Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Atenció, siusplau!
Manel Vich
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Tenis
Autor Wiadomość
Mroczny Rycerz 
Superbohater

Piwa: 459/358
Wysłany: 2012-07-31, 14:55  

spójrz tylko na jego składnie i interpunkcję (a w zasadzie jej niemal całkowity brak) - nie oczekuj za wiele ;)
Postaw piwo autorowi tego posta

barcalover 

Piwa: 706/260
Wysłany: 2012-07-31, 15:27  

W sumie to sam nie wiem, czy wolę czytać teksty gościa, który myli Olimpiadę z Igrzyskami, czy innego, który kurwuje na prawo i lewo właściwie bez powodu ;) Wyluzujcie.

Tobiasz42 

Wysłany: 2012-08-02, 12:26  

Mefju napisał/a:
do kurwy nędzy, ludzie, olimpiada i igrzyska olimpijskie to nie to samo [']

jak nie jak tak

Raijn 

Piwa: 531/851
Wysłany: 2012-08-02, 12:42  

Jak tak, jak nie? :P

http://pl.wikipedia.org/wiki/Olimpiada_%28czas%29

Hanki 
senyor catalunya

Piwa: 59/29
Wysłany: 2012-08-03, 19:49  

Niesamowity mecz dzisiaj w półfinale olimpijskiego turnieju siongla mężczyzn! To, co odegrali Del Potro z Federerem ciężko jest nawet w kilku zdaniach opisać. Kto nie miał okazji oglądać niech czym prędzej szuka powtórek. Tenis nanajwyższym światowym poziomie gwarantowany!

Lemes 

Piwa: 290/108
Wysłany: 2012-08-05, 11:44  

Raijn: jak nie, jak tak? :P

Cytat:
Poprawne jest używanie zarówno słowa "olimpiada", jak i "igrzyska olimpijskie". Domaganie się, by tę imprezę sportową nazywano tylko igrzyskami olimpijskimi, i krytykowanie tych, którzy używają określenia "olimpiada", jest przejawem nieliczenia się z rozwojem języka polskiego - powiedziała PAP dr Katarzyna Kłosińska, językoznawca, pracownik naukowy Uniwersytetu Warszawskiego i sekretarz Rady Języka Polskiego.

Dzisiaj o 15:00 finał Federer - Murray. Rogerowi brakuje do kolekcji złotego medalu, więc zapewne się spręży :)

Lemes 

Piwa: 290/108
Wysłany: 2012-12-06, 17:32  

Cytat:
Jeden z największych sportowców dzisiejszych czasów. Rafael Nadal. Potężnie zbudowany, umięśniony tenisista, mistrz gry w obronie. Chwilami gra tak, że aż ciężko uwierzyć. Ciężko uwierzyć też w to, że mógłby się dopingować. "Gazeta Wyborcza" pisze dziś o oskarżeniach, które padają pod adresem Hiszpana na jednym z cenionych blogów. Ale one padają nie tylko tam. Są w różnych mediach. I jest ich coraz więcej.

http://natemat.pl/42093,r...ob-zwraca-uwage

artykuł zastanawiający, ale zawierający same poszlaki. Nie wierzę w jego doping, szczególnie, że on strasznie lubi trenować i robi to nałogowo, coś jak granie Messiego.

Mroczny Rycerz 
Superbohater

Wysłany: 2012-12-06, 18:59  

a ja zdecydowanie jestem w stanie uwierzyć (co nie jest jednoznaczne z jego przedwczesną oceną, żeby było jasne).

gdybym miał w tenisie dzisiejszym doszukiwać się prostych analogii, to byłaby to własnie para Federer-Messi, Nadal-Ronaldo.

pierwsza para, ktora poza oczywistym, regularnym treningiem ma ten 'magiczny pierwiastek', nazywajmy to sobie jak chcemy. przy regularnym treningu porywaja tlumy i budza swoja postawa i osiagnieciami uznanie wszystkich w srodowisku.

Rafa i Ronaldo to tez swietne porownanie IMO - dwoch genialnych sportowcow, absolutnie rewelacyjnych, ktorzy poprzez katorżnicze treningi plus ogromna ilosc talentu wyrobili sobie nieprzypadkowo pozycję.

nie chodzi mi juz nawet o kwestie dopingu, bo to grubsze poszlaki i bedzie mozna cos powiedziec, jesli temat sie rozwinie. ale w kwestii samego sportu i osiagniec, oraz stylu gry - dla mnie temat jest prosty.

chaos 
syn ulicy

Piwa: 1160/901
Wysłany: 2012-12-06, 19:23  

Lepiej to doprecyzuj, bo zaraz jakaś mierda wpadnie i zacznie piać, że polscy cules sugerują, że Ronaldo stosuje doping %)
Wyobrażasz sobie tę śnieżnobiałą kulę oburzenia, która rozwalcowałaby polskie barcelonismo? :D

Mroczny Rycerz 
Superbohater

Wysłany: 2012-12-06, 20:11  

inteligentnych wsrod madridistow nie brakuje, nawet jesli oni sa statystycznym marginesem dla calosci ogladajacych 'culesow' i haladzieciakow.. takie sa realia i konsekwencje aktualnej rzeczywistosci. i ta potencjalna grupka to wyłapie bez problemu. reszta, niezależnie od podanych argumentow bedzie pierdolic to samo - mechanizmy w tym wypadku sa dla nas oczywiste.

wpis jednak sam w sobie swietny i zabawny chaos :D , jakby to napisali cool koledzy z grona hh - przesyłam propsy i pozdrawiam :D

Boberek 

Piwa: 1025/1810
Wysłany: 2013-01-16, 11:28  

"how many times" "What jerzy what jerzy kurde " :D

Brawo dla Jerzyka z 0-2 wyjsc na 3-2 ! Teraz ciezki mecz z 11 w rankingu Hiszpanem...Aga tez znow bez straty seta awansowala do 3 rundy ...Czekam na mecz z kims mocniejszym zeby zweryfikowac na co naprawde stac obecnie Radwanska . Ale to dopiero chyba w polfinale ewentualnie z Szarapowa ..

kudlaty 
Vamos!

Piwa: 19/13
Wysłany: 2013-01-25, 15:56  

http://www.sport.pl/sport..._Juz_nigdy.html

Płakać mi się chce jak słucham takich głupot. Nie od dziś wiadomo, że męski tenis to gra, w której czołowa czwórka( czasem piątka) graczy najczęściej zgarnia szlemy. Każdy ma swoje lepsze i gorsze turnieje i gadanie że Fedex sie skończył jest totalna bzdurą. Poziom pierwszej czwórki jest tak niesamowicie wyrównany, że tu na prawdę decydują najmniejsze detale takie jak chwilowa forma i masa innych zmiennych. Nie jest zatem powiedziane, że na swej ukochanej trawie bądź innej powierzchni szwajcar nie zgarnie wszystkiego.
Roger grał mało powiedzieć średnio jak na siebie zarówno "ćwiartkę" z Tsongą jak i 1/2 finał. Popełniał masę niewymuszonych błędów nie wynikających bynajmniej ze znakomitej gry defensywnej szkota. W meczu nie było zbyt dużo długich wymian, po kilku uderzeniach szwajcar psuł forhendowe uderzenia w siatkę, bądź w spory out.
Tsonga zagrał rewelacyjny mecz i z nim przegrał, Murray zagrał bardzo dobrze i męczył się 5 setów, zatem gdzie tu gadki o tym, że człowiek się skończył.
Taka myśl rodem z NBA sie nasuwa:
Cytat:
Don't ever underestimate a heart of the champion

Strasznie mi się nie podoba taki rodzaj dziennikarstwa. Jedna sprawa to co on powiedział, a druga to to, jaki nagłówek z tego zrobili na sport.pl....

Mefju 
#moneybeautyfame

Piwa: 495/89
Wysłany: 2013-01-26, 23:00  

Ależ sie nastawiam na jutrzejszy mecz! Djoko w takiej formie, z gorszym ale też w gazie, Murrayem :konik: Rewanż za zeszłoroczny US Open, mam nadzieję, że Nola się zrewanżuje i pokaże Szkotowi miejsce w szeregu. Teraz Andyemui nie będzie pomagał wiatr :]

Wielkim faworytem dla mnie jest Serb. Raz, że jest mniej zmęczony po półfinale w którym zmiótł Ferrera; dwa, że cały turniej jest w nieziemskim gazie i tylko w mecz z Wawrinkiem musiał włożyć więcej siły.
Samo to, że Murray wyeliminował Federera, nie jest dla mnie wystarczającym argumentem o jakości,sile gry tego pierwszego. Może i wyrobił się wydolnościowo ale technicznie wciąz jest za Serbem i Szwajcarem (może nawet i za Nadalem).

Mimo ogromnej sympatii do Nole, mam nadzieję, że jutrzejszy finał nie skończy się w 3-4 setach a będzie co najmniej tak samo ekscytujący jak zeszłoroczny finał Australian Open.
nie wiem jak tu.

Raijn 

Piwa: 531/851
Wysłany: 2013-01-27, 00:39  

Kudłaty - powiem Ci, że spora część redakcji Tenisklubu obstawia, że Federer wygra w tym roku Wimbledon. :)

chaos 
syn ulicy

Piwa: 1160/901
Wysłany: 2013-02-17, 13:15  

małe rewolucje

http://marekfurjan.blox.p...suje-tenis.html

Odpowiedz do tematu