Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Atenció, siusplau!
Manel Vich
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: kuryl
2008-03-09, 11:20
FC Barcelona - Levante UD
Autor Wiadomość
wollny 
Barcelonismo

Wysłany: 2008-02-24, 21:24  

Nie tak szybko, to tylko Levante, chociaz oczywiscie 3 pkt sie licza.

Mefju 
#moneybeautyfame

Piwa: 495/89
Wysłany: 2008-02-24, 21:28  

A ja najbardziej liczę na kontynuację progresu konia. Aby z meczu na mecz grał dłużej, i żeby nie spuszczał z tonu ;] CO do meczu to raczej nie ma się co rozpisywać bo każdy widział. Messi znowu zaczyna grać na kodach, Eto'o pokazuje że w następnym sezonie może zdobyć te 40 bramek na które liczył w tym sezonie ( kontuzja i PNA [[']) Xavi zaczyna grać piłki do przodu czego chcieć więcej :D ?

Teraz wszystko zależy od mierdy :P
nie wiem jak tu.
Postaw piwo autorowi tego posta

baixinho 

Piwa: 399/122
Wysłany: 2008-02-24, 21:33  

szkoda tylko ze wraz z coraz lepsza gra w ofensywie, defensywa zaczyna grac chaotycznie. niby taki riga potrafi kazdej druzynie krwi napsuc ale jeszzcze kilka tyg temu gralismy solidniej z tylu.

anyway yaya bóg, samiemu PNA wyszlo na dobre, te zrzucone kilogramy przekladaja sie na wieksza dynamike i to widac, ronaldinho tez by sie przydal taki wycisk

Pred 
VAMOS PREDRO

Piwa: 451/92
Wysłany: 2008-02-24, 21:45  

Wygralismy w chodzonego 5-1 wiec mozna byc zadowolonym, jednak sama gra nie byla jakas rewelacyjna (jak to w chodzonym) Dinho byl dzisiaj naszym najslabszym napastnikiem i wciaz mu daleko do optymalnej formy daleko. Raz jeden probowal minac zwodem obronce rywali i mu nie wyszlo, drugi raz robiac zwod pilka odskoczyla mu do tylu, zmarnowal doskonala okazje z bliskiej odleglosci - nie trafil w bramke, jak dla mnie po powrocie Titiego Ronaldinho wraca na lawe.

Odnosnie gry Eto`o tez nie ma sie nad czym rozplywac, sytuacje ktore wykorzystal polegaly glownie na dolozeniu nogi, co tez nie obylo sie bez komplikacji bo przy ostatniej bramce pilka sie po prostu od niego odbila. No ale jego powrot to i tak duze wzmocnienie.

Kot 
Claudia Cardinale

Piwa: 9/8
Wysłany: 2008-02-24, 22:17  

A szklanka musi byc w polowie pusta a nie w polowie pelna..

Swietny mecz Yayi, Eto'o, Messiego. Tak jak pisal baix obrona z Zambro na czele zagrala strasznie chaotycznie. Dinho zagral bardzo dobrze, brakuje mu jeszcze kilku kluczowych zagran ale slepy zauwazylby progres, nawet jesli chodzi o jego dynamike.

Pred 
VAMOS PREDRO

Wysłany: 2008-02-24, 23:04  

Ronaldinho zagral bardzo dobrze, bo nie tracil za kazdym razem pilki? Gralismy dzis z czerwona latarnia, a akcje Dinho mozna bylo policzyc na jednej rece. Zreszta pomijajac wrazenia estetyczne, nie mial udzialu przy zadnej z pieciu bramek, slepy zauwazylby ze cos jest nie halo.

Kot 
Claudia Cardinale

Wysłany: 2008-02-24, 23:10  

To czy gralismy z czerwona latarnia czy nie, nie ma najmniejszego znaczenia. Ja pisze o wrazeniu jakie pozostawil w tym spotkaniu i szczcegolnie w pierwszej polowie bylo ono jak najbardziej pozytywne.

Pred 
VAMOS PREDRO

Wysłany: 2008-02-24, 23:22  

Ok czym wiec zaszczycil Cie tak mocno Ronaldinho dzisiejszego wieczoru?

najt 

Piwa: 117/161
Wysłany: 2008-02-24, 23:31  

wtrącę się - bardzo dobrą wspólpracą z sylvinho, bardzo precyzyjnymi crossami, kilkoma skutecznymi dryblingami przy linii i momentami poprawną grą tyłem do bramki

na minus - sytuacja na 2-0

xav 
Daj pyska!

Piwa: 351/99
Wysłany: 2008-02-24, 23:34  

z sylwkiem kon ladnie pogrywal. podanie w 2 polowie na dojscie - miod.

tu nie chodzi o to, zeby z miejsca wszedl i gral dobrze 2 polowy czy nas ciagnal (choc byloby milo). do niedawna caly zespol gral 1 polowe, a w drugiej udawal ze cos tam gra :) ronni jest w coraz lepszej formie fizycznej, decyduje sie na gre przodem do rywala, dogrywa w przod ... moze i wyglada to nieporadnie, ale tylko na tle wielkiego ronniego, a nie tego co ten sam ronni serwowal nam pare miesiecy temu.

zatem konskwentnie i do przodu :)

Kot 
Claudia Cardinale

Wysłany: 2008-02-24, 23:38  

Niczym specjalnym mi sie nie zasluzyl. Tak jak pisalem wczesniej brakuje mu jeszcze kluczowych zagran. Nie pisze tez ze gral kosmos. W pierwszej polowie zagral po prostu b.dobre zawody. Klasa przeciwnika nie ma tutaj znaczenia, gdyz nie napisalem ze "Krol powrocil [']" tylko ze Kon pokazal sie z dobrej strony. Jesli chodzi Ci o konkretne zagrania to na mysl przychodzi mi genialny przerzut do Messiego jeszcze przy 0-0 i podanie w uliczke do Sylvinho chyba przy 1-0. Dinho nie zaprezentowal sie tak korzystnie jak w meczu z Celticiem ale jestem zadowlony z jego postawy. Jednoczesnie podkreslam ze to i tak za malo aby regularnie wystepowac w pierwszej "11". W tej chwili niepodwazalne miejsce w ataku powinni miec Henry, Messi i Eto'o

danji 

Piwa: 244/80
Wysłany: 2008-02-25, 00:22  

Pred napisał/a:
Ronaldinho zagral bardzo dobrze, bo nie tracil za kazdym razem pilki? Gralismy dzis z czerwona latarnia, a akcje Dinho mozna bylo policzyc na jednej rece. Zreszta pomijajac wrazenia estetyczne, nie mial udzialu przy zadnej z pieciu bramek, slepy zauwazylby ze cos jest nie halo.

zobacz sobie akcje po ktorej padla bramka Xaviego, to wlasnie swietny cross praktycznie stworzyl sytuacje bramkowa. takich crossow było jeszcze przynajmniej z dwa, jesli nie zauwazyles rowniez zajebistej wspolpracy z Sylwkiem to rzeczywiscie niczym sie nie wyroznil.

Mnie martwi natomiast jak juz niektorzy zauwazyli rozregulowanie obrony, dosc latwo gracze Levante stwarzali sobie sytuacje w pierwszej polowie. Nie gramy w lini juz tak skutecznie, co prawad obrona byla przemeblowana, ale mimo to troche mnie to martwi. Problemem wydaje mi sie zwłaszcza slabsza gra Iniesty, ktory wraz z Xavim w destrukcji słabo sobie poczynaja. Sam Yaya nie da rady wszystkiego wyczyscic. :]

Etoo mogl bramek strzelic nawet 5 bo sytuacji klarownych mial sporo, to co od razu sie rzuca w oczy to swietne wychodzenie w tempo do pilek, praktycznie robi to idealnie. Chyba najbardziej widoczna roznicaw grze miedzy Samim a Henrykiem.

Pred 
VAMOS PREDRO

Wysłany: 2008-02-25, 09:27  

danji napisał/a:

zobacz sobie akcje po ktorej padla bramka Xaviego, to wlasnie swietny cross praktycznie stworzyl sytuacje bramkowa. takich crossow było jeszcze przynajmniej z dwa, jesli nie zauwazyles rowniez zajebistej wspolpracy z Sylwkiem to rzeczywiscie niczym sie nie wyroznil.

Nie widze tam zadnego crossa, a wspolpraca z Sylwkiem owszem byla nienajgorsza :)
Ostatnio zmieniony przez danji 2008-02-25, 11:13, w całości zmieniany 1 raz  

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi