Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Que bonito es levantarse por la manana y saber que juega Maradona
César Luis Menotti
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Tenis
Autor Wiadomość
Kuba 

Piwa: 126/243
Wysłany: 2006-01-24, 19:16  

Ta ostatnia pani nie przejdzie dalej :-)
Postaw piwo autorowi tego posta

Siner 

Piwa: 80/126
Wysłany: 2006-01-24, 20:00  

Jak kontuzja się odnowi ,to może pani Hingis będzie miała szansę :P

Mentor 

Piwa: 706/1502
Wysłany: 2006-01-25, 13:23  

Davidenko poległ, ale po niesamowitej walce. Nie był gorszy od Rogera Federera. Oglądałem cały mecz i śmiem nawet twierdzić, że był nieznacznie lepszy, ale zadecydowały pojedyncze umiejętności (gra przy siatce ogólnie) czego Nikolai nie potrafi niestety. Emocje były niesamowite. Davidenko biegał tak dużo, że czekałem tylko aż padnie i ktoś go będzie musiał znieść z kortu. Federer zagrał całe nic jak często zresztą, ale wygrał. W decydujących momentach pokazał, że jest wielki i tyle. W przekroju całego spotkania popełniał sporo błędów (jak na siebie) i nie miał za wiele genialnych zagrań (a takich się od niego oczekuje). Nie wiem czy poradzi sobie z Kieferem w następnej rundzie, ale to może być zupełnie inny mecz. Jeżeli nie Kiefer to Nalbandian go pokona.

Brawo Davidenko za walkę. Szkoda, że nie wykorzystał tych wszystkich piłek setowych jakie miał a miał ich bardzo wiele.

Boraś 
Disco Commando

Piwa: 2577/1200
Wysłany: 2006-01-25, 13:38  

nieraz w sporcie jest tak ze wygrywa lepszy ;)

PÓŁFINAŁY

Mężczyźni :

Roger Federer (1) vs. Nicolas Kiefer (21)
David Nalbandian (4) vs.Marcos Baghdatis

Kobiety

Justine Henin-Hardenne (8) vs. Maria Sharapova RUS (4)
Amelie Mauresmo (3) vs. Kim Clijsters (2)
2014: Sopot, Gdynia, Sopot, Warszawa x2, Gdynia, Olsztyn, Gdańsk
2015: Gdynia, Łódź, Sopot, Gdynia, Łódź, Olsztyn, Gdynia, Sopot
2016: Gdańsk, Wrocław, Gdynia, Olsztyn, Gdynia
2017: Gdańsk, Sopot, Gdańsk, Łeba, Warszawa, Sopot, Gdynia
2018: Gdańsk, Sopot, Gdańsk

danji 

Piwa: 244/80
Wysłany: 2006-01-25, 13:59  

tak czytając wcześniejsze posty, chciałoby się rzec: die Federer dieeeeeeee !! ;)

Szkoda, że Martina odpadła, niestety nie miałem możliwości obejrzenia tego spotkania :beczy: Może załapie się na jakąś powtórkę.

"Dziś" w półfinale debla mężczyzn, zagra nasza para Fyrstenberg/Matkowski, ich rywalami będzie Czesi Paes i Damm. Spotkanie rozpoczyna się o 1:00, Eurosport relacje z Australian Open zaczyna od 2:00, może coś pokażą bo pojedynek Henin - Sharapova rozpoczyna się o 3:30 :>

Damm/Paes-Fyrs/Mat
profesjonal: 1,45 - 2,54
bet at home: 1,40 - 2,35
betandwin: 1,30 - 2,92

baixinho 

Piwa: 399/122
Wysłany: 2006-01-25, 14:16  

spogladalem troche na mecz hingis i szkoda ze martina wyszla na kort nastawiona ze nie da rady wygrac. pozniej walczyla jak rowny z rownym, chociaz kim w najwyzszej dyspozycji nie jest. jak na pierwszy powazny start po takiej przerwie to i tak zaszla zaskakujaco wysoko, podejrzewam ze jak juz na dobre wejdzie w rytm to moze sporo namieszac na szczycie rankingu.

Kuba 

Piwa: 126/243
Wysłany: 2006-01-25, 15:24  

Martina :beczy: :beczy: :beczy: Co mnie zdziwilo to liczba nieymuszonych bledow popelnialych przez Szwajcarke :/ Bylo ich cala masa :/ Szkoda, ze nie powalczyla w pierwszym secie. W drugim bylo widac, ze jest w stanie wygrac caly mecz, ale moze to Kim miala slabszy okres? Martina nic nie stracila - jak popelnia glupie bledy, to sie usmiecha jak dawniej :-) A usmiech ma sliczny :P
Ale trzeba zaznaczyc, ze to jej pierwszy powazny turniej po powrocie. Mysle, ze niewazne jest z kim grala we wczesniejszych rundach(chociaz Zwonariewa do slabych nie nalezy). Dla niej bylo wazne to, iz doszla az do cwiercfinalu. Na pewno tego sie nie spodziewala jadac do Australii.
Martine czeka mnostwo pracy, jezeli chce powalczyc z zawodniczkami ze scislej czolowki. Musi szybciej ruszac sie po korcie, gdyz przeciwniczki graja o wiele bardziej silowo niz 5 lat temu chociazby.
Kolejna sprawa jest tez sama sila Hingis. Powinna czesciej odwiedzac silownie i pakowac :P
Z kolejnymi turniejami powinno byc juz co raz lepiej :-) Czego Wam, sobie i przede wszystkim Martinie zycze :-)

Siner 

Wysłany: 2006-01-25, 20:40  

Mam dla Was i dla siebie super news'a. Godzina 00,45 albo 1.00 (z wrażenia zapomniałem :P ) program 2 TVP relacja ze spotkania naszego debla :]

Wiem,wiem ,że mnie kochacie :P

Mam nadzieję,że to nie żadna ściema,ale podawali to w wiadomościach sportowych po wiadomościach,więc źródło wiarygodne :]

Mentor 

Wysłany: 2006-01-26, 14:58  

Nalbandian [*]
Zawiodłem się na całej linii. Liczyłem, że Argentyńczyk powstrzyma w finale Federera (takie finał wypowałem) a tu zonk. Zdawałem sobie sprawę, że Cypryjczyk to rewelacja turnieju i już kiedyś Davida pokonał, ale mimo wszystko byłem pełen wiary w Nalbandiana. Wygrał pierwsze dwa sety a później chyba za bardzo uwierzył w siebie zarazem lekceważąc przeciwnika. Cypryjczyk zagrał świetnie. Mało błędów i bardzo dobry serwis to chyba główne powody jego zwycięstwa. Ciekawe czy będzie w stanie pokonać w ewentualnym finale Federera :maruda:

Odnośnie polskich deblistów to niespodzianki nie było. Pierwszy set zagrali za słabo. W drugim była walka, ale to za mało. Mimo wszystko półfinał to olbrzymi sukces i wypada się cieszyć.

Dziękujemy!

Siner 

Wysłany: 2006-01-26, 20:06  

A ja Wam powiem,że byłem za Cypryjczykiem,nawet na niego postawiłem w sts'ie,ale dorzuciłem też Polaków :]

Co tu dużo mówić o naszym deblu.Zagrali słabo,jestem pewien,że stać ich było na pokonanie rywali.Szczerze mówiąc,to słabą obrali taktykę. Powinni wszystkie piłki,podkreślam wszystkie,grać na tego Czecha.Szczerze mówiąc,jest on bardzo przeciętnym graczem.Właśnie przez niego nie mają szans w finale.Brutalne,ale prawdziwe.Jedynie dobrze serwuje,ale to na bliźniaków za mało :]

Co do Baghdatisa to bardzo mnie cieszy,że pokonał Nalbandiana.Szkoda,że w finale będzie bardzo zmęczony i chyba nie powalczy :( .Ale z nim nigdy nic nie wiadomo :P

Boraś 
Disco Commando

Piwa: 2577/1200
Wysłany: 2006-01-27, 12:45  

Stało sie to czego mozna było sie spodziewać. Federer w finale !

Półfinały :

Męzczyźni :

Roger Federer SUI (1) vs. Nicolas Kiefer GER (21) 3-1 (6-3 5-7 6-0 6-2)
David Nalbandian ARG (4) vs. Marcos Baghdatis CYP 2-3 (6-3 7-5 3-6 4-6 4-6)

Kobiety:

Justine Henin-Hardenne BEL (8) vs. Maria Sharapova RUS (4) 2-1 (4-6 6-1 6-4)
Amelie Mauresmo FRA (3) vs.Kim Clijsters BEL (2) (5-7 6-2 3-2 i krecz Clijsters)
2014: Sopot, Gdynia, Sopot, Warszawa x2, Gdynia, Olsztyn, Gdańsk
2015: Gdynia, Łódź, Sopot, Gdynia, Łódź, Olsztyn, Gdynia, Sopot
2016: Gdańsk, Wrocław, Gdynia, Olsztyn, Gdynia
2017: Gdańsk, Sopot, Gdańsk, Łeba, Warszawa, Sopot, Gdynia
2018: Gdańsk, Sopot, Gdańsk

Mentor 

Wysłany: 2006-01-27, 12:48  

Obejrzałem IV sety pojedynku Federera. Jestem zły na Kiefera bo zagrał bardzo słabo po prostu. Ten wygrany set to też przypadkowo jakoś. Roger jak zwykle z wyrachowaniem, bez emocji, może na 60% możliwości i wystarczy. Pokazał kilka mistrzowskich piłek kiedy był do tego zmuszony, albo mu się nudziło i tyle. Ogólnie mecz bez emocji i bez historii.
Pozostało liczyć na Cypryjczyka, ale jak Roger podkręci tępo na 70% albo nie daj Boże na 75% to będzie pozamiatane [*]

imerr 
Jopie

Piwa: 609/441
Wysłany: 2006-01-27, 12:53  

niech w końcu jakiś facet zgarnie Wielkiego Szlema, tzn niech tylko Roger poprawi grę na cegle :]

Styl w jakim wygraliśmy jest nasz na zawsze. Dedykuję zwycięstwo Cruyffowi i Rexachowi, którzy wprowadzili go jako pierwsi. Josep Guardiola
Kiedy Cruyff przyszedł w 88 otworzył bardzo długi rozdział, który wciąż nie ma końca. Wielkie postaci w historii Barçy nie rywalizują ze sobą tylko tworzą wspólnie. Nie ma lepszych ani gorszych. To jest suma. Na porażkach, które zdarzają się po drodze, również się uczymy. Andoni Zubizarreta

baixinho 

Piwa: 399/122
Wysłany: 2006-01-27, 12:55  

roger zagral naprawde przecudna pilke obok siatki, zreszta mial wiecej efektownych akcji. kiefer gral troche jakby wychodzil z zalozenia ze albo federer mu sam podaruje wygrana, albo sromotnie polegnie - no i polegl :) final bedzie sie roznil jedynie tym ze cypryjczyk bedzie zapieprzal ile sie da co i tak nie przyniesie efektow. ciekawe kiedy i kto skonczy hegemonie federera na nie-ziemnych kortach..

a przez belgijskie finaly trace ochote na ogladanie kobiecego tenisa

Siner 

Wysłany: 2006-01-27, 22:14  

Dla mnie kobiecy finał marzeń to :

Szarapova vs Hantuchova vs Jankovic(czy jak tam ona się zwie) - taki dziwny pojedynek :P

Dzisiaj Henin spokojnie do pzrodu

Jutro Federer odda seta,żeby Cypryjczyk się ucieszył :]

Odpowiedz do tematu