Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
El futbol es un juego
que se juega con el cerebro

Johan Cruyff
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Smyku i jego wersja "Mamy Cię!"
Autor Wiadomość
imerr 
Jopie

Piwa: 609/441
Wysłany: 2008-08-04, 18:45  

Smyku napisał/a:
z BarcaSerwis nie mam nic wspólnego

Mistrz po stokroć! :hahaha: :hahaha: :hahaha:

no i tutaj masz tę syganturkę:

ale wiem, to nie Ty :lol2:

Styl w jakim wygraliśmy jest nasz na zawsze. Dedykuję zwycięstwo Cruyffowi i Rexachowi, którzy wprowadzili go jako pierwsi. Josep Guardiola
Kiedy Cruyff przyszedł w 88 otworzył bardzo długi rozdział, który wciąż nie ma końca. Wielkie postaci w historii Barçy nie rywalizują ze sobą tylko tworzą wspólnie. Nie ma lepszych ani gorszych. To jest suma. Na porażkach, które zdarzają się po drodze, również się uczymy. Andoni Zubizarreta
Postaw piwo autorowi tego posta

Smyku 

Otrzymał 2 piw(a)
Wysłany: 2008-08-04, 18:48  

A na jakim forum została dodana ? A po drugie to nie świadczy o tym :) Tę kluby są przyjazne dla siebie...

imerr 
Jopie

Wysłany: 2008-08-04, 19:02  

Tak, a jak napisze gdzie, to się dowiem, że wkręcałeś wszystkich itd. Mnie już wystarczy to czego się dowiedziałem :]

Styl w jakim wygraliśmy jest nasz na zawsze. Dedykuję zwycięstwo Cruyffowi i Rexachowi, którzy wprowadzili go jako pierwsi. Josep Guardiola
Kiedy Cruyff przyszedł w 88 otworzył bardzo długi rozdział, który wciąż nie ma końca. Wielkie postaci w historii Barçy nie rywalizują ze sobą tylko tworzą wspólnie. Nie ma lepszych ani gorszych. To jest suma. Na porażkach, które zdarzają się po drodze, również się uczymy. Andoni Zubizarreta

Smyku 

Otrzymał 2 piw(a)
Wysłany: 2008-08-04, 19:04  

Mam to gdzieś czy w to wierzysz czy nie.Na prawdę jestem fanem CFC i mam to gdzieś co o tym sądzisz.Mam też gdzieś co sądzisz o tym,że kibicuję Ruchowi,bo im nie kibicuję.Możecie mnie zbanować.

imerr 
Jopie

Wysłany: 2008-08-04, 19:48  

Niestety musiałem zbanować, bo Smyku wszystkie swoje posty i nawet tytuł tego tematu zniszczył, a jego historia jest taka urzekająca :lol:

Udało mi się przywrócić wszystkie oprócz jednego. Tam gdzie w treści postu jest:

Smyku napisał/a:
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Wcześniej Smyku odkrył karty i napisał, że cały czas robił sobie jaja. Zdjęcia kota wziął od kogoś innego, maila od kogoś innego i to była zabawa w stylu "Mamy Cię" :]

Siner 

Piwa: 80/126
Wysłany: 2008-08-04, 22:26  

Widzę, że mieliśmy tu do czynienia z ciężkim przypadkiem i przykładem jak niebezpieczny może być Internet dla młodego człowieka :/

buli#1 
WueFista

Piwa: 430/214
Wysłany: 2008-08-04, 22:33  

Smyku :lol2: :hahaha: ziomus wygrales tytul komety roku jak to napisal Boraś, a takze wysoko powiesiles poprzeczke jezeli chodzi o konkurencje "najglupszy temat na forum" - Pred walcz o zaszczytne miano, podejmujesz wyzwanie ?? :D

jasiu 

Piwa: 573/489
Wysłany: 2008-08-05, 00:55  

a ja liczę jednak na to, że Smyku zmobilizuje młodzież (i nie tylko) i ktoś się w ciągu tych pozostałych 4,5 miesiąca postara go przebić. nie da się ukryć, że taki Smyku to spore urozmaicenie w tym nudnym jak pizda mieście :D

a poważniej (ale tylko nieco): ja pierdole co za przypadek, szkoda, że jeszcze nie skończyłem żadnego kursu psychoterapii, byłby to dochodowy pacjent na terapię długoterminową :lol2:

Nigdy nie mów "nigdy", synku, rzeczywistość nie uznaje pojęć takich jak "nigdy", "na zawsze" i "niemożliwe".
Waldemar Łysiak, Statek

Kendzior 
!

Piwa: 755/1370
Wysłany: 2008-08-09, 22:53  

osz masakra :lol2: dopiero teraz przeczytałem. Ja tu widzę niezły burdel !! ...jak mnie nie ma.... ;P

jak ja byłem młodszy to szedłem na boisko jak nie wiedziałem co z sobą zrobić. Smutna jest ta nasza globalna wioska...
"Fani Realu niech spojrzą prawdzie w twarz - obecni piłkarze tego klubu nadają się do pucowania barcelońskiej La Rambla. To też robi się na kolanach, czyli w ich ulubionej pozycji"" - Wojciech Kowalczyk, 30.11.2010 w komentarzu do !V!

Odpowiedz do tematu