Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
No hay mejor campo para
sentirse culé que el Bernabéu

Luis Enrique
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Eredivisie
Autor Wiadomość
Jerry P 
Guti maricon!

Piwa: 271/693
Wysłany: 2011-01-19, 23:49  

po raz kolejny sie potwierdza ze defensywni zawodnicy sa swietnymi trenerami.
po takiej reklamie az skusze sie na jakis meczyk, choc tez czaje sie zeby obejzec Vitesse i Riverole.

Gilu 
Borat is not amused.

Piwa: 173/187
Wysłany: 2011-01-19, 23:54  

Jerry P napisał/a:
po raz kolejny sie potwierdza ze defensywni zawodnicy sa swietnymi trenerami.

A Koeman :lol:

A poważnie to bardzo się ucieszyłem, gdy usłyszałem, że Frank zostanie trenerem Ajaksu na dłużej i widzę, że (tak jak napisał Melvin) staje się on powoli holenderskim Guardiolą.

Co do Vitesse to został tam niedawno wypożyczony Marti Riverola z barcelońskiego Juvenil A. Chętnie bym obejrzał go w akcji w jakiejś poważniejszej piłce, ale niestety nie mam do dyspozycji Polsatu Futbol, więc jeśli byłby ktoś tak miły informować, jak on sobie tam radzi... :)
[Wczoraj 23:25] gustlik89: generlanie cale to forum prowadzi jedna wielka banda kretynow ktora w jednym szeregu mozna postawic z jarasem kaczynskim po prostu kolesiostwo i tyle
Postaw piwo autorowi tego posta

Jerry P 
Guti maricon!

Piwa: 271/693
Wysłany: 2011-01-20, 00:04  

no nie kazdy byly pilkarz jest dobrym trenerem :) ale wiekszosc to defensywni gracze, badz bramkarze

nie jest tez tak ze napastnicy nie moga nimi byc, to nie jest regula ktora dziala zawsze, na na ogol tak jest, dlatego nie widzi mi sie stawianie na jakiegos zawonika ktory kiedys byl 'czarodziejem'. cos al'a Zidane jak to wlasnie chca hala dzieci, z czego oczywiscie sie ciesze, ale nie wydaje mi sie zeby ten zawodnik mial ten dryg, tak ja nie mieli go Platini, Boniek, Maradona czy van Basten.
uprzedzam kolejnych, Johan jest takim samym wyjatkiem jak Koeman :P

nie odbiegajac od tematu, to rowniez z checia poczam info o Riveroli

melvin 
wymazany

Piwa: 329/272
Wysłany: 2011-01-20, 00:28  

chaos 
syn ulicy

Piwa: 1159/901
Wysłany: 2011-01-20, 11:19  

Melv, całkowita zgoda. Oglądałem tylko zrywami wczorajszy mecz Ajaxu, ale wyglądało to niesamowicie. Frank genialnie odświeżył styl Joden. Również żywię nadzieję, że Ajax niedługo wróci na stałe na europejskie salony piłkarskie.

melvin 
wymazany

Wysłany: 2011-01-21, 10:55  

Jeśli ktoś jest zainteresowany meczem Ajax - Feyenoord to można go w całości obejrzeć online lub pobrać z tego linka:

Ajax - Feyenoord

melvin 
wymazany

Wysłany: 2011-01-23, 14:15  

Jeśli poprzednimi postami zachęciłem kogoś do poświęcenia czasu i obejrzenia dzisiejszego spotkania Utrecht - Ajax to bardzo serdecznie przepraszam za stracone 2 godziny. Mea Culpa :sciana:

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
yeste
melvin 
wymazany

Wysłany: 2011-03-13, 18:46  

Ja tylko gwoli ścisłości napiszę, że Gruby (Pizza Man) dał dziś rade w meczu z Willem II. Ciekawe jak bedzie w czwartek w Moskwie i za tydzien w Hadze. Stekelenburg ma złamany palec, a mój ulubieniec Vermeer, wraca dopiero do normalnych treningów po zerwaniu wiązadeł. Tak więc najbliższe tygodnie należą do Jeroena Verhoevena :zolwik2:

melvin 
wymazany

Wysłany: 2011-03-21, 19:52  

Tak sie "bawili" po meczu z Ajaksem kibice, piłkarze i trener ADO Den Haag. Piosenki "idziemy łapać Żydów" i "Żydzi do gazu" to jedne z tych mniejszego kalibru jakie poleciały w stronę piłkarzy i kibiców Ajaksu. Sprawę zbada KNVB. Jak po meczu z Feyenoordem Jan Vertonghen obraził Portowców to dostał 3 mecze zawieszenia. Ciekawe czy bydło z Hagi również odpowie za to co zrobili....

melvin 
wymazany

Wysłany: 2011-04-24, 17:32  

W Holandii szykuje się prawdziwa uczta w końcówce rozgrywek. Na dwie kolejki przed końcem Twente ma 68 pkt, Ajax 67 i PSV 65. Między tymi drużynami rozegra się walka o majstra. PSV ma do rozegrania mecze z Vitesse u siebie i z Groningen na wyjeździe. Wyjazd na Euroborg może nie być łatwy. Ajax gra z Heerenveen na Abe Lanstra i z ... Twente u siebie w ostatniej kolejce. Wcześniej Tukkers grają z Willemem II. Wiele wskazuje na to, że może to być mecz (w Amsterdamie), który bezpośrednio zadecyduje o mistrzostwie kraju. Wcześniej obie drużyny zagrają jeszcze w wylęgarni insektów o Puchar KNVB. Oj będzie się działo! Oj będzie się dzieło! Ajax ma wszystko w swoich rękach i może sięgnąć po tytuł po raz pierwszy od czasów Koemana. Wystarczy wygrać dwa mecze....

Tu są bramki z dzisiejszego meczu z Excelsiorem:

Ajax - Excelsior 4:1

Warto zwrócić uwagę na trzeciego gola i na czwartego w wykonaniu Siema"Jemioły" de Jonga. Są tu też bramki z meczu karaluchy - p$v.

marcelklb 

Wysłany: 2011-05-04, 15:26  

A ja mam taką sprawę do kogoś z was. Interesuję mnie bowiem składy Ajaxu na przestrzeni ostatnich 10 lat. Po prostu chcę sobię ułożyć 11 tego zespołu biorąc pod uwagę ostatnią dekadę. Wiem że mogę zaliczyć tam takich piłkarzy jak Van Der Saar, Stam, Heitinga, Babel, Snejider, Huntelaar, Ibrahimovic... itd itd itd... ale ma ktoś może dostęp lub zna jakieś strony gdzie mógłbym znaleźć takie składy z poszczególnych sezonów. Lub może ktoś z was ułożyłby 11 Ajaksu ostatniej dekady...

melvin 
wymazany

Wysłany: 2011-05-04, 16:04  

Jako członek redakcji ajaxpoland.com i kibic tego klubu od wielu lat poczuwam się do pomocy :) Ale ogarnę temat jutro, bo dziś nie mam czasu.

PS Van der Sar odszedł w 1999 :)

marcelklb 

Wysłany: 2011-05-04, 22:07  

melvin już nie trzeba bo mam stronę z kadrami ... ale jeśli chcesz mógłbyś mi pomóc i wybrać 11 ostatniej dekadu ajaxu :)

soppa 
Nie wacha gowna

Piwa: 326/235
Wysłany: 2012-04-12, 22:30  

Ebi strzelil kolejna bramke, wcale sie nie zdziwie jak Dyzma go na Euro zabierze. Holenderska trawka zaczyna mu ponownie sluzyc :)

Mefju 
#moneybeautyfame

Piwa: 495/89
Wysłany: 2014-03-15, 19:44  

to jest skill, a nie tomahawki jakies z 30m...
nie wiem jak tu.

Odpowiedz do tematu