Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Mi madre y la de Luis Enrique son las más populares en el Bernabéu
Joan Gaspart
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: kuryl
2008-03-31, 13:19
FC Barcelona - Villarreal CF
Autor Wiadomość
Mentor 

Piwa: 706/1503
Wysłany: 2008-03-10, 17:04  

Wyrzucanie kogoś z dwójki Sylvinho/Abidal to moim zdaniem kiepskie posunięcie delikatnie mówiąc. Abidal w ofensywie oczywiście zawodzi przez co nie spełnia naszych oczekiwań, ale jest dobrym obrońcą i ja bym go jeszcze nie skreślał. Zresztą kto niby miałby go zastąpić? Nie wyobrażam sobie tego. Zresztą taka opcja jak odejście Erica nie istnieje. Sylvinho kiedy gra to spisuje się naprawdę dobrze i moim zdaniem zapracował sobie na przedłużenie kontraktu o jeszcze jeden sezon.
Postaw piwo autorowi tego posta

xav 
Daj pyska!

Piwa: 351/99
Wysłany: 2008-03-10, 17:06  

przeczucie to za malo.

to juz wielki ernesto predziej do nas trafi niz jimenez, tym bardziej ze johan wrocil do bcn ;)

visca 
Wea!!!

Piwa: 30/1
Wysłany: 2008-03-11, 22:29  

wywalicie Abidala i Sylwka i kto wtedy będzie grał na lewej. Na rynku obecnie praktycznie nie ma jakiś wyróżniających sie lewych obrońców. Prawdziwym porblemme u nas jest prawa stron. Dlatego też zostaje Abidal i zapewne na jeszcze sezon Sylwek jeżeli nie uda sie znaleźć kogoś nowego który byłby lepszy od Brazylijczyka

Nederlander 
Manu Chao

Piwa: 361/371
Wysłany: 2008-03-11, 23:18  

Lepszy od Sylvinho? Nie wydaje mi sie, ze takiego znajdziemy. Jak juz ktos wczesniej napisal - kiedy tylko Silvio wychodzi na boisko to spisuje sie bardzo dobrze. Ja juz predzej pozbylbym sie Abidala, choc ma jeszcze cos do udowodnienia i byc moze w koncu mnie do siebie przekona.

Pred 
VAMOS PREDRO

Piwa: 451/92
Wysłany: 2008-03-12, 00:00  

Z Sylvinho to jest tak, ze wiekszosc widzi tylko jego rajdy. To ze czasem nie zdazy wrocic czesto umyka uwadze i potem po bardzo przecietnym meczu w obronie, obronca taki ktory popisze sie 2-3 ofensywnymi wyjsciami uwazany jest za dobrego. Osobiscie lubie takich obroncow, Belletti wroc :)

Steve 

Piwa: 119/386
Wysłany: 2008-03-12, 17:39  

Abidal jest dla mnie zbyt statyczny i kompletnie nie pasuje mi do stylu Barcelony, juz predzej Silvinho, ale tak jak wspomnial Pred, czesto zdarza mu sie nie wrocic i zawiesc w obronie. Osobiście jestem również zwolennikiem ofensywnie grajacych obrońców, bo przy dobrej wspolpracy ze skrzydłowymi/skrzydłowymi napastnikami, daja ogromna sile razenia, czego nam brakuje i duzo wiecej rozwiazan w ofensywie (nasza gra jest choleranie schematyczna i wszystkie kluby PD maja ja juz od 1,5 roku obcykana). Nie ma sie tez co oszukiwac ze nasza defensywa bedzie kiedys tworzyc monolit nie do przejscia, bo Barcelona to po prostu nie ten styl - dlatego wole dobrze wyszkolonych technicznie obroncow, ktorzy potrafia pohasac po skrzydle i dograc pilke w pole karne, a nie takie przyklejone do swojej połowy pierdoły jak Abidal (żeby chociaż w tej defensywie faktycznie nie zawodził).

gregori 

Piwa: 360/72
Wysłany: 2008-03-16, 08:49  

Widze ze nawet sie wam juz nie chce pisac o meczach FCB, bo nikt nie zalozyl tematu o dzisiejszym :D

kieła 
Buki to zło

Piwa: 589/556
Wysłany: 2008-03-16, 09:55  

Co tu pisac Greg? Ze znowu mamy szanse dojsc mierdy na 5 pkt i znowu to zjebiemy?:]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi