Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
En el mundo de los ciegos,
un bizco es el rey, pero sigue siendo bizco

Johan Cruyff
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Kibol
2008-03-14, 17:28
Celtic Glasgow - FC Barcelona\FC Barcelona - Celtic Glasgow
Autor Wiadomość
visca 
Wea!!!

Piwa: 30/1
Wysłany: 2008-03-05, 10:05  

mozliwe że takie są efekty leczenia hormonalnego sprzed kilku lat.

baixinho 

Piwa: 399/122
Wysłany: 2008-03-05, 10:14  

gregori napisał/a:
Doszlo do tego kiedy ostro ruszyl do pilki, to kontuzja typowa dla sprinterow. Takie akcje robi pewnie dziesiatki razy na kazdym treningu i takze tam moglo dojsc do kontuzji.

Obciążenie meczowe to jednak co innego niż trening, kontuzja raczej nie jest winą Rijkaarda, szybciej tragicznego sztabu medycznego. Dla mnie jest niewyobrażalne że w ważnym meczu Messi jest sadzany na ławce bo jest obawa o kontuzję, po czym w łatwym i przyjemnym meczu wybiega w pierwszym składzie. Albo gra tu i tu, albo nie gra wcale. Nie wiem czy sztab uznał że z jego zdrowiem już wszystko ok, czy może czuli się pod presją mediów, ale skoro mimo presji mediów nie dał Bojanowi zawalczyć o rekord to tu chyba też to nie miało znaczenia.

Całkiem możliwe, że to efekt hormonów, do tego jego styl gry sprzyja tego typu kontuzjom. Co nie znaczy, że możemy to cicho zaakceptować. Decyzje co do Messiego były w ostatnim tygodniu podejmowane zupełnie bez głowy i za to ktoś powinien beknąć, bo Leo jest naszą jedyną bronią, której nie da się zatrzymać dobrym murowaniem.
Postaw piwo autorowi tego posta

kuryl 

Piwa: 459/690
Wysłany: 2008-03-05, 10:21  

rzuciłem już w szałcie

http://sport.onet.pl/0,12...,wiadomosc.html

jeśli prawdą jest co mówi Puyol, że sztab medyczny odradzał, a Rijkaard ugiął się pod presją mediów czy inną, to jest skończonym idiotą. jeśli oszczedził z Atletico (nie do końca, bo Argentyńczyk zagrał), to po kiego wała teraz w wygranym meczu wpuszcza go od początku?

fuera!

edit: zweryfikowano bzdury onetu :D
Przypomina mi się to, co kiedyś o Guardioli mówił Marek Koźmiński. „Koza” grał z nim w Brescii. I w czasie meczu ruszał skrzydłem, krzyczał „tu jestem, podaj, zagraj, dawaj”. Raz, drugi, trzeci. W końcu Guardiola do niego podbiegł i mówi: - Ty, nie krzycz tyle, bo ja przecież wszystko widzę. - Wojciech Kowalczyk
Ostatnio zmieniony przez kuryl 2008-03-05, 10:58, w całości zmieniany 1 raz  

visca 
Wea!!!

Wysłany: 2008-03-05, 10:25  

jeżeli to prawda to w bardzo złym świetle stawia Rijkaarda. Dwumecz był praktycznie wygrany więc mógł zagrać RHE lub nawet powołać GdS by ten troche pograł

Dodo 

Piwa: 613/154
Wysłany: 2008-03-05, 11:22  

a czy to nie m.in ty kuryl ostatnio nazywales idiotyczna decyzja pozostawienie messiego na lawce i wpuszczenie dopiero w ostatecznosci, gdy trzeba bylo ratowac wynik? nie bylo na okladce mundo, wiec nie miales pojecia o zwiekszonym prawdopodobienstwie odniesienia urazu, ale zly rijkaard przeciez przegral nam bardzo wazny mecz

osobiscie watpie w to, ze puyol rzeczywiscie tak powiedzial oraz w to, ze rijkaard naprawde moglby sie sugerowac mediami (o czym swiadczy chociaz to, ze nie dal szansy bojanowi na pobicie rekordu). mowa jest jednak wlasnie o takiej niezdrowej presji wywieranej przez pseudofachowcow. dlatego najpierw wymagajcie od siebie, potem od innych

obrona zagrala tak, jak chcialem, jednak pomoc i atak imo zbyt mocna. mozna bylo wystawic paru zmiennikow

visca 
Wea!!!

Wysłany: 2008-03-05, 12:41  

onet chyba wziął ten news z marci więc można przyjąc duży margines błędu ;)

Glowacz1975 
FCBPL No. 0286

Piwa: 29/77
Wysłany: 2008-03-05, 13:01  

W perspektywie braku Leo martwi mnie jedna rzecz, zauważalna we wczorajszym spotkaniu. Kompletny brak zgrania E2 i Henry'ego. H14 ustawia sie do pilki na rowni z obroncami czekając na podanie do nogi a E2 podaje mu na dobieg. Wczoraj widzialem co najmniej 4 takie sytuacje.
Na plus R10 i Sylwek
And now I hear His footsteps almost every night.

kuryl 

Piwa: 459/690
Wysłany: 2008-03-05, 13:20  

Dodo - to nie ja.

faktycznie - taki news widnieje na Marce. tam nie sprawdzałem wcześniej. cholera wie jak to było...
Przypomina mi się to, co kiedyś o Guardioli mówił Marek Koźmiński. „Koza” grał z nim w Brescii. I w czasie meczu ruszał skrzydłem, krzyczał „tu jestem, podaj, zagraj, dawaj”. Raz, drugi, trzeci. W końcu Guardiola do niego podbiegł i mówi: - Ty, nie krzycz tyle, bo ja przecież wszystko widzę. - Wojciech Kowalczyk

Mentor 

Piwa: 706/1503
Wysłany: 2008-03-05, 19:01  

Tak czy inaczej wiadomo, że Leo bardziej przydałby się podczas meczu z Atletico. Skoro tam nie zagrał z powodów zdrowotnych to dlaczego wyszedł od pierwszej minuty w rozstrzygniętym już meczu ze Szkotami? Wytłumaczy mi to ktoś?

Mecz bez historii podobnie jak sam wynik. Kontuzja Leo zepsuła mi cały wieczór. Nie winię trenera za to, że Messi znowu się połamał, ale doszukiwanie się logiki w decyzjach Ryja bywa coraz trudniejsze.

Tracąc Leo tracimy więcej niż jednego znakomitego piłkarza. Nie dość, że zabraknie samego Leo to jeszcze prawdopodobnie Eto'o będzie musiał opuścić środek ataku ['] Niestety w takim układzie na szpicy oglądać będziemy zapewne Titiego (który spisuje się na tej pozycji gorzej niż Kameruńczyk) a na prawej będzie grał właśnie Eto'o przy czym ta pozycja mocno ogranicza możliwości Samuela. Reasumując nasz atak znowu będzie mocno osłabiony. Pięknie kurwa [']

imerr 
Jopie

Piwa: 609/442
Wysłany: 2008-03-05, 19:21  

Mentor napisał/a:
Skoro tam nie zagrał z powodów zdrowotnych to dlaczego wyszedł od pierwszej minuty w rozstrzygniętym już meczu ze Szkotami? Wytłumaczy mi to ktoś?

A jeśliby nie zagrał z Celtikiem to jak mógłby zagrać 4 dni później z Villarreal?

Styl w jakim wygraliśmy jest nasz na zawsze. Dedykuję zwycięstwo Cruyffowi i Rexachowi, którzy wprowadzili go jako pierwsi. Josep Guardiola
Kiedy Cruyff przyszedł w 88 otworzył bardzo długi rozdział, który wciąż nie ma końca. Wielkie postaci w historii Barçy nie rywalizują ze sobą tylko tworzą wspólnie. Nie ma lepszych ani gorszych. To jest suma. Na porażkach, które zdarzają się po drodze, również się uczymy. Andoni Zubizarreta

jedras 
14

Piwa: 31/68
Wysłany: 2008-03-05, 19:46  

imerr - 7 dni chyba wystarczyloby na pelna rekonwalescencje i wyleczenie sie z tych 'drobnych klopotow zdrowotnych'. Zreszta i tak nie dowiemy sie jaka jest prawda, wiec nasze wszelkie spekulacje sa raczej bezcelowe.

Gilu 
Borat is not amused.

Piwa: 173/187
Wysłany: 2008-03-05, 19:48  

Mnie tam w sumie bardziej zastanawia, czemu ostatecznie wystąpił w meczu z Atletico skoro przed samym meczem okazało się, że ma jakieś problemy. Z Toure jest inna sprawa, bo Rijkaard zaczął się tłumaczyc, że go nie było dopiero w niedzielę czy poniedziałek. A w to mi się już specjalnie nie chce wierzyc, bo zwykle od razu jest informacja "dlaczego". Takowej nigdzie nie było, a oficjalna strona napisała o nim: "He is the only fit member of the squad that has not been chosen for the game."
[Wczoraj 23:25] gustlik89: generlanie cale to forum prowadzi jedna wielka banda kretynow ktora w jednym szeregu mozna postawic z jarasem kaczynskim po prostu kolesiostwo i tyle

Mentor 

Piwa: 706/1503
Wysłany: 2008-03-05, 19:50  

Primo - jest różnica między nie zagrał a nie wyszedł w pierwszym składzie.

Secundo - zapewne jestem głupi, ale może znajdzie się jeszcze jakiś inny głupiec który uzna (podobnie jak ja), że mecze z Atletico i Villarreal zapowiadały/zapowiadają się na trudniejsze niż rewanż z Celticiem. Dlatego skoro Leo jest oszczędzany (ze względu na stan zdrowia) w meczu z Atletico to po co gra od pierwszej minuty ze Szkotami? Skoro jego stan zdrowia wskazywał na możliwość odniesienia urazu to może jednak nie powinien wychodzić w pierwszym składzie rozstrzygniętego spotkania (dwumeczu)?

Gilu 
Borat is not amused.

Piwa: 173/187
Wysłany: 2008-03-05, 19:54  

Owszem, jest różnica. Ale dziwne jest, że z powodu jakiś problemów nie gra od pierwszej minuty i nagle cudownie ozdrawia i już w 55 minucie jest na boisku.
[Wczoraj 23:25] gustlik89: generlanie cale to forum prowadzi jedna wielka banda kretynow ktora w jednym szeregu mozna postawic z jarasem kaczynskim po prostu kolesiostwo i tyle

Pred 
VAMOS PREDRO

Piwa: 451/92
Wysłany: 2008-03-05, 21:17  

Mentor napisał/a:
Primo - jest różnica między nie zagrał a nie wyszedł w pierwszym składzie.

Secundo - zapewne jestem głupi, ale może znajdzie się jeszcze jakiś inny głupiec który uzna (podobnie jak ja), że mecze z Atletico i Villarreal zapowiadały/zapowiadają się na trudniejsze niż rewanż z Celticiem. Dlatego skoro Leo jest oszczędzany (ze względu na stan zdrowia) w meczu z Atletico to po co gra od pierwszej minuty ze Szkotami? Skoro jego stan zdrowia wskazywał na możliwość odniesienia urazu to może jednak nie powinien wychodzić w pierwszym składzie rozstrzygniętego spotkania (dwumeczu)?

Z Celtami rownie dobrze, jesli nie lepiej zagraliby rezerwowi pilkarze tj Ula, Guddy, Bojan czy Edmil. Kluczowi zawodnicy mogli sobie spokojnie odpoczywac. Golym okiem bylo widac, ze po strzeleniu gola nasi grali bardzo nonszalancko wlasciwie sie bawiac, a Celtic byl biernym uczestnikiem tego widowiska.

Bez Messiego sypie nam sie prawa strona, nie mamy w skladzie pilkarza ktory chocby w polowie umial go zastapic.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi