Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Blancos llorones saludad a los campeones!
Luis Figo
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: kuryl
2008-04-02, 12:45
FC Barcelona - Real Valladolid
Autor Wiadomość
fanxtar 
The Legend

Piwa: 259/159
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2008-03-21, 21:55  FC Barcelona - Real Valladolid

FC Barcelona - Real Valladolid

vs

23.03.2008; godz. 17:00

W 29. kolejce ligowych zmagań Barcelona będzie gościć na Camp Nou ekipę Realu Valladolid. Po porażce w rewanżu 1/2 finału CdR, drużynie Franka Rijkaarda pozostała walka na dwóch frontach, na obydwóch mając prowizoryczne szanse na końcowe zwycięstwo. Póki co trzeba jednak liczyć na 3 punkty w meczu z beniaminkiem i mieć nadzieję, że nasi ostatni pogromcy czyli prowadzeni przez Ronalda Koemana "Ches" postarają się o urwanie punktów madryckiemu Realowi.

Sukcesy Realu Valladolid:
Brak

W 28. kolejce Barcelona pechowo zremisowała w Almerii 2-2, podczas gdy Real Valladolid na własnym boisku nie poradził sobie z Osasuną (0-0).

Ostatnie 5 meczów Barcelony w PD:
2008-03-16 Almeria - FC Barcelona 2 - 2
2008-03-09 FC Barcelona - Villarreal 1 - 2
2008-03-01 Atletico Madrid - FC Barcelona 4 - 2
2008-02-24 FC Barcelona - Levante 5 - 1
2008-02-16 Zaragoza - FC Barcelona 1 - 2

Ostatnie 5 meczów Realu Valladolid w PD:
2008-03-16 Valladolid - Osasuna 0 - 0
2008-03-09 Athletic Bilbao - Valladolid 2 - 0
2008-03-02 Valladolid - Racing Santander 0 - 1
2008-02-24 Murcia - Valladolid 0 - 1
2008-02-17 Valladolid - Mallorca 1 - 1

Ulubione wyniki Barcelony na własnym boisku:
3 - 0 3 times
1 - 0 2 times
2 - 1 2 times
3 - 1 1 times
2 - 0 1 times

Ulubione wyniki Realu Valladolid na wyjazdach:
2 - 0 2 times
0 - 1 2 times
3 - 1 1 times
7 - 0 1 times
0 - 3 1 times

Poprzednie spotkania:

Primera Division 2007/2008
2007-11-01 Valladolid - FC Barcelona 1 - 1

Primera Division 2003/2004
2004-04-10 Valladolid - Barcelona 1 - 3
2003-11-30 Barcelona - Valladolid 0 - 0

Primera Division 2002/2003
2003-03-08 Barcelona - Real Valladolid 1 - 1
2002-10-20 Real Valladolid - Barcelona 2 - 1

Primera Division 2001/2002
2002-03-24 Real Valladolid - Barcelona 1 - 2
2001-11-11 Barcelona - Real Valladolid 4 - 0

----------------------------------------------------------------------------

Najlepszym strzelcem Realu Valladolid jest Joseba Llorente, który w obecnym sezonie Primera Division zdobył dla swojego zespołu 14 goli.

Spotkanie poprowadzi pan Paradas Romero. 35-letni arbiter sędziował w obecnym sezonie 11 spotkań PD, z których 4 wygrali gospodarze, 6 razy mecze kończyły się remisem, 1 raz wygrywali goście. Pan Romero pokazał w tym czasie zawodnikom 65 kartek, 33 dla gospodarzy, 32 dla gości. Podyktował również 8 rzutów karnych, w tym 5 dla gospodarzy.

Transmisję z meczu przeprowadzi:

Boom Sport One
DigitAlb SuperSport 2
Enter TV (Serbia)
ESPN Pacrim
Kanal 5 (Den)
NTV Spor
NTV+ Sport On-Line
Sky Calcio 2
Sky Sport Italia 1
Sky Sports Xtra (UK & IE)
Sport 1 (Cze)
Sport 2 (Hun)
Sport 5
Sport+
SuperSport 7 [Hellas]
SuperSport 7 [ZA]
SuperSport Maximo
Taquilla 2
TV2 Sport 2 (Nor)

Więcej szczegółów
Wystawiono 5 piw(a):
Pred, Mentor, Kendzior, Shady-Yo, kuryl
Pred 
VAMOS PREDRO

Piwa: 451/92
Wysłany: 2008-03-21, 22:25  

Po tylu zalosnych wystepach przydaloby sie zeby wreszcie wygrac, choc pewnie bedzie to bardzo bolalo zarowno pilkarzy jak i widzow i telewidzow. Wygramy 1-0.

Kendzior 
!

Piwa: 752/1370
Wysłany: 2008-03-21, 23:54  

po strzale łokciem z 30m obroncy valladolidu
hala
"Fani Realu niech spojrzą prawdzie w twarz - obecni piłkarze tego klubu nadają się do pucowania barcelońskiej La Rambla. To też robi się na kolanach, czyli w ich ulubionej pozycji"" - Wojciech Kowalczyk, 30.11.2010 w komentarzu do !V!
Postaw piwo autorowi tego posta

Marcinho 

Piwa: 51/23
Wysłany: 2008-03-22, 01:35  

2-2 edmil, henry. bedziemy grac wspaniale, walczyc i ciezko pracowac na boisku ale braknie szczescia :/

fanxtar 
The Legend

Piwa: 259/159
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2008-03-22, 02:26  

Już nie przesadzajmy... Valladolid to straszne ogóry na wyjazdach, dostali 2 razy po 7 goli, to i u nas dostaną ze 2, na więcej zresztą nie liczę.

Siner 

Piwa: 80/126
Wysłany: 2008-03-22, 09:40  

W Wielką Niedzielę nie wolno grać w piłkę, bo to najważniejszy dzień dla każdego Chrześcijanina, więc nasi w ramach protestu nie wyjdą na boisko i dostaniemy walkowerem :(

jasiu 

Piwa: 573/489
Wysłany: 2008-03-22, 12:06  

pojedziemy ich 3-0 i tym prestiżowym zwycięstwem Ryjek zamknie usta krytykom, a Barca rozpocznie niekończącą się serię zwycięstw (na Camp Nou, nad outsiderami).

Barca liderem do trzech ogrodników, a od świętej Hanki zimne noce i poranki.

Nigdy nie mów "nigdy", synku, rzeczywistość nie uznaje pojęć takich jak "nigdy", "na zawsze" i "niemożliwe".
Waldemar Łysiak, Statek

Shady-Yo 
Shady...

Postawił 2 piw(a)
Wysłany: 2008-03-22, 13:04  

No myślę, że się z nimi uporamy. Wg. mnie nie stracimy bramki a strzelimy dwie lub trzy. Strzelcami będą 2- krotnie Henry lub 2-krotnie Henry i raz Eto'o.

kuryl 

Piwa: 459/690
Wysłany: 2008-03-22, 13:08  

remis i frustracji ciąg dalszy.

nawet 10:0 nie wzbudzi u mnie wielkiego zachwytu, ale może wówczas zobaczymy jakieś ładne bramki...
Przypomina mi się to, co kiedyś o Guardioli mówił Marek Koźmiński. „Koza” grał z nim w Brescii. I w czasie meczu ruszał skrzydłem, krzyczał „tu jestem, podaj, zagraj, dawaj”. Raz, drugi, trzeci. W końcu Guardiola do niego podbiegł i mówi: - Ty, nie krzycz tyle, bo ja przecież wszystko widzę. - Wojciech Kowalczyk

Mentor 

Piwa: 706/1503
Wysłany: 2008-03-22, 13:18  

Mecz bez historii jak dla mnie mimo, że jeszcze nawet się nie odbył. Co tu można napisać? Musimy wygrać i tyle. Nie napiszę co by było gdybyśmy nie wygrali bo samą myśl o tym odejmuje mi mowę. To było coś nie do określenie. Tak więc musimy wygrać i tyle. Wątpię, aby ta wygrana cokolwiek nam dała, ale cóż. Trzeba grać swoje do końca.

Pred 
VAMOS PREDRO

Wysłany: 2008-03-22, 13:36  

^^ Ta wygrana moze nam dac nowe nadzieje pod warunkiem kolejnego prezentu od mierd. Graja u siebie z Valencia od biedy mozna sie ludzic na kolejna strate punktow przez Krolewskich :lol:

rahH 

Piwa: 27/36
Wysłany: 2008-03-23, 00:11  

---------Henry---Eto'o------------
----Iniesta---Xavi---Guddy------
--------------Yaya-----------------
Abidal--Thuram--Puyol--Zambro
-------------Valdes----------------

życie to nie fm ani pes ale takie ustawienie świetnie mi sie sprawdza w pesie 6 :lol: Pytał sie mnie ktoś jakie ustawienie bym wprowadził :lol:
Dostosowałem sklad do Valladolid bo normalnie Xavi bylby z prawej a Dinho w środku :D
Do naszego 4-3-3 trzeba ofensywnych obrońców. Abidal i Zambro jak wiadomo nadają sie raczej do obrony tylko... Takie ustawienie nie wymaga od nich ciągłego latania, stwarza dużo więcej opcji. Henry z czarnym razem blisko siebie w srodku. Za plecami mają trzech ofensywnych pomocników. Żal czasami patrzeć jak ciągle próbujemy wbić lewą lub prawą a w środku jeden czarny sie męczy. Mając obok Henrego i wsparcie za plecami mi cały czas wychodzą fajne akcje :D
Ciekawe jak ustawienie wprowadzi nowy trenejro... mi tylko takie przychodzi do bani i pasuje...

xav 
Daj pyska!

Piwa: 351/99
Wysłany: 2008-03-23, 00:20  

twoj stary pes.

zagramy tak jak zwyke tym bardziej ze gramy na naszym lotnisku. bojan albo iniesta sie raz czy dwa urwa, od czarnego sie cos odbije i tyle. jak titi znow wejdzie z lawki to moze znow cos strzeli.

bardziej martwie sie o obrone, bo ostatnio te 2 bramki w meczu strzelic potrafimy, ogolnie jakies sytuacje tez tworzymy. a jutro zagra pewnie defensywa z ktorej obecnoscia kompletnie sie nie zgadzam:P sylvinho na CN z valladolidami moze spokojnie grac, za thurama winien byc marquez, za puyola w srodku milito, a za zambro na prawej puyol. tak tez mam nadzieje ryj bedzie gral jak sie wszyscy wylecza i wroca z wykartkowania.

jak mierda przegra/zremisuje, to wykona polowe planu. druga czesc to podobny wynik z sevilla. w 2 kolejki z 7 punktow mozemy zrobic 3 lub 1. i jest to calkiem realne, napewno bardziej prawdopodobne niz niedawne getafe, betisy itp :)

a to ze my musimy wygrywac to "oczywista oczywistosc".

Pred 
VAMOS PREDRO

Wysłany: 2008-03-23, 11:00  

Brakuje mi czasem zmiany, dostosowania taktyki do obecnego rywala. Na ogorow moznaby czasem wystawic nieco bardziej ofensywnie zorientowany sklad, pograc troche na afere do przodu.

Jones 

Postawił 32 piw(a)
Wysłany: 2008-03-23, 15:56  

Cytat:

---------Henry---Eto'o------------
----Iniesta---Xavi---Guddy------
--------------Yaya-----------------
Abidal--Thuram--Puyol--Zambro
-------------Valdes----------------

Takie ustawienie wcale głupie nie jest. Tak jak powiedziales, boczni obrońcy bardziej mogliby się skupic na obronie a i może czarny z Titim jakos by zaczęli grać ze sobą. Ten Xavi jako rozgrywający jakos mi nie pasuje ale na dzien dzisiejszy innej możliwości nie mamy. Wydaje mi się, że Rijkard mógłby spróbować taki skład z ogórami u siebie widząc, ze w ostatnich meczach drużyna nie współgra dobrze ze sobą. Poza tym Titi jako 'normalny' napastnik mogłby sie sprawdzic we współpracy z Eto'o. Taktyke trzeba dostosowywać do zawodników a nie zawodników do taktyki. Dzisiaj pewnie znowu zagra z lewej strony (jesli wogole zagra) i znowu pewnie nic ciekawego nie pokaze (a moze :P ) Jak narazie wszelkie zmiany taktyki Rijkardowi nie wychodzily ale z tego co mi sie wydaje to tak jeszcze nie gralismy. Nie można grać cały czas oklepanym 4-3-3 jeśli każdy zespół wie jak z nami grac. Potrzebne są zmiany (czego pewnie za Rijkarda nie doświadczymy) bo za niedługo takie Valladolidy czy inne Getafe beda przyjeżdżać na Camp Nou po zwyciestwo.

Co do dzisiejszego meczu wydaje mi sie, ze sobie poradzimy i to łatwo. Valladolid to nie jest jakas silna druzyna i mniemam że z 3 brameczki strzelimy i na zero z tyłu. Znowu podniesie się euforia, Rijkard będzie wychwalany a od Schalke dostaniemy w dupsko.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi