Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Lo único que tengo blanco
son los calzoncillos, así cuando me los cago,
lo hago muy agusto

J.L. Nunez na posiedzeniu RFEF
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: kuryl
2008-05-14, 23:05
FC Barcelona v Manchester Utd
Autor Wiadomość
Alvaro 
No. 14

Piwa: 15/5
Wysłany: 2008-04-19, 23:50  FC Barcelona v Manchester Utd

FC Barcelona - Manchester Utd

v

Pojedynek elektryzujący całą Europę. Rywalizować będą jedne z najlepszych zespołów świata. Na Camp Nou pojawi się okolicznosciowa mozaika, której hasło bedzie brzmialo: "tots units fem forca" - razem jestesmy silni. Czy Barcelonie uda się przełamać angielski monopol?

Pierwsze starcie 23.04.2008 w Świątyni Futbolu - Camp Nou

Rewanż rozgrywany będzie 29.04.2008 w Teatrze Marzeń, Old Trafford

----------------------------------------------------------------------------

Nie będę skupiał się na ligach krajowych, bo każdy wie, jak odmienne postawy prezentuja oba zespoly na krajowych podworkach. My od dłuższego czasu dołujemy, ManU kroczy po 17 tytuł mistrzowski. Dlatego przedstawie w skrócie dotychczasową drogę obu zespołów do półfinału Ligi Mistrzów.

Gospodarze środowego meczu prezentowali się następująco:

Czerwone Diabły rozegrały następujące spotkania:

Wielu dziennikarzy sportowych skreśla nasze szanse jeszcze przed dwumeczem. Do tego grona dołączają bukmacherzy(kursy by Expekt):

FC Barcelona - Manchester Utd.
1- 2.35
X - 3.05
2 - 3.15

Awans:
FC Barcelona - 2.35
Manchester United - 1.60

Ogólne statystyki w Champions League:

Porównanie najlepszych strzelców:

Szczypta historii...
Po niemal dziesięciu latach spotykamy się ponownie ;] Ostatnie mecze w Champions League oba kluby rozegraly w sezonie 1998-1999. Barca znalazla sie wowczas w grupie D: Barcelona, Bayern, Brondby, Manchester Utd, nazwaną nie bez powodu grupą śmierci (finał tej edycji: Bayern - Manchester).

Wyniki były wówczas następujące:

[youtube]http://pl.youtube.com/watch?v=8nJoW8NTP3g[/youtube]

Arbitrem tego meczu będzie pan Massimo Busacca

Szwajcarski sędzia piłkarski, włoskiego pochodzenia. Urodzony 6 lutego 1969 w Bellinzona. Na co dzień pracuje jako dyrektor naczelny w jednym z przedsiębiorstw. Hobby: urlopy na nartach. Międzynarodowym sędzią jest od 01.01.1998. W 2002 roku sędziował w finale Champions League. W obecnym sezonie pełnił rolę arbitra w 6 meczach europejskich pucharów. Pokazał 15 żółtych kartoników, 6 dla gospodarzy, 9 dla gości.

Dotychczasowe mecze zainteresowanych drużyn prowadzone przez Busaccę:
24 sierpnia 2005 Debreceni VSC - Manchester United 0-3
5 grudnia 2006 FC Barcelona - Werder Brema 2-0
19 września 2007 FC Barcelona - Olympique Lyon 3-0

Na liniach asystować mu będą Matthias Arnet i Stehane Cuhat, a czwartym sędzią oficjalnym będzie Claudio Circhetta. Delegatem UEFA został Roland Tis z Belgii, obserwatorem sędziów - Nikolay Levnikov z Rosji.

Przewidywane składy: ....

Transmisję z meczu przeprowadzi:

Dodatkowo, we wtorek (22 kwietnia) i we środę (23 kwietnia) radiowa Trójka nadaje z Barcelony :)

Kod:
Będziemy na meczu FC Barcelona, porozmawiamy z architektem stadionu Camp Nou, odwiedzimy radykalnych kibiców i poplotkujemy o piłkarzach. Zajrzymy do sklepu FC, poznamy Polaków, którzy przylatują do Barcelony specjalnie na mecz swojej ukochanej drużyny, a w Klubie Trojki spotkamy weteranów jednego z najlepszych zespołów na świecie.
[polskieradio.pl/trojka]

Na koniec - Barca Toons: Manchester Utd ;)

Więcej szczegółów
Wystawiono 10 piw(a):
BlueLion, fanxtar, Kendzior, rahH, Boraś, Mentor, Łupin, Gilu, Pietro, Janio
fanxtar 
The Legend

Piwa: 259/159
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2008-04-20, 00:07  

Fajna zapowiedź :)

Statystyka Krystyny miażdży ale gdyby Eto'o czy Messi grali tyle co on, to nie byłoby takiej rozbieżności w ilości strzelanych goli.

Z drugiej strony wystarczy podwoić krycie Ronaldo, Rooneya i Carlito i będziemy niemal pewni, że nikt nam gola nie strzeli :D Nie to co u nas, gdzie każdy może trafić :lol:

Zagramy piach ale Manchester zagra większy. Będziemy lepsi o 2 ziarenka.

YOZ 

Postawił 2 piw(a)
Wysłany: 2008-04-20, 09:52  

United na Camp Nou zapewne wyjdzie w ustawieniu 1-4-5-1(lub w podobnym z jednym napastnikiem na szpicy), takze Rooney i Tevez nie zagraja razem od poczatku spotkania. Po kontuzjach do kadry Manchesteru wracaja Vidic i Portugalczyk Nani. W ostatnim ligowym meczu United nie grali Hargreaves, Anderson(urazy) oraz Van der Sar.

Moja kadra na mecz z Barcelona: Van der Sar, Kuszczak, Brown, Ferdinand, Vidic, Evra, O'Shea, Silvestre, Pique, Nani, C. Ronaldo, Park, Giggs, Scholes, Carrick, Anderson, Rooney, Tevez, Hargreaves?, G. Neville?

"Barcelona jest niesamowitym klubem z bogatą historią i zawodnikami odpowiedzialnymi za to, by grać dobrze. Lionel Messi jest zdumiewającym zawodnikiem, a dodatkowo znam go od kilku lat i jest też czarującą osobą. Jedyne czego on chce to grać w piłkę. Po nim jest tam też oczywiście Samuel Eto'o znany ze swojego rytmu i umiejętności strzelania goli. Poza tym jest tam jeszcze mnóstwo dobrych zawodników. To będzie jedno z tych spotkań, w których wydaje mi się, że wszystko może się zdarzyć. Oba zespoły są zdolne do tego, by czynić niewiarygodne rzeczy. To będzie fantastyczne." - Bobby Charlton
Postaw piwo autorowi tego posta

BlueLion 
Born To Be Doomed

Piwa: 80/106
Wysłany: 2008-04-20, 10:20  

Cóż, skoro najsłabsza w swojej historii Valencia była w stanie wgrać Puchar Króla, to może arcysłaba ekipa Rijkaarda będzie w stanie wygrać Ligę Mistrzów ?? :> Szkoda, że nie gramy pierwszego meczu na wyjeździe, wiedzielibyśmy dużo więcej.

Cytat:
Zagramy piach ale Manchester zagra większy. Będziemy lepsi o 2 ziarenka

Oby.

rahH 

Piwa: 27/36
Wysłany: 2008-04-20, 10:38  

Mimo wszystko chyba stać nas na 1-0 w pierwszym meczu na Camp Nou lub 2-1 :lol:
Tak jak ktoś pisał w szałcie myślę, że Messi sie lepiej zaprezentuje od wiadomo kogo ale najważniejsze będzie to który otrzyma większe wsparcie ;] i tu sie boje...
Łudzę się że Deco wyjdzie w 2 połowie, zagra jedno kluczowe podanie i wygramy 1 mecz :zawstydzony: bo Deco najlepiej rozumie sie z Messim ;]

Pred 
VAMOS PREDRO

Piwa: 451/92
Wysłany: 2008-04-20, 10:53  

Dobrze, ze LM to zupelnie inna para kaloszy i w meczu z MU nasi grajkowie beda zapyerdalac az milo, stwarzac mnostwo sytuacji i je wykanczac. Genialnym posunieciem mistera bylo odpuszczenie sobie paru ostatnich meczow po to aby we srodowym pojedynku gigantow zaskoczyc wszystkich wszystkim.

Marzec 

Piwa: 159/163
Wysłany: 2008-04-21, 15:17  

Potrzeba nam jednego.

Potrzeba nam jak nigdy właśnie tego:
http://www.youtube.com/wa...feature=related

:)

Kot 
Claudia Cardinale

Piwa: 9/8
Wysłany: 2008-04-21, 15:41  

Moim zdaniem wygramy 2-0 po dobrej grze, przypominajacej druga polowe meczu z Espanyolem

Iniesta, Messi

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
beneras
Pietro 

Piwa: 6/352
Wysłany: 2008-04-21, 16:16  

Właściwie nie wiem dokładnie dlaczego, ale ostatnio mam przeczucie, że wygramy i to bez straty bramki. Taki wynik byłby świetną zaliczką przed rewanżem. Mój optymizm bierze się chyba z tego, że ManYoo nie ma jakiejś świetnej obrony, a my mamy Leo ;) Poza tym piłkarzy nie będzie trzeba motywować i zagrają na przysłowiowej pełnej k***ie :D

Myślę, że przy braku błędów w obronie jesteśmy w stanie osiągnąć 3-0.

Eto'o, Iniesta, Messi ;)

baixinho 

Piwa: 399/122
Wysłany: 2008-04-21, 16:45  

jestem podobnym optymista jak Predator. zagramy niegorzej niz w ostatnich meczach a to musi nam dac zwyciestwo

fcfanka 

Piwa: 9/6
Wysłany: 2008-04-21, 18:29  

chyba ta swietna zapowiedz podziałała na wszystkich bardzo optymistycznie :)
gramy u siebie, jest Messi i musi poprawadzic Barce do zwyciestwa. mam nadzieje ze Rijkaard wezmie sobie do serca to ze walczy juz tylko o puchar LM
Visca El Barca !!
"FC Barcelona nie może i nie umrze! [...] Teraz chcę zapomnieć o wszystkich błędach, które oddaliły mnie od klubu i chcę być częścią walki o dawną świetność Barcelony. Jeżeli ktoś jest ze mną, niech mówi." - Hans Gamper

Kendzior 
!

Piwa: 752/1370
Wysłany: 2008-04-21, 22:42  

jezeli wygramy LM, to superpuchar europy liczy się do tego czy następnego sezonu :> cos mi sie wydaje ze do nastepnego, ale jeżeli nie, to ciągle walczymy o 2 trofea :P

Pojedziemy z nimi jak z Espanyolem :P
2-1 Etoo x5
"Fani Realu niech spojrzą prawdzie w twarz - obecni piłkarze tego klubu nadają się do pucowania barcelońskiej La Rambla. To też robi się na kolanach, czyli w ich ulubionej pozycji"" - Wojciech Kowalczyk, 30.11.2010 w komentarzu do !V!

Schumack 

Piwa: 223/380

Wysłany: 2008-04-21, 23:22  

Mam nadzieję, że nasi potraktują 1/2 LM jako mecz prawdziwych facetów (etuś :D ) i tzn od 1 minuty zagramy na wykurwistym pressingu tak, że krysia i spółka po 20 minutach zmienią pampersy :]

Ryj pewnie do ostatniej minuty będzie się pocił nad tym kto ma grać na lewym ataku a kto na pozycji deco.. Mam nadzięję że zagramy iniesta-etoo-messi a w pomocy jednak z gudim bo IMO deco tylko na ostatnie 20minut .Inaczej może być powtórka z GD.

Wkurwia mnie Zambrotta który cały sezon gra wielkie gówno a mimo to cały czas ma miejsce w pierwszym składzie.Oby przeciwko ronaldo zagrał mecz życia.
4-0 dla nas .Eto'o, Toure , Messi i Bojan. :]
Ku...r..w..a całe 2 lata jade kumplowi ze stancji jaki to man u jest słaby i teraz nie ma innej opcji jak wygrać z tymi leszczami :D Otherwise mam ['] :beczy:

YOZ 

Postawił 2 piw(a)
Wysłany: 2008-04-22, 09:06  

4:4

Brown(o.g.), Eto'o, Henry, Messi - Vidic, C. Ronaldo, Rooney, Ferdinand

\o/

[`]

1+2=4

```,,,

^^

+_+

!=_=!

0-700

dziki 
Krakus!

Piwa: 400/172
Wysłany: 2008-04-22, 10:33  

Phi tam. Cristiano już płacze, bo przeczytał na Visca el Barca dot com, że w meczu wystąpi Oleguer Presas. Ule powstrzyma Krystynę, zatrzyma Teveza, zdołuje Rooney`a i da w kość Andersonowi. A ponadto strzeli trzy hat tricki, przywróci formę Ronniemu, obleci kosmos dookoła i wróci na rundkę honorową dookoła bramki. Ach i byłbym zapomniał - strzeli samobója.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi