Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Para que voy a hablar del madrid si soy cule de pies a cabeza
Luis Enrique
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Tenis
Autor Wiadomość
Raijn 

Piwa: 531/850
Wysłany: 2013-02-18, 15:01  

Ale to już jakiś czas działa: http://www.tenisklub.pl/a...iesienie_netow/

Raijn 

Wysłany: 2013-02-18, 17:24  

Od Adama Romera dostałem właśnie info, że w nowym wydaniu Tenisklubu będzie duży artykuł o tym. W środę rano wersja online powinna być na portalu (o tutaj). Ewentualnie, jak Wam się spieszy, to może we wtorek będzie już tutaj: http://issuu.com/tenisklub

Raijn 

Wysłany: 2013-02-21, 12:12  

Jakby co, to nowy numer Tenisklubu jest już w sieci (patrz post wyżej). Przy okazji fejsowiczom mogę polecić ten profil: https://www.facebook.com/TenisKlubPL . A no i oficjalny profil PZT od kilku dni (czyt.: od momentu, gdy prowadzi go mój kumpel :) ) warto odwiedzać jeżeli interesuje Was polski tenis.

Lemes 

Piwa: 290/108
Wysłany: 2013-03-27, 08:39  

Trochę przypadku, ale zagranie i tak fajne ;)

Postaw piwo autorowi tego posta

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Boberek
Lemes 

Piwa: 290/108
Wysłany: 2013-08-28, 09:08  

Cudo od Nadala :wow:

Mroczny Rycerz 
Superbohater

Piwa: 459/358
Wysłany: 2013-08-28, 11:10  

ten caly harrison nie mial prawa dopuscic do takiej sytuacji, zjebal to strasznie.

nie zmienia to faktu, ze zagranie Nadala po prostu miodne.

Mefju 
#moneybeautyfame

Piwa: 495/89
Wysłany: 2014-04-06, 16:42  

http://www.sport.pl/tenis..._Janowicza.html
Pieprzony awanturnik. Nie dziwie sie, ze nie lubia go w swiatku tenisowym. Butny, arogancki, po prostu chamski i na dodatek buc. Buczenie na niego tez nie wzielo sie znikad - rzucanie rakietami, klocenie sie z sedziami czy serwowanie z dolu w ktoryms ze szlemow (zamiast poddac i sobie odpuscic, bo go plecy bolaly, to serwowal z dolu. w tenisie to dla przeciwnika jak strzal w pysk). Kibicuje mu tylko dlatego, ze jest Polakiem, gdyby nie byl rodakiem, to bylby chyba najbardziej nielubianym przeze mnie sportowcem.

Wyszedl mu jeden turniej, w szlemach sie obsrywa a chce naprawiac Polske ['] Jeszcze rozumiem, jakby cos do powiedzenia miala Radwanska (za ktora tez notabene nie przepadam, ale mimo wszystko ona cos osiagnela).

Jerzykomani chcieli... pfff...
nie wiem jak tu.

chaos 
syn ulicy

Piwa: 1160/901
Wysłany: 2014-04-06, 16:58  

Mefju napisał/a:
Kibicuje mu tylko dlatego, ze jest Polakiem

abstrahując od bohatera opowieści, to fuck me, co za patriotyczny ton usprawiedliwiający O_o

noir_desir 

Piwa: 147/203
Wysłany: 2014-04-06, 19:05  

Zgadzam się Dodo. Janowicz w tym sezonie gra katastrofalnie źle i jak na razie zapowiada się na gigantyczny zjazd w rankingu - cudem byłoby obronienie punktów choćby z Wimbledonu. Ale to co najgorsze, to zachowanie Jurka. Bez formy na korcie i poza nim. Niestety, frustrację wyładował w złym miejscu i na złych ludziach. Zupełnie nie dziwi, że facet w światku tenisowym nie jest lubiany, a i ksywa Mugowicz nie wzięła się znikąd.
W ogóle ta konferencja to katastrofa - dziennikarz nie zadał pytania ani szczególnie bezczelnego, ani głupiego. Jeśli nawet przyjąć, że Janowicz ma rację, to nie jest jego pierwszy rok na tym poziomie i dla własnego dobra powinien nauczyć się dawać sobie radę w takich sytuacjach. I jeszcze potem uspokajali Jurka... Ogólnie nie było tutaj typowo dziennikarskiej złośliwości specjalnie... A i Szymaniak niepotrzebnie wtrącał swoje trzy grosze. Na tym stracą tylko oni.

Ja dobrze życzę Jurkowi - kiedy z buta wchodził do czołówki, to myślałem, że będzie aspirował do top10. Tylko głowy brakuje. I trenera.
Ale ze smutkiem też stwierdzam, że z tej szerokiej tenisowej czołówki jest to postać, którą lubię zdecydowanie najmniej (dobra, ex equo z pajacem Fogninim)

A co do Radwańskiej to pod kątem popularności w środowisku jest na przeciwnym biegunie do Janowicza. Co mnie w ogóle nie dziwi.

Ale nie tylko Jerzym polski tenis stoi, Frytka i Matka rozegrali bardzo przyzwoity mecz wczoraj.

(zdjęcie nie jest z wczorajszego meczu, ale fajne, więc wrzucam)

Abstrahując od Janowicza i PD, to sezon na razie układa się bardzo interesująco z mojej perspektywy. Nadal w odwrocie, na kortach panują Nole, Federer i Stan the Man, całkiem ok.

imerr 
Jopie

Piwa: 609/441
Wysłany: 2014-04-06, 20:14  

Mefju napisał/a:
http://www.sport.pl/tenis/1,134225,15752154,Puchar_Davisa__Awantura_na_konferencji_po_meczu_Janowicza.html

Na sport.pl dodano wideo. Polecam każdemu, żeby nikogo nie podkusiło kibicować temu indywiduum. Takiego cyrku dawno nie widziałem. Kompromitacja na wiele, wiele lat.
Kim wy w ogóle jesteście? :lol2:

Styl w jakim wygraliśmy jest nasz na zawsze. Dedykuję zwycięstwo Cruyffowi i Rexachowi, którzy wprowadzili go jako pierwsi. Josep Guardiola
Kiedy Cruyff przyszedł w 88 otworzył bardzo długi rozdział, który wciąż nie ma końca. Wielkie postaci w historii Barçy nie rywalizują ze sobą tylko tworzą wspólnie. Nie ma lepszych ani gorszych. To jest suma. Na porażkach, które zdarzają się po drodze, również się uczymy. Andoni Zubizarreta

noir_desir 

Wysłany: 2014-04-20, 16:34  

Wiem, że kobiecy tenis, wiem, że Radwańską niektórzy lubią, niektórzy nie, ale dzisiaj dzisiaj działa się historia. Polki awansowały do Grupy Światowej Pucharu Federacji :dicho:
I Radwańska w przeciwieństwie do niektórych najwyżej notowanych tenisistek świata zawsze chętnie, bez marudzenia, bez wykrętów brała udział w tej zabawie. A mecz Hiszpania-Polska to właściwie Hiszpania-Radwańska. Wczoraj zwycięstwo w singlu, dzisiaj w singu + debel (nie widziałem, ale podobno Rosolska też b. dobrze grała)

Tymczasem u panów też się dzieje. Nadal przed RG mentalnie rozbity, odpada z Ferrerem zaliczając z nim chyba dopiero drugą porażkę w karierze. Nole kontuzja, Federer wciąż solidny, ale bez błysku, a błyszczy Stan the man. Wawrinka dzisiaj dopiero drugie zwycięstwo nad RF w karierze (znowu nie jestem pewien :> ) i wygląda na to, że będzie liczył się w walce o kolejnego szlema. Oczywiście trochę czasu zostało, Djoko jest dobrze dysponowany (pytanie jak wpłynie na jego formę kontuzja, ale jeśli pominąć ten czynnik, to imo główny faworyt), a Nadal może zdążyć się pozbierać... Jeden z moich ulubieńców, Tsonga też zaliczył w miarę przyzwoity turniej (zwycięstwo nad mocnym na mączce Fogninim) także ogólnie ok. Nie lubię turniejów rozgrywanych na mączce, ale Monte Carlo było w tym roku naprawdę interesujące. W obliczu tegorocznych rozstrzygnięć wyczekuję już French Open.

Mroczny Rycerz 
Superbohater

Piwa: 459/358
Wysłany: 2014-04-20, 17:15  

zgadzam sie chyba w 100% z Twoimi upodobaniami tenisowymi noir, aktualny uklad przed RG wyglada niemal idealnie, od siebie tylko dodam, ze mączka dla dioko to jednak męczarnia. nawet biorąc pod uwagę fakt, że w ostatnich latach się poprawił, taki Federer jednak wyglądał przez lata na mączce lepiej (choć to też była dla niego najgorsza nawierzchnia).

w roli faworyta w tym momencie upartywałbym Wawrinke, którego także lubie. ale pewnie skończy się jakąś niespodzianką, ewentualnie Nadal zepnie mistrzowsko dupę i znowu wszystkich pogodzi, on w tym turnieju, niezależnie od formy jest tytanem. raz go ten poczciwy Soderling ukatrupił.

noir_desir 

Wysłany: 2014-04-20, 17:59  

Ale jaką niespodziankę masz na myśli? ;) Wyeliminowanie któregoś z faworytów przez np. takiego Ferrera? Może (on i Murray mogą sprawiać problemy top4 w WS, w resztę powątpiewam)
Zwycięstwo underdoga? Od 2005 roku RG zdobyli: 8 razy Nadal i raz Federer. A przecież niespodziewani zwycięzcy w wielkich szlemach to w ostatnich latach towar deficytowy. Ostatnio Wawrinka wywinął wszystkim numer, Murraya nie nazwałbym niespodzianką po IO, a wcześniej spoza trójki RN-ND-RF? 2008 i Del Potro w UO chyba. A Djoko męczy się czy nie, ale do tej kontuzji wyglądał w Monte Carlo (jak i całym sezonie) bardzo mocno. Jeśli on ma wygrać RG, to ten sezon wydaje się być ku temu idealną okazją.
Został miesiąc z okładem, ale imo to któryś z tej trójki wygra: Djokovic, Wawrinka, Nadal. Faworyci w tej kolejności wg. mnie. Federer jeśli jeszcze zdobędzie szlema, to pewnie Wimbledon. Tak sądzę.
Co do Nadala najlepiej o skali jego problemów świadczy Monte Carlo, gdzie po raz pierwszy (!) w historii swoich startów w tym turnieju nie doszedł do finału. Swoją drogą mecz Nadal - Ferrer był okropny. Dwóch przebijaczy i masa niewymuszonych błędów.

Zobaczymy jak to będzie. Ze względu na słabość Rafy i w końcu przełamanie Wawrinki dalsza część sezonu zapowiada się bardzo interesująco. Madryt powinien powiedzieć nam już więcej, ale nie przepadam za tym turniejem.

A, właśnie. Wspomniałeś Soderlinga. :( Szkoda, że jego już na kortach nie oglądamy. Kapitalna postać, interesujący zawodnik.

noir_desir 

Wysłany: 2014-09-02, 14:29  

http://espn.go.com/video/clip?id=11125416 :lol:

Samuel Eto'o 9 

Wysłany: 2018-08-22, 21:23  

Rozstawienie w turnieju singla kobiet US Open 2018.

1. Simona Halep (Rumunia)
2. Karolina Woźniacka (Dania)
3. Sloane Stephens (USA)
4. Andżelika Kerber (Niemcy)
5. Petra Kvitova (Czechy)
6. Caroline Garcia (Francja)
7. Elina Switolina (Ukraina)
8. Karolina Pliskova (Czechy)
9. Julia Görges (Niemcy)
10. Jelena Ostapenko (Łotwa)
11. Daria Kasatkina (Rosja)
12. Garbine Muguruza (Hiszpania)