Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Para que voy a hablar del madrid si soy cule de pies a cabeza
Luis Enrique
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Lublin
Autor Wiadomość
Gieneq 

Piwa: 38/63
Wysłany: 2006-01-20, 23:33  Lublin

Kibice z Koziego Grodu przybywajcie! Temat ten powstał właśnie z myślą o Was.
Wszystkie ustawki, spotkania i inne szeroko pojęte imprezy w kolorach Blaugrana będą omawiane właśnie tutaj. Dlatego wszystkie sugestie odnośnie naszych spotkań będą mile widziane. :drinkuje:
Ostatnio zmieniony przez Kibol 2007-04-01, 14:14, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta

Mentor 

Piwa: 706/1502
Wysłany: 2006-01-20, 23:39  

W niedzielę gramy z Alaves i pora meczu wygląda dobrze. Problem tkwi w tym, że jutro mam 100dniówkę :cfaniak: Oczywiście zrobię co w mojej mocy, aby w niedzielę stawić się w ustalonym wcześniej miejscu (Wembley albo Sport). Przy pomyślych wiatrach dam radę.

danji 

Piwa: 244/80
Wysłany: 2006-01-20, 23:51  

nie chciałbym psuć ustawki, ale tego spotkania canal+ nie pokazuje :>

Wit Ż. 

Piwa: 54/188
Wysłany: 2006-01-21, 00:11  

Gienio cos kiedys pisales na BO ze w Wembleyu jest Sky
wiadomo jak to z tym jest ?

Mentor 

Piwa: 706/1502
Wysłany: 2006-01-21, 00:19  

danielos chcąc nie chcąc zepsułeś :poglowie:
Ja tam nie będę znowu w Wembleyu pytał bo tam mnie brzydko okłamują. Niech ktoś inny się zakręci, albo od razu w Sporcie zapytać.

BTW: nie obraziłbym się gdyby ten jeden raz spotkanie się nie odbyło :P Ten weekend i tak będzie kolejnym wyrwanym z kalendarza.

Gieneq 

Wysłany: 2006-01-21, 00:26  

Cytat:
Gienio cos kiedys pisales na BO ze w Wembleyu jest Sky
wiadomo jak to z tym jest ?

bredziłem :bredzisz: gabor dzwonił przed meczem o superpuchar z betisem i pacjentka mówiła,że mecz będzie no to myślimy sobie nic tylko skysport mają...ale pani wprowadziła nas w duży błąd i jak okazało się na miejscu meczu nie ma :maruda:

Wit Ż. 

Wysłany: 2006-01-21, 00:43  

no to wszystko jasne :P
za tydzien nie bedzie mnie (na 75%) pewnie w Lbn, jade na weekend do Wro ;)
wiec sie zobaczymy pewnie dopiero na Atletico

dobry 

Wysłany: 2006-01-22, 12:27  

Powiem tylko tyle, ze jesli faktycznie dojdzie do spotkania to bedzie chyba pierwsza ustawka lubelskich cules w historii. Studiuje w Lublinie 4. rok i nigdy nie udalo sie zgadac, dlaczego = przemilcze. Dzis fizycznie i tak nie dalbym rady, ale za tydzien? Gdzie jest wembley? To jest ten shit pod atomikiem?

Gieneq 

Wysłany: 2006-01-22, 13:36  

Powiem tylko tyle, że jeśli dojedzie do jakiejś ustawki to, to napewno nie bedzie pierwsza w Lublinie :] Wembley koło UFO. Co prawda zezwolenia na sprzedaż alkoholu nie mają :maruda: Ale można sie napawać meczem dzięki "telebimowi" racząc się sokami i paluszkami solonymi ewentualnie z makiem :głupek:

Wit Ż. 

Wysłany: 2006-01-22, 14:36  

Wembley Pub
ul. Jasna 7

idac Krakowskim od strony Raclawickich, skrecasz w lewo przy budzie z kurczakami (Zloty Kurczak - tak sie chyba ta buda zwie :P ), idziesz jakies 30m mijasz uliczke (to wlasnie jest Jasna) i wchodzisz na taki plac, po lewej stronie jest Wembley Pub

rzeczywiscie wieksza grupa jeszcze jakis czas temu trudno sie bylo ustawic, ja chodzilem albo sam albo z kumplem
ale od ostatnich GD na ktore sie ustawilismy z Gieniem, Mentim i Gaborem na kazdym meczu Barcy ktore leca na C+ jestesmy obowiazkowo czy to wlasnie w Wembley, a jesli on z jakis wzgledow jest zamkniety (raz byla impreza zamknieta, a raz poprostu zamkniety O_o) to biegamy do Sport Pubu + kilku kumpli nie udzilajacych sie na stronkach. Tak wiec od jakigos czasu grupa 7-10 lubelskich cules spotyka sie aby wspolnie ogladac poczynania naszych ulubiencow ;)
A i zdazaja sie rozne pomeczowe atrakcje :>

Tak wiec goraco zapraszam, im wiecej tym lepiej :D Jak znasz jeszcze jakis innych Cules to bierz ich ze soba pod pache :P

Cytat:
To jest ten shit pod atomikiem?

chyba ci chodzi o Sport :P tia zgadzam sie sport jest do dupy, ale jak nie da sie gdzie indziej to trzeba sie meczyc przy malym telewizorku, ale ogolnie my mamy patent, ze bierzemy dwie lawki, ustawiamy je centalnie na sroku pubu i mamy wszystkich w dupie :P :P :P
a tak btw Atomika juz nie ma ;d

Gieneq 

Wysłany: 2006-01-22, 15:25  

na brak koncesji alkoholowej w wembely'u tez mamy patent :lol:

dobry 

Wysłany: 2006-01-22, 16:13  

Spoko, mniej wiecej wiem gdzie to jest. Jakis czas temu o atomiku bylo glosno w telewizji, podobno niezla rzeznia byla :D Juz dawno mnie tam nie bylo, wiec nie jestem na bierzaco. Ostatnio jak tam bylem /ze dwa lata temu w ostatki?/ to kumpel zabajerowal jakas swinie i ruchal ja w samochodzie pod akademikami przy polibudzie :] Ja to generalnie latam do klubow sie pobawic. W barach mi sie nie chce siedziec. Swego czasu czesto chodzilem do Megido, teraz glownie MC' albo 68. Chociaz tydzien temu bylem w esculapie, wczesniej policja mnie spisala bo szedlem sobie kulturalnie srodkiem ulicy :P

Gabor 

Wysłany: 2006-01-22, 17:24  

Gieneq napisał/a:
na brak koncesji alkoholowej w wembely'u tez mamy patent :lol:

chłopaki muszą tylko głosno kaszleć jak otwieramy puszki :]

Po krótce: Jest miło, przyjemnie i kooltoralnie , paluszki nawet są - poprostu zapraszamy :D

Wit Ż. 

Wysłany: 2006-01-23, 10:50  

za tydzien meczu Barçy z Mallorca tez nie ma w C+, mnie zreszta i tak by nie bylo bo wypadam na caly weekend
Spotykamy sie wiec najprawdopodobniej za 2 tygodnie na Athletico. Obecnosc obowizkowa !! ! :D
Moze juz bedzie :piwosz: w Wembleyu :P Jak nie to i tak damy rade :P

Siner 

Piwa: 80/126
Wysłany: 2006-01-25, 20:56  

Jak w końcu zaliczę beznadziejną sesję i wrócę do Lublina to może wpadnę na jakiś meczyk na Wembley :P

Odpowiedz do tematu