Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Para que voy a hablar del madrid si soy cule de pies a cabeza
Luis Enrique
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: kieła
2013-07-08, 20:49
David Villa Sanchez
Autor Wiadomość
danji 

Piwa: 244/80
Wysłany: 2013-07-10, 17:01  

@Mashi, opieranie się na plotkach chyba nie jest zbyt rozsądne :) Villa miał już wybrany dom pod Londynem, nagle jest w Atletico. Vieira latał nad Madrytem, a Ronaldinho był w Manchesterze.

Kluby z czołówki obserwują bardzo wielu graczy, którzy potencjalnie mogą być ich wzmocnieniem. Sprawdzają regularnie ich sytuację by wejść do gry w odpowiednim momencie. Naprawdę sądzisz, że Chelsea wykreśliła z notesu nazwisko Neymara dwa lata temu i ten zawodnik kompletni ich nie interesował?
Postaw piwo autorowi tego posta

Mashi 

Piwa: 129/134
Wysłany: 2013-07-10, 20:39  

Nie jestem na tyle głupi, żeby sądzić, iż się totalnie wyłączyli z wyścigu, ale skoro City - podobno - dawało Neymarowi czek 'in blanco', a ten i tak zdecydował się na Barcelonę, zachody pozostałych klubów były warte świeczki
Postaw piwo autorowi tego posta

Krystianooo 

Piwa: 179/211
Wysłany: 2013-07-10, 23:23  

jak przytulił na boku 40 mln to nie ma się co dziwić że wybrał FCB, mało tego owe 40 mln zgdzałoby się z tym o czym się pisało ze nawet po zakończeniu kontraktu FCB musiałaby wpłacić Neymarowi 40 mln na konto :)

Wit Ż. 

Piwa: 54/188
Wysłany: 2013-07-10, 23:30  

Skoro miał czek in blanco od City to negocjacje z Rosellem mogły wyglądać tak.

"Ojciec Neymara: Sandro, widzisz to? To jest czek z City. Mogę wpisać co chcę, ale... powiedzmy 40mln wystarczy żebyśmy zmienili zdanie.
Rosell: Ok."

Bezinteresowna miłość Neymara do Barcy to jest tylko na potrzeby mediów :P

Raijn 

Piwa: 532/850
Wysłany: 2013-07-11, 15:10  

imerr napisał/a:
Jaki jest ten duży plus? Dwa lata negocjacji i 60 mln za zawodnika z ostatnim rokiem kontraktu?

Neymar.
danji napisał/a:
To o czym napisał imerr, czyli rok do końca kontraktu i 60 baniek (w zasadzie to ja wciąż nie wiem ile kasy poszło) jest oczywiście ważne i ja żadnej transparentności w działaniach zarządu nie widzę. Tylko, że na razie Neymar zapowiada się naprawdę świetnie i jeśli wystrzeli zgodnie z oczekiwaniami to o tych czynnikach nikt nie będzie wspominał. Rynek jest tak zepsuty, że racjonalności w kwotach jakie padają za wielu piłkarzy po prostu nie ma. W myśl zasady: "kto bogatemu zabroni?".

Patrząc tylko na kwotę transferu i jakość zawodnika to zdecydowanie Neymar>Alexis y Czygra.

Dokładnie w tym kontekście.

Generalnie i kwota i transparentność przy tym transferze to z deka dramat. Tyle, że jeszcze większy dramat by był, gdyby Neymar wylądował np. w mierdzie i sprawdził się tak, jak się zapowiada (że się sprawdzi). Gorzej, jeżeli okaże się, że z wielkiej chmury mamy mały deszcz. Wówczas będzie to gwóźdź do trumny obecnego zarządu. Niemniej, na dzień dzisiejszy, jego transfer, biorąc pod uwagę wszystkie przytoczone wyżej (m.in. cytowanego przeze mnie Dandżaja) argumenty, to duży plus.

Wit Ż. napisał/a:
Bezinteresowna miłość Neymara do Barcy to jest tylko na potrzeby mediów :P

W świecie wielkiej kasy nie ma miejsca na bezinteresowną miłość.

Więcej szczegółów
Wystawiono 2 piw(a):
mikaelus, gelex
Odpowiedz do tematu