Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Que bonito es levantarse por la manana y saber que juega Maradona
César Luis Menotti
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Dexter
Autor Wiadomość
Boraś 
Disco Commando

Piwa: 2588/1200
Wysłany: 2010-12-19, 20:53  

od 7.30 do 17.55 dzisiaj w pracy obejrzałem cały sezon ;)

Nie czytałem tego tematu od 13 tygodni i nie wiem co tu pisaliście.
Podziele się tak na szybko o tym i owym.

Spoiler:

Ogólnie uważam ten sezon za dobry. Całkiem przyjemnie się oglądało. Wymyślili coś nowego, już nie jeden serial killer, tylko mała grupa osób. Jedynie po końcówce mam lekki niedosyt a konkretnie Debra vs. Dex&Lumen. Prawde mówiąc nie wiem jak mogło by się to skończyć, ale ..... 'odpuszczenie' Debry jakoś do mnie nie przemówiło.

Ojciec i Rita - stary standartowo może rzec. Rita myślałem że cześciej będzie się pojawiać z retrospekcjach. Chociaż ... może i lepiej że było jej mało ;)

Lumen - nie wiem co powiedzieć oprócz tego że miedzy nia a Dexem dojdzie do :sex:
Ale dosyć fajnie zagrała. I nie spodziewałem sie że odejdzie, myślałem że jednak zostanie. A może wróci w przyszłym?

Debra - :lol2: najpierw ice truck killer, pozniej agent FBI, pociachany czarny muzyk, ponownie emeryt, a teraz jej partner Quinn. Juz nie moge sie doczekać z kim sie bedzie :sex: w nastepnym sezonie. Może pójdą po całości i z LaGuerta? :lol2:
No i najlepszy txt - FBI? Fucking Bunch of Idiot! :D

Quinn - zmiana fryzury i wydaje mi się że schudł. Ogólnie dobrze, ale ....... On już był jak była sprawa Bay Harbor Butcher?? szczerze nie pamiętam, ale jak tak to troche ['] żeby nie skumać i nie połączyc fotek z łódki podczas wyrzucania worków przez Dexa? coś mi tu nie gra :| Pod koniec przez chwile pomyślałem że chyba to koniec jego przygody w serialu. Najpierw wypożyczenie sprzętu do podsłuchu - tu myślałem że Dex się nim zajmie. Poźniej sprawa krwi na bucie - tu pomyślałem że chyba pojdzie siedzieć. No cóż. wychodzi na to że (chyba) bedzie dalej się kręcił koło Dexa i koło grządki Debry. I pytanie o buty - podczas gdy Quinn był już zatrzymany, wszyscy są na posterunku i co? Wszyscy czekaja na Dexa aż nie wiadomo kiedy wróci i zrobi badanie krwi. Jakby nie mógł tego zrobic Masuka :|

LaGuerta&Batista - oprócz akcji pt. 'best blowjob in miami' prawdę mówiąc nudził mnie ten wątek.

Nowa niania i dzieciaki - przeszły przez serial bez echa. Chociaż .... rozmowa kwalifikacyjna na nianie była niezła :) i jak już jesteśmy przy Astor to fajnej lekcji anatomii udzielił Dex ojczymowi jej koleżanki ;)

No i Harrison - DIE-DIE :zolwik2: :D

Stan Liddy - nie wiem czy go rozpoznaliście ale to jest typ który grał ROBOCOPa. Fajna postać. Taki sqrwiel. Nawet mi się podobał w tej roli.

Masuka - MISTRZOSTWO ŚWIATA !! tatuaż :zolwik2: no i to co odyebał w 6 odcinku jak pokazywał wszystkim co mogło sie wydarzyć w magazycie to jest poezja !! :lol2:
Jeszcze w żadnym sezonie się tak nie usmiałem nawet przez chwilę co w tym odcinku. Najpierw 'klient' ucieka Dexowi nagi w folli z bagażnika, a po chwili jest głownym tematem rekonstrukcji wydarzeń Masuki.

Santa Muerte - 2 pytania! Co sie stało z 2 bratem? i co sie stało z policjantka Cirą Manzon?
Jeden z braci uciekł, ok, ale myślałem że nie zakoncza tego wątku. Może wróci gdzies na początku S6, kto wie. Ale jak nie, to ładnie scenarzyści dali dupy. I co z ta policjantką? Albo cos przeoczyłem, albo nie wiem co się z nią stało.

Take It - Jordan Chase & company. Niezła grupka pojebów.
- Zbieracz nie tylko martwych zwierząt ale i kosmyków włosów wpadł w sumie przez przypadek i nastapiła reakcja łańcuchowa.
- Dentysta, tu nie wiadomo jakie zbierał trofea, a co mnie zastanawia, to po co wykonał ten telefon? (najprawdopodobniej do Jordana) jedynie tylko po to żeby go powiadomić o tym że Lumen zyje, bo chyba nie liczył na szybki ratunek.
- Szef ochrony, trofea w postaci dvd. niezły cwaniak. Zastanawia mnie tylko dlaczego Dex i Lumen jak mieli go już nieprzytomnego na podłodze i dokończyli dzieła. No i gość chyba miał twardy łeb, bo jak go Lumen zdzieliła z 4-5 razy latarką, on oczywiście nie miał ani śladu.
Bankier - zbieracz kolczyków. To Malarkey z "Kompanii Braci" ;) Tu z kolei mnie zastanawia dlaczego wykonano na nim zabieg w domu obok? ale tłumacze sobie to tak że u niego nie było miejsca na odpowiedni 'killer room'. I druga sprawa ... W momencie gdy Dex i Lumen sie włamywali do niego. Jordan siedział w samochodzie niedaleko domu bankiera i widzxiał to jak oni wchodzą do środka. Wtedy padło zdanie w stylu :równo o czasie czy punktualnie z rozkładem. Ciekawe skąd on mógł wiedzieć ze akurat tego dnia i o tej godzinie Dex przyjdzie? Nie wiem.
-Jordan - najwiekszy cwaniak. Jedyne trofeum (i to nie ofiary) to kilka kropel krwi w fiolce. Naprawdę trzeba byc dobrym żeby nie zostawiać nawet najmniejszego śladu po sobie dookoła przy tylu ciałach. Przez chwile nawet myślałem że Sara to bedzie jakaś jego siostra czy ktoś bliższy dla niego. To mogłoby być dobre.

I znów było mało ofiar Dexa. Gość na początku w kiblu. Poźniej ten co mu uciekł z bagażnika. I to chyba wszyscy. W 6 sezonie spodziewam się czegoś w stylu 1 sezonu

2014: Sopot, Gdynia, Sopot, Warszawa x2, Gdynia, Olsztyn, Gdańsk
2015: Gdynia, Łódź, Sopot, Gdynia, Łódź, Olsztyn, Gdynia, Sopot
2016: Gdańsk, Wrocław, Gdynia, Olsztyn, Gdynia
2017: Gdańsk, Sopot, Gdańsk, Łeba, Warszawa, Sopot, Gdynia
2018: Gdańsk, Sopot, Gdańsk
2019: Gdańsk, Gdańsk, Gdynia ..........
Postaw piwo autorowi tego posta

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Boberek
Mroczny Rycerz 
Superbohater

Piwa: 459/358
Wysłany: 2010-12-19, 20:58  

Boraś napisał/a:
Ogólnie dobrze, ale ....... On już był jak była sprawa Bay Harbor Butcher?? szczerze nie pamiętam, ale jak tak to troche [']

pojawil sie w 3 sezonie, za murzynka dołksa :)

Boraś 
Disco Commando

Wysłany: 2010-12-19, 21:01  

czyli na siłę można uznać że nie znał sprawy i nie połączył faktów ;)

Mroczny Rycerz 
Superbohater

Wysłany: 2010-12-19, 21:04  

owszem :) sprawa z quinnem w tym sezonie byla nieco naciagana, to na pewno, ale i tak to zle jakos nie wyszlo. koncowka tez byla nieco naciagana, ale quinn chcial najwyraznie bronic Debre i kontakty z nia, dlatego zamiast wylac swoje przypuszczenia, odmowil zeznan.

caly sezon zebral wiele plusow za duzo innych akcji, ale o tym innym razem :)

co do przemyslen - Boraś :zolwik2:

Cytat:
Bankier - zbieracz kolczyków. To Malarkey z "Kompanii Braci" ;)

za to jeden z wiekszych plusow. od razu rozpoznalem :D Malarkey! :zolwik2:

Bruce 
kitsch

Piwa: 567/647
Wysłany: 2010-12-19, 21:25  

Spoiler:

Boraś napisał/a:

Santa Muerte - 2 pytania! Co sie stało z 2 bratem? i co sie stało z policjantka Cirą Manzon?
Jeden z braci uciekł, ok, ale myślałem że nie zakoncza tego wątku. Może wróci gdzies na początku S6, kto wie. Ale jak nie, to ładnie scenarzyści dali dupy. I co z ta policjantką? Albo cos przeoczyłem, albo nie wiem co się z nią stało.

no Cira weszła na miejsce Debry, gdy tą odsunęła LaGuerta. Cira chyba też ściemniła w raporcie z akcji w klubie, żeby Deb odsunięto. nie pamiętam czy dalej ją pokazywali.

śmiech Masuki nadal miażdży :lol2:

Mroczny Rycerz 
Superbohater

Wysłany: 2010-12-19, 21:32  

Spoiler:

ja o tym nie wspominałem, bo domyslalem sie, ze Boraś to zauwazył :P mysle, ze pytanie Borasia tyczylo sie wlasnie watpliwosci apropo tego, co stalo sie z ta policjantka po calej aferze, wiemy ze laguerta wlaczyla ja do ekipy z miami po tej calej strzelaninie. a nic chyba na jej temat w decydujacych odcinkach nie dodano. zobaczymy czy ten watek jakos sie rozwinie w kolejnym sezonie

Boraś 
Disco Commando

Wysłany: 2010-12-19, 21:42  

Spoiler:

dokładnie mi o to chodziło MR.
Deb odsunieta, wchodzi Cira
Deb wróciła, Ciry nie ma
i nie jest powiedziane czy wróciła w mundurze na ulice, czy dalej tam pracuje, czy w ogóle cokolwiek
? ? ?
znika niczym ofiary Dexa ;)

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Mroczny Rycerz
Mroczny Rycerz 
Superbohater

Wysłany: 2010-12-19, 21:52  

exactly

mroo 

Piwa: 745/725
Wysłany: 2010-12-19, 22:09  

Borasiu,

Spoiler:

Jeslli chodzi o drugiego brata i cire, to wydaje mi sie, ze po prostu zawiesili watek, zeby miec opcje na kolejny sezon

maja postacie, wokol ktorych moga cos zakrecic fabula, ale jednoczesnie jak sieokaze, ze brat zniknal, a cira wrocila do munduru to nic sie nie stanie :)

zastanawiam sie, czy ten gosc, ktorego dex zabil w lazience jakos wroci, w koncu ktos moze szukac sprawcy :)
generalnie w tym sezonie kolejne "niewinne" ofiary byly :D

tez sie zastanawiam, czy quinn polaczyl sprawe bay harbour butchera, generlanie wie, ze dexter jest morderca, ale sprawia jak na razie wrazenie, jakby bal sie dowiedziec wiecej, wiedzac, jak moze sie to skonczyc dla niego, i dla jego zwiazku z debra :)

Mefju 
#moneybeautyfame

Piwa: 495/89
Wysłany: 2010-12-23, 19:21  

tapeta dla Dexterowców :P

nie moja robota oczywiście ;)
nie wiem jak tu.

imerr 
Jopie

Piwa: 610/441
Wysłany: 2011-01-10, 22:21  

dla fanów, grafika o zabójstwach Dextera: http://i.imgur.com/FonbT.jpg

Styl w jakim wygraliśmy jest nasz na zawsze. Dedykuję zwycięstwo Cruyffowi i Rexachowi, którzy wprowadzili go jako pierwsi. Josep Guardiola
Kiedy Cruyff przyszedł w 88 otworzył bardzo długi rozdział, który wciąż nie ma końca. Wielkie postaci w historii Barçy nie rywalizują ze sobą tylko tworzą wspólnie. Nie ma lepszych ani gorszych. To jest suma. Na porażkach, które zdarzają się po drodze, również się uczymy. Andoni Zubizarreta

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Boraś
Boraś 
Disco Commando

Wysłany: 2011-05-07, 20:06  

Więcej szczegółów
Wystawiono 6 piw(a):
Bruce, Schumack, Kendzior, Mentor, harvester, Boberek
Boraś 
Disco Commando

Wysłany: 2011-06-13, 08:44  

Kilka informacji o nowych postaciach w s6.

Colin Hanks jako Travis - będzie on głównym przeciwnikiem Dexa. Specjalistą od starożytnych artefaktów, zamieszanym w serię brutalnych morderstw w Miami.

Molly Parker jako Lisa Marshall - siostra Travisa.

Edward James Olmos - zagra charyzmatycznego i genialnego profesora uniwersyteckiego, wykładającego religioznawstwo.

Mos Def - wcieli się w postać byłego skazańca, który twierdzi, że znalazł wybawienie w religii, a mimo to cały czas popada w kłopoty z prawem.

Brea Grant - zagra pracowniczkę policyjnego laboratorium w Miami.

===================================================

ofiary Dexa s1-s3 > http://www.sho.com/site/dexter/victim_files.do

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
barcalover
barcalover 

Piwa: 706/260
Wysłany: 2011-06-17, 01:16  

Nakręca zajebiście :konik: Czekamy Mister Di I eX!

Raijn 

Piwa: 532/850
Wysłany: 2011-06-17, 11:27  

Wiadomość od Dextera:

Odpowiedz do tematu