Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Lo único que tengo blanco
son los calzoncillos, así cuando me los cago,
lo hago muy agusto

J.L. Nunez na posiedzeniu RFEF
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Boraś
2008-11-20, 18:59
FC Barcelona - Real Valladolid
Autor Wiadomość
memphis 

Piwa: 237/304
Wysłany: 2008-11-08, 16:35  FC Barcelona - Real Valladolid

FC Barcelona vs. Real Valladolid

08.11.2008, godz. 22:00

W 10 kolejce nowy lider podejmie na Camp Nou, 14 zespół Primera Division - Real Valladolid
Do tej pory Barcelona 28 razy podejmowała Valladolid. 2 razy wygrywali goście, 6 razy padł remis, 20 razy wygrywali gospodarze.

Statystyki naszego dzisiejszego rywala:

Ogólne(3-1-5):
Punkty: 10
Średnia na mecz: 1.11
Bramki strzelone: 9
Średnia na mecz: 1.00
Bramki stracone: 11
Średnia na mecz: 1.22

Wyjazdowe(0-0-4):
Punkty: 0
Średnia na mecz: 0.00
Bramki strzelone: 1
Średnia na mecz: 0.25
Bramki stracone: 6
Średnia na mecz: 1.50

Ostatnie mecze Realu V. w PD:

2 listopada 2008 Valladolid - Sevilla 3 : 2

26 października 2008 Getafe - Valladolid 1 : 0

19 października 2008 Valladolid - Recreativo 1 : 1

Ostatnie mecze na Camp Nou:

23.03.2008 FC Barcelona - Valladolid 4 - 1
30.11.2003 FC Barcelona - Valladolid 0 - 0
08.03.2003 FC Barcelona - Valladolid 1 - 1
11.11.2001 FC Barcelona - Valladolid 4 - 0

Rozjemcą spotkania będzie Pan Teixeira Vitienes

W tym sezonie sędziował 4 spotkania. 3 z nich zakończyły się zwycięstwem gości. Pokazał 21 kartek(9-12)

Co sądzą o tym spotkaniu bukmacherzy?

bwin 1.15; 6.50; 13.00
bet-at-home 1.20; 5.90; 10.90

Więcej szczegółów
Wystawiono 5 piw(a):
Gilu, Janio, grintx, Mentor, Kendzior
gregori 

Piwa: 361/73
Wysłany: 2008-11-08, 19:22  

Musza wygrac, dla mnie nie jest istotne czy bedzie to 6-1 czy 3-2, licza sie tylko 3 pkt. Przed trudnymi meczami w grudniu nie mozna tracic nawet punktu.
Postaw piwo autorowi tego posta

Partyzant 
bad motherfucker

Piwa: 468/479
Wysłany: 2008-11-08, 19:45  

Jestem szalenie ciekawy dzisiejszych meczów Barcy i Realu.

Zobaczymy jak sie gra bez Iniesty. Ciekawe też jakie dziś będą rotacje.

Czy mi się wydaje że nie ma jeszcze listy powołanych??

Lemes 

Piwa: 290/108
Wysłany: 2008-11-08, 19:58  

Mam nadzieje, że dzisiaj będzie zwycięstwo, choćby minimalne jak wspominał gregori. Dzisiejszy mecz jest dobrym momentem, aby poszukać zastępcy Iniesty. Liczę na Henrego, powinien dzisiaj dostać całe 90 minut.

Partyzant 
bad motherfucker

Wysłany: 2008-11-08, 21:24  

Valdés; Alves, Márquez, Piqué, Puyol; Touré, Xavi, Gudjohnsen; Henry, Messi, Eto'o

Kendzior 
!

Piwa: 755/1370
Wysłany: 2008-11-08, 21:28  

ławka: Pinto, Cáceres, Sylvinho, Sergio Busquets, Keita, Hleb, Bojan
"Fani Realu niech spojrzą prawdzie w twarz - obecni piłkarze tego klubu nadają się do pucowania barcelońskiej La Rambla. To też robi się na kolanach, czyli w ich ulubionej pozycji"" - Wojciech Kowalczyk, 30.11.2010 w komentarzu do !V!

kuryl 

Piwa: 459/689
Wysłany: 2008-11-08, 23:41  

chciałem tylko napisać, że z livescore wynika, że bramka Gudiego była kluczowa, a 'etoo x6' nabiera nowego znaczenia :D
Przypomina mi się to, co kiedyś o Guardioli mówił Marek Koźmiński. ?Koza? grał z nim w Brescii. I w czasie meczu ruszał skrzydłem, krzyczał ?tu jestem, podaj, zagraj, dawaj?. Raz, drugi, trzeci. W końcu Guardiola do niego podbiegł i mówi: - Ty, nie krzycz tyle, bo ja przecież wszystko widzę. - Wojciech Kowalczyk

Marzec 

Piwa: 159/163
Wysłany: 2008-11-09, 00:05  

Tak sobie myśle cóż za znaczenie mają te wspaniałe wygrane i kto je będzie oprócz nas pamiętał, gdy nie zrobimy tego co najważniejsze, czyli nie zdobędziemy tytułu? Oczywiście wierze że tytuł zdobędziemy, ale staram się przy okazji stąpać trzeźwo po hiszpańskiej ziemi, bo widze że to tylko 2 pkt. Real ma przegrywać mecze, jest tego cholernie bliski, kolejny mecz kończy w osłabieniu, dopadają ich kolejne kontuzje, my gramy piękne, wspaniale, cudownie, doskonale a kwestia zmiany pozycji w tabeli to 1 mecz. Nie żebym panikował po prostu strasznie mnie to niepokoji, ciągle bowiem wspominam poprzednie sezony a szczególnie 06/07 gdzie tytuł przegraliśmy w 2 minuty.

I pomyśleć że tak mało brakło i nie było by Eto'o w tej drużynie. Kapitalnie zagrał dziś Eidur, bez dwóch zdań wiadomo już kto ma grać gdy nie ma Iniesty. Oby tak dalej guys i oby dla spokoju ducha madryt zaczął tracić.

gregori 

Piwa: 361/73
Wysłany: 2008-11-09, 00:13  

Maja tylko takie znaczenie ze kazda z nich daje 3 pkt, jakby wygrywali po 1-0 to na jedno by wyszlo. Pewne jest ze ta zabawa kiedys sie skonczy i ciekawe jak Barcelona zachowa sie jak im cos nie wyjdzie, z Basel zbyt wiele nie pokazali. Ale na razie sen ciagle trwa, oby tak bylo az do maja :D

Mentor 

Piwa: 706/1502
Wysłany: 2008-11-09, 00:21  

Niestety tak to już jest, że szczęśliwe zwycięstwa Realu są warte tyle samo co koncerty Barcelony, ale na litość boską przecież między innymi dlatego jesteśmy dumni ze swojej drużyny. Barcelona dla większości z nas to synonim pięknej gry i między innymi dlatego jesteśmy z nią związani. Oczywiście celem nadrzędnym powinny być trofea, ale jeżeli po drodze pokazujemy przy tym spektakularny futbol to nie szukajmy dziury w całym. Przecież nawet gdyby nam się nie udało zdobyć majstra to nie dlatego, że strzelaliśmy za dużo bramek w meczach ze średniakami.

Visca el Barca!

wogu 

Piwa: 23/16
Wysłany: 2008-11-09, 00:25  

Dokładnie. Ja jestem dumny że mogę oglądać taką Barcelonę, dlatego ją pokochalem i dlatego ta filozofia gry do mnie przemawia, tylko i wyłącznie. Ciesze sie że tyle strzelamy, szkoda że musimy sie denerwować Realem, nawet gdy gramy mega kosmos. Bo Real jest ciągle blisko i potrafi wygrać tyle spotkań , w których ma problemy, ze może wpedzic w strach. Ale najlepiej nie patrzeć na Real, grać swoje, liczyć sie że każdy kolejny mecz jest ważny i gromadzic punkty, a napewno ich nie zabraknie. Nie czulbym dumy oglądajac taką grę, jaką prezentuje Real w ostatnich spotkaniach, ba w 3 ost. sezonach, choć tytuły zasłużone. Ciesze sie że filozofia gry która przetrwała lata jest w Barcelonie i mogę czuć z niej dumę. 34 gole w 10 spotkaniach, to jest to o czym marzyłem przed tym sezonem. Powodzenia dalej ;) Pozniej skrobne coś o meczu ;)

Kendzior 
!

Piwa: 755/1370
Wysłany: 2008-11-09, 09:45  

jak nie napiszę w meczowym Etoox5 itd to skubaniec strzela ile wlezie, chyba trzeba na serio skonczyc z tą tradycją.

Graliśmy spektakularnie, do tego stopnia że nie wiem czy byliśmy tacy zajebiści, czy obrona przeciwnika taka słaba. Gdyby Heniek nie podawal te 2-3 razy do bramkarza to byłaby miazga. Obrona również bez zarzutu imho. Piknie :) . A co do niepokoi, że to tylko dwa punkty: bardziej bym się martwił jakbyśmy wczoraj wygrali 1:0 po karnym, więc chyba to dobrze, że słabym aplikujemy po 6 bramek, i to z niewielkim nakładem sił.
"Fani Realu niech spojrzą prawdzie w twarz - obecni piłkarze tego klubu nadają się do pucowania barcelońskiej La Rambla. To też robi się na kolanach, czyli w ich ulubionej pozycji"" - Wojciech Kowalczyk, 30.11.2010 w komentarzu do !V!

Partyzant 
bad motherfucker

Wysłany: 2008-11-09, 10:13  

Ciężko napisać coś odkrywczego bo mecz chyba prawie każdy widział.

Trochę mnie niepokoi że ta drużyna po tak krótkim czasie gra już w takim stylu i tak skutecznie. To trochę zbyt piekne.

Nie mogę się doczekać tego "walca" ligowego z najmocniejszymi drużynami. Jeżeli wyjdziemy z tego obronną ręką to pozostanie tylko zmierzenie się z Angolami i Włochami.

Gorzej zagrał wczoraj Pique i :henry: , zwłaszcza pod względem skuteczności. Jednak patrząc na powtórki to miał spory udział w golach.
Jednak mimo wszystko trochę odstaje od partnerów w ataku.

Na plus: Puyol, Messi, E2 oraz Alves. Nieźle też Marquez, dobra zmiana Buły.
Ostatnio zmieniony przez Partyzant 2008-11-09, 21:22, w całości zmieniany 1 raz  

baixinho 

Piwa: 399/122
Wysłany: 2008-11-09, 10:33  

mecz ogladalem jednym okiem, ze znajomymi ktorzy zupelnie nie sa wtajemniczeni i byli w szoku jak widzieli te akcje messiego, bezwzgledna skutecznosc etoo i w ogole dynamizm w grze

jak wrzucamy 5 bieg (a moze to dopiero 4?) to zespoly pokroju valladoid nie wiedza co sie dzieje, atakujemy z kazdej strony z wielkim rozmachem i szybkoscia. bardzo mi sie tez podobala defensywna swietnie asekurujaca sie nawzajem. widac ze druzyna jest na maksa pewna swoich mozliwosci.

tez juz czekam na te 'ciezsze' mecze. nudne jest mowienie ze obecna forma o niczym nie swiadczy i niczego nie daje. calkowicie sie nie zgadzam - mamy 8 wygranych z rzedu, to sa 24pkt. pamietajmy ze ci najlepsi, wszyscy ze wszystkimi beda dopiero ze soba grac wiec sytuacje wyjsciowa mamy najlepsza, wlasnie dzieki tej formie

poza tym - rywale ktorym my aplikujemy kilka bramek i ktorych pewnie bijemy, sprawiaja problemy realowi i choc mozolnie gromadza punkty trzymajac sie bliziutko to jednak nasza przewaga psychologiczna coraz bardziej rosnie

pep \o/

Partyzant 
bad motherfucker

Wysłany: 2008-11-09, 11:07  

baixinho napisał/a:
nasza przewaga psychologiczna coraz bardziej rosnie

Akurat to mnie nie cieszy bo wolałbym nie startować do tego meczu w roli faworyta.

Pamiętacie GD kiedy było 1-1? (wtedy co Motta urwał sobie nogę goniąc Grubczesku)

Balon był pompowany na maxa, na BO nawet ktoś napisał że jak nie będzie 5-0 to uzna to za swoją osobistą porażkę. Pewnie dopiero po meczu dotarło że w takich meczach nie ma faworyta :)
Ostatnio zmieniony przez Partyzant 2008-11-09, 21:23, w całości zmieniany 1 raz  

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi