Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Se me pone la gallina de piel
Johan Cruyff
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: kuryl
2008-07-22, 13:41
Oleguer Presas
Autor Wiadomość
CnK 

Piwa: 57/88
Wysłany: 2006-03-28, 19:27  Oleguer Presas

Temat poświęcony naszemu nacjonaliście. Oleguer wydaje swoją pierwszą książkę o zdobyciu i świętowaniu mistrzostwa la liga w sezonie 2004/05, podziwiam w nim upór i niezwykłe przywiązanie do barw klubowych i katalonii o których, świadczą o nim jego wypowiedzi... :)

mroo 

Piwa: 745/725
Wysłany: 2006-03-28, 22:16  

no dzisiaj to byl wrecz profesor oleguer :)

jeden z moich ulubionych zawodnikow, zrobil tak gigantyczny postep ze szkoda gadac

szkoda tylko ze jeszcze w ofensywie mu troche brakuje :)
Postaw piwo autorowi tego posta

danji 

Piwa: 244/80
Wysłany: 2006-03-28, 23:10  

imo niewiele mu brakuje, zagrał bardzo pewnie niczym filar obrony... mając jeszcze po boku Bellettiego :/

Pavel 
Patrick Kluivert

Otrzymał 8 piw(a)
Wysłany: 2006-03-28, 23:15  

Bardzo dobry mecz Oleguera, widać, że bez Puyola też doskonale sobie radzi :D

baixinho 

Piwa: 399/122
Wysłany: 2006-03-29, 08:04  

ule niewatpliwie jest jednym z bardziej intrygujacych zawodnikow. niby taki szaraczek, bez daru od boga jak ronaldinho ale co sezon jest lepszy, uczy sie nowych rol na boisku i nowych zachowan

pamietam jak w pierwszym jego sezonie strasznie irytowalo mnie to ze nie potrafil sprytnie faulem przerwac akcji. albo odbieral pilke albo go mijali. teraz ten aspekt ma juz swietnie opanowany..ostatnie braki w defensywie daly nam okazje przekonac sie o jeszcze innych zdolnosciach - dotychczas byl 'tym drugim' ktorego zawsze asekurowal puyol czy marquez, a tu nagle okazuje sie ze i presas potrafi fantastycznie latac dziury, dobrze kierowac obrona i ustawiac pulapki offsajdowe. naprawde bardzo mi imponuje

ksiazeczka na pewno jest ciekawa i podejrzewam ze przesiaknieta emocjami. mimo wszystko dobrze ze ule zamiast jak swego czasu walczyc z policja, przerzucil sie na walke slowem. fajnie ze w druzynie jest ktos dla kogo haslo catalunya is not spain nie jest tylko transparentem ale zyciowym mottem. szkoda ze zapewne nigdy sie nie dowiemy co on w tej ksiazce naskrobal :D

Voyteck 

Piwa: 541/288
Wysłany: 2006-03-29, 14:58  

Żyjemy w czasach, kiedy wszystko pojawia się w sieci torrent, nawet książki, więc kto wie?

Oczywiście przydałoby się, żeby wyszła wersja angielska albo chociaż hiszpańska, ale prawdę mówiąc prędzej spodziewałbym się japońskiej albo chińskiej :P

Co do postępów Oleguera, naprawdę są imponujące, mam tylko nadzieję, że Presas nie zatrzyma się w którymś momencie albo jego kariery nie zrujnują kontuzje, bo nie trzeba daleko szukać - nie tak dawno, zaledwie o rok starszy Gabri zapowiadał się na wielki talent i też w pewnym okresie kariery cechował się olbrzymią uniwersalnością i zdolnością adaptacji do nowej sytuacji, a jednak nie rozwinął tych umięjętności jak np. Lucho, który też geniuszem nie był, a stał się dzięki tym cechom w Barcelonie Bogiem.

Oleguer ma dopiero 26 lat i jeszcze sporo przed nim. A co do jego umiejętności gry w ofensywie, pokazał kilka razy na co go stać. Kwestia tylko żeby robił to częściej.

Pred 
VAMOS PREDRO

Piwa: 451/92
Wysłany: 2006-03-29, 17:30  

Nigdy go nie lubilem, ale ostatnio polubilem, slepy nie jestem i widze, ze jednak nie jest taka ostatnia sierota. A w porownaniu do tego co prezentowal soba niedawno to postep niesamowity. Teraz porownywanie do Bellettiego wydaje sie smieszne, bo Brazylijczyk po sezonie imo jest jednym z pierwszych do wylotu, a to oznacza /bo odchodzi rowniez gabri/ ze klub musi kogos na prawa obrone sprowadzic. I ciekawe czy sprowadza kogos mlodego czy jakiegos cracka, tak czy siak wydaje mi sie, ze Oleguer w przyszlym sezonie bedzie musial sie mocno napracowac zeby grac, no ale dobrze ze jest z nami.

Jones 

Postawił 32 piw(a)
Wysłany: 2006-03-29, 18:56  

sorry Pred ale jakiego np. cracka masz na myśli? Bo ja akurat na prawą obrone niezbyt jakiegos "cracka" widze ;)

mikaelus 

Piwa: 730/976

Wysłany: 2006-03-29, 20:39  

Cafu :D

"Hoy, ma?ana y siempre con el Barça en el corazon" - José Mário dos Santos Félix Mourinho

Mentor 

Piwa: 706/1502
Wysłany: 2006-03-29, 20:46  

On jest chyba starszy niż węgiel.

Wit Ż. 

Piwa: 54/188
Wysłany: 2006-03-29, 21:34  

"Nie dotykaj Ula,
bo cie Ula ulula" :P

Kot 
Claudia Cardinale

Piwa: 9/8
Wysłany: 2006-03-29, 21:45  

Belletti jest dobrym zmiennikiem na prawa strona-nie wiem czemu checie sie go pozbyc.. Ja bym sie zastanowil nad solidnym zmiennikeim na srodek obrony a nie na prawa..

baixinho 

Piwa: 399/122
Wysłany: 2006-03-30, 07:17  

belletti powiedzial ze sie do konca kontraktu nigdzie nie rusza, a wiec bedzie cieszyl nas swoja gra jeszcze 3 lata.. w tej sytuacji kupowanie prawego obroncy chyba mija sie z celem, chyba ze ule rozpatrujemy jako rezerwejro na srodek, bellettiego jako rezerwejro na prawa to wtedy mozna kogos sciagnac - ja powtorze jaka opcje bym preferowal - hatem trabelsi

Pred 
VAMOS PREDRO

Piwa: 451/92
Wysłany: 2006-03-30, 11:48  

Skoro ma zamiar zostac to niech swoja postawa udowodni, ze jest tej druzynie potrzebny, bo ostatnio jego nonszalancko-kozacka postawa jakos mi obrzydla. Belletti jako zmiennik Ulagera niby OK, ale wolalbym aby Presas o to miejsce walczyl z kims innym, lepszym. Bym nie musial sie obawiac tego, ze Belletti 'bedzie wozony' jak bedzie musial wystapic z jakims mocniejszym zespolem.

CnK 

Piwa: 57/88
Wysłany: 2006-03-30, 15:49  

akurat to, że belletti chce zostać niewiele znaczy jeślii zarząd da mu wyraźnie do zrozumienia, że nie jest już mile widziany... :]

tyle mówiło się o transferze alvesa z sevilli, ale zobaczymy...

Odpowiedz do tematu