Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Lo único que tengo blanco
son los calzoncillos, así cuando me los cago,
lo hago muy agusto

J.L. Nunez na posiedzeniu RFEF
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Tenis
Autor Wiadomość
Mroczny Rycerz 
Superbohater

Piwa: 459/358
Wysłany: 2012-07-31, 14:55  

spójrz tylko na jego składnie i interpunkcję (a w zasadzie jej niemal całkowity brak) - nie oczekuj za wiele ;)
Postaw piwo autorowi tego posta

barcalover 

Piwa: 706/260
Wysłany: 2012-07-31, 15:27  

W sumie to sam nie wiem, czy wolę czytać teksty gościa, który myli Olimpiadę z Igrzyskami, czy innego, który kurwuje na prawo i lewo właściwie bez powodu ;) Wyluzujcie.

Tobiasz42 

Wysłany: 2012-08-02, 12:26  

Mefju napisał/a:
do kurwy nędzy, ludzie, olimpiada i igrzyska olimpijskie to nie to samo [']

jak nie jak tak

Raijn 

Piwa: 531/850
Wysłany: 2012-08-02, 12:42  

Jak tak, jak nie? :P

http://pl.wikipedia.org/wiki/Olimpiada_%28czas%29

Hanki 
senyor catalunya

Piwa: 59/29
Wysłany: 2012-08-03, 19:49  

Niesamowity mecz dzisiaj w półfinale olimpijskiego turnieju siongla mężczyzn! To, co odegrali Del Potro z Federerem ciężko jest nawet w kilku zdaniach opisać. Kto nie miał okazji oglądać niech czym prędzej szuka powtórek. Tenis nanajwyższym światowym poziomie gwarantowany!

Lemes 

Piwa: 290/108
Wysłany: 2012-08-05, 11:44  

Raijn: jak nie, jak tak? :P

Cytat:
Poprawne jest używanie zarówno słowa "olimpiada", jak i "igrzyska olimpijskie". Domaganie się, by tę imprezę sportową nazywano tylko igrzyskami olimpijskimi, i krytykowanie tych, którzy używają określenia "olimpiada", jest przejawem nieliczenia się z rozwojem języka polskiego - powiedziała PAP dr Katarzyna Kłosińska, językoznawca, pracownik naukowy Uniwersytetu Warszawskiego i sekretarz Rady Języka Polskiego.

Dzisiaj o 15:00 finał Federer - Murray. Rogerowi brakuje do kolekcji złotego medalu, więc zapewne się spręży :)

Lemes 

Piwa: 290/108
Wysłany: 2012-12-06, 17:32  

Cytat:
Jeden z największych sportowców dzisiejszych czasów. Rafael Nadal. Potężnie zbudowany, umięśniony tenisista, mistrz gry w obronie. Chwilami gra tak, że aż ciężko uwierzyć. Ciężko uwierzyć też w to, że mógłby się dopingować. "Gazeta Wyborcza" pisze dziś o oskarżeniach, które padają pod adresem Hiszpana na jednym z cenionych blogów. Ale one padają nie tylko tam. Są w różnych mediach. I jest ich coraz więcej.

http://natemat.pl/42093,r...ob-zwraca-uwage

artykuł zastanawiający, ale zawierający same poszlaki. Nie wierzę w jego doping, szczególnie, że on strasznie lubi trenować i robi to nałogowo, coś jak granie Messiego.

Mroczny Rycerz 
Superbohater

Wysłany: 2012-12-06, 18:59  

a ja zdecydowanie jestem w stanie uwierzyć (co nie jest jednoznaczne z jego przedwczesną oceną, żeby było jasne).

gdybym miał w tenisie dzisiejszym doszukiwać się prostych analogii, to byłaby to własnie para Federer-Messi, Nadal-Ronaldo.

pierwsza para, ktora poza oczywistym, regularnym treningiem ma ten 'magiczny pierwiastek', nazywajmy to sobie jak chcemy. przy regularnym treningu porywaja tlumy i budza swoja postawa i osiagnieciami uznanie wszystkich w srodowisku.

Rafa i Ronaldo to tez swietne porownanie IMO - dwoch genialnych sportowcow, absolutnie rewelacyjnych, ktorzy poprzez katorżnicze treningi plus ogromna ilosc talentu wyrobili sobie nieprzypadkowo pozycję.

nie chodzi mi juz nawet o kwestie dopingu, bo to grubsze poszlaki i bedzie mozna cos powiedziec, jesli temat sie rozwinie. ale w kwestii samego sportu i osiagniec, oraz stylu gry - dla mnie temat jest prosty.

chaos 
syn ulicy

Piwa: 1160/901
Wysłany: 2012-12-06, 19:23  

Lepiej to doprecyzuj, bo zaraz jakaś mierda wpadnie i zacznie piać, że polscy cules sugerują, że Ronaldo stosuje doping %)
Wyobrażasz sobie tę śnieżnobiałą kulę oburzenia, która rozwalcowałaby polskie barcelonismo? :D

Mroczny Rycerz 
Superbohater

Wysłany: 2012-12-06, 20:11  

inteligentnych wsrod madridistow nie brakuje, nawet jesli oni sa statystycznym marginesem dla calosci ogladajacych 'culesow' i haladzieciakow.. takie sa realia i konsekwencje aktualnej rzeczywistosci. i ta potencjalna grupka to wyłapie bez problemu. reszta, niezależnie od podanych argumentow bedzie pierdolic to samo - mechanizmy w tym wypadku sa dla nas oczywiste.

wpis jednak sam w sobie swietny i zabawny chaos :D , jakby to napisali cool koledzy z grona hh - przesyłam propsy i pozdrawiam :D

Boberek 

Piwa: 1025/1810
Wysłany: 2013-01-16, 11:28  

"how many times" "What jerzy what jerzy kurde " :D

Brawo dla Jerzyka z 0-2 wyjsc na 3-2 ! Teraz ciezki mecz z 11 w rankingu Hiszpanem...Aga tez znow bez straty seta awansowala do 3 rundy ...Czekam na mecz z kims mocniejszym zeby zweryfikowac na co naprawde stac obecnie Radwanska . Ale to dopiero chyba w polfinale ewentualnie z Szarapowa ..

kudlaty 
Vamos!

Piwa: 19/13
Wysłany: 2013-01-25, 15:56  

http://www.sport.pl/sport..._Juz_nigdy.html

Płakać mi się chce jak słucham takich głupot. Nie od dziś wiadomo, że męski tenis to gra, w której czołowa czwórka( czasem piątka) graczy najczęściej zgarnia szlemy. Każdy ma swoje lepsze i gorsze turnieje i gadanie że Fedex sie skończył jest totalna bzdurą. Poziom pierwszej czwórki jest tak niesamowicie wyrównany, że tu na prawdę decydują najmniejsze detale takie jak chwilowa forma i masa innych zmiennych. Nie jest zatem powiedziane, że na swej ukochanej trawie bądź innej powierzchni szwajcar nie zgarnie wszystkiego.
Roger grał mało powiedzieć średnio jak na siebie zarówno "ćwiartkę" z Tsongą jak i 1/2 finał. Popełniał masę niewymuszonych błędów nie wynikających bynajmniej ze znakomitej gry defensywnej szkota. W meczu nie było zbyt dużo długich wymian, po kilku uderzeniach szwajcar psuł forhendowe uderzenia w siatkę, bądź w spory out.
Tsonga zagrał rewelacyjny mecz i z nim przegrał, Murray zagrał bardzo dobrze i męczył się 5 setów, zatem gdzie tu gadki o tym, że człowiek się skończył.
Taka myśl rodem z NBA sie nasuwa:
Cytat:
Don't ever underestimate a heart of the champion

Strasznie mi się nie podoba taki rodzaj dziennikarstwa. Jedna sprawa to co on powiedział, a druga to to, jaki nagłówek z tego zrobili na sport.pl....

Mefju 
#moneybeautyfame

Piwa: 495/89
Wysłany: 2013-01-26, 23:00  

Ależ sie nastawiam na jutrzejszy mecz! Djoko w takiej formie, z gorszym ale też w gazie, Murrayem :konik: Rewanż za zeszłoroczny US Open, mam nadzieję, że Nola się zrewanżuje i pokaże Szkotowi miejsce w szeregu. Teraz Andyemui nie będzie pomagał wiatr :]

Wielkim faworytem dla mnie jest Serb. Raz, że jest mniej zmęczony po półfinale w którym zmiótł Ferrera; dwa, że cały turniej jest w nieziemskim gazie i tylko w mecz z Wawrinkiem musiał włożyć więcej siły.
Samo to, że Murray wyeliminował Federera, nie jest dla mnie wystarczającym argumentem o jakości,sile gry tego pierwszego. Może i wyrobił się wydolnościowo ale technicznie wciąz jest za Serbem i Szwajcarem (może nawet i za Nadalem).

Mimo ogromnej sympatii do Nole, mam nadzieję, że jutrzejszy finał nie skończy się w 3-4 setach a będzie co najmniej tak samo ekscytujący jak zeszłoroczny finał Australian Open.
nie wiem jak tu.

Raijn 

Piwa: 531/850
Wysłany: 2013-01-27, 00:39  

Kudłaty - powiem Ci, że spora część redakcji Tenisklubu obstawia, że Federer wygra w tym roku Wimbledon. :)

chaos 
syn ulicy

Piwa: 1160/901
Wysłany: 2013-02-17, 13:15  

małe rewolucje

http://marekfurjan.blox.p...suje-tenis.html

Odpowiedz do tematu