Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Ese chaval nos retirará a nosotros dos
Guardiola do Xaviego
o Iniescie
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Seriale
Autor Wiadomość
gregori 

Piwa: 360/72
Wysłany: 2016-11-28, 19:52  

W necie jest juz info, ze bedzie kolejny sezon z Lawem, wiec zagadka z końca 10 odcinka raczej sie wyjaśnia. Porównanie do Terlikowskiego dotyczy poglądów, całkowity zakaz rozgrzeszania aborcji i usunięcie księży o skłonnościach homoseksualnych, na przykład.

Belfer skończył sie całkiem ciekawie, ale wszystko było jasne po ósmym odcinku, a to troche za wcześnie.
Postaw piwo autorowi tego posta

gregori 

Piwa: 360/72
Wysłany: 2016-12-01, 12:28  

imerr napisał/a:
Belfer jest OK, ale poziom niżej od Broadchurch, The Missing i innych seriali, gdzie widz ma co odcinek zmieniać swój typ na rozwiązanie zagadki. Artyści są z kolei naprawdę oryginalnym serialem.

Nie znałem tych seriali, ale zachęcony ściągnalem i jestem w trakcie. Pierwszy sezon Broadchurch genialny, ogladam drugi. The Missing czeka w kolejce, czy sa inne tak dobre seriale?

mroo 

Piwa: 739/716
Wysłany: 2016-12-01, 12:40  

masa :)
http://www.imdb.com/title/tt1637727/?ref_=nv_sr_1
http://www.imdb.com/title...?ref_=tt_rec_tt
http://www.imdb.com/title...?ref_=tt_rec_tt
http://www.imdb.com/title/tt3498622/?ref_=nv_sr_1

noir_desir 

Piwa: 143/200
Wysłany: 2016-12-01, 12:54  

Jeszcze to:
http://www.filmweb.pl/serial/W+pułapce-2015-753852

Ale Broadchurch to (moim zdaniem) absolutny top.

Mentor 

Piwa: 706/1503
Wysłany: 2016-12-26, 11:25  

noir_desir 

Wysłany: 2017-01-15, 17:04  

Polećcie jakieś ciekawe seriale, raczej mniej znane (bo te bardziej na tapecie miałem/nie ciekawią mnie). Gatunek jest mi w zasadzie obojętny, niech historia będzie dobra. Chociaż komedie zawsze miło widziane. ;)

imerr 
Jopie

Piwa: 609/442
Wysłany: 2017-01-15, 17:22  

Z komediami jest słabo. Wszystko najbardziej oklepane sprawdziłeś? Modern Family oglądasz? Nie żebyś miał wybuchać śmiechem, ale pozytywne.

A w innych gatunkach tyle się dzieje, że najlepiej sprawdź imdb :P
Z mniej znanych podobała mi się Atlanta. W sumie o niczym, ale świeże.

Styl w jakim wygraliśmy jest nasz na zawsze. Dedykuję zwycięstwo Cruyffowi i Rexachowi, którzy wprowadzili go jako pierwsi. Josep Guardiola
Kiedy Cruyff przyszedł w 88 otworzył bardzo długi rozdział, który wciąż nie ma końca. Wielkie postaci w historii Barçy nie rywalizują ze sobą tylko tworzą wspólnie. Nie ma lepszych ani gorszych. To jest suma. Na porażkach, które zdarzają się po drodze, również się uczymy. Andoni Zubizarreta

noir_desir 

Wysłany: 2017-01-15, 17:52  

Dzięki, ale właśnie z komediami to jestem najbardziej na bieżąco. Znam i lubię Modern Family, The Office, Parks and rec, Community, nie lubię TBBT i HIMYM. Z angielskich lubię Bad Education i IT Crowd. Nie widziałem jeszcze np. Statystów. O Atlancie słyszałem, nawet lubię Donalda Glovera (wiadomo, za Community). Wiem też, że ten serial zbiera świetne recenzje, ale na razie jakoś nie planowałem się za to zabierać. Nie musi być koniecznie coś nowego. :P Tak mi teraz przyszło do głowy, że chętnie bym coś obejrzał przygodowego, z tajemnicą w tle. Wiem, że Lost 2 jak dotąd nie powstało ;) , ale może ktoś coś? Ja widziałem np. kiedyś taki ruski serial (właściwie to tylko odcinek) o grupie ludzi, których samolot rozbił się na Syberii. Walka o przetrwanie i nieco horroru w tle. Podobno trochę prekursor Zagubionych. Taboo ktoś już widział?

Na imdb trzeba będzie zajrzeć rzeczywiście :)

imerr 
Jopie

Piwa: 609/442
Wysłany: 2017-01-15, 18:02  

Z tajemnicą, to ostatnio polecane są Pustkowie i The Missing 2. Nie widziałem żadnego z nich :P

Styl w jakim wygraliśmy jest nasz na zawsze. Dedykuję zwycięstwo Cruyffowi i Rexachowi, którzy wprowadzili go jako pierwsi. Josep Guardiola
Kiedy Cruyff przyszedł w 88 otworzył bardzo długi rozdział, który wciąż nie ma końca. Wielkie postaci w historii Barçy nie rywalizują ze sobą tylko tworzą wspólnie. Nie ma lepszych ani gorszych. To jest suma. Na porażkach, które zdarzają się po drodze, również się uczymy. Andoni Zubizarreta

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
noir_desir
noir_desir 

Wysłany: 2017-01-15, 18:13  

"Pustkowie" wydaje się być intrygujące. Pewnie to okaże się być ichnim "Belfrem", ale nie widziałem żadnego czeskiego serialu, więc chętnie zerknę. Dzięki :ok:

mroo 

Wysłany: 2017-01-16, 01:33  

noir_desir napisał/a:
Polećcie jakieś ciekawe seriale, raczej mniej znane (bo te bardziej na tapecie miałem/nie ciekawią mnie). Gatunek jest mi w zasadzie obojętny, niech historia będzie dobra. Chociaż komedie zawsze miło widziane. ;)

http://www.imdb.com/title/tt1489428/?ref_=nv_sr_1
http://www.imdb.com/title/tt0200276/?ref_=nv_sr_1

dwa swietnie napisane seriale jesli chodzi o dialogi i bohaterow

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
noir_desir
noir_desir 

Wysłany: 2017-01-16, 18:44  

:browar: Dzięki, Justified wygląda smakowicie. West Wing to klasyk, do którego nigdy mnie nie ciągnęło, ale też zapamietam.

mroo 

Wysłany: 2017-01-17, 10:43  

pierwsza seria jest najs?absza :) dobrze przedstawia bohater?w a p??niejsze sezony wracaj? do kilku wydarze? wi?c nie rekomenduj?, ?eby pomin?? - po prostu ma kilka s?abszych odcink?w gdzie staraj? si? robi? Dr Housa - czyli ka?dy odcinek = osobna fabu?a. W p??niejszych sezonach w?tki indywidualne wpadaj? sporadycznie a nawet je?li s?, to zazwyczaj lekko ale istotnie zaz?biaj? si? z g??wnym

No i je?li podoba? Ci si? klimat pierwszego sezonu True Detective to b?dziesz zadowolony - tutaj jest mocno redneckowo :) g?rnicza wioska w Kentucky i jej okolice tworz? niepowtarzalne t?o dla tej historii :D
Ostatnio zmieniony przez mroo 2017-01-17, 20:19, w całości zmieniany 1 raz  

wakabayashi 

Piwa: 431/572
Wysłany: 2017-01-17, 17:22  

mroo napisał/a:
pierwsza seria jest najs?absza :) dobrze przedstawia bohater?w a p??niejsze sezony wracaj? do kilku wydarze? wi?c nie rekomenduj?, ?eby pomin?? - po prostu ma kilka s?abszych odcink?w gdzie staraj? si? robi? Dr Housa - czyli ka?dy odcinek = osobna fabu?a. W p??niejszych sezonach w?tki indywidualne wpadaj? sporadycznie a nawet je?li s?, to zazwyczaj lekko ale istotnie zaz?biaj? si? z g??wnym

No i je?li podoba? Ci si? klimat pierwszego sezonu True Detective to b?dziesz zadowolony - tutaj jest mocno redneckowo :) g?rnicza wioska w Kentucky i jej okolice tworz? niepowtarzalne t?o dla tej historii :D

uzywaj guzika edycji tego pierwszego od prawej :P

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
mroo
noir_desir 

Wysłany: 2017-01-17, 19:54  

mroo napisał/a:

True Detective cudo, więc jutro się za to zabieram. A House'a też lubię :D

Odpowiedz do tematu