Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
El futbol es un juego
que se juega con el cerebro

Johan Cruyff
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Liga Mistrzów 08/09
Autor Wiadomość
baixinho 

Piwa: 399/122
Wysłany: 2009-04-15, 08:17  

pep tworzy historie :)

licze na to ze drugi polfinal nie bedzie caly angielski. nawet po cichu marzy mi sie calkiem poludniowy, ale to raczej nierealne
Postaw piwo autorowi tego posta

Pred 
VAMOS PREDRO

Piwa: 451/92
Wysłany: 2009-04-15, 16:43  

Ja licze na powtorke finalu z 2006 roku :) jedyny minus to taki ze znajomy postawil na awans Barcelony i Manchesteru patola :lol:

Nederlander 
Manu Chao

Piwa: 361/371
Wysłany: 2009-04-15, 21:54  

Tez liczylem na poludniowy polfinal, ale sam chyba zbytnio w to nie wierzylem. Szanse na awans Villarreal juz przed 1 meczem ocenialem marnie, a po remisie w Hiszpanii raczej mozna bylo postawic na Arsenal. Porto z kolei zabraklo precyzji w kilku swietnych okazjach - m.in. Fariasowi, a zwlaszcza przy tej glowce kiedy van der Sar minal sie z pilka. Jedna bramka i nie byloby United w polfinale... Szkoda, ale z drugiej strony to Anglicy w rewanzu zagrali nieco lepiej i mozna powiedziec, ze trzymali Porto w ryzach.

Prawde mowiac to tesknie za czasami kiedy w polfinale kazda druzyna byla z innego kraju. Brakuje mi w LM silnego Milanu, Bayernu, Valencii. Przydaloby sie tez, zeby w lidze holenderskiej poziom znow sie podniosl, bo ostatnio osiagnal dno. Cale szczescie jest jeszcze nasza Barcelona, bo inaczej ogladalbym te rozgrywki bez wiekszego entuzjazmu.

M_k 

Wysłany: 2009-04-15, 22:13  

Ale beznadziejny mecz.

3 sezon z rzędu w półfinale LM są 3 drużyny angielskie. To coś znaczy.

mroo 

Piwa: 745/725
Wysłany: 2009-04-15, 22:58  

ze ich liga jest bardzo slaba (poza tymi 3 zespolami) a taki bolton to by sie w primiera nigdy nie utrzymal :]

waldos 

Piwa: 74/142
Wysłany: 2009-04-16, 06:48  

ja złudzeń nie miałem że MU awansuje,mieli słabszy mecz u siebie ale w porto już byli lepsi i zasłużenie awansowali po pięknym golu ronaldo.
półfinały zapowiadają się bardzo ciekawie i będą to mecze na wysokim poziomie,tu już nie ma łatwych meczów ani rywali,zresztą podobnie było w większości ćwierćfinałów :) ale awans Barca zawdzięcza nie słabości bayernu a swojej wspaniałej grze,bo gdyby bawarczycy grali w bundeslidze tak jak we wtorek to pewnie już byliby mistrzami niemiec.
manchesterowi nie będzie łatwo,tak mniemam pamiętając mecze pucharowe między dwoma ekipami z tej samej ligi.
zresztą o nich się nie martwię,bo Pepa czeka wielki egzamin u guusa hiddinka.

Lemes 

Piwa: 290/108
Wysłany: 2009-04-16, 08:46  

mroo napisał/a:
ze ich liga jest bardzo slaba (poza tymi 3 zespolami) a taki bolton to by sie w primiera nigdy nie utrzymal :]

czyli Pool też jest słaby i by się w PD nie utrzymał ? ;] To ja teraz żałuję, że Chelsea wygrała, chociaż po półfinale tez zapewne będzie słaba jeżeli z nią wygramy, już koledzy z rm.pl o to zadbają :D

Odpowiedz do tematu