadomość
Boraś 
Disco Commando

Piwa: 2565/1201
Wysłany: 2008-12-04, 00:35  

czytajac powyzsze posty nie wiem dlaczego kilka osob sie przyjebalo do przyjaciół?
ze nie wsp[ome i bundych i innych

pytanko- czego wymagacie od sitcomow ?
jest tam strasznie prosty zart sytuacyjny , dialogi itp
wiadomo ze z tego sie wyrasta
zroccie uwage ze seriale powstawalu 10 - 15 lat temu gdzie wiekszosc z was robila w majty ;)
jak byliscie gowniarzami to was smieszylo, jak jestescie u progu mensy to juz prymitywny humor poszedl w odstwke ;)
dajcie spokoj
te seriae maja bawic a nie wymagac od was wykorzystania najglebszych odchlan komorek myslowch !

chuj , napisalem to po p[ijq , ale wiecie o co kaman :>

co do seriali, moze nie jestem jakim maniakiem, ale lubie ogladac i powtorxze sie ze lubie seriale ktore maja jakis koniec a nie tasiemce typu .... 4,5,6,7,8,9, itd sezon
oczywiscie sa wyjatki, ale to sitcomy , ktorych nie lubi wiekszosc ;)

polsie seriale wyienilem w innym temacie , te ktore lubie i ktorych poszukuje
na temat zagranicznych ? hmmm
"inną razą" jak to powiedzieał ś.p. Moks
2014: Sopot, Gdynia, Sopot, Warszawa x2, Gdynia, Olsztyn, Gdańsk
2015: Gdynia, Łódź, Sopot, Gdynia, Łódź, Olsztyn, Gdynia, Sopot
2016: Gdańsk, Wrocław, Gdynia, Olsztyn, Gdynia
2017: Gdańsk, Sopot, Gdańsk, Łeba, .....
Postaw piwo autorowi tego posta

melvin 
wymazany

Piwa: 329/272
Wysłany: 2008-12-04, 01:19  

Ja bym jeszcze wspomnial "Kariere Nikodema Dyzmy" z zajebista rola Wilhelmiego. Jakis czas temu obejzalem sobie po uprzednim sciagnieciu "Kapitan Sowa na tropie". Stare, specyficzne, ale milo sie ogladalo. No i za dzieciaka zajebiscie podobaly mi sie seriale typu "Podroz za jeden usmiech" czy "Wakacje z duchami".

Kendzior 
!

Piwa: 752/1370
Wysłany: 2008-12-04, 07:12  

'Tolek Banan' też dawał radę, seriale takie jak 'Daleko od Szosy' są mega dobre. Jakoś niedawno widzialem na TVP 'Przygody Psa Cywila' i też :spoko: .
Seriale w które z racji wieku mogłem się już wkręcić to: 'X Files', 'Przystanek Alaska', 'ER' czy 'Doktor Queen' :D Na Dynastię, czy Santa Barbara byłem za młody, ile ja wtedy miałem , 7 lat? Pamiętam jak kiedyś zrobiłem siostrze awanture pod sklepem i na końcu stwierdziłem 'Bo Cie zgwalce!' - właśnie w TV w Santa Barbara był motyw jakiegoś gwałtu, ja widzialem wtedy tylko pobitą panią i myślałem, że poprostu legalnie dostała lanie :P . Masakra. Z Dynastii pamiętam bohaterów, jakieś tam piardy i ostatnio-przedostatni odcinek :D
Moi rodzice namiętnie się podniecali 'Ptakami Ciernistych Krzewów' i ogólnie niedzielnymi serialami o 20stej.
Siostra męczyła ofkoz 'Beverly Hills 90210' :D Brandon, Kelly, Brenda, Steve, Dylan, Andrea, Dona itp - akurat to pamiętam :P
A pamiętacie serial na bazie którego powstała 'Naga broń' ? Dawali pare odcinków, bodajże w poniedziałek na dwójce. Teraz widzę że to 'Police Squad', a polski tytuł hmm...'Wydział śledczy' ?
Nie wiem czemu jeszcze nikt nie wspomniał o 'Bill Cosby Show'. Mi się zawsze podobał. Jak sobie coś ciekawego jeszcze przypomnę to nie omieszkam o tym wspomnieć :]

EDIT: KOJAK!! To było dopiero kozaczne, podobnego typu emocje przeżywam tylko jak oglądam '07 Zgłoś się'
"Fani Realu niech spojrzą prawdzie w twarz - obecni piłkarze tego klubu nadają się do pucowania barcelońskiej La Rambla. To też robi się na kolanach, czyli w ich ulubionej pozycji"" - Wojciech Kowalczyk, 30.11.2010 w komentarzu do !V!

imerr 
Jopie

Piwa: 609/442
Wysłany: 2008-12-04, 09:34  

Odnośnie sitcomów, to oglądał ktoś amerykańską wersję The Office?
Obejrzałem kiedyś pierwszy sezon (czyli chyba 6 odcinków) i było całkiem dobre.

Styl w jakim wygraliśmy jest nasz na zawsze. Dedykuję zwycięstwo Cruyffowi i Rexachowi, którzy wprowadzili go jako pierwsi. Josep Guardiola
Kiedy Cruyff przyszedł w 88 otworzył bardzo długi rozdział, który wciąż nie ma końca. Wielkie postaci w historii Barçy nie rywalizują ze sobą tylko tworzą wspólnie. Nie ma lepszych ani gorszych. To jest suma. Na porażkach, które zdarzają się po drodze, również się uczymy. Andoni Zubizarreta

Mefju 
#moneybeautyfame

Piwa: 495/89
Wysłany: 2008-12-04, 15:47  

imerr, chodzi Ci o to co kiedyś przez krótką chwilę leciało na tvp2?
nie wiem jak tu.

imerr 
Jopie

Piwa: 609/442
Wysłany: 2008-12-04, 16:45  

Nie wiem, ściągałem z emule. Szef biura, któremu wydaje się, że jest komikiem i jego pracownicy:

Styl w jakim wygraliśmy jest nasz na zawsze. Dedykuję zwycięstwo Cruyffowi i Rexachowi, którzy wprowadzili go jako pierwsi. Josep Guardiola
Kiedy Cruyff przyszedł w 88 otworzył bardzo długi rozdział, który wciąż nie ma końca. Wielkie postaci w historii Barçy nie rywalizują ze sobą tylko tworzą wspólnie. Nie ma lepszych ani gorszych. To jest suma. Na porażkach, które zdarzają się po drodze, również się uczymy. Andoni Zubizarreta

Bruce 
kitsch

Piwa: 567/645
Wysłany: 2008-12-04, 18:01  

Czytają Wasze posty przypominam sobie kolejno seriale, które oglądałem. Na wspomnienie o 'Siedem życzeń' od razu przypomniało mi się 'Żegnaj Rockefeller'; 'Bill Cosby Show' -> 'Pełna chata'.

'Allo allo' to było mistrzostwo. To ja, Leclerc :lol2:

Kendzior napisał/a:
EDIT: KOJAK!!

Colombo!! :P

A kto oglądał 'Jezioro marzeń'? :D

grintx 
You talkin' to me?

Piwa: 428/383
Wysłany: 2008-12-04, 21:39  

serial dallas pamiętacie? nie jestem pewna, ale u nas chyba nie cieszył się aż taką popularnością, ale z racji mieszkania na południu Polski miałam możliwość oglądania czeskiej tv i u naszych sąsiadów mieli prawdziwego świra na punkcie rodziny Ewingów ;)
a skoro już jestem przy czeskiej tv, to oczywiście w dzieciństwie namiętnie oglądałam i w naszej i w ich telewizji arabele, nikogo nie ma w domu, ośmiornice a z seriali dla dorosłych obowiązkowo kobiete za ladą, chalupari i oczywiście szpital na peryferiach :D

Kendzior 
!

Wysłany: 2008-12-04, 22:56  

alias "szpital na perypetiach" :P No i 'Krecik' :konik: - pozdro Kieła

to ja jeszcze przypomnę: "W labiryncie", i te smęcącę nuty w tle, coś a'la Kraftwerk, "MacGyver" :D , "DOOGIE HOWSER - lekarz medycyny", "Knight Rider", "DRUŻYNA A" !! !!, "Bonanza" (tam taratam tam taratam tam taratam Bonaaanzaaaaaaa :lalala: ), "Z jak zorro", "Magnum"...eeeh...prawdziwych seriali już nie ma... :/
"Fani Realu niech spojrzą prawdzie w twarz - obecni piłkarze tego klubu nadają się do pucowania barcelońskiej La Rambla. To też robi się na kolanach, czyli w ich ulubionej pozycji"" - Wojciech Kowalczyk, 30.11.2010 w komentarzu do !V!

baixinho 

Piwa: 399/122
Wysłany: 2008-12-04, 23:00  

...lecz niedaleko stad jest kres, bo przeciez jakies wyjscie jest...

http://www.wrzuta.pl/audi..._-_w_labiryncie

:D

Bruce 
kitsch

Piwa: 567/645
Wysłany: 2008-12-04, 23:16  

przebijam http://www.wrzuta.pl/audio/wnifmwVBop/zmiennicy_-

cały Labirynt i Zmienników to chyba na pamięć znam. dodać do tego Alternatywy i 3 najlepsze seriale ever!

Partyzant 
bad motherfucker

Piwa: 468/479
Wysłany: 2008-12-04, 23:37  

Duogie Howser mnie rozpierdalał - jakbym go spotkał to byłby wtedy chyba jego koniec. Tak działał mi ten serial na nerwy :D

Wiem, stary jestem ale dosłownie jak przez mgłę pamiętam "17 mgnień wiosny" i Stirlitza :D

melvin 
wymazany

Piwa: 329/272
Wysłany: 2008-12-05, 01:16  

Kendzior napisał/a:
No i 'Krecik' :konik:

Mowisz o tym Kreciku, ktorego moja 2,5 letnia corka nazywa "czolowym dzialaczem podziemia" i do jego szmacianego odwzorowania tuli sie w nocy?
Makgajwer - klasyka, jak moglem o tym wczesniej zapomniec? Byl jeszcze taki serial o malym afroamerykaninie Websterze :D Koles zabijal intelektem kazdego, jedynie Corky Tacher z "Dzien za dniem" mogl sie z niem rownac.

Kendzior 
!

Wysłany: 2008-12-05, 06:57  

' Dzień za Dniem' :lol2: Idzie Korki i Beka :P

Pred 
VAMOS PREDRO

Piwa: 451/92
Wysłany: 2008-12-05, 10:39  

Ja tylko przypominam, ze na temat polskich seriali mozna sie wypowiadac w innym watku :P

Odpowiedz do tematu