Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Blancos llorones saludad a los campeones!
Luis Figo
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Samuel Eto'o

Co wg Ciebie należy zrobić z Eto'o?
Powinien zostać w klubie
40%
 40%  [ 46 ]
Należy go sprzedać i sprowadzić kogoś nowego
13%
 13%  [ 15 ]
Zależy od tego za ile ma odejść i kogo będzie można kupić, ale jestem owarty na pomysł sprzedaży
26%
 26%  [ 30 ]
Zaakceptuję w tej sprawie każdą decyzję Guardioli, Txikiego i Laporty
16%
 16%  [ 19 ]
Nie wiem
4%
 4%  [ 5 ]
Głosowań: 115
Wszystkich Głosów: 115

Autor Wiadomość
Miskiewicz 
Zambrottinho olee

Wysłany: 2006-01-21, 10:40  Samuel Eto'o

Az dziw bierze ze nie bylo do tej pory takiego tematu. Musi byc miejsce, w ktorym mozna bez offtopicowania wymieniac poglady na temat jednego z najlepszych strikerow swiata.

Dzis kamerunskie Lwy rozegraja swoje pierwsze spotkanie w PNA, z Angola. We srode natomiast zmierza sie z Togo. Na zakonczenie zmagan grupowych, w nastepna niedziele ich przeciwnikiem bedzie demokratyczna druzyna demokratycznego Kongo.

I, jak wielu chyba kibicow FCB, pragne aby 29.01 przygoda Kamerunu z egipskim turniejem sie zakonczyla. Licze na jak najszybszy powrot Samuela do Barcelony, gdzie bedzie bardzo potrzebny.

Dodatkowo, dzis na Sporcie ukazal sie wywiad z naszym Murzinem. Bardzo ciekawy zreszta. Kazde kolejne zdanie Czarnej Perły sprawia ze coraz bardziej podoba mi sie jego temperament. On sie nie piesci. Mowi, ze chce byc najlepszy na swiecie, ze chce wygrac wszystko co wygrac mozna i to mu sie chwali. Moze i jest kontrowersyjny, ale ja go uwielbiam :]

btw, sam tytul artykulu bardzo zachecajacy. "Nie odejde z Barcelony". I nie ma powodu by mu nie wierzyc.
Ostatnio zmieniony przez imerr 2009-05-30, 13:03, w całości zmieniany 2 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta

Boraś 
Disco Commando

Piwa: 2577/1201
Wysłany: 2006-01-21, 10:58  

przepłacona małpa i juda$
2014: Sopot, Gdynia, Sopot, Warszawa x2, Gdynia, Olsztyn, Gdańsk
2015: Gdynia, Łódź, Sopot, Gdynia, Łódź, Olsztyn, Gdynia, Sopot
2016: Gdańsk, Wrocław, Gdynia, Olsztyn, Gdynia
2017: Gdańsk, Sopot, Gdańsk, Łeba, Warszawa, Sopot, Gdynia
2018: Gdańsk, Sopot, ...........

baixinho 

Piwa: 399/122
Wysłany: 2006-01-21, 11:28  

Samu ma pecha(?) ze gra w tym samym czasie i tej samej druzynie co Ronaldinho. bo drastycznie obniza to jego szanse na Zlota Pilke. Brazylijczyka gra efektowniej, tez potrafi przesadzic sam o wyniku meczu, a do tego jak Barca zdobywa trofea to zdobywaja je obaj. Boje sie ze po pewnym czasie Eto'o znudzi sie bycie numerem 2, bo jest cholernie ambitny. Szkoda tez ze przepadla mu szansa bycia gwiazda MŚ i na płaszczyźnie reprezentacji znów przewage ma Dinho. Nie mniej, jeśli będzie co roku strzelał 40-50 bramek w sezonie, to w końcu dostanie nagrodę nawet za 'całokształt', a jak wiadomo do takiej skteczności najłatwiej będzie mu dojść u nas :)

Pred 
VAMOS PREDRO

Piwa: 451/92
Wysłany: 2006-01-21, 13:38  

^^ no a jesli jeszcze dojdzie Henry to juz calkiem Eto`o moze wpasc w szal frustracji, bo od Ronniego i Titiego jest duzo mniej medialny/popularny i jesli Francuz przyjdzie to nie dosc, ze beda musieli sie dzielic lupem bramkowym to jeszcze nagrodami :D

Porownujac jeszcze Ronaldinho i Eto`o, to ten pierwszy doszedl do slawy dzieki niesamowitemu talentowi, Eto`o glownie dzieki bardzo ciezkiej pracy. Tak jak napisal kiedys ktos, Perez mial ich obu w garsci :hahaha:

gregori 

Piwa: 361/73
Wysłany: 2006-01-21, 14:30  

ja mam gdzies stary numer PN z wywiadem z Luisem Figo, pytaja go czy zagra kiedys w Realu, odpowiada ze to niemozliwe, tyle warte sa wypowiedzi pilkarzy dla prasy.

Pred 
VAMOS PREDRO

Piwa: 451/92
Wysłany: 2006-01-21, 14:36  

^^ Bo od urodzenia pragnal grac w Interze Mediolan, a real to byl tylko przystanek, nie majacy znaczenia epizod :D

Bartii 

Wysłany: 2006-01-21, 20:37  

Dzisiaj Samuel przeszedl od slow do czynow strzelajac Angolijczykom 3 bramki. Trzy ładne gole (w tym piekne pierwsze trafienie z wolnego w okienko) i Sammy mierzy w korone krola strzelcow. Osobiscie wolalbym, zeby jego przygoda w Egipcie trwala jak najkrocej, ale skoro nie moze byc gwiazda MŚ, to niech chociaz zostanie gwiazda PNA.

Tutaj macie bramki z tego spotkania:

http://www.soccerclips.ne...tail.php?id=823

CnK 

Piwa: 57/88
Wysłany: 2006-01-22, 19:37  

bardzo ceniłem i nadal cenię go nie tylko za umiejętności, ale i za to jakim jest człowiekiem (choć po epizodzie z baskami nieco stracił w moich oczach), cenię jego cechy o których napisał Miśkiewicz, jest bardzo inteligentny i wie czego chce o czym świadczą wywiady z nim...

Romek 
Scarface

Piwa: 13/9
Wysłany: 2006-01-22, 22:01  

...i nie mozna pominac faktu iz pod wieloma wzgledami przypomina niezapomnianego Hristo :] Nie przebiera w slowach oraz nie patyczkuje sie Realem a to najwazniejsze :]

Tombi 
Nicolas Sarkozy

Wysłany: 2006-02-04, 21:57  

pozdrowienia dla eto miłego tygodnia w koncu odpoczynek tydzień miejmy nadzieje ze po drodze swoi go nie zalatwią jakąś maczetą, zdziwiłem sie jak trafił 1 karnego bo już wyglądał na spiętego, ale cóż dobrze że wraca będzie bardziej wypoczęty na potyczkę z ekipą gubernatora kamczatki

Mentor 

Piwa: 706/1502
Wysłany: 2006-02-04, 22:04  

Chciałem, aby Kamerun jakoś odpadł i Eto;o wrócił możliwie szybko, ale szkoda, że potoczyło się to w taki sposób :/ Szkoda mi go bo jest cholernie ambitny i to na pewno duży cios dla niego, ale da sobie spokonie z tym radę. Cieszy mnie fakt, że wróci na Valencię i znowu będzie regularnie strzelał bramki. Możemy śmiało oczekiwać lepszych wyników.

Wit Ż. 

Piwa: 54/188
Wysłany: 2006-02-04, 22:16  

Z dwoch opcji; zalamki lub dodatkowego zmotywowania, odpadniecie z PNA wplynie na Samiego raczej w ten drugi sposob.
Wroci mocno wk....ony i strach myslec co bedzie wyprawial z obrona przeciwnikow Barçy ;)
Jasne ze szkoda ze odpadl. Nawet chcialem zeby Kameron wygral PNA, ale dobrze ze Sami jest juz w "domu", bo jego domem jest Barcelona !

mroo 

Piwa: 745/725
Wysłany: 2006-02-04, 22:16  

cienias :lol:

spalil sie :lol:

jak teraz nie trafi z valencia to zwatpi w siebie

zalamie sie

depresja...

kryzys :( :(

mam nadzieje ze nie bedzie plul na drogbe w meczu z chelski za to strzelil tego karnego :P

socio 

Piwa: 33/73
Wysłany: 2006-02-04, 22:23  

Z jednej strony się cieszę. że wróci do Nas. Szkoda, że odpadł jednak wolę żeby grał w Barcelonie i mam nadzieję, że z Valencia będzie chciał się odegrać za zamarnowanie przestrzelonego karnego. Z korzyścią dla Nas :lol:

globi 

Wysłany: 2006-02-04, 22:29  

ten kamerun ostatnio jakiegos pecha ma...najpierw w eliminacjach do MŚ2006 Wome nie strzelil i nie pojadą na mundial, a teraz Eto'o i odpadają :(

ale wraca do Barcy i bedzie git :]

Odpowiedz do tematu