Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Si no salgo por las noches, no marco goles
Romario
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Seriale
Autor Wiadomość
Raijn 

Piwa: 531/850
Wysłany: 2008-12-02, 18:59  

O szajse, zaraz ktos wspomni Santa Barbara i nieodzalowane "W dzisiejszym odcinku postac X zagra wyjatkowo aktor Y". :P

melvin 
wymazany

Piwa: 329/272
Wysłany: 2008-12-02, 19:15  

A prpopos takiej sytuacji to ostatnio wlasnie tak sobie siadlem i myslalem, ze takie cuda nie dzieja sie nawet w klasykach typu "klan" czy "zlotopolscy" o "m jak" nie wspominajac.
Dla mnie serialem ktory mnie powalil na ziemie byl "Crime Story". Ogladalem to namietnie jak pokazywali go pierwszy raz (ktory to byl rok?). Potem powtorek juz nie sledzilem dokladnie bo balem sie, ze sie nieco zawiode. Niemniej w odroznieniu od "Miami Vice" czy "Dempsej i Mejkpis" tam policja czasami wpierdol dostala.
Co do "Przyjaciol" to fanatykiem nie jestem, aczkolwiek zerkalem. Bundy za dzieciaka rozwalal, teraz mam odczucia podobne do Imerra. W obecnych czasach absolutnie wkrecilem sie w "Lostow". Przebrnalem tez przez "Jerycho".

Mefju 
#moneybeautyfame

Piwa: 495/89
Wysłany: 2008-12-02, 20:23  

A dla mnie mega serialem jest Doktor House :D Nie interesuję się biologią i nie wiem czy w scenariuszu zawsze są prawdziwe objawy chorób, i czy wszystkie łacińskie nazwy są prawdziwe ale chyba nie o to chodzi i coś mnie ujmuje w tym serialu :D House i te jego docinki na cały świat. Do tego oprócz 'głównej choroby' w okół której kręci się odcinek, są też 'choroby poboczne' które są dość śmieszne :P Może dla niektórych serial może stać się monotonny bo z góry wiadomo że pierwsze diagnozy nie będą prawidłowe i akcja będzie dalej się kręcić w okół kolejnych przypuszczeń lekarzy co do pacjentów, ale to co. Mnie sie podoba ;)
nie wiem jak tu.
Postaw piwo autorowi tego posta

grintx 
You talkin' to me?

Piwa: 428/383
Wysłany: 2008-12-02, 22:12  

Crime Story tez lubilam ogladac :D i ta muzyczka:
[youtube]http://pl.youtube.com/watch?v=Is5ofSHZWTM[/youtube]

Za mojej młodości, gdyśmy mieli tylko dwa programy TV :P seriale kryminalne wyświetlali w czwartki, z tego co pamiętam to najbardziej lubiłam angielskie - Sherlock Holmes, Herkules Piorot...ale oczywiście Miami Vice tez się oglądało :)) Teraz oglądam CSI LV i NY, Miami mi nie podchodzi (za mało laboratorium i ogólnie policyjnej roboty, za dużo ckliwych wątków osobistych) i NCIS. Bones też może być, chociaż pierwsza seria wydawała mi się wyjątkowo słaba, ale teraz obleci. "Lost" mnie znudzili w połowie trzeciej serii, tak samo "Dr House" (mała dygresja - marzę o tym, żeby pacjenci w Polsce mieli taka "opiekę lekarską" jak w Stanach - dopiero by im się oczy otworzyły :P )
"Skazany" w ogóle nie przypadł mi do gustu, Glin, Oficerów czy innych takich rodzimych też w ogóle nie ogladam
"Seks w wielkim mieście" czy wspomniane przez Preda "Zdesperowane gospodynie"... to jest dla mnie po prostu za głupie zebym dała radę obejrzeć

a tak w ogóle to mam uczucie deja vu - nie było już takiego tematu na forum? albo mi się śniło?? jakbym juz gdzies widziałam te posty

zapomniałabym - AFL! to był serial :) chociaz nie wiem czy dzisiaj smieszylby mnie tak samo

Bruce 
kitsch

Piwa: 567/647
Wysłany: 2008-12-02, 22:23  

Kurcze, nie kojarze tego "Crime Story". Ale "Savannah" i "Dynastię" oglądałem. Pamiętam jak się któraś seria Dynastii skończyła odcinkiem, że na jakimś ślubie, w kościele na wzgórzu do kościoła wpadło pełno komandosów-terrorystów :lol: Jeśli chodzi o "Bundych" to też próbowałem teraz oglądać i nie dawałem rady obejrzeć odcinka do końca, mimo, że kiedyś oglądałem namiętnie. Za to chętnie zmierzyłbym się ze "Skrzydłami" po tych kilku latach.

Z bardziej teraźniejszych oglądałem "Monka", ale w kolejnych seriach Adrien jest już bardziej irytujący niż śmieszny.

Nikt nie wspomniał "Otrego dyżuru". ER > Dr House :)

grintx 
You talkin' to me?

Wysłany: 2008-12-02, 22:33  

Crime Story wyświetlali na 2, chyba w piątek albo sobotę, i to jakoś dość późno, więc jak miałeś kochających rodziców to mogli ci nie pozwolić tak długo siedzieć :P ja oglądałam tylko jak mama miała nocny dyżur ;-)

Cytat:
Pamiętam jak się któraś seria Dynastii skończyła odcinkiem, że na jakimś ślubie, w kościele na wzgórzu do kościoła wpadło pełno komandosów-terrorystów :lol:

a nieślubna córka Blaka wychodziła wtedy za Robin Hooda :lol:
swoją drogą Robin Hood to też był świetny serial, ale ten pierwszy, bo kontynuacja z synem Connerego to juz nie było to.

Musze jeszcze dodac ze dla mnie moment kulminacyjny w Dynastii nastapil, kiedy Falon zobaczyla UFO :lol: :lol" mimo mlodego wieku, nie potrafilam dluzej traktowac tego filmu powaznie
Ostatnio zmieniony przez grintx 2008-12-02, 22:41, w całości zmieniany 1 raz  

Bruce 
kitsch

Piwa: 567/647
Wysłany: 2008-12-02, 22:40  

Dosyć późno to ja z siostrą oglądałem "Z Archiwum X". Przed każdym odcinkiem wyświetlał się napis 'Tylko dla dorosłych' i robiły się naokoło niego kolorowe obwódki :D Pamięta to ktoś? Z 10 lat temu spokojnie, na Dwójce.

grintx 
You talkin' to me?

Wysłany: 2008-12-02, 22:44  

A no to juz wiem dlaczego nie pamiętasz Crime Story - ten serial puszczali tak z 18-20 lat temu

waldos 

Piwa: 74/142
Wysłany: 2008-12-03, 08:34  

miami vice,tamten robin hood,czy wspomniany przez gregoriego adrian mol lat 13 czy jeszcze lepsze cudowne lata :D ,potem a może w tym samym czasie było miasteczko twim peaks to był też niezły serial.
bundy,kiepscy czy przyjaciele trafili w swój czas,ale to też kwestia estetyki,a także wieku,dla mnie przyjaciele byli za późno,miałem już inne sprawy na głowie,choć nigdy mnie nie wzruszali,a ile można patrzeć na jenifer aniston?
bundy byli w czasach mojego liceum,ale nigdy mnie ten serial nie bawił,dziś oglądam mało tv ale zamiast serialu (dla mnie to po prostu nudy :P ) wolę jakiś teleturniej,kiedyś najlepszy był 1 z 10 bo wielka gra to jednak była zbyt szczegółowa jazda

Anik 

Piwa: 80/187
Wysłany: 2008-12-03, 10:17  

Pamiętam, że z Dwójkowych seriali bardzo popularny był kiedyś "Przystanek Alaska", chociaż ja się nigdy w niego nie wkręciłam.

Z obecnych seriali: Grey's Anatomy... sezon V. Po E.R. najlepszy serial medyczny.

No i w wakacje całego M.A.S.H.-a obowiązkowo, obejrzałam.

Szczur 

Piwa: 606/905
Wysłany: 2008-12-03, 21:27  

Pixik napisał/a:
dla mnie najlepszy komediowy to świat wg. Bundych. Z tego co ustaliłem to jest już pewne, że ten serial będzie dodatkiem do gazety tv okey seriale.

Fajnie, ale jak tak spojrzeć na cenę całości to wolę skorzystać z bogatej oferty sklepów sieci Torrent :D Oprócz Bundych z czołówki mojego rankingu komediowych jeszcze "Allo, Allo".

Z obejrzanych w ostatnim czasie, które polecam: "Rome", "Sleeper Cell", "OZ", a z takich jednosezonowców: "Over There" i "House of Saddam". Aktualnie oglądam "The Unit" (końcówka 1 sezonu, więc trochę przede mną - aż dziwne że dopiero teraz wpadł mi w ręce bo serial rewelacja).

A jesli chodzi o plany na później to wrzucę pewnie "Heroes 3" (chociaż drugi średniawy, długo się rozkręcał, a jak już to nastąpiło, musieli kończyć, bo strajk...), "Friday Night Lights", no i przydałoby się w końcu odkurzyć Soprano, bo przebrnąłem jak narazie tylko przez 4 sezony.

Roodeck 
Black Adder

Piwa: 65/107
Wysłany: 2008-12-03, 21:53  

Najlepszy serial wszechczasów to dla mnie "Czarna Żmija" :fala:

Świetne też było Allo,Allo i "Cienka Niebieska Linia".

Z obecnie tworzonych seriali polecam Heroes, Dextera i Californication. Podoba mi sie zwłaszcza ten pierwszy, ma świetny klimat.

Jamal King 
State of Trance

Piwa: 19/10
Wysłany: 2008-12-03, 23:36  

Nikt nie wspomni o Slonecznym Patrolu? ;) Poczatkowe odcinki ogladalem namietnie ;)

W któreś wakacje oglądałem też Zawód Policjant. Mieli taką wypasioną brykę. Ale o ile się nie mylę to tylko 8 odcinków było ;)

No i oczywiście Siedem Życzeń. I to charakterystyczne Dariuszuuuu :D

Partyzant 
bad motherfucker

Piwa: 468/479
Wysłany: 2008-12-03, 23:41  

Właśnie ściągam Siedem życzeń (Hator...Hator...Hator...) :)

Seriale mojego dzieciństwa/młodości :D to:

-Twin Peaks (bezkonkurencyjny ever)
-Cudowne lata
-Alternatywy 4
-Robin of Sherwood (jak zabili Michaela Praed'a to ryczałem :lol2: )

Skrzydła były fajne, Przyjaciele również, Świat wg Bundych
Ogólnie lubię polski stuff, więc nawet "Daleko od szosy" obejrzę z przyjemnością.

Kuba 

Piwa: 129/243
Wysłany: 2008-12-03, 23:50  

Siedem życzeń ostatnimi latami często leci na TV Polonia. Fajny serial

Odpowiedz do tematu