Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Si no salgo por las noches, no marco goles
Romario
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Premiership
Autor Wiadomość
YOZ 

Postawił 2 piw(a)
Wysłany: 2013-05-14, 11:47  

gelex napisał/a:
Teraz czekam tylko na animozje na linii Mou - Moyes. Nie wiem jakimi stosunkami panowie raczyli się lata temu i czy takowe w ogóle mieli, ale dla mnie para z nich może być wybuchowa.

http://www.realmadrid.pl/...lnosci&id=45388 - Drugi akapit pod tytułem newsa.
Postaw piwo autorowi tego posta

chaos 
syn ulicy

Piwa: 1159/901
Wysłany: 2013-05-14, 11:49  

Za Liverpool trzymam kciuki. Fajnie, jakby wrócili znów do zdobywania tytułów i walki z innymi w Europie.
Oby rzeczywiście wychodzili już na prostą.

SRT 

Piwa: 202/149
Wysłany: 2013-05-14, 13:13  

Liverpool zrobił świetne 2 transfery w zimie, Sturridge i Coutinho. Ich gra naprawdę może się podobać ostatnio ale jakoś nie mogą utrzymać równej formy i co rusz tracą punkty z lelakami :P Jak zrobią dobre transfery jeszcze przed sezonem, jakiś obrońca i skrzydłowy to może być nieźle (ciekawe czy suarez odejdzie?)
Ja również będę trzymał kciuki za ich powrót do topu ;)

xav 
Daj pyska!

Piwa: 351/99
Wysłany: 2013-05-22, 21:20  

http://www.sincearsenallastwonatrophy.co.uk/

świetujemy 8 rocznice

:zaloba: :zaloba:

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Mentor
chaos 
syn ulicy

Wysłany: 2013-09-01, 17:50  

Bezbłędny :lol2:

Więcej szczegółów
Wystawiono 4 piw(a):
noir_desir, Schumack, barcalover, Szczur
Marzec 

Piwa: 159/163
Wysłany: 2013-09-03, 21:14  

hmmm tak sobie myśle że sa naprawde duże szanse na to by MU wyladowali poza top 4 ;]
jakas dluższa kontuzja RVP ktory im przeciez sam tytul wygral w tamtym sezonie moze ich zniszczyc.
ten fellaini dupy nie urywa, obrone mieli w tamtym roku beznadziejną i w ogole jej nie zmienili.
jeszcze ten moyes fajny gosc, no ale co poza tym?
przy tej konkurencji jak sie porobila w te wakacje ciezko bedą mieli strasznie w tym roku wygrać cokolwiek.

memphis 

Piwa: 237/301
Wysłany: 2013-09-04, 17:29  

Stabilizacja na ławce trenerskiej Manchesteru miała olbrzymie zalety, ale w związku z tym zmiana warty może się wiązać z bolesnym okresem przejściowym.

Moyes to dobry trener, ale Ferguson był geniuszem. Z kilku światowej klasy zawodników oraz wielu średnich zawodników stworzył zespół, który od lat znajduje się w czołówce.

Do tego dochodzą problemy Moyesa z Rooneyem i podobno van Persim. Z dwoma najlepszymi piłkarzami Moyes ma problem.

Zaskakujące jest, że coraz częstsze są głosy, że Arsenal po transferze Ozila stał się pretendentem do zdobycia tytułu. Całkiem niedawno Mourinho wyśmiewał Arsenal, a to jedna z jego ostatnich wypowiedzi:
Cytat:
Nie zaakceptowaliśmy oferty Arsenalu za Dembę Ba, ponieważ oni w momencie podpisania kontraktu z Özilem stali się kandydatami do mistrzostwa

Z pojedynku o top4 do pojedynku o mistrzostwo? Kurtuazja czy Ozil jest aż tak dobry, tylko brakowało mu pełnego zaufania trenera i Mourinho o tym wie?

Faworytem do tytułu jest jednak Chelsea. Mają najlepszą kadrę, starego trenera, który ich zna i rachunki do wyrównania. Obydwa Manchestery są w budowie z mniejszymi bądź większymi problemami. Arsenal chyba pierwszy raz nikogo ważnego nie sprzedał, ewidentnie się wzmocnił, ale ciągle ma braki kadrowe. W Tottenhamie zaszło z kolei za dużo zmian. Villas-Boas będzie potrzebował trochę czasu, żeby wszystko poukładać.

chaos 
syn ulicy

Wysłany: 2013-09-07, 23:23  

Cytat:
West Ham United finished Division One runners-up in 1992–93, securing promotion to the top-flight. It was only the second year since the First Division had been remodelled into the fancy Premier League with its loads of cash and players in shampoo commercials. English teams were beginning to attract foreign players with exotic names who performed colourful Italian hand gestures at referees. West Ham signed a Portuguese striker and male model, prompting then–assistant manager Harry Redknapp to quip, "Dani is so good-looking I don't know whether to play him or fuck him."

:lol2: :lol2: Harry :zolwik2:

Całość: http://www.theguardian.co...ed-fan-west-ham

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
imerr
Szczur 

Piwa: 606/905
Wysłany: 2013-10-10, 14:08  

Cytat:
Football-related arrests rose by 4% during the 2012-13 season according to the Home Office. See how the figures break down by club, location and offence type.

http://www.theguardian.co...by-club-offence

YOZ 

Postawił 2 piw(a)
Wysłany: 2013-10-22, 22:28  

http://manutd.pl/aktualno...ore-poznalismy/
http://www.realmadrid.pl/...lnosci&id=48254
http://manutd.pl/aktualno...chester-united/

chaos 
syn ulicy

Wysłany: 2013-11-04, 22:47  

Tottenham - Everton :faja:

chaos 
syn ulicy

Wysłany: 2014-01-30, 08:36  

Marzec napisał/a:
hmmm tak sobie myśle że sa naprawde duże szanse na to by MU wyladowali poza top 4 ;]
jakas dluższa kontuzja RVP ktory im przeciez sam tytul wygral w tamtym sezonie moze ich zniszczyc.
ten fellaini dupy nie urywa, obrone mieli w tamtym roku beznadziejną i w ogole jej nie zmienili.
jeszcze ten moyes fajny gosc, no ale co poza tym?
przy tej konkurencji jak sie porobila w te wakacje ciezko bedą mieli strasznie w tym roku wygrać cokolwiek.

bukmarzec :zolwik2: Do tej pory Twoje słowa się sprawdzają, ale wrócili RvP i Roo, a do tego doszedł Mata, więc United powinni zacząć piąć się w górę.

Świetnie się śledzi Premierszips w tym sezonie. Oby taka walka była do końca, to będziemy świadkami sezonu, jakiego już jakiś czas nie było. I wcale nie dlatego, że Arsenal ciągle walczy majstra :lol:

Najbardziej trzymam kciuki za Liverpool, choć Arsenal też nie będzie taki zły. Do City się nie przekonam, bo to drużyna zbudowana wyłącznie na ropie szejków, a ja jestem futbolowym romantykiem, więc co innego mnie jara :zakochany:

A na koniec nasz Borucek z ostatniego meczu przeciwko Arsenalowi:

Anglikom się to bardzo spodobało:
https://twitter.com/ThePuntersPage/status/428558369222574080/photo/1

Mefju 
#moneybeautyfame

Piwa: 495/89
Wysłany: 2014-04-20, 18:19  

gdyby tak wygladala finalna tabela na koniec sezonu to chyba nikt z niej wymienionych nie moglby sie czuc zawiedziony.
nie wiem jak tu.

Mentor 

Piwa: 706/1503
Wysłany: 2014-04-20, 18:22  

Co? Liverpool nie miałby być zawiedziony trzecim miejscem? Arsenal piątym?

W ogóle dziwnie sformułowałeś zdanie albo teza jest do dupy bo City przecież nie będzie zadowolone z innego miejsca niż pierwsze, to samo Chelsea.

Przy takim układzie widzę ledwie dwa zadowolone zespoły - Chelsea oraz Everton.

Mniejsza o to, niech Liverpool wygra i będzie git, spadam na NBA :dance:

Mroczny Rycerz 
Superbohater

Piwa: 459/358
Wysłany: 2014-04-20, 19:09  

podbijam to co napisał Mentor.

o co Ci chodziło Mefju? jakiś chochlik się wkradł, czy co?

bo biorąc pod uwagę aktualną tabelę premiership i to co tu wkleiłeś, to podpis w Twoim poście nie ma najmniejszego sensu.

PS: liverpool ma 3 mecze do końca, 2 musi wygrać i 1 zremisować aby być pewnym mistrzostwa. dla dodatkowego smaczku następne spotkanie gra u siebie z głównym rywalem do tytułu, chelsea.
myślę, że po tej kolejce będzie wszystko jasne. przynajmniej mam taką nadzieję. bo ewentualna wygrana czerwonych, a nawet remis, to niemal 100% mistrz.

Odpowiedz do tematu