Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Hoy, manana y siempre
con el Barça en el corazon

Jose Mourinho
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: kuryl
2008-03-31, 12:19
Almeria - FC Barcelona
Autor Wiadomość
Marzec 

Piwa: 159/163
Wysłany: 2008-03-16, 21:27  

najgorsze jest to że 2 razy ten sam błąd, czyli brak chłopa na długim słupku. Nie wiem czy to tak tylko przy tych dwóch ich zabrakło czy przy każdym, bo nie patrzyłem na to, ale zdenerwowało mnie to okropnie. Wiedzą że tak nie można, a jednak tak robią ;/
Postaw piwo autorowi tego posta

Kendzior 
!

Piwa: 752/1370
Wysłany: 2008-03-16, 21:41  

Pixik napisał/a:
Kalu Uche z tego co pamiętam niechciany w Wiśle strzela teraz gole Barcelonie i Realowi :lol: .

Z tego co ja pamiętam to bardziej on nie chcial w byc w Wisle, az pokusil sie o strajk. Nie dziwie się ze nikt go pozniej specjalnie nie zatrzymywał.
"Fani Realu niech spojrzą prawdzie w twarz - obecni piłkarze tego klubu nadają się do pucowania barcelońskiej La Rambla. To też robi się na kolanach, czyli w ich ulubionej pozycji"" - Wojciech Kowalczyk, 30.11.2010 w komentarzu do !V!

Marcinho 

Piwa: 51/23
Wysłany: 2008-03-16, 21:53  

pracujmy ciężko

Steve 

Piwa: 119/386
Wysłany: 2008-03-16, 21:55  

Edmilson już powinien się przekwalifikować na robola, bo zapomniał jak się gra w piłkę ze 2 lata temu.

Mentor 

Piwa: 706/1503
Wysłany: 2008-03-16, 21:57  

Wynik mnie kompletnie nie dziwi. Gra w sumie też nie. Dziwią mnie natomiast opisy na gadu czy też wypowiedzi niektórych, które sugerowałyby, że są zaskoczeni, zdegustowani, zażenowani. Ja tam nie widzę nic dziwnego w tym, że słabo grając, bardzo mocno osłabiona Barcelonie nie jest w stanie wygrać z Almerią, która z kolei jest w stanie u siebie pokonać każdego.

kuryl 

Piwa: 459/690
Wysłany: 2008-03-16, 22:00  

... wyniki przyjdą same, jest jeszcze wiele meczów do rozgrania :lol2:

troche pechowo przegraliśmy, ale kurwa. to była almeria a nie niewiadomo kto i gówno mnie obchodzi, że grają dobrze u siebie. jesteśmy skończeni. wraca stara dobra barca. ekipa jest, potrafimy grać nieźle, ale przegrywamy wszystko. taki urok tego klubu, że przeważnie z dużej chmury mały deszcz, ale co 14 lat wygramy LM i co 10 lat obronimy tytuł w lidze.

rijkaard dziś niezłe zmiany, ale co z tego? obrona się skompromitowała, znowu, dlaczego tracimy głupkowato punkty, dlaczego kiedy jedna formacja gra nieźle, to inna padaczy? zapytajmy treneiro.

niech ten sezon już się skończy. rijkaard won. tej drużynie potrzeba świeżości, nowego pomysłu i motywacji, a także kilku nowych postaci.
Przypomina mi się to, co kiedyś o Guardioli mówił Marek Koźmiński. „Koza” grał z nim w Brescii. I w czasie meczu ruszał skrzydłem, krzyczał „tu jestem, podaj, zagraj, dawaj”. Raz, drugi, trzeci. W końcu Guardiola do niego podbiegł i mówi: - Ty, nie krzycz tyle, bo ja przecież wszystko widzę. - Wojciech Kowalczyk

mroo 

Piwa: 741/716
Wysłany: 2008-03-17, 00:47  

dlugo jeszcze bedziemy ciezko pracowac?

moze i glupi jestem, ale dalej wierze ze cos sie stanie i zagramy 5 spotkan takich jak pierwsze z celticiem

dwa z niemcami, dwa w polfinale i final :D

Siner 

Piwa: 80/126
Wysłany: 2008-03-17, 12:51  

Tylko mroo nam w tym sezonie zdarzają się maks 2 mecze dobre pod rząd i później 2 miesiące posuchy, więc trzeba by lekko terminarz przestawić ;)

Ale ja też wierzę :D

Kot 
Claudia Cardinale

Piwa: 9/8
Wysłany: 2008-03-17, 13:14  

Po meczu Copa del Rey z Valencia napisalem

Cytat:
Wysłany: 2008-02-28, 01:09

--------------------------------------------------------------------------------

Zeby tylko nie przyszedl nagly spadek formy jak po meczach miedzynarodowych zaraz po wspanialych zwyciestwach nad Lyonem, Sevilla, Zaragoza i Atletico.

Minelo troche ponad 2 tygodnie i lekka euforia przerodzila sie w rozpacz. Kontuzja Messiego i Yayi, spadek formy Eto'o i Henry'ego, 1 punkt w 3 meczach La Liga. Prosze wielkanocnego zajaca a koniec tego zjebanego sezonu :/

rahH 

Piwa: 27/36
Wysłany: 2008-03-17, 13:15  

Ja wierze tylko że ściśniemy poślady mocno na LM. W wywiadach praktycznie zawsze mówili nasi w pierwszej kolejności o LM ;] a potem, że liga też ważna...
Paranoja początkowo obrona nasza była ciężka do przejścia ale atak zawodził. Teraz jak trochę zaczęliśmy strzelać to obrona zluzowała...

Nederlander 
Manu Chao

Piwa: 361/371
Wysłany: 2008-03-17, 13:51  

Frustrujace jest tez to o czym juz wspomnieliscie: Ze o ile z naszych kornerow nie wynika w zasadzie nic i przy kornerze dla FCB mozemy wyjsc do toalety, o tyle co 2-3 korner dla rywali to zagrozenie pod nasza bramka i spore nerwy dla cules. To jest to o czym pisalem - nasza 'kultura' gry, nasza strategia. Zobaczcie jak malo mamy w repertuarze sposobow rozegrania rzutow wolnych, roznych czy tez metod ataku lub bronienia. Fakt, ze ta druzyna mimo wszystko cos tam gra wynika z tego, ze mamy w skladzie wybitne indywidualnosci i na tym opiera sie cala 'strategia' Rijkaarda.

Do sezonu 2005/2006 widzialem w dzialaniach Rijkaarda cos przemyslanego - dobre zmiany, swietnie funkcjonujacy pressing, bardzo dobre przygotowanie kondycyjne i ogolnie naprawde dobra taktyka chocby w meczach z Chelsea czy Milanem w sezonie, w ktorym wygralismy LM. Widac tez bylo, ze po slabszych wystepach byly wyciagane wnioski... Poprzedni sezon to totalna klapa, ale na poczatku obecnego jeszcze cos tam funkcjonowalo i wierzylem, ze sztab trenerski pracuje dobrze i idziemy w dobrym kierunku. Teraz to jest totalny chaos, Rijkaard nie reaguje odpowiednio na wydarzenia boiskowe, nie zmienia nic w taktyce, nie wyciaga wnioskow...

W meczu z Almeria w 2 polowie mozna bylo dobic rywala, gdyby Henry trafil na 3-1, byloby pewnie po sprawie, ale szczescia niestety nie mamy. Z drugiej strony nie mozna tez powiedziec, ze Almeria nie zasluzyla na ten remis. A kolejny mecz bez Milito i Iniesty niestety nie wrozy nic dobrego, cale szczescie ze gramy z Valladolid i to na Camp Nou. Oby wrocili juz Marquez i Deco, a Edmil niech siedzi juz na lawie i odejdzie po tym sezonie, bo prezentuje sie beznadziejnie.

Shady-Yo 
Shady...

Postawił 2 piw(a)
Wysłany: 2008-03-17, 17:56  

No, nie Panowie :(
Teraz mamy bardzo łatwe (na papierze) mecze, Real zaś- tylko ciężkie pojedynki (z Valencią, Sevillą...).
Jeśli Real znowu zgubi punkty a my tego nie wykorzystamy w meczach z takimi łatwymi przeciwnikami, to nie mamy czego zbierać w La Liga niee

Kendzior 
!

Piwa: 752/1370
Wysłany: 2008-03-18, 07:02  

Nederlander napisał/a:
(...) widzialem w dzialaniach Rijkaarda cos przemyslanego - dobre zmiany, (...)

(...) cale szczescie ze gramy z Valladolid i to na Camp Nou.(...)

W szczytowej formie to Ryju robil jedną albo dwie zmiany :P

a Iniesta nie bedzie pauzowal tylko w czwartek?
"Fani Realu niech spojrzą prawdzie w twarz - obecni piłkarze tego klubu nadają się do pucowania barcelońskiej La Rambla. To też robi się na kolanach, czyli w ich ulubionej pozycji"" - Wojciech Kowalczyk, 30.11.2010 w komentarzu do !V!

Bask 
You want this?

Piwa: 161/189
Wysłany: 2008-03-18, 15:14  

Kendzior napisał/a:
a Iniesta nie bedzie pauzowal tylko w czwartek?

Iniesta i Milito według Mundo i Sportu pauzują w meczu z Valladolid

Shady-Yo 
Shady...

Postawił 2 piw(a)
Wysłany: 2008-03-18, 15:44  

No to kolejny problem :do bani:
Iniesta to w końcu klasowy piłkarz :beczy:
Na dodatek Milito. Oj, ciężko będzie z Valencią :(

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi