Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Hoy, manana y siempre
con el Barça en el corazon

Jose Mourinho
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: kuryl
2008-03-31, 13:19
FC Barcelona - Villarreal CF
Autor Wiadomość
beneras 
fuck system

Piwa: 24/19
Wysłany: 2008-03-09, 13:27  

Kot napisał/a:
Na pozycjach Pirlo i Gattuso, Iniesta i Toure. Akurat tutaj mamy dwoch zupelnie innych zawodnikow niz Milan ale i tak mogloby to ciekawie wygladac.

no cos ty :D iniesta to zupelnie inny gracz niz pirlo,co podkresliles,opierajacy sie na dynamice i technice.gdyby barca miala zagrac milanowym rombem to ja raczej na miejscu pirlo wrzucilbym toure,ktory oczywiscie mialby zadania czysto czyscicielskie,a iniesta chasalby sobie po prawej stronie.z dwojki deco-iniesta,ten drugi bylby bardziej ofensywnie nastawiony(czyli gralby seedorfowo),a deco bardziej def(gattusowo).rzeczywiscie mogloby to wygladac ciekawie,ale tylko wtedy gdyby barca miala to w jakims stopniu opanowane,bo rzucic takie ustawienie zaraz przed meczem to ['](chociaz znajac ryjka...:D).w kazdym razie pomysl :ok:

Kot 
Claudia Cardinale

Piwa: 9/8
Wysłany: 2008-03-09, 13:55  

Inieste i Toure podalem w przypadkowej kolejnosci, nie zaznaczajac, ktory mialby grac na jakiej pozycji bo zaden z nich nie jest taki jak Pirlo i zaden nie przypomina tez Gattuso.
Postaw piwo autorowi tego posta

imerr 
Jopie

Piwa: 609/442
Wysłany: 2008-03-09, 23:04  

To jest skandal. Po 2 meczach w których mieliśmy do 1 gola chyba 70% posiadania piłki mogliśmy mieć 2 pkt straty, a jest 8. Wyprzedzamy Villarreal o 4 pkt, czyli tyle co nic.
W ostatnich meczach z Realem, Atletico, Sevillą i Villarreal, czyli najlepszymi drużynami w lidze, nie wygraliśmy ani raz. To nie jest normalne.

Obrona wpuściła 2 gole (3 w sumie, bo spalonego nie było) i od meczu w Glasgow praktycznie co druga akcja rywala to jest gol. Atak słabizna, Henry i Eto'o nic, Dinho przynajmniej widoczny, ale też bez efektów. Iniesta z czasem się rozkręcił, a ciągle był faulowany.

W Amerii bez Iniesty i Zambro.

Niech ten sezon się skończy, bo żal na to patrzeć. Parę kumatych transferów, nowy trener i może uda się w końcu wyprzedzić ten słaby Real.

Cała sędziowska trójka poniżej krytyki. Ręki, spalone, brutalne faule, kartki - wszystko na opak. Burrol i ci dwaj pajace na liniach byli żenujący.

Styl w jakim wygraliśmy jest nasz na zawsze. Dedykuję zwycięstwo Cruyffowi i Rexachowi, którzy wprowadzili go jako pierwsi. Josep Guardiola
Kiedy Cruyff przyszedł w 88 otworzył bardzo długi rozdział, który wciąż nie ma końca. Wielkie postaci w historii Barçy nie rywalizują ze sobą tylko tworzą wspólnie. Nie ma lepszych ani gorszych. To jest suma. Na porażkach, które zdarzają się po drodze, również się uczymy. Andoni Zubizarreta

Pred 
VAMOS PREDRO

Piwa: 451/92
Wysłany: 2008-03-09, 23:09  

rijkaard WON

kuryl 

Piwa: 459/690
Wysłany: 2008-03-09, 23:20  

Ryjek Fuera!

to już jest żenujące. ta drużyna jest tak przewidywalna, momentami niezgrana i beznadziejna, że żal patrzeć. co z tego że gramy piłka, skoro nic z tego nie wyniika? wszystko wiedzą już jak nas zatrzymać i jeśli to zrealizują - wygrają.

Etoo z Titim nie mogą jednak grać jednocześnie, bo obaj męczą sie na boku ataku. środek traci mnóstwo piłek, a osłabiona obrona popełnia dziwne błędy. nieżle dziś Zambro - miło, ale co z tego?

kurwa, ależ mi się odechciewa wszystkiego kiedy na to patrze. frustracja, bo mamy genialną kadrę, ale od lat te same problemy (kontuzje, skuteczność, brak reakcji na poczynania boiskowe). i Real konsekwentnie buduje przewagę i wygrywa ligę.
Przypomina mi się to, co kiedyś o Guardioli mówił Marek Koźmiński. „Koza” grał z nim w Brescii. I w czasie meczu ruszał skrzydłem, krzyczał „tu jestem, podaj, zagraj, dawaj”. Raz, drugi, trzeci. W końcu Guardiola do niego podbiegł i mówi: - Ty, nie krzycz tyle, bo ja przecież wszystko widzę. - Wojciech Kowalczyk

visca 
Wea!!!

Piwa: 30/1
Wysłany: 2008-03-09, 23:22  

brawo liniowi. Spalone których nie było. Nieuznany gol Villarreal.

Henry gra wielkie, totalne nic. Z taką grą to ja wolę w wyjściowym składzie oglądać Bojana lub GdS. Jeżeli z ataku jest jakiś ruch to tylko za sprawą Eto'o. Zero wsparcia bocznych obrońców w ataku. Sylwek może jest słabszy w obronie, ale przynajmniej umie robić wiatr z przodu.

fcb1899 

Otrzymał 1 piw(a)
Wysłany: 2008-03-09, 23:24  

w tym temacie juz chyba nic wiecej pisac nie trzeba .. mam nadzieje ze Rijkard odejdzie po tym sezonie.. tylko kto na jego miejsce :(

visca 
Wea!!!

Wysłany: 2008-03-09, 23:26  

pochwalić można oczywiście Xaviego, Iniestę i mimo wszystko Eto'o i Zambro. Reszta już chyba myślała że ma Real na wyciągnięcie ręki

Siner 

Piwa: 80/126
Wysłany: 2008-03-09, 23:27  

kuryl nie denerwuj się - złość piękności szkodzi :lol:

Zresztą jutro w nocy Sampras niszczy po raz kolejny Fredka :D

Przynajmniej wcześniej wygrywaliśmy na Camp Nou :D Kiedyś mogliśmy powiedzieć, Barca przegrała, bo boisko rywali jest za małe i nasi zawodnicy nie mogą rozwinąć skrzydeł. A dzisiaj nie mamy nawet usprawiedliwienia. W zeszłym tygodniu po porażce się mocno wkurzyłem, a dzisiaj jestem bardzo zadowolony. Nawet nie wiem czemu :D .

Co byście woleli :

a) wygrywamy LM i Ryjek zostaje na kolejny sezon
b) dostajemy na wszystkich frontach i Ryjek OUT

?? :D

visca 
Wea!!!

Wysłany: 2008-03-09, 23:30  

wolałbym CL i CdR. O trenerze i zmianach kadrowych będziemy dyskutować od maja (jak sie skończy się sezon) :)

Chadd 

Piwa: 37/34
Wysłany: 2008-03-09, 23:32  

Nie bardzo wiem co napisać. Niech ten sezon faktycznie sie skończy.

Ten mecz pokazał, że Rijkaard nic więcej z tego zespołu nie wyciśnie, choćby od mentalnej strony. Jego czas powoli dobiega końca i równie powoli to do mnie dochodzi. Zawodnicy na boisku grają jakby od niechcenia, w zwolnionym tempie. Etoo z Henrym zupełnie sie nie rozumieją, gra z klepy im nie wychodzi totalnie.

Co najgorsze, popelniamy jednak indywidualne błędy, które decydują o wyniku spotkania. Bo gdyby Etoo potrafił dzis przyjąć lepiej od przeciętnego goleadora OE, a Thuram nie dobiegał z pomocą do linii jak 17letni młokos przystracie drugiej bramki, to zapewne byśmy ten mecz wygrali (zresztą, sytuacja sie powtarza vide. Atletico, Valencia).

Niby gramy swoje, niby kontrolujemy sobie mecz, rozgrywamy piłkę przez 5 minut bez straty, ale nie ma błysku - szybkiego wyjścia na pozycję, pressingu z prawdziwego zdarzenia.

Z szacunkeim i miłością do Rijkaarda stwierdzić muszę, że zmiana na stanowisku trenera jest konieczna. Pamiętam jakie chwile dzięki niemu przeżyłem, ale zawodnicy chyba o tym zapomnieli bo grają jakby im się zwyczajnie nie chciało.

EDIT
visca napisał/a:

.Jeżeli z ataku jest jakiś ruch to tylko za sprawą Eto'o.

Czy ty widziałeś ten sam mecz? Ruch w ataku? Etoo o własne nogi sie przewracał i przyjmował piłkę jakby grał w Kmicie Zabierzów

Cytat:
Zero wsparcia bocznych obrońców w ataku. .

Napewno widziałeś ten mecz?

EDIT 2
Jeżeli ktoś był odcięty od piłek to wlasnie Henry

Chadd 

Piwa: 37/34
Wysłany: 2008-03-09, 23:35