Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
No hay mejor campo para
sentirse culé que el Bernabéu

Luis Enrique
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: kuryl
2008-03-31, 13:19
FC Barcelona - Valencia CF \ Valencia CF - FC Barcelona
Autor Wiadomość
beneras 
fuck system

Piwa: 24/19
Wysłany: 2008-03-21, 00:26  

tak sobie ogladalem tego bojana z bazin i wciaz nie wiem czym sie pilus i immer podniecaja... mocno przecietny wystep,w 1 pol co chwile blokowany.gdzie mu do pato :P

Shady-Yo 
Shady...

Postawił 2 piw(a)
Wysłany: 2008-03-21, 10:01  

beneras napisał/a:
tak sobie ogladalem tego bojana z bazin i wciaz nie wiem czym sie pilus i immer podniecaja... mocno przecietny wystep,w 1 pol co chwile blokowany.gdzie mu do pato :P

Właśnie, że to Bojan w drugiej części meczu próbował poderwać zespół do walki. Wg. mnie zagrał naprawdę dobry mecz :)

Nederlander 
Manu Chao

Piwa: 361/371
Wysłany: 2008-03-21, 11:48  

Niech ktos mi przypomni ile waznych spotkan wygralismy w tym i poprzednim sezonie? Liczac oczywiscie spotkania pucharowe na wysokim szczeblu (cwiercfinal, polfinal) z przeciwniekiem 'wagi ciezkiej' oraz ligowe z glownymi rywalami do walki o mistrzostwo. Wynik tej wyliczanki moze zalamac kazdego cule...

Ten mecz zawalil nam nie Rijkaard tylko fatalna gra w obronie. Zwlaszcza 1 i 3 bramka wrecz osmieszyly nasza linie defensywna, ktora dala sie pokonac w dziecinnie latwy sposob. Nienajlepiej zagral tez Toure, to wyraznie nie byl jego dzien. Dodatkowo widac jednak, ze brakuje tej druzynie Deco, albo pilkarza o podobnym profilu, ktory daje nam ta niezbedna rownowage miedzy obrona a atakiem. Xavi i Iniesta grali naprawde dobrze, ale glownie do przodu.

Zmiany Rijkaarda moim zdaniem byly bardzo dobre - Sylvinho asystowal, Henry strzelil. Poza tym Henry stwarzal zagrozenie, a Sylvinho gral naprawde dobrze. Edmil... probuje sobie jakos wytlumaczyc ta zmiane - moze Zambrotta juz byl u kresu sil?

Tutaj winnych upatrywalbym raczej w druzynie niz w sztabie trenerskim, bo naprawde nasi pilkarze sie nie popisali w tym spotkaniu...

Cos mi sie wydaje, ze czeka nas kolejny sezon bez trofeow. Choc po cichu licze jeszcze na zdobycie LM, moze po odpadnieciu z Copa del Rey i kiedy liga bedzie juz przegrana, nasi pilkarze z nozem na gardle zagraja o zycie w LM i zajda do finalu... Wroci Messi... Jakies szanse sa, choc nie da sie ukryc, ze sa nikle :/

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi