Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Se me pone la gallina de piel
Johan Cruyff
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: kuryl
2012-07-20, 17:43
Josep Guardiola
Autor Wiadomość
JeLeN 
Przyjaciel Forum

Piwa: 27/131
Wysłany: 2014-12-26, 11:08  

http://spielverlagerung.c...-pep-guardiola/

Ronaldinho4ever 
Guardiola

Piwa: 2/24
Wysłany: 2015-01-27, 19:03  

Osobiście bardzo go cenię za jego nieszablonowe pomysły i za to, że za jego i Cruyffa czasów tiki-taka była najlepsza. Pozostałym trenerom zawsze czegoś brakowało. Jako jedyny również zdobył 6 trofeów w jednym sezonie, o czym już pisałem. Szkoda, że się wypalił i odszedł, aczkolwiek tu też znajduję plus- wiedział, kiedy zejść ze sceny i pamiętamy go jako geniusza!

bartrax 

Wysłany: 2015-12-28, 13:47  

On jest jednym z najlpezych teraz trenerów - nominacje do Złotej Piłki dla najlepszego trenera za nic nie dają . Teraz on jest na celowniku manchester city i chelsea, zobaczymy kogo będzie stać na zachcianki Pepa.

Boraś 
Disco Commando

Piwa: 2580/1200
Wysłany: 2016-05-22, 00:35  

2008 - 2016

3x Liga
2x Copa Del Rey
3x Spanish Super Cup
2x UEFA Champions League
3x Club World Cup
3x UEFA Super Cup
3x Bundesliga
2x German Cup
2014: Sopot, Gdynia, Sopot, Warszawa x2, Gdynia, Olsztyn, Gdańsk
2015: Gdynia, Łódź, Sopot, Gdynia, Łódź, Olsztyn, Gdynia, Sopot
2016: Gdańsk, Wrocław, Gdynia, Olsztyn, Gdynia
2017: Gdańsk, Sopot, Gdańsk, Łeba, Warszawa, Sopot, Gdynia
2018: Gdańsk, Sopot, Gdańsk
2019: Gdańsk, ..........
Postaw piwo autorowi tego posta

Więcej szczegółów
Wystawiono 2 piw(a):
najt, 939
Jerry P 
Guti maricon!

Piwa: 272/698
Wysłany: 2018-03-14, 00:57  

Cytat:
?Bild? opublikował fragment biografii Dr. Hans-Wilhelma Müller-Wohlfahrta, który opowiedział w nim o Pepie Guardioli.

Niemiecki lekarz pracował w Bayernie przez 38 lat, ale w kwietniu 2015 roku zrezygnował ze swojej posady po kilku rozmowach z Pepem Guardiolą. 75-latek opisał swoje skomplikowane relacje z hiszpańskim szkoleniowcem, który w połowie 2013 roku zastąpił Juppa Heynckesa.

- W pierwszym sezonie mieliśmy dużo więcej urazów mięśniowych, niż w tak udanym 2012/2013. Guardiola wiedział wszystko lepiej. Chciał zrobić pięć minut rozgrzewki w pośpiechu, to miało wystarczyć, ale to nie mogło być dobre.

- Ja po prostu nie mogłem do niego dotrzeć, przekazać mu sposobu, w jaki myślę i pracuję. Nie interesowały go nawet moje raporty o kontuzjach. Gdy tylko chciałem z nim porozmawiać, odwracał się i odchodził.

- Za każdym razem, gdy odstawiałem zawodnika z powodu kontuzji mięśniowej, trener był zły. Mówił zdenerwowany, że przecież nadal może grać.

- Pewnego dnia usiadłem z Guardiolą przy dużym stole, na którym gracze jedli rano śniadanie i naczynia wciąż na nim stały. Mieliśmy poszukać porozumienia, ale doszło do eskalacji konfliktu. Całkowicie straciłem nad sobą panowanie i uderzyłem pięścią w stół, wówczas pospadały z niego talerze i kubki. Nie mogłem znieść, że trener, który przeżył tyle lat, co ja mam doświadczenia, nie ma zamiaru słuchać moich rad.

- Pep Guardiola to osoba o niskim poziomie pewności siebie, która robi wszystko, by to ukryć. Dlatego wydaje się żyć w ciągłym strachu, ale nie przed porażkami, tylko utratą władzy i autorytetu.

- O moim odejściu przesądziły wydarzenia po przegranym 1-3 spotkaniu z FC Porto. Gdy gracze znajdowali się już na łóżkach, zostałem zaatakowany przed całym zespołem i obwiniony o wiele urazów. To ja miałem odpowiadać za ich problemy fizyczne i porażkę. Czułem, że to głęboko rani mój honor.

- Porozmawiałem z moją żoną i synem i podjąłem decyzję, że po 38 latach muszę zrezygnować z pracy w Bayernie Monachium ? powiedział Müller-Wohlfahrt.

the special pep

Odpowiedz do tematu