Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Blancos llorones saludad a los campeones!
Luis Figo
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Lublin
Autor Wiadomość
kuryl 

Piwa: 459/690
Wysłany: 2013-01-19, 20:01  

Szewc na pizze bum tarara bum, która niszczy system :D

widzimy się za tydzień, oby wynik był lepszy.
Przypomina mi się to, co kiedyś o Guardioli mówił Marek Koźmiński. ?Koza? grał z nim w Brescii. I w czasie meczu ruszał skrzydłem, krzyczał ?tu jestem, podaj, zagraj, dawaj?. Raz, drugi, trzeci. W końcu Guardiola do niego podbiegł i mówi: - Ty, nie krzycz tyle, bo ja przecież wszystko widzę. - Wojciech Kowalczyk
Postaw piwo autorowi tego posta

gelex 
CatMorderca

Piwa: 570/333
Wysłany: 2013-01-19, 20:03  

Jak nie będzie lepszy to przynajmniej będzie kogo obwiniać :P

kuryl 

Wysłany: 2013-02-02, 17:57  

chciałem bardzo podziękować za gościnę :zolwik2:

do następnego!

Miśkowi przekażcie, że też cieszyłem się dziś z gola na 3-2 dla Newcastle :D
Przypomina mi się to, co kiedyś o Guardioli mówił Marek Koźmiński. ?Koza? grał z nim w Brescii. I w czasie meczu ruszał skrzydłem, krzyczał ?tu jestem, podaj, zagraj, dawaj?. Raz, drugi, trzeci. W końcu Guardiola do niego podbiegł i mówi: - Ty, nie krzycz tyle, bo ja przecież wszystko widzę. - Wojciech Kowalczyk

Więcej szczegółów
Wystawiono 2 piw(a):
Mentor, gelex
gelex 
CatMorderca

Wysłany: 2013-02-02, 22:09  

Mielone kurwa

gdzie jest tatar do chuja

American Gooner 

Piwa: 1/1
Wysłany: 2013-02-05, 22:36  

Nie chcę już zaśmiecać SB więc tu zapytam, głównie do Mentora bo chyba on się tym zajmuje, no ale ogólnie.

Jak to jest z tymi rezerwacjami miejsc? Kompletnie nie mam pojęcia, bo żadnego doświadczenia z takimi miejscami nie mam. Wiem, że tam rezerwujecie Astorię często na różne mecze itd. Ja będę w Lublinie na finał LM. Mógłbym na coś takiego wbić? Czy musiałbym do czegoś należeć? Jak to ogólnie się je wszystko?

Mentor 

Piwa: 706/1503
Wysłany: 2013-02-05, 22:52  

Jak już będziesz zjeżdżał do Polski to się do mnie odezwij przede wszystkim :]

Na takie wydarzenie jak finał LM nigdzie w ciemno raczej nie wejdziesz bo miejsca będą zarezerwowane. Oczywiście miejsce może sobie zarezerwować każdy. Nie trzeba należeć do żadnej sekty. Wystarczy, że się wcześniej ustawimy na mielonego, tatar i bimber. Albo odwrotnie.

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
American Gooner
gelex 
CatMorderca

Wysłany: 2013-02-06, 07:50  

AG musisz należeć do bandy M... albo bandy innego M. Bo widzisz, u nas jest dwóch M. Jeden to ten, którego przyjemność poznać już miałeś. Drugi to taki, którego przyjemność poznawania lepiej odroczyć w czasie, no chyba, żeś chłop jak tur, a szalik Twój jednak niebieski :)

Ale oczywiście odzywaj się, dawaj cynk...

American Gooner 

Wysłany: 2013-02-07, 16:57  

gelex napisał/a:
Drugi to taki, którego przyjemność poznawania lepiej odroczyć w czasie, no chyba, żeś chłop jak tur, a szalik Twój jednak niebieski :)

Intrygujace :lol:

Spoko, przyjezdzam 2 tygodnie przed finalem LM wiec spokojnie jakos sie bedziemy dogadywac wtedy.

Jest drobna szansa, ze odwiedzi mnie tez moj bliski przyjaciel stad, ktory niestety jest kibicem Barcelony :rosell: Ale to zobaczymy. Bedziemy w kontakcie. :)

kuryl 

Wysłany: 2013-03-16, 13:26  

ktoś chętny na symboliczne piwko w środę? :)

Mentor 

Wysłany: 2013-03-16, 13:28  

We wtorek czeka mnie wycieczka poza Lublin z nieokreśloną datą powrotu, ale jeżeli tylko będę na miejscu to oczywiście :] Będę się kontaktował.

wiola_p 

Wysłany: 2013-09-01, 13:27  

Hej, coś mało dzieje się w lubelskich spotkaniach, mam nadzieję, że są tu cules, którzy z chęcią spotkają się na wspólne oglądanie :)

Mentor 

Wysłany: 2013-09-01, 13:31  

Mało? :]

Od lat wspólnie oglądamy praktycznie wszystkie możliwe spotkania Barcelony.

Zapraszamy do Astorii ( http://www.klubastoria.pl/ ) choćby dziś.

wiola_p 

Wysłany: 2013-09-01, 13:41  

dzięki za info, postaram się przyjść :D

American Gooner 

Wysłany: 2014-04-10, 05:17  

Mentor albo ktoś inny z rodaków Lubelaków - chciałem się dowiedzieć ile was tak się średnio zbiera na mecz? A ile najwięcej was było w pubie, np. na Gran Derbi czy finał LM czy coś takiego?

Pytanie jest czysto ciekawskie, kulturowe niemalże, bo chciałbym sobie porównać ile osób przyjeżdża do pubu regularnie na mecze Barcy albo ile można najwięcej spotkać i skonfrontować to z liczbami jakie występują w moim lokalnym pubie czy innych pubach w Ameryce w innych miastach.

Mentor 

Wysłany: 2014-04-10, 11:08  

Nie wiem jak Ci odpowiedzieć, spotykamy się regularnie jakoś od sezonu 2004-2005 i z frekwencją jest różnie a poza tym nawet nie wiem jak mam liczyć te osoby. Chodzi Ci tylko o naszą ekipę czy ogólnie kibiców Barcelony, którzy zbierają się na meczach a niekoniecznie są znajomymi?

Wiem na pewno, że żony fatalnie wpływają na frekwencję :P Przed laty było lepiej, dziś pantoflarze mają problemy z wyrwaniem się a nowych nie przybywa. Musiałbym przeprowadzić jakąś rekrutację albo przynajmniej rzucić gdzieś w necie ogłoszenia, ale w sumie po co mi to :P

Wiadomo również, że mecz meczowi nie równy. Spotykamy się na każdym meczu, ale wydarzenia typu Barcelona vs Granada to obecnie są ustawki w 5 osób jeśli chodzi o ścisłą ekipę + kilka osób, ale ich jednak nie klasyfikuję jako część stałej ekipy choć może powinienem?

Oczywiście przy okazji GD albo jakichś finałów czy półfinałów jest inaczej, ale to anomalie więc nie ma sensu się chwalić frekwencją na takich spędach.

Wczoraj miałem zrobioną rezerwację na +;- 15 osób, było nas dwunastu jeśli chodzi o osoby, które 'ustawiałem'. Obok było jeszcze drugie tyle kibiców Barcelony, którzy też mniej lub bardziej regularnie się pojawiają, ale to już niezależnie od nas. Mamy w lokalu taki kącik gdzie stałe miejsca ma ekipa czterech gości +50, kibice Barcelony, są na większości spotkań, mam ich liczyć czy nie? Chcesz to dolicz. Zajebiści goście tak swoją drogą, dobrze jest podyskutować ze starszymi kibicami i zobaczyć jak się zmieniają poglądy wraz z wiekiem :P Oni mają wyjebane na Messiego czy kogokolwiek, ale to inny temat w sumie :P

Ilu nas się zbiera? Na sobotę zarezerwowałem 10 miejsc (Granada), na środę (Real) 20, ale więcej nie było, spóźniłem się bo mam w tym sezonie wyjebane, jestem obrażony na frekwencję, mecz w TVP a poza tym rezerwacje obok to w 80% też będą pewnie fani Barcelony wnioskując po poprzednich pojedynkach.

Szczerze nie wiem jak policzyć maksymalną frekwencję bo mamy z lokalem zajebiste układy i nie robiąc rezerwacje nie muszę podawać ile będzie osób, biorę zazwyczaj obszarowo i zgarniam nam najlepsze miejsca a czy przyjdzie osób mniej czy więcej niż się spodziewam to wychodzi w praniu i po prostu po pierwszym gwizdku zwalniamy rezerwacje z niezajętych miejsc.

Odpowiedz do tematu