Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Ese chaval nos retirará a nosotros dos
Guardiola do Xaviego
o Iniescie
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Czołem wieśniaki! Benvinguts na forum!
Autor Wiadomość
Roodeck 
Black Adder

Piwa: 65/107

Wysłany: 2006-01-22, 20:34  

Witam. Kogóż to ja widze... Niemal sami najlepsi forumowicze z dawnego BO. Widzę że będzie tu ciekawie.
Chociaż obecne forum BO nie jest złe, ma taką... surrealistyczną atmosferę...
Ostatnio zmieniony przez Roodeck 2006-01-22, 20:36, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta

CnK 

Piwa: 57/88
Wysłany: 2006-01-22, 20:35  

widzę że wolnego czasu(którego było bardzo mało) będzie jeszcze mniej... :]

witam starych i nowych znajomych...:)

melvin 
wymazany

Piwa: 329/272
Wysłany: 2006-01-22, 21:42  

To ja może powiem parę słów o sobie na początek... urodziłem się w lipcu, a dokładnie w drugiej połowie lipca :lol: Wejściówkę na forum załatwił mi baixinho, który prywatnie jest moim rodzonym bratem. Na codzień jestem kibicem Ajaxu. Lubię Chucka Norrisa, a nie lubię Styrlinga Mosa. Myślę, że wspołpraca dobrze się nam ułoży... :lol:
Z żydowskim pozdrowieniem!!!

Latin 
Semper fidelis

Otrzymał 2 piw(a)
Wysłany: 2006-01-22, 23:27  

Jeszcze brakuje jakiegos fana Tottenhamu i wspólnie z PiotruHem będziecie mogli odmówic kadisz :]

DaaN 

Wysłany: 2006-01-23, 10:47  

To i ja sie przywitam po wiejsku :]
Czesc i chwala wisza jajca u Rafala?Nie? To chwala
A tak powaznie to shalom malete uwe zacne niewiasty :]

waldos 

Piwa: 74/142
Wysłany: 2006-01-23, 12:31  

Ty Daan też jesteś wieśniakiem ?? ???????
kto teraz nie jest wieśniakiem ??

baixinho 

Piwa: 399/122
Wysłany: 2006-01-23, 13:14  

granice niewystepowania wiesniakow scisle okreslaja granice miasta stolecznego warszawy. wewnatrz niego zyja wszyscy oswieceni przedstawiciele narodu polskiego

green 

Piwa: 307/76
Wysłany: 2006-01-23, 13:30  

czy aż tak jest dla Was ważna napinka z dawnymi kolegami? Mam teraz co drugi post czytać jak to w Wawie jest ujowo? Pozdrwiam serdecznie z tej strony Rkoemana, Sobiego i Miśka, bez Was jest jednak nie to samo... szkoda, że tak sie porobiło...

Jones 

Postawił 32 piw(a)
Wysłany: 2006-01-23, 14:00  

Witam! Ja już sie niby przywitałem w księdze skarg i zażaleń, ale mam nadzieje, że moderatorzy wybaczą mi wpis również tutaj ;)
Widze, że tutaj sama śmietanka się udziela, więc chcicałbym podziękować za zaproszenie ;)
Na forum Bo zmieniłem nicka na Buster, ale tutaj wolałem wrócić do poprzedniejszego. Pewnie mało kto mnie tu będzie kojarzył, bo sie mało udzielałem, ale ja 90% społeczności świetnie kojarze ;) Świetne forum, gratulacje dla twórców.

Raijn 

Piwa: 531/850
Wysłany: 2006-01-23, 14:03  

@GreeN - Masz racje. Chyba nam wszystkim razem i kazdemu z osobna brakuje tych niezapomnianych napinek w stosunku do nowych kibicow, a takze osob majacych inna, niz w/w wizji gry naszego ukochanego Klubu. Nie mowiac juz o forsowaniu jedynego slusznego swiatopogladu i celowym psuciu atmosfery... tak... jest za czym tesknic.

@Jones - ja Cie kojarze:) Pewnie pamietasz w zwiazku z czym :D

Jones 

Postawił 32 piw(a)
Wysłany: 2006-01-23, 14:29  

Cytat:
@Jones - ja Cie kojarze:) Pewnie pamietasz w zwiazku z czym :D

Kurcze a ja już myślałem ze zapomnieliscie ;) A poza tym to bylo dawno i nie prawda byłem młody i głupi :] A tak btw to niezłą pamięc Crow masz.

//Edited by Raijn: luz blues. Bylo - minelo :)

DaaN 

Wysłany: 2006-01-23, 15:00  

Mi tez tu brakuje swity Kumana, musicie cos z tym zrobic :]

lechoo 

Wysłany: 2006-01-23, 15:14  

Hola amig@s. Szkoda że się stało to co się stało. Będę się udzielał również tutaj w miarę możliwości czasowych.

Chao

Raijn 

Piwa: 531/850
Wysłany: 2006-01-23, 15:59  

Mam prosbe - zakonczymy juz temat "tego co sie stalo". Mysle ze ta strona (bo jednak jestesmy strona w sporze) obecna na tym forum, jest akurat w zdecydowanie mniejszym stopniu winna calemu zajsciu - odeszlismy, ustapilismy drugiej stronie. Dostali za darmo cala nasza prace, lacznie z grafika wykonana przeze mnie i kodem, autorstwa Hienki. Gdybym mial nastawienie kumana to po prostu bym zabronil im wykorzystywac te materialy, a w skrajnym przypadku wszedlbym sobie i je pokasowal (takie tam sa zabezpieczenia). Co sie stalo z BO przez te kilka miesiecy, chyba kazdy widzi. Wiec skonczmy z pierdoleniem, ze to wielka szkoda ze ich tutaj nie ma.

Dlaczego na BO nie ma podobnych postow? Dlaczego tam nikt nie wspomina, ze brakuje im Preda czy Crowa? Nie, nie mam z tym problemow. Uwazam tylko ze temat za zamkniety i tyle.

To jest forum o Barcelonie, a nie litania na temat dlaczego nie ma tutaj pewnych osob, czy tez o tym jakie te osoby sa straszne i okropne. Mysle ze wszystko zostalo jasno powiedziane w temacie "Dlaczego Cules.pl jest forum zamknietym". Kazdy kolejny post nawiazujacy do powyzszych - niezaleznie czy obrazliwy czy nie - bedzie kasowany. Nie chce mi sie ciagnac dalej tego tematu. Niech wawka sobie zyje na swoim forum i stronie i tyle - zostawmy ich w spokoju. Mam nadzieje, ze rozjebanie jednego serwisu im wystarczy.

PS. Wbrew temu co glosza - w chwili mojego odejscia wszystko dzialalo [forum rowniez - jak odchodzilem liste niedzialajacych tematow mozna bylo policzyc na palcach jednej reki, poza tym forum trzeba "konserwowac" (czytaj optymalizacja bazy danych, synchronizacja postow i uzytkownikow - bez tego nawet najsprawniejsze forum z czasem sie po prostu rozjedzie na maxa), a takze łatać wykrywane co jakis czas dziury].

Boraś 
Disco Commando

Piwa: 2577/1201
Wysłany: 2006-01-23, 16:45  

powiem tyle - skończmy w ogóle pierdolić na ten temat !! !! !! !!

/od Raijna: no przeciez to napisalem, nie?:P
2014: Sopot, Gdynia, Sopot, Warszawa x2, Gdynia, Olsztyn, Gdańsk
2015: Gdynia, Łódź, Sopot, Gdynia, Łódź, Olsztyn, Gdynia, Sopot
2016: Gdańsk, Wrocław, Gdynia, Olsztyn, Gdynia
2017: Gdańsk, Sopot, Gdańsk, Łeba, Warszawa, Sopot, Gdynia
2018: Gdańsk, Sopot, ...........

Odpowiedz do tematu