Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
En el mundo de los ciegos,
un bizco es el rey, pero sigue siendo bizco

Johan Cruyff
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Raijn
2010-12-14, 12:40
Gai Yigaal Assulin
Autor Wiadomość
Mefju 
#moneybeautyfame

Piwa: 495/89
Wysłany: 2008-05-03, 15:22  Gai Yigaal Assulin

Młody Izraelczyk w moim wieku (rocznik 91') który już robi karierę :D Mały bo tylko 1.73 cm więci będzie musiał spędzić trochę czasu na siłowni (jak Krkić :D ) Ma podpisany kontrakt w którym widnieje klauzula oferty minimalnej w wysokości 20mln â�Ź. Nie było o nim głośno tak jak swojego czasu o Bojanie, Dos Santosie czy Messim ale fani Barcy od dawna wiedzą o jego nieprzeciętnych umiejętnościach oaz zdają sobie sprawę że Gai może stać się w przyszłości przydatnym graczem pierwszego składu. Co ciekawe zadebiutował on już w dorosłej reprezentacji Izraela. W towarzyskim meczu przeciwko Chile zmieniając w 78 minucie gwiazdę zespołu, gracza Liverpoolu - Yossi Benayoun'a, został tym samym najmłodszym graczem grającym w reprezentacji bijąc rekord Ben Sahar'a o 195 dni ;)
Ja pierwszy raz usłyszałem o nim kiedy interesowało się nim Chelsea, kiedy to młody Izraelczyk powiedział że nigdzie się stąd nie rusza :P Podobno, jeśli kariera w Katalonii nie będzie szła za dobrze to Gai chciałby grać w Maccabi Tel Aviv. Wielce prawdopodobne jest że jeśli w klubie stery obejmie Guardiola, to wraz z nim z Barcy B do pierwszego składu wskoczą Gai oraz Thiago Alcantara.

próbka umiejętności Gaia

Enjoy :faja:
nie wiem jak tu.
Postaw piwo autorowi tego posta

xav 
Daj pyska!

Piwa: 351/99
Wysłany: 2008-05-03, 15:38  

najlepsze drugie imie w barcelonie.

Dodo 

Piwa: 616/154
Wysłany: 2008-05-03, 16:44  

zamiast nazwiska valiente powinien byc thiago alcantara

osobiscie wieksze nadzieje wiaze wlasnie z brazylijczykiem. z mlodziezowek widzialem tylko urywki, o ile wiem ostatnio mial kontuzje (ktos z barca tv moglby opisac, jak sie spisywal w drugiej druzynie?). kiedys eurosport transmitowal jakis youth cup, tam tez prezentowal sie bardzo dobrze grajac z pare lat starszymi chlopakami. podobnie jak gai zadebiutowal w pierwszej druzynie, na yt sa fragmenty.

z tego, co zauwazylem, to grywa w srodku pola, choc jest w takim wieku, ze jeszcze nie wiadomo, kto z niego wyrosnie.

assulin przypomina messiego, z tym, ze jest prawonozny i ponoc nie sprawia mu wiekszej roznicy na ktorej stronie ataku gra

baixinho 

Piwa: 399/122
Wysłany: 2008-05-03, 19:36  

gai jest chyba szybszy od messiego nawet, ma niesamowite przyspieszenie, niezle tez znajduje sie pod bramka. szkoda ze kolejny drobiazg, ale widac taka nasza szkolka :/

jezeli fizycznie jest na to gotowy to bym zopomnial o gds i stawial na gaia, ale pewnie jeszcze troche na to za wczesnie

visca 
Wea!!!

Piwa: 30/1
Wysłany: 2008-05-04, 21:34  

Thiago miał jakieś problemy zdrowotne i przez dużą część sezonu nie grał

Problem z Gaiem jest taki, że to kolejny po Leo i GdS prawo skrzydłowy, dlatego mam nadzieję, że prawda jest, że tak samo dobrze sobie radzi po drugiej stronie ataku

najt 

Piwa: 117/162
Wysłany: 2008-05-05, 19:45  

Gds dużo lepiej spisuje się na lewym skrzydle.

visca 
Wea!!!

Wysłany: 2008-05-05, 20:16  

czy ja wiem. Mi szczerz mówiąc bardziej sie podoba jak gra na swojej nominalnej pozycji.

najt 

Wysłany: 2008-05-05, 21:31  

i strzela z półobrotu? ;>

Dodo 

Wysłany: 2008-05-05, 21:41  

pochopna decyzja wydaje sie skreslanie 18-letniego chlopaka po srednio udanym pierwszym sezonie, zwlaszcza, ze 80% skladu zawiodlo.

skoro jednak jest w barcelonie, a nie ligowym przecietniaku, trzeba wymagac od niego wiecej, niz od utalentowanego juniora. konkurencja go przerasta, a do pierwszej druzyny ma wejsc gai, wiec ja sprobowalbym gio na lewej obronie. nosa do strzelania nie ma, ale biegac lubi, imponuje zacietoscia, ale tu muialby popracowac nad technika, na granicy spalonego dobrze gra w ataku, to moglby tez na obronie i niezle dosrodkowuje. moglibysmy wyhodowac swojego alvesa ;)

najt 

Wysłany: 2008-05-05, 22:08  

wątpie by miał jakiekolwiek pojecie o obronie a w szególności o trzymaniu linii. wydaje mi się, że w co drugim meczu gubiłby ją przez co napastnicy wychodziliby na czystą pozycję ;] no ale Gabri też zaczynał od pierwszej linii więc... ;]

visca 
Wea!!!

Wysłany: 2008-05-05, 23:18  

problem z Gio jest taki, że wszyscy patrzą na niego przez pryzmat Bojana. Wszyscy zaraz chcą by grał tak jak Bozia czy Messi ale mało kto pamieta, że nie każdy tak szybko się rozwija. Dla porównania Puyol debiutował w pierwszej ekiepie w wieku 25 lat cie nie przeszkodziło mu być jednym z najlepszych obronców Europy ostatnich lat

Jamal King 
State of Trance

Piwa: 20/12
Wysłany: 2008-05-05, 23:22  

Puyol w wieku 25 lat debiutowal?? Skad masz takie info???

visca 
Wea!!!

Wysłany: 2008-05-05, 23:23  

21 miało być oczywiście :-)

Dodo 

Wysłany: 2008-05-05, 23:26  

akurat puyol w wieku 25 lat mial 4 czy 5 sezonow gry w pierwszej druzynie za soba

pisalem, ze nie ma co oczekiwac cudow od nastolatka, ale taka prawda, ze mlodzik w barcelonie, zwlaszcza w ofensywie, albo czaruje od poczatku, albo konczy jak sergio garcia czy crosas. zwlascza ostatnio mamy przyplyw talentow z la masii, dlatego skoro w pierwszym sezonie gio nie zdobyl zaufania, w nastepnym szanse moga dostawac gai i thiago

visca 
Wea!!!

Wysłany: 2008-05-05, 23:29  

istnieje też trzecia droga (polityką zajechało :lol: ) czyli zawodnik pokazuje pełnię mozliwości troche poźniej niż inni

Odpowiedz do tematu