Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Ciutadans de Catalunya, ja la tenim aquí!
Josep Guardiola
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Boraś
2008-11-20, 18:59
[dwumecz] Benidorm Club Deportivo - FC Barcelona
Autor Wiadomość
Boraś 
Disco Commando

Piwa: 2588/1200
Wysłany: 2008-10-27, 08:28  [dwumecz] Benidorm Club Deportivo - FC Barcelona

BENIDORM CD - FC BARCELONA

I mecz 28.10.2008r ; godz. 21.00
II mecz 12.11.2008
(data i godzina do potwierdzenia)

Benidorm Club Deportivo, klub założony w 1964roku. Klub który w swej historii nigdy nie zagrał w PD. Ma za sobą 14 sezonów spędzonych w trzeciej i 16 sezonów w drugiej lidze.
Za największy sukces uważa się zdobycie 4 miejsca w Segunda w sezonie 07/08.

Obecnie grają w Segunda Division B - Grupa 3, w której to po 10 kolejkach zajmują 9 miejsce, z dorobkiem 13pkt. Na swoim koncie mają 3 zwycięstwa, 4 remisy i 3 porażki. Bramki 12-10.
Najlepszym strzelcem drużyny jest Ramon Aragon Blanco MONCHO, z dorobkiem 4 goli.
Trenerem Benidormu jest pan Luis Garcia Plaza.

Benidorm CD rozgrywa swoje mecze na Estadio Municipal de Foietes.

Widzów 6000.

Mecze Benidormu (liga)
Benidorm - Alcoyano 0-1
Eivissa - Benidorm 3-2
Benidorm - Badalona 4-1
Terrassa - Benidorm 3-1
Benidorm - Gava 0-0
Valencia B - Benidorm 1-1
Benidorm - Alzira 0-0
Ontinyent - Benidorm 1-1
Benidorm - Orihuela 2-0
Sabadell - Benidorm 0-1

Droga do 1/16 CdR
2 runda: Benidorm - Lemona 4-2
3 runda: Granada 74 - Benidorm 0-2
1/16: Benidorm - Barcelona ?-?
1/16: Barcelona - Benidrom ?-?

Arbiter: Jose Luis Paradas Romero

Urodzony w Antequera 16.10.1972r.
Debiut w PD 01.09.2007r ; Racing - Deportivo 0-3

Jedyny (jak narazie) mecz FCB sędziowany przez tego arbitra to:
07/08 Barcelona - Valadolid 4-1 Eto`o, Iniesta, Bojan x2

Powołani: Pinto, Jorquera, Piqué, Puyol, Cáceres, Sylvinho, Bojan, Eto'o, Hleb, Dani Alves, Abidal, Touré, Sergio Busquets, Víctor Sánchez, Nolito, Abraham.
2014: Sopot, Gdynia, Sopot, Warszawa x2, Gdynia, Olsztyn, Gdańsk
2015: Gdynia, Łódź, Sopot, Gdynia, Łódź, Olsztyn, Gdynia, Sopot
2016: Gdańsk, Wrocław, Gdynia, Olsztyn, Gdynia
2017: Gdańsk, Sopot, Gdańsk, Łeba, Warszawa, Sopot, Gdynia
2018: Gdańsk, Sopot, Gdańsk
2019: Gdańsk, Gdańsk, Gdynia ..........
Postaw piwo autorowi tego posta

Więcej szczegółów
Wystawiono 6 piw(a):
kuryl, Gilu, Janio, Pietro, Kendzior, Raijn
gregori 

Piwa: 361/73
Wysłany: 2008-10-27, 09:22  

Wielkie zespoly moga odpasc w pucharze z druzyna z 3 ligi ale tylko jesli graja jeden mecz na boisku tego slabszego. Mecz i rewanz wyklucza takie cos, od czasu zmiany przepisow nie ma juz niepodzianek w pucharze Hiszpanii, a Barca odpada z zespolami z 1 ligi.

W pierwszym meczu na pewno zagra rezerwa FCB, a jakby cos poszlo nie tak to i tak mozna wszystko odribic na Camp Nou.

Siner 

Piwa: 80/126
Wysłany: 2008-10-27, 11:30  

Boisko podobne jak na Lubliniance (no może minimalnie lepsze). W pierwszym meczu oczywiście musi wystąpić rezerwowy skład, który i tak powinien sobie poradzić. Najważniejsze, żeby nikomu nic się nie stało i żeby spokojnie awansować do kolejnej rundy. Tak jak napisał Gregori, w obecnej formie rozgrywek o niespodzianki jest coraz trudniej ;)

Boraś 
Disco Commando

Piwa: 2588/1200
Wysłany: 2008-10-28, 22:49  

Benidorm CD - FC Barcelona 0-1

Benidorm: Caballero; Eloy (56 Iker Urraka), Bardal, Morcillo, Guillén; Ruano, Javi Moreno, Castell (67 Chupe), Flavio; Moncho, Luismi Loro (80 Fran)

FCB: Pinto; Alves, Piqué, Cáceres, Abidal; Víctor Sánchez, Sergio Busquets (85 Abraham), Touré, Sylvinho; Bojan, Hleb.

Gol:
0-1 Bojan 54`

Arbiter: Jose Luis Paradas Romero
żółte kartki: Bardal 20`, Castell 41`, Javi Moreno 72`, Morcillo 78` - Cáceres 47`, Abidal 68`

Rewanż za 2 tygodnie.
2014: Sopot, Gdynia, Sopot, Warszawa x2, Gdynia, Olsztyn, Gdańsk
2015: Gdynia, Łódź, Sopot, Gdynia, Łódź, Olsztyn, Gdynia, Sopot
2016: Gdańsk, Wrocław, Gdynia, Olsztyn, Gdynia
2017: Gdańsk, Sopot, Gdańsk, Łeba, Warszawa, Sopot, Gdynia
2018: Gdańsk, Sopot, Gdańsk
2019: Gdańsk, Gdańsk, Gdynia ..........

Janio 
Lo Puto Crack

Piwa: 93/187
Wysłany: 2008-10-28, 22:57  

Mecz z serii wygrać i zapomnieć. Chaos, kopanina i gol Bojana. Mimo wszystko ważne, że udało się wygrać choćby tą jedną bramką, bo mogłoby się okazać, że w rewanżu na CN wpadnie jakiś przypadkowy gol dla gości i zrobi się niepotrzebnie nerwowo...

BTW szkoda, że Pep nie zrobił więcej zmian.

Pred 
VAMOS PREDRO

Piwa: 451/92
Wysłany: 2008-11-12, 18:47  

Ja mam tylko nadzieje, ze nasi chlopcy nie zrobia niczego glupiego i dzisiaj awansuja.

Kendzior 
!

Piwa: 755/1370
Wysłany: 2008-11-12, 20:53  

Cytat:
FC Barcelona: Pinto, Alves, Caceres, Puyol, Sylvinho, Busquets, Gudjohnsen, Keita, Hleb, Bojan, Messi.

Benidorm: Caballero, Baixauli, Dani, Bardal, Javi Moreno, Ruano, Castell, Flavio, Luisimi, Chupe, Morcillo

VeB
"Fani Realu niech spojrzą prawdzie w twarz - obecni piłkarze tego klubu nadają się do pucowania barcelońskiej La Rambla. To też robi się na kolanach, czyli w ich ulubionej pozycji"" - Wojciech Kowalczyk, 30.11.2010 w komentarzu do !V!

Partyzant 
bad motherfucker

Piwa: 468/480
Wysłany: 2008-11-13, 02:12  

Barcelona - Benidorm 1-0 (0-0), w dwumeczu 2-0

Barça: Pinto, Alves, Caceres, Puyol, Sylvinho, Sergio B., Gudjohnsen (Xavi), Keita, Hleb (Eto'o), Bojan, Messi (Pedro)

Benidorm: Caballero, Eloy, Bardal, Morcillo, Dani, Castell (Urraka), Javi Moreno, Ruano, Loro, Chupe (Gorka), Flavio

1-0, Messi '87

Frekwencja: 23 422

Plan wykonany. Szkoda jednak że trzeba było angażować Messiego, E2 i Xaviego by wyjść z meczu z twarzą. Byłem zaskoczony że Messi grał od początku no ale widać Pep postanowił oszczędzić Heńka :niedowiarek: . Żal że rezerwy nie potrafią zagrać przynajmniej w 50% tego co pełny skład.

Mecz na stojąco jak Basel. Bojan jakby wolniej się rozwija od jakiegoś czasu czy to tylko moje złudzenie?

I co z tym Keitą?

baixinho 

Piwa: 399/122
Wysłany: 2008-11-13, 07:09  

keita nie zagral bardzo zle, choc po nim zdecydowanie najbardziej widac brak zgrania - wypadaloby zeby sie do konca roku do druzyny w pelni wprowadzil

najlepszy na boisku chyba gudi i alves, gralismy do oporu ta prawa strona ale trzeba przyznac ze alves z messim potrafili ciagle cos wymyslic ciekawego. dobre wrazenie po sobie zostawil tez caceres

nie ma sie co rozpisywac, zagralismy z lekka nonszalancja i gdyby nie odrobina szczescia pod nasza bramka i b.dobre interwencje pinto moglo byc roznie. benidorm zagralo naprawde swietne spotkanie ale grunt ze jest awans, zapominamy o CdR czas na getafeee

bojan zupelnie sie nie rozwija, oprocz schematu z zejsciem do srodka na prawa noge i mocnym uderzeniem nie gra NIC, jakos nie moze sie odnalezc, gra za daleko od partnerow, za bardzo chce i jak dostanie pilke to wybiera czasem karkolomne rozwiazania. tak samo jak keita moglby sie juz ogarnac

kuryl 

Piwa: 459/689
Wysłany: 2008-11-13, 08:08  

baixinho napisał/a:
zapominamy o CdR czas na getafeee

na Recreativo (W) potem dopiero Getafe na CN
Przypomina mi się to, co kiedyś o Guardioli mówił Marek Koźmiński. ?Koza? grał z nim w Brescii. I w czasie meczu ruszał skrzydłem, krzyczał ?tu jestem, podaj, zagraj, dawaj?. Raz, drugi, trzeci. W końcu Guardiola do niego podbiegł i mówi: - Ty, nie krzycz tyle, bo ja przecież wszystko widzę. - Wojciech Kowalczyk

baixinho 

Piwa: 399/122
Wysłany: 2008-11-13, 08:22  

a to nawet dobrze sie sklada :)

Pred 
VAMOS PREDRO

Piwa: 451/92
Wysłany: 2008-11-13, 08:45  

Brawa dla gosci, ktorzy pokazali ze nawet z trzecioligowcem trzeba sie spocic aby wygrac. Mecz slaby mimo tego ze gralismy w mocnym zestawieniu. Gracze Benidormu bliscy byli wywiezienia dobrego wyniku, karny ktorego zrobili byl przypadkowy, jeden z obroncy gosci potknal sie, potem bramkarz omal nie obronil jedenastki.

Kendzior 
!

Piwa: 755/1370
Wysłany: 2008-11-13, 09:06  

może mu nie wyszło, ale w obliczu wczorajszego fartownego wykonania karnego przez Leo troche śmieszą mnie wypowiedzi z kiedyś tam , że Messi zawsze czeka na reakcje bramkarza, wielki mistrzowski kunszt itp :P
"Fani Realu niech spojrzą prawdzie w twarz - obecni piłkarze tego klubu nadają się do pucowania barcelońskiej La Rambla. To też robi się na kolanach, czyli w ich ulubionej pozycji"" - Wojciech Kowalczyk, 30.11.2010 w komentarzu do !V!

Partyzant 
bad motherfucker

Piwa: 468/480
Wysłany: 2008-11-13, 10:53  

Do tego karnego jakoś się Leo wczoraj nie przyłożył. Jestem zdania że pewnie nawet na treningu nasi piłkarze grają z większym zaangażowaniem niż wczoraj. Z drugiej strony takie drużyny jak Real Union czy Benidorm sprawiły lepsze wrażenie w CdR niż drużyny z którymi Barca w tym roku w lidze grała.

Co do Bojana - jeżeli on nie urośnie i nie nabierze masy to będzie kupka a nie napastnik najwyższej klasy. Jak on mógłby wygrać rywalizację z takim Benzemą który ma bodajże 20 a jak już gra i jak się rozwija? Na dodatek Bozia gra trochę pod siebie a jeszcze ani umiejętności ani dokonania go do tego nie uprawniają.

Może warto go nauczyć gry na skrzydle? Ja osobiście na razie nie widzę go jako środkowego napastnika.

Nederlander 
Manu Chao

Piwa: 361/371
Wysłany: 2008-11-14, 13:19  

Slaby mecz wczoraj i rzeczywiscie Bojan nie pokazal sie z najlepszej strony. Martwi mnie to, ale wierze w to, ze nasi klubowi spece cos wymysla i Bojan za rok - dwa lata bedzie wciaz uznawany za jeden z najlepszych mlodych napastnikow w Europie.

Wg mnie najlepiej zagral Busquets. Alves tez bardzo dobrze, ale to gra Sergio najbardziej przykula moja uwage. Zawodnik, ktorego jeszcze rok temu nikt nie znal, teraz gra na podobnym poziomie co wielkie gwiazdy Barcelony - to niesamowite. Sergio gra bardzo dojrzale i szybko, prawie nigdy nie holuje pilki i nie wdaje sie w zbedne dryblingi. Jego gra jest moze malo efektowna, ale pracuje dla druzyny i najczesciej gra do przodu. Wydaje mi sie, ze musial grac duzo w halowke, bo swietnie sobie radzi na malej przestrzeni i niektore zagrania ma jak na hali. Moim zdaniem to bedzie odkrycie sezonu w Hiszpanii.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi